Dokonalá pomsta

Na zemi ležela odhozená noční košilka a nahá Bára ležela na zádech, vzdychala slastí a ruka jí kmitala v klíně. Dnes měla náladu na pořádný sex, ale byla sama, tak se musela uspokojit rukou. To bylo spolehlivější než vibrátorem.
„Ahh… pojď… do mě… oh… oh… ještě,“ vyrážela, jak ji v představách divoce šoustal její milenec Evžen a masturbující ruka už byla celá zmáčená od tekoucích šťáv, když se konečně dostavilo slastné vyvrcholení. Tělo se jí propnulo a hlasitý výkřik rozkoše se rozlehl ložnicí.

Ještě se jí plně neuklidnila rozbouřená krev, když ji zazvonil mobil a neznámé číslo.
„Haló, prosím, kdo volá?“
„Dobrý večer, tady Háková… vy mě neznáte, ale… jsem přítelkyně Evžena a on mi tu zkolaboval… chybí mu léky… prý jestli je nenechal u vás?“
Bára nebyla mocna pochopit, co slyší. Její milenec je u nějaké další milenky? Jaký léky? Nikdy Evžena neviděla nic brát, to by přece musela vědět.
„Jaká přítelkyně? Odkud máte mé číslo?“
„Nezlobte se… je to fakt důležitý… ty léky máte?“ zněla prosba naléhavě.
„Odkud máš moje číslo, ty rajdo?“ ječela Bára už značně rozčilená.
„Z mobilu Evžena… jste tam jako třetí v pořadí… nemám čas vám něco vysvětlovat. Musím volat dál,“ a hovor byl ukončen.

Báře se zhroutil svět. Co to všechno má znamenat? Jaká přítelkyně, jakej kolaps… tohle ale nebyla nějaká hra, tohle byla drsná realita.

***

Evžen se vrhl na Cilku hned ve dveřích.
„Já se na tebe tak těšila,“ skočila mu do náruče a sotva zavřely vchodové dveře, přirazil ji Evžen ke zdi a kasal šaty nad pas.
Cilka se vzepřela rukama o stěnu a cítila, jak jí stahuje kalhotky a více se rozkročila.
Evžen si uvolňoval z kalhot tvrdý ocas a Cilka nedočkavě vrněla touhou, aby ho do ní zarazil.
„Láskoo… tááák,“ nasadil ocas mezi půlky a pomalu jí ho zatlačil do nedočkavého otvoru.
Cilka cítila, jak se jí pysky roztáhly pod tlakem ocasu a pronik pokračoval dál do jejího těla.
„Joo… aaah,“ vzdychla a tělem jí projela první slastná vlna.

Ocas pronikal dál a rytmicky vždy se skoro celý vysunul a zase silně přirazil. A stále dokola. V tuto chvíli Evžen myslel hlavně na sebe a mrdal tělo své milenky dle svých potřeb.
„Ah… ah… ah,“ hekala Cilka a cítila šmátravé ruce na prsou.
Neměla podprsenku, takže její melouny nyní byly v pevném sevření dlaní a všetečné prsty jí mačkaly a „ladily“ tvrdé bradavky.
Evžen ji nyní už jel zběsilým tempem, jenže dnes bylo něco jinak.

Přírazy zpomalovaly a jeho slastné hekání se změnilo v chroptění a pak následoval pád těla na zem..
„Evžene!“ vykřikla Cilka zděšeně. „Co se ti stalo?“
Prášek… na srdce,“ chrčel namáhavě, neschopen pohybu.
Cilka mu prohlédla tašku i oblečení.
„Nic tu není. Kde to máš?“
„Mo… bil… volej,“ ztěžka odvětil.

Cilka mu sjížděla adresář, až narazila na zajímavý seznam, kde za jmény Alžběta 1, Dita 2 a Bára 3, našla i své číslo pod jménem Cilka 4!
Byl to vážně podivný seznam, ale už jí svítalo, oč jde, ale nemohla ztrácet čas a jala se čísla vytáčet jedno po druhém na svém mobilu.
Dámy na druhé straně byly telefonátem překvapeny, ale žádná o nějakém léku nic nevěděla.
Cilka nakonec musela volat záchranku a Evžen skončil v nemocnici.

