Dluhy se platí

Pavel měl špatnou náladu. Přítelkyně Lenka mu právě ukázala pozitivní test. Byla těhotná. Rozzářená štěstím a radostí se na něj vrhla s touhou se divoce pomilovat, zašoustat, zapíchat, zašukat, zaprcat…
Pavlovo ego samozřejmě mu nedovolilo dát najevo nezájem k sexu, ale v celkovém obraze to doslova odbyl, čehož si všimla i Lenka. Udělal jí to sice hezky, měla dva orgasmy, ale prostě to nebylo ono.
„Tebe to dneska nebaví?“ opáčila udiveně.
Divoký nespoutaný sex je přece to nejlepší, rádi tomu podléhali a a vždy si to plně užili.
„Promiň… mám starosti v práci… nejsem nějak ve své kůži,“ vymluvil se Pavel a se svou špatnou náladou šel ten den i spát.

***

Tak to bylo vždycky a už kdoví pokolikáté. Nejdřív ulovení mladé kočky. Pak zábava, cestování, sex a žádné starosti.
Najednou těhotenství, dítě, odpovědnost, rodina. To druhé ale Pavlovi nic neříkalo.
Věkem se blížil k pětatřicítce, ale k usazování a zakládání rodiny se neměl. Lovil vesměs mladé slečny, užíval si s nimi života a když se dívky rozhodly k roli matek, přestal o ně mít zájem. Bylo z toho vždy hodně křiku a pláče a platba alimentů utěšeně vzrůstala. Dál však tvrdošíjně odmítal mít rodinu a užíval si svobodného života a svých zálib.
Nyní tedy přišel i o Lenku.

***

O pár týdnů později zašel po práci do hospůdky na rohu, kam chodil poměrně často. To už pookřál z ukončeného vztahu a měl rozpracovanou další dívku. Nastoupila do firmy na stáž a Pavel ji dostal na starost. Okamžitě nasadil svou osvědčenou balicí techniku a zdálo se, že by mohl slavit úspěch.
Dnes mu dívka dovolila, aby ji líbal, a když si to v kuchyňce oba dva užili, až je bolely panty, a to jí ještě rukama stihl projet přes oblečení vnady, odešel to spláchnout jedním pivkem.

Seděl u barového pultu, servírka mu, jako obvykle, automaticky natočila pivo a s úsměvem ho před něj postavila.
„Ahoj Pájo. ještě nějaké přání?“
„Dík,.. zlatíčko. Nic kromě tebe už nepotřebuju.“
Dívka se ušklíbla a přestala se mu věnovat. Tohle byl jejich rituál. Dostane pivo, řekne, že by chtěl ji a ona ho odmítne. Až dopije, zaplatí a přátelsky si pokynou.
Servírka se jmenovala Rita a ne, že by se jí Pavel nelíbil, ale už ho tu viděla s hodně děvčaty, také jí bylo jasné, že je to pěknej děvkař.
A koneckonců, co by tomu taky řekl její manžel.

***

Náhle, aniž Pavel věděl jak, seděla vedle něj zralá panička a upíjela drink. Ještě nikdy ji tu nespatřil a to se tu potkávaly už vesměs známé tváře.
„Dobrý den, vás jsem tu ještě neviděl,“ hodil řeč a žena se na něj otočila.
Byla to dáma, tak kolem čtyřicítky, rozhodně se na ní věk ještě nepodepsal, štíhlá s hrudníkem hezky pozvednutým nahoru. Oblečená byla tak, aby dala na odiv, co za to stálo, ale aby to nepůsobilo vyzývavě nebo lacině.
„Nejsem tu poprvé, ale asi chodím v jiný čas než vy,“ prohodila.
I když sem Pavel původně přišel jen na jedno pivo, měl si s Janou, tak se mu představila, co povídat. Najednou byl večer a hospůdka zavírala.

„Noc je ještě mladá, co podniknem?“ navrhl, když stanuli venku na chodníku.
„Říkal si, že máš doma sbírku rumů. Ráda ochutnám…“ usmála se Jana.
„Není problém,“ odvětil a vedl ženu do svého příbytku, kde skutečně měl na polici vyrovnané láhve známých i neznámých značek z celého světa. Něco obdržel darem, něco si přivezl z cest. Každopádně na nich nelpěl, aby je neotevíral a čas od času s kamarády doma pořádal rumovou party. Že to zaujme i Janu, nečekal. Jeho přítelkyně rumu obvykle neholdovaly.

