Dívka na telefonu

Vysokoškolačka Ivona měla po zkouškách, a tak si přivydělávala jako telefonní operátorka na lince pro seniory. Jednalo se o službu přátelské komunikace s těmi, kteří se cítili osamoceni a toužili si s někým o čemkoli popovídat a na linku zavolali.

První zákaznicí byla paní, která si stěžovala, že mladí odjeli na dovolenou na Kypr a ji nechali doma, i když ona by tak ráda cestovala a necítí se ještě jako stará bába. Ivona naštěstí na Kypru byla před několika lety, a tak to paní vylíčila tak podrobně, že ta jí pak děkovala, že už všechno ví a nemusí tam už ani jezdit.

Druhý zákazník, nějaký pán, začal zhurta, že mu žena zakázala hospodu, ale teď čumí na ten uliční seriál nebo co a on se nudí.

„A co vás zajímá? Sport? Fotbal?“ ptala se Ivona.
„No jasný… fotbálek vždycky u piva s chlapama proberem…“ jásal stařík a Ivona začala.
„Tak, čéče, ten Dobiáš na Bohemce jim to hezky fouknul pod břevno a pak…“ spustila řeč stylem fotbalových pivních štamgastů a muž na drátě nejdřív oněměl, ale pak si báječně popovídali. Ivona totiž naštěstí fotbal měla ráda, a tak mohla hovořit se zaujetím a znalostí dané problematiky.

***

Blížil se podvečer. Místnost telefonistek se vyprazdňovala, protože frekvence hovorů vždycky už v tuto dobu řídla, jen Ivona měla dnes delší službu.

Náhle jí zasvítil na displeji hovor.

„Služba pro seniory, dobrý den,“ ohlásila se naučenou frází.
„Cítíš jak zlehýnka, roztahuji tvá stehýnka,“ ozvalo se zastřeným hlasem.

Ivona ztuhla, ale hned se opanovala.

„E… e… pane… asi jste se spletl, tohle není erotická linka…“
„Já vím. Ale jsem už léta sám a když to na mě přijde, potřebuju si s někým popovídat. Nemusíte nic dělat, jen mě vyslechněte,“ vysvětloval hlas.

Ivona chvilku přemítala. „Dobře, tak tedy vás vyslechnu. Ale jakmile to překročí jisté hranice slušnosti, okamžitě to vypínám.“
„V pořádku, paní… nebo snad slečno?“ pípl hlas potěšeně.
„Jsem slečna Iva,“ pozměnila si Ivona jméno a pohodlně se usadila v křesle. Předpokládala, že tohle bude asi delší hovor.
„Tak tedy, Ivo, sedíte v křesle a mé ruce od nártů vás mazlivě hladí výš a výš,“ předl tiše zastřený hlas a Ivona se pomalu dostávala do děje.
„Pomalu přes kolena hladím stehna a dávám nohy pomalu od sebe. Sukně se lehce vyhrnuje a objevují se černé kalhotky. Jsou miniaturní a dávají tušit, že kundička je vyholená, hladká a hebká…“ vyprávěl hlas a Ivona se ošila. Nějak se vcítila do pozice oné dívčiny a nyní ji klínem proběhlo vzrušivé mravenčení.

„Dotek na kalhotkách je cítit vlhkostí, jak uvolňuješ sladkou šťávičku. Hlubokým dýcháním se ti dme hruď, a tak ruce přejíždějí přes tvé obliny a pozvolna rozepínají knoflík po knoflíku košile…“

Ivona si pozvolna rozepnula sama knoflík halenky, ale včas se zarazila. „Bože… co to se mnou je?“

„Košile se rozevírá a tvá prsa jsou zatím skryta v košíčcích černé podprsenky. Ta má rozpínání vpředu… a už jsou kůzlátka venku a trčící bradavky touží po sevření v mých dlaních…“

Ivona si přejela rukou po prsou a zjistila, že bradavky má taktéž tvrdé, citlivé a chtivé polaskání.