***

Byla už noc, ale Cilka nemohla spát. Pila už několikátou sklenku koňaku a přemítala, co bylo a co bude dál.
Právě zjistila, že není jediná Evženova milenka, ale má hned tři další. Uvědomila si, že vlastně o Evženovi nic neví. Ani jestli je ženatý. Nikdy o tom nemluvil, ale svůj čas ji věnoval pravidelně, což by v manželství asi moc nešlo. Pobyl u ní noc, den, dva i tři a zase se odmlčel.
Byl obchodní cestující, a tak nebylo Cilce divné, že vždy zmizí a nemá stálé pracovní místo. Jenže místo cestování za obchodem asi zase byl u další ze svých milenek. Cilka si uvědomila, že už jí tikají biologické hodiny velmi hlasitě a jestli chce založit rodinu, s Evženem to nebude to pravé. Musí to s ním ukončit a protože ji zklamal, nebude to v tichosti, ale s velkým rámusem.

***

Druhý den znovu obvolala všechny milenky a ženy se sešly v kavárně v centru města.

Alžběta byla výstavní blondýna s až přebujelými vnadami a s Evženem neměla jiný vztah než sexuální. Divoký a nespoutaný sex. Jelikož ji bylo pětadvacet, zatím neřešila budoucnost. Zatím jí to tak vyhovovalo a vlastně jí ani nevadilo, že Evžen klátil souběžně tři další ženy. Věděla, že jednou ho stejně pošle k vodě, protože o dvacet let staršího chlapa za životního partnera nechtěla

Bára byla skoro třicetiletá žena, které tikaly hodiny stejně jako Cilce a byla její přímou soupeřkou v otázce založení rodiny. S Evženem měla vážné úmysly a zjištěná zkutečnost ji dost zdrtila. Nyní měla touhu se pomstít.

Dita byla hezká černovláska a když ženám oznámila, že je čtyřicetiletou dvojnásobnou matkou, spadla všem čelist. Dita byla už léta rozvedená a Evžen jí nahrazoval chybějícího manžela. Nejen v posteli, ale fungoval i v domácnosti, co se týče drobných oprav.
I přes svou exkluzivitu si Dita postěžovala, že Evžen už mlsně okukoval její šestnáctiletou dceru, takže případný rozchod byl stejně na spadnutí.
„Jen by na ni něco zkusil a už by šel,“ řekla Dita a souhlasila, že do pomsty by šla. Jenom, jak si to Cilka představuje.

Ta řekla. „Holky, asi takhle. Až…“ a všechny pozorně poslouchaly.

***

Když Evžena pustili z nemocnice, vrátil se do svého bytu a před světem hrál mrtvého brouka.
Během pobytu v nemocnici ho žádná z milenek nekontaktovala, a tak si domyslel, že už o sobě vědí a nyní trucují, nebo ho už rovnou odepsaly. No co, nejsou první ani poslední. Takových žen je na světě. Opatří si jiné roztažnožky. Je mu krásných šestačtyřicet, čurák mu stojí, chuť šoustat mu zůstala, jen to srdce musí ještě víc šetřit.

Aby nevyšel ze cviku, rozhodl se sbalit mladou neteř sousedky, která chodila babičce vypomáhat a už dlouho mu dávala dvojsmyslně najevo, jestli taky nechce s něčím pomoci. Teď její výpomoc docela potřeboval.

Jakmile ji potkal jna chodbě, hned ji oslovil.
„Bětko… ehm… kdybyste měla zájem… vyklízím byt po sestře… víte, zemřela při autonehodě… no a ona měla plný skříně šatstva… ženská… znáte to… a já nevím co s tím? Nechtěla byste si to probrat… jinak to hodím do kontejneru.“
„Ráda,“ usmála se dívka. „Zítra bych měla čas.“
„Tak v sedm,“ kývl Evžen a věnoval jí úsměv, který měl prověřený, že na ženy platil.

***

Bylo krátce po šesté, když Evženovi zvonil mobil.
„CILKA 4“ svítilo na displeji, tak se nadechl a hovor přijal.
„Ahoj… už seš doma? Sháněla jsem tě ve špitále,“ ozvala se Cilka.
„Jo. Dík za zájem. Jsem doma už tejden,“ řekl Evžen lehce znuděně.
„No jo. Hned se nevztekej. Taky máš máslo na hlavě. Asi ti nemusím nic vysvětlovat, že jo. Hele, co bylo, bylo… nechceš se vidět? Já tě nechci vodkopnout… jen potřebuju chvilku čas… pochop, tohle ženskou zabolí.“
„Jasně. Omlouvám se. Jsem blb a taky tě rád uvidím. Tak kdy?“
„V pátek. Ve čtyři u mě.“
„Dobře. Měj se… papá,“ skončil Evžen hovor a ušklíbl se. Zdá se, že Cilka se k němu vrátí. Vyšoustá jí mozek z hlavy a bude zase jeho hodnou kočičkou, jak doposud.