Jana se ukázala jako znalkyně. O některých značkách věděla i různé podrobnosti a vychutnávala si vše, co jí nabídl. Přitom nevypadala, že by ji alkohol zmohl. Jen kvetla, mile se usmívala a Pavel na ni měl stále větší chuť.
Když pak seděli vedle sebe a začal ji svádět něžnými doteky a sladkými slovíčky, nijak zvlášť se nebránila.
„Chci tě!“ zašeptal jí do ucha při prvním něžném polibku.
„Já tebe taky…“ odvětila a začali se vášnivě líbat a vzájemně se svlékat.

Polonazí se přesunuli do postele a hladili se po těle. Pavel byl opojen tělem nádherné zralé ženy. Ještě pevná prsa, plnější stehna, zadek, to vše mohl stisknout a polaskat a Jana ho odměňovala obdobnými dotyky a polibky po těle.
Pavel s potěšením zjistil, jak nádherné je laskání jeho prsních bradavek, jak příjemné je hlazení zad až na zadek, kde mu Jana zakroužila prsty mezi půlky a špičku prstu mu dokonce zasunula dovnitř.
Touto milostnou technikou mu čurák stál jak věž, tvrdý a nadržený a i on se dočkal slastné masáže. Jana ho sevřela rukou a lehce pohonila. Cítila jak je horký a tvrdý a jistě i patřičně výkonný. Přetáhla předkožku, jazykem obkroužila nalitý žalud, tepala uzdičku a pak jela vyplazeným jazykem po celé jeho délce až ke kořenu a zase zpátky.
„Chceš úplně vykouřit… že to chceš?“ a hned ho začala silně kouřit a honit a pak už jen přijímala proud semene do úst a vše spolykala. Nijak jí to nechutnalo, ale čas od času se dokázala překonat. Ocumlala ještě povadající ocas do čista a poté se poddala jeho laskání v klíně.

Kundička byla mokrá a otevřená a kmitání jazyku Janě přinášelo silnou slast s uvolňováním potoků šťávy. Klitoris měla naběhlý a velmi citlivý, když přes něj přejížděl jazykem.
„Oh… oh… to… dělej… oooh… oh,“ sténala a kroutila tělem v návalech rozkoše.
Když se nad ní narovnal a držel si ztopořenou kládu v ruce, pomohla mu se zavedením a pak se prohnula bolestným tlakem.
„Oááááhh… ooooh… ééééh,“ doprovázela zasouvání velkého ocasu do sebe.
Byla sice mokrá a vzrušená, ale pysky se jen pomalu rozevíraly takovému rozměru. Cítila, jak pomalu proniká pochvou, až se zarazil o dno.
„Seš… velkej… oh… oh,“ byla jím zcela vyplněna a měla toho dost.
Po chvíli se mu ale pochva přizpůsobila a jakmile začal jen mírně přirážet, silná slast se jí rozlila tělem a proudy šťávy vytryskly ven.
„Božeee… áááách,“ zalykala se slastí.
Pavel začal přirážet s větším důrazem a Jana se vznášela na vlnách blaženosti, jen sténala a vzdychala slastí a stoupala k vrcholu.
„Oooh… anoo… uuž… už… už… joooooo,“ projel jí tělem silný orgasmus a Pavel se do ní vzápětí vystříkal.
Úžasný pocit mrdat takovou nádhernou zralenku ho naplnil neskutečnou silou, že aniž mu ocas zvadl, hned se vzchopil k dalšímu číslu.

Jana byla poněkud v tranzu a probrala se ve chvíli, kdy ležela na břiše a tvrdý buchar ji mrdal zezadu. Chtivé ruce mačkající jí prsa a silné tření ocasu ji ale nedovolovaly srovnat si myšlenky. Mysl jí zaplňovalo jen vědomí slasti a stupňující rozkoše. Jeho rozměr jí už vůbec nevadil a razantní přírazy byly příjemné.
Když ji později uchopil za boky a přírazy se zrychlily, hlasitě hekala v blížícím se orgasmu.
„Božeee… už… zase… anoooo.. .ooooh,“ svíjela se v dalším silném vyvrcholení a Pavel uvolnil stavidla semenovodu.
Překrvená pochva se plnila semenem a v orgasmických stazích svírala povadající ocas až do samovolného vypadnutí.