„Jazyk kmitá po bradavkách a olizuje a líbá temně rudé dvorce a ruce mnou a mačkají ty pevné poklady. Pak klesají za lem kalhotek, přímo na hladkou mušličku.“

„Úáááhh,“ slastně vydechla Ivona skoro nahlas a hned se kousla do rtu. Rozhlédla se, ale kolegyně sedící k ní zády, mluvila do telefonu, takže ji nevnímala.
„Stáhni mi ty kalhotky!“ zaúpěla do mikrofonu a hlas nevzrušeně pokračoval.
„Nadzvedáváš se, kalhotky ti sjíždí přes nohy a už leží odhozené na zemi. Rozevíráš nohy a chceš…“
„Ano… vylízej mě,“ kňučela Ivona a cítila, jak dole normálně teče vzrušením.
„Nejdřív prst, pak jazyk se zaboří mezi závojíčky a slízává tu šťávu. Klitoris nabíhá a je citlivý na dotek. Kmitající jazyk ti přináší příliv rozkoše…“
„Oooch… jéééé… áááh,“ vzdychala Ivona, tiskla si pěst do klína a marně tlumila maximální vzrušení. Kolegyně naštěstí odběhla, takže se rychle prstila, protože měla vyvrcholení na krajíčku. Přestala vnímat hlas ve sluchátku a soustředila se jen na vlastní uspokojení.
„Aaah… uuuh,“ vyhekávala slastně a cítila, že se blíží k vrcholu.

V orgasmu hlasitě vykřikla a tělo jí zalila nepopsatelná rozkoš a trvalo dlouho než odezněla. Vracející se kolegyně trochu udiveně koukla na její zrudlou tvář a hluboké dýchání, ale sbalila si věci a s pozdravením šla domů.

„…tlustý tvrdý ocas ti doširoka rozevírá rty, které pevně svíráš k sobě a saješ a olizuješ naběhlý žalud, dráždíš uzdičku i ústí močové trubice a v dlaních mneš koule a masíruješ rýhu pod nimi… je to skvělé… opojné… ale ty už chceš ho mít v sobě.“

„Anoooo,“ zavzdychala, protože se masturbací blížila ke druhému vrcholu. Sukni měla vyhrnutou k pasu, kalhotky si stáhla a jista si svou samotou si dráždila kundičku zcela otevřeně a uvolněně.

„Pevný žilnatý ocas do tebe vniká zezadu. Klečíš, máš roztažené nohy a vnímáš tlak v klíně a pak mlasknutí plátků závojíčků, jak v tobě zmizela hlavice žaludu. Silné tření přední stěny v tobě vyvolává extázi vášně a slasti. Prsa ti svírají horké dlaně a společně s přírazy je masírují a prsty mnou tvrdé hroty bradavek. Rytmické přírazy jsou doprovázené tvým sténáním a vypouštěním proudů šťávy pro lehké spojení přirážejících těl. Držím tě v pase, občas plácnu přes zadek a beru si tě drsně a majetnicky.“

Ivona si vrážela prsty do klína, třela si klitoris a za hlasitých stenů stoupala k orgasmu. „Už… už… budůůůů,“ vzdychala a pak vybuchla a přestala vnímat svět…

Muž na druhém konci telefonu, buď nevnímal její chování nebo sám měl se sebou co dělat, nicméně monotónně pokračoval v popisování zrychlujících hlubokých přírazů, masírování prsou a hekání partnerky až k oboustrannému vyvrcholení a ejakulace do hlubin jejího těla.

„Vystříkal jsem tě, sladká kurvičko,“ zasyčel nakonec a Ivona přerušila spojení.

Potřebovala se uklidnit a před očima si představovala přítele Romana a jeho skvělé péro s rozměry tak akorát a jelikož ji nikdy neřekl slovo „kurvičko“, nelíbilo se jí to ani s oním neznámým po telefonu.

Dvakrát se nádherně udělala, ale přijaté číslo si zapsala, rozhodnutá ho již nikdy nezvednout.

A tak když jednou zahlédla telefonistku Markétu zuřivě tisknout nohy k sobě, nervózně se ošívat a tlumeně vzdychat, věděla, kolik uhodilo.

Autor

4.3 26 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Děda, poté co ovdověl, také využíval služeb linky pro osamělé seniory. Nikdy mě nenapadlo, jak takový hovor může vypadat, ale jestli takhle, tak už docela chápu, proč zemřel na srdeční selhání.

Shock

Tohle mě napadlo, když jsem o něčem takovém slyšel v TV v době krize na jaře. Do té doby jsem vůbec netušil, že takové linky jsou (teda bez té erotiky 🙂

věrný čtenář

Jsou, a byly už i dlouho před krizí. jmenovalo, nebo stále ještě jmenuje, se to myslím „anděl na drátě.“

Junior

Skvělá povídka a zajímavá fantazie. Asi by to pro holky mohlo být zajímavé na takové lince pracovat.:-) Chápu ty seniory, linka je zdarma, kdežto erotické linky jsou zpoplatněny.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x