***

V půl osmé se za dveřmi objevila Bětka a omlouvala se, že jí ujela tramvaj.
Oděna v legínách a halence její mladá postavička hezky vynikala. Proporce měla tak akorát a samozřejmě, bylo jí dvacet let. Mládí je mládí.
Evžen přichystal nějaké občerstvení a vedle v pokoji byly na zemi, na posteli i v taškách hromady oděvů.

Bětka se v tom začala probírat a hromádka, co se jí líbí, pozvolna rostla.
Pak nastala módní přehlídka. Bětka se mu chodila předvádět do kuchyně v jednotlivých modelech a většinou se dostala pochvaly, jak jí to sekne.
Když pak vešla oděná v bikinách, Evžen jen nasucho polkl. Tohle už bylo moc. Sexy tělíčko ho natolik vzrušilo, že mu náhle byly kalhoty těsné. Bětka předvedla několik modelkovských postojů, aby se mohl dostatečně vynadívat.
„Není to moc odvážný?“
„Seš vážně sexy,“ odvětil Evžen.
„Jsou tam ještě jedny plavky,“ šla se Bětka převléct a Evžen šel za ní.

Když si rozvázala šňůrku horního dílu a hodila ho na zem, přitiskl se k ní zezadu a její kůzlátka sevřel ve svých dlaních.
„Co děláš?“ hlesla Bětka, ale nechala ho dál svírat a mnout jí pevné, plné dvojky.
„Jsi krásná,“ zašeptal Evžen a rukama jí sjížděl po těle a pomalu stahoval plavkové kalhotky.
Otočila se k němu a začali se líbat. Políbil jí i prsa a bradavky. Pocumlal je mezi rty a Bětka slastně vzdychala a jezdila mu rukou ve vlasech.

Když si lehli na postel, přes břicho jí sjel hlavou mezi nohy. Ve vyholeném klíně byla rozevřená štěrbina lesknoucí se šťávami slasti. Evžen je hned zkušeně vylizovat a Bětka sténala a trhavě zmítala tělem v návalech rozkoše. Evžen ji líbal a hnětl i sametová stehna a vůbec celého mladého hladkého opáleného těla se nemohl nabažit. Nalehl jí mezi nohy, přirazil ocasem a cítil, jak se štěrbina rozevírá a pouští ho dovnitř.
„Úúúúhhh…“ vydechla Bětka slastně. Pochva se přizpůsobila jeho velikosti a už v ní začal rytmicky jezdit.
„Joooo… to… je… čurááák… joo… to chcííí,“ zatínala mu nehty do zad a objala ho nohama kolem boků.
„Ohhh… už… budu,“ sténal Evžen.
„Jooo… vystříkej mě… oooh… oooh,“ Bětka vyvrcholila a ždímala mu poševními stahy stříkající ocas.

Když z ní vyjel, hned si začala vytírat z pochvy vytékající potok semene.
„Neboj, beru prášky… snad jsou spolehlivý.“
Evženovi zatrnulo a Bětka se zašklebila a dodala. „Zatím fungujou bezpečně.“

Pak už si posbírala vybrané věci a vše si odtahala naproti do bytu babičky.
Na pokračování šukání se ale nijak nedohadovali.

***

Byl pátek a Evžen s kyticí kráčel k Cilce. Musí se jí omluvit a pak si třeba zase zapíchají.
„Děkuju… tos mě dost zaskočil,“ přijala Cilka pugét i květnatou omluvu za „tamto“ s dovětkem, že teď už se nic takového nestane.
„To určitě ne,“ pomyslela si a nahlas řekla: „Na stole je víno, otevři ho, jen dám kytky do vázy.“
Pak si přiťukli a Evžen nastiňoval, jak si to dál s jejich vztahem představuje a Cilka s nohou přes nohu se svůdně odhaleným stehnem ho poslouchala a vnímala jen „bla,bla,bla“, jak jí to šlo jedním uchem dovnitř a druhým ven.
„Chci dítě,“ řekla nakonec lakonicky a pozorovala úlek v jeho dosud usmívající se tváři.
„Ale… o tom jsme nikdy nemluvili.“
„Nemluvili, ale teď budeme. Je mi třiatřicet, dokdy myslíš, že budu čekat? Já prostě dítě chci! Příští tejden vysadím prášky a ty se rozhodni, jestli budeš dárcem. Ne otcem, neboj se… nic po tobě nebudu chtít. Jen spermie a alimenty si taky strč někam. Tak co?“