Milenci leželi nehnutě, zcela vyčerpáni.
Teprve pak se Jana vzchopila a zmizela v koupelně a pak se začala sbírat k odchodu.
„Uvidíme se ještě?“ zaptal se jí Pavel.
„Když budeš chtít, zavolej. Budu ráda,“ usmála se Jana a podala mu vizitku s telefonním číslem.
„Jana Maršálková, director,“ přečetl si jmenovku.
Dál už tam nebylo nic, jen telefon. Zvláštní a tajemná vizitka, stejně jako celá žena.

***

Pavel jí zavolal za dva dny a pozval do restaurace.
Jana přišla a strávili spolu báječný večer, zakončený opět divokým milováním. V tom si rozuměli. Vlastně v hodně věcech si rozuměli, ale o ní nevyzvěděl Pavel skoro nic. Jana byla tajemná jak hrad v Karpatech. Přiznala jen, že je jí 43 let, svobodná a bezdětná. Na další dotazy neodpovídala, mlžila, nebo stočila řeč jinam a Pavel to musel tak brát.
Jinak byla dokonalá. Měla vždy čas, její zájmy byly široké, v posteli byla nepřekonatelná, zkrátka ideál.
Jezdili spolu na výlety, wellness pobyty, chodili tancovat i na večeře a pochopitelně se intenzívně milovali. O nějaké rodině nemluvila. Chtěla žít a užívat si života, stejně jako Pavel. Sympatické na ni bylo i to, že při placení vždy trvala na vlastní úhradu své útraty. Zjevně finančně nestrádala, což Pavlovi imponovalo.
On sám platil řadu alimentů a před soudy se stavěl do role chudého úředníka s minimálním platem. To si tak zařídil, aby mu část peněz vykazovali jako příjem a vyšší zbytek dostával bokem v hotovosti jako prémie a osobní ohodnocení. Tím platil jen nejnižší alimenty a že tu a tam zaplatit „zapomněl,“ netřeba dodávat. Však oni to holky přežijou. Neměly se tak hnát do jináče… teď to mají.

***

Jana právě měla v puse zasunutý ocas, když se Pavel, kromě slastného mručení, vytasil s dotazem.
„Už si někdy zkusila trojku?“
„Fmmm… ghmm… jako… fhg… dva… chlapy?… Fgmm… mlask… jo… zkusila.“
Pavel se zachvěl, jak cítil, že se brzy udělá, ale zmohl se na další dotaz.
„A chtěla bys zase?“
„Ghmmm… fghhh… klidně… mlask… stříkej… lásko,“ vyplivla Jana ocas z pusy a rychlými tahy rukou, ho přivedla ke slastnému výstřiku.
„Jo… jooo,“ vydechl Pavel, ale co předtím řekla, si dobře zapamatoval.

***

„Na sobotu jsem objednal velký překvapení,“ sdělil ji jednou Pavel a tvářil se tajemně.
„Překvapení mám ráda. Ale jen ty příjemný. Ne, velký špatný,“ zavtipkovala Jana, ale Pavel zavrtěl hlavou, že nemusí mít obavy.

***

V sobotu časně ráno ji posadil do auta a vyvezl za město, kde se na louce právě nafukoval velký horkovzdušný balon. To bylo to překvapení.
Jako pilot se u hořáků zubil sympatický Matěj, Pavlův kamarád a nadšený vzduchoplavec.
„Poletíme jen my tři. Dnes vane jihozápadní vítr, takže nás ponese nad hory. Slibuji krásné výhledy,“ sdělil jim, když nalézali do koše.
Janě se to líbilo, výšek se nebála a balonem ještě neletěla. Tohle bude zážitek na celý život. I Pavel byl toho mínění a za chvíli už se jim země vzdalovala jak balon nabíral výšku a pak i směr dle větru.