Evžen uvažoval čistě chlapsky. Sex bez závazků zněl lákavě. No co, až bude mít buben, tak to s ní skončí a najde si jinou kundičku, která nebude na děti tak hrr.
„Tak jo. Nemám s tím problém, jestli chceš jen semeno. Víš, já a děti… nějak jsem k tomu nedospěl,“ přiznal Evžen a očima jí fixoval nejen nohy, ale i odhalený dekolt s rýhou mezi prsy, skryté v krajkové podprsence.
„Dobře… a teď… myslím, že jsem samotou trpěla dost dlouho,“ přetáhla si Cilka tričko přes hlavu a uvolnila zip domácí sukně.

Evžen zíral na postavičku ve vzrušivém prádle zahraniční provenience a ocas v kalhotách mu začal tuhnout. Cilka se svůdně usmála, otočila na patě a zamířila do ložnice.
Evžen rychle za ní a cestou se zbavoval kalhot, košile, trenek, ponožek…

***

„Mlask… chmm… ghmmm… víš… jak… mlask… dlouho… jsem… nekouřila… ptáka?“ povídala Cilka během kouření tvrdého ocasu, zatímco Evžen ležící pod ní se zaobíral jejím klínem.
„Chci… fhmmm… ho… mít… v sobě… ghmmm,“ a nasadila rychlé strojové pohyby hlavou po ocase, až měl Evžen slastí mžitky před očima.
Jen taktak se stihl věnovat pulzující kundičce, krví se nalévajícím pyskům i naběhlému klitorisu. Sál vytékající šťávy a také se těšil, až ji protáhne ocasem až na dno. S Cilkou se vždycky hezky mrdalo.

Cilka se přetočila na záda a roztáhla nohy, Evžen a na ni nalehl a ona mu hned sevřela tvrdý ocas a sama si ho nasazovala na nadrženou štěrbinu.
„Uh… uhhh,“ hekl Evžen, když do ní pronikl prudkým přírazem.
„Anooo… pojď,“ vydechla Cilka a šla mu pánví naproti.
Evžen rozjel rytmické přírazy, laskal ji jazykem tvrdé vztyčené bradavky a mnul jí skvostné bochánky pevných prsou.
„Hmm… gmm,“ funěla Cilka slastně a užívala si pohyby ocasu, kde jí silné tření přinášelo silné výboje rozkoše a slasti.

Protože prášky nebrala už delší čas, doufala, že třeba se dnes dočká vytouženého otěhotnění. Víc opravdu od Evžena nechtěla a vlastně už ani nečekala.
„Mrdej… mrdej mě… lásko… všechno do mě… nastříkej… oh… oh… seš… skvělej… tvrdej,“ vzdychala mu do ucha, což ho vyburcovávalo k ještě rychlejším a co nejhlubším přírazům.
„Uh… uh… jo.. .jooo,“ zavyl Evžen v křeči orgasmu a plnil přání Cilky trhavými výstřiky hluboko do pochvy.
Poševní stahy vše nasály do dělohy a Cilka byla spokojená. Se sexem, i s tím co mělo následovat a bylo překvapením.
„Lásko. Máš rád překvapení?“ otázala se sladce a něžně si hrála s jeho povadlým zařízením.
„Jistě.“
„A můžeš vůbec ještě?“ zatahala ho za ocas. „To totiž souvisí s tímhle.“
„Že váháš? Copak mě neznáš? Když ho pokouříš…“
„To udělám ráda,“ ozvalo se ode dveří a vyděšený Evžen patřil Alžbětu, oděnou v sexy kalhotkách a korzetu, evidentně ze sex shopu.

„Co..tady..co to znamená?“ zkoušel vstát, ale Cilka ho stáhla zpět a Alžběta jí pomohla.
„To je to překvapení a znamená, že teď zase ty musíš uspokojit nás, když jsi nás dlouho zanedbával. Promiň, že jsme tu najednou, ale jinak to nešlo. Každá tě chce… a hned,“ řekla Alžběta a do ložnice vešly i Bára a Dita, taktéž nahé, jen v luxusním prádle.

Evžen po nich těkal očima a všude viděl jen posměšný výraz vítězek. Teď tu byl ve spárech divokých Amazonek, ale jde jim jen o sex? Čtyři zhrzené milenky se daly dohromady. To nevěstí nic dobrého.
„Co po mně chcete?“
„Jen nás hezky pomiluješ,“ děla Bára, která též toužila po oplodňujícím semenu.
„A to je všechno?