Vzduchoplavec Matěj ovládal hořáky a Jana s Pavlem se užívali nádherný výhled a vlastně celý balónový let.
Když balon klesl z nadoblačných výšin níž, rázem bylo v koši tepleji. Když se pak Pavel zezadu přitiskl k Janě, cítila jak mu stojí ocas.
„Hezký, viď?“ šeptal jí do ucha.
Jana nevěděla přesně, co myslí. Jestli ten výhled, nebo to, že jí rukama zajíždí pod bundu a mne jí prsa. Nejspíš to druhé, protože ruce mu sjely k legínám a začaly je stahovat.
„Neblbni,“ snažila se Jana vymanit ze sevření, ale jeho dlaň už jí třela přes kalhotky klín a ona cítila, jak vlhne.
„Oh… to… je… krásné… oh… jooo… nemůžem… to… dělat,“ kroutila se v přílivu slasti a nutnosti tuto záležitost ukončit. Bylo jí trochu trapně před Matějem.
Vůbec netušila, že Pavel mrkl na Matěje, ten si z kalhot uvolnil péro a začal si ho honit.
Legíny Janě sjížděly níž a níž a pak následovaly kalhotky.
„Pavle… už… dost… nech… toho!“ zvýšila odpor.
„Nebraň se… radši potěš tady Matěje,“ šeptl jí do ucha .

Jana otočila hlavu a vedle ní stál zubící se Matěj s vytaseným pérem v pevné erekci.
Pavel Janu stlačil do kleku a Matěj jí s ptákem hned zajel do pusy. Jana ho začala sát a Pavel ji rozepnul bundu, vyhrnul mikinu a odhalil jí prsa. Podprsenku jí strhl, aby prohmátl jejich pevnost a „ladil“ vztyčené bradavky.
Matěj spokojeně funěl nad jejím uměním a taky rukama okusil pevnost jejích vnad.
„Pojď, Jani, do kleku,“ rovnal si ji Pavel.
Ta pochopila, co bude následovat a ochotně poklekla a rozkročila se. Matěj počkal, až si přetáhne přes hlavu mikinu a pak už jí zase zajel ptákem do pusy a Pavel jí zezadu zabořil obličej mezi půlky.
Jana se zaplněnou pusou tlumeně sténala nad jazykem, kmitajícím ji po závojíčcích a sála Matěje čím dál rychlejšími pohyby.
„Ah… joooo,“ chytil ji náhle za hlavu a do pusy jí vytryskla silná dávka semene.
Spolykala celou jeho nadílku a sotva z ní vyjel, začala sténat hlasitě a uvolněně. Cítila, jak teče a toužila po jediném. Aby už ji Pavel zezadu ošukal.
„Vymrdej mě… dělej… udělej mi toooo,“ kňourala a náhle pocítila tlak a prudký pronik hluboko do pochvy.

To Pavel ji právě nabodl na svoji kládu a táhlými pohyby ji projížděl a zarážel ho do ní až po kořen. Matěj je sledoval a honil si znovu tuhnoucí péro.
Že se vystřídají, Jana nepochybovala a když se tak stalo, slastně vydechla nad novým ocasem rabujícím ji pulsující kundičku. Tekla jak řeka a Matěj se do ní mlaskavě zarážel a pot mu perlil na čele.
„To je kunda… jo… jo… pořádně… tě… vystříkám!“ hekal, držel si ji v pase a cítil, že už bude stříkat.
„Jo… udělej… mi… to… božeeee… už… budu,“ kroutila se Jana v návalu nastupujícího orgasmu a vtom cítila trhavé záškuby v pochvě a příliv horkého semene, což umocnilo její vrchol.
„Anooo… joooo,“ houkala a stahovala poševní svaly kolem zaraženého ocasu.
Koutkem oka zahlédla stojícího Pavla s postaveným ocasem a uvědomila si, že ji hned po Matějovi protáhne.
Slast z orgasmu ještě neodezněla, když opravdu po Matějovi ji kundu zaplnil nadržený Pavel.
Ten hned rozjel divokou jízdu a bez ohledu na její apatičnost a odevzdanost se na ní uspokojil, vystříkal semenem a odpadl.

Jana byla totálně hotová. Matěj převzal řízení balonu a Pavel oddychoval a usmíval se.
„Tohle je ta trojka, kterou sis přála.“
Jana to věděla, ale mlčela. Z klína jí vytékal potok semene a cítila se umrdaná.
„Cítíš se ještě na pokračování?“ honil si péro neúnavný Pavel.
„Už ne… lásko… jsem groggy,“ zvedla k němu unavený obličej a Pavel kývl na Matěje, že může hledat místo na přistání.
Sex v oblacích právě skončil.

***

Po nějaké čase Pavel na Janu zatlačil, jestli přece jen si nehodlá pořídit dítě.
„Ne. A tuhle otázku už jsem si sama se sebou vyřešila. Dělám, co já chci a pokud to bude ve dvou, je to ještě lepší,“ usmála se širokým úsměvem, kdy Pavel nikdy neodolal, sevřel ji do náruče a během líbání svlékal.
Nyní ji jen vyhrnul minisukni na pas, poodsunul proužek tang na stranu a napasoval ptáka do vlhké štěrbiny, která se mu ochotně otevírala.
„Anoooo… jo… krásně… mě… šoustáš… ooh… ještě… přidej… jooo,“ kňourala ve stoupající extázi a vychutnávala si, jak se jí tak rázně zmocnil a pěkně sjíždí zezadu. To ji vzrušovalo. Jeho ruce jí přes oblečení mnuly prsa a přírazy byly stále mlaskavější a ráznější. Cítila ho hluboko v sobě a vnímala, že se pod strojovými přírazy brzy udělá.
„Už… budu… miláčku… přitlač… och… ano… anoooo… úúúúž,“ kroutila pánví a nádherná rozkoš se jí rozlévala po těle.
Trhavé dávky semene jí zalily pochvu a Pavel v ní zůstal zaražený, až do změknutí. Bylo to nádherná rychlovka.

***

Když jí Pavel nabídl společné bydlení, konečně poznal její byt. Bylo to ve staré části města, kde vlastnila dvoupokojový byt. O co byly místnosti menší o to vyšší byly stropy. Vybaven byl starým nábytkem a poměrně luxusně.
„Mám ráda staré věci,“ komentovala to Jana. „Vše mám po babičce. I ty obrazy a vázy jsou po ní. Sbírala všechno a jak jsem zjistila, není to jen obyčejná veteš. Něco má i velkou cenu.“
„Co s tím chceš dělat?“ zeptal se Pavel, protože nastěhovat si ji k sobě i s nábytkem nešlo.
„Pronajmu to. Mám dobrou kamarádku, tak její dceři.“

Do několika dní se k Jana k Pavlovi přestěhovala jen s kufrem oblečení a několika starožitnými drobnostmi, které ji připomínaly babičku.

***

Uběhl skoro rok od seznámení a život začal nabírat jistý stereotyp. Ne, že by se nudili, ale přece jen denní styk nejen v posteli, ustálené pochody a rytmus – je to nevyhnutelné.
Když jí Pavel jednou oznámil, že jede s kamarády na víkend někam na hory, přijala to s radostí. Naplánovala si generální úklid a to byla ta nejlepší příležitost. Pavlovi nic neřekla, zato ho v posteli po dlouhé době vykouřila až do konce a semeno spolykala.
Ten z toho měl až mžitky před očima, a pak jí to krásně udělal, když si její nohy zapřel o ramena a tvrdě jí vymrdal kundičku, že měla mžitky před očima zase ona. Rytmicky do ní zajížděl ocasem až po kořen, že ho cítila až někde v žaludku, ale slast ze silného tření přehlušila všechny nepříjemné pocity.
Udělala se dvakrát, než se i on do ní vyprázdnil a poté v objetí, tak jak byli, usnuli.

***

Během úklidu, který připomínal spíš šmejdění a vyhánění pavouků z těch nejzastrčenějších štěrbin a koutů, našla Jana něco, co hledala. Zvedla telefon a vedla s kýmsi dlouhý hovor. Když skončila, ve tváři se jí rozhostil úsměv.
Večer, navzdory únavě, zašla do vinárny na sraz s kamarádkami, které dlouho neviděla…

***

Panská jízda na horách vrcholila. Druhý večer slavil jeden z mužů čtyřicítku a dostal opravdu zajímavý dar – striptérku.
Před chumlem hlaholících mužů předváděla dívka své umění a od jednotlivých pánů si nechávala rozepínat či přímo svlékat jednotlivé části svého sporého oděvu. Dívka byla hezká, štíhlá, s menšími pevnými prsy a vyholeným klínem. Svůdně se kroutila v rytmu hudby a mužům v kalhotách tuhly ocasy. Když byla kompletně nahá a show skončilo, vstoupil o popředí muž, který ji oslavenci objednal.
„Děkujeme Darině za krásné vystoupení a nyní Jindro, přijmi náš dar, jako důkaz našeho velkého a věrného přátelství.“
Dívka se automaticky přivinula k oslavenci a společně odešli ze sálu pryč.
Když zmizeli, muž pokračoval.
„Ale to ještě není všechno. Následuje dražba. Kdo nabídne nejvyšší částku, může být s Darinou taky chvíli o samotě. Abychom to nepřehnali, tak horní limit je dvacet tisíc.“

Muži okolo začali souhlasně mručet a i Pavel se podíval na obsah své peněženky.
Dražba začala tisícovkou. Částky lítaly po pětistovkách, ale u deseti tisíc se přihazování zpomalilo. Zašukat si s hezkou holkou za desítku… stojí to za to? Odpověď neznal nikdo, jen Jindra, který ji pravděpodobně nyní klátil na pokoji.
K vlastnímu překvapení vyhrál klání Pavel za 12,500,- Kč.
„Blahopřeju, kámo,“ vyinkasoval ho muž a sotva se po čase v sálu objevili Darina s Jindrou, ruku v ruce s Pavlem šla zase na pokoj.

***

„Nevadí ti to?“ zeptal se Pavel, neboť dívka neprojevovala žádné emoce.
„Je to moje práce,“ odtušila a dodala. „Dají se vydělat slušný prachy. Dokud na to mám, tak to budu dělat.“

Na pokoji si Darina stáhla sukýnku. Kalhotky neměla a nahá vypadala úchvatně. Pavel se rychle vysvlékl, dívka ho popostrčila do sedu, zkušeně mu ocas sevřela rukou, pohonila, opatřila ochranou a osedlala si ho.
A tak ta holka za dvanáct a půl tisíce mu seděla na klíně, s ptákem zaraženým v sobě, hopsala a užívala si svou rozkoš.
„Ah… ah… úúúhh,“ sténala, jak v ní velký pták mizel až po koule.
Jak jezdila na tvrdém péru, Pavel jí laskal a mačkal pevná prsíčka. Vešla se mu krásně do dlaní a on je mnul a prsty ladil tvrdé bradavky.
„Jo… mačkej… je… jooo… joooo,“ vzdychala Darina a Pavel sténal v nezadržitelném vyvrcholení.
„Už… už… jooo,“ vykřikl a Darina sesedla a opatrně stáhla z ocasu gumu plnou semene a opatlaný povadající ocas si zasunula do pusy.
Pavlovi ještě nikdy nekouřila ptáka profesionálka, jako tato Darina. Sání, lízání, tepání a líbání bylo plné nadpozemské rozkoše.
„Gmm… chtěla… bych… mlask… gfmmm… taky… fhmm… udělat,“ sdělovala mu s očima upřenýma v jeho a ocas ji v puse tuhnul a tvrdnul.

Když ho opatřila pláštěnkou, poklekla na pohovku a vyšpulila na něj zadek. Vyholená kundička byla rozevřena a vytékala z ní šťáva. Pavel se nerozpakoval a hned ho do ní zarazil až po koule.
„Ohhh… máš krásnýho čuráka,“ zasténala Darina spokojeně a šla mu v přírazech naproti.
Pavel jí zezadu prohmátl prsa, které byly stále krásně pevné a mezi prsty promnul tvrdé trčící bradavky.
„Oooch… jo… zmrdej… mě… chci… to… pořádně… jsem… jen… uuh… tvoje… jooo,“ hlasitě sténala, vzdychla a blížila se k vrcholu.
Pavel ji pevně držel v pase a mrdal ji tvrdě a hluboko prudkými přírazy.
„Ach… ano… uuuž… bu… důůů… jo… to… je… onooo..oohhh,“ rozsténala se a strnula v křeči vyvrcholení a Pavel gumu pohotově plnil semenem.

Darina byla spokojena. „Díky. Ten před tebou se hned udělal a podruhý mu už moc nechtěl stát.“
„Máš to těžký.“
„Mně je to fuk. Když dostanu zaplacíno, probudím i mrtvolu. Chce to jen cvik. S tebou to ale bylo hezký,“ usmála se a rukou mu pohladila zvadlý ocas.

Oba se vrátili dolů a Darina pak v tichosti rozjařenou společnost opustila. Mohla by si vydělat i víc, ale uspokojená už dnes byla a roztahovat nohy dalším nadržencům se jí nechtělo.

Pavel se domů vrátil o pár tisíc chudší, ale o zkušenost s profesionálkou bohatší.

***

Byl teplý večer. Jana s Pavlem seděli na balkoně, on s půllitrem piva, ona se sklenicí vody.
Jana se několikrát nadechla, než řekla prostě: „Jsem těhotná.“
Reakce Pavla byla zřejmá.
„Cože?! Vždyť snad bereš prášky!“
Jana se trpce pousmála. „Nikdy nejsou stoprocentní. Máš prostě mrštný spermie, miláčku.“
„No… ale… snad to dáš pryč, ne?“
„Přemýšlím o tom… že bych si to dítě nechala.“
Pavel vybuchl jak přetlakovanej kotel.
„To snad ne?! Přece jsme se jasně dohodli, že dítě nechceme… takže půjdeš na potrat. Nebo jak si to představuješ? Kolik je ti let? Dítě jednou povede k oltáři důchodkyně? Jestli se toho vůbec dožiješ,“ trefoval a zraňoval její duši těmi nejjedovatějšími šípy.

Ten večer se ošklivě pohádali, aniž něco vyřešili. Pavlovi se zase vrátily na mysl všechny ty rozchody, kdy mu přítelkyně oznamovaly těhotenství a on je odmítal. Teď přijde i o Janu?

***

O týden později našel byt prázdný a na stole lístek, že od něj odchází.
Hledal ji v jejím bytě, ale tam bydleli zcela cizí lidé. Prý byt koupili přes realitku a žádnou Janu Maršálkovou neznali. Jana prostě zmizela a nebyla k nalezení. Mobilní číslo bylo zrušeno.

***

Největšího překvapení se dočkal, když jednou otevřel svůj domácí trezor. Po uložených utajených penězích se slehla zem!
„Ta děvka!“ zařval Pavel nepříčetně. Došlo mu, kdo se mu tam dostal. Vztekle se vrhl do skrýše s náhradním klíčem a pochopitelně. Byl tam, ale zjevně už ho někdo držel v ruce. To ta děvka Jana ho našla a vybrala mu prachy! Teď aby si hodil mašli, neboř právě se stal skutečně chudým úředníkem s minimálním platem.

***

Třem matkám samoživitelkám se rozjasnily tváře, když jim na účty přistály poměrně vysoké částky s dovětkem „od neznámé dárkyně.“
Jen Jitka znala její skutečnou identitu a poté, co se spojila se svými, stejně postiženými, ženami, někdejšími přítelkyněmi Pavla, zosnovaly společně ten velkolepý plán, jak se dostat ke dlužným a vyšším alimentům, na který měly nárok, když ruka spravedlnosti byla na dlužníka příliš krátká.

***

Jana Maršálková, provdaná De Rottoya se zatím vrátila zpět na Zanzibar, kde provozovala hotel a byla ráda, že pomohla v nouzi někdejší kamarádce z dětství. Udělala si hezkou dovolenou, kterou si i užila. Jo, a těhotná s Pavlem nebyla. To si vymyslela, jen aby se ujistila, jakým sobcem skutečně je.

Autor

4.9 59 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iki

Parádní a jako vždy překvapivý konec.

Marťas

Perfektní. Pavel dostal hezky za vyučenou.

Junior

Parádní povídka. Zajímavý způsob potrestání, ale dobře mu tak.

Gourmet

Bezvadné!

Milan

No tpč… dobře ona…dostala ho parádně… ale t

Kačer

Ty tvoje konce v povídkách to je vždy něco. Luxus. Jsem zvědaví na další povídku

Laděk

Masakr, i když si myslím, že taková paní hoteliérka by na rozdíl od těch „předchozích Nanynek“ unesla bez větších obtíží i toho „upíchnutýho sviště“ 😀 😀 😀 😀

Last edited 7 měsíců před by Laděk
Tomas

Tento typ poviedok mam od Shocka najradsej. Pise to s lahkostou a pritom velmi putave a vzdy uzavrete ze to vyvola usmev. Super

Trysky

Dobrá práce. Čtivé a nejde jen o sex.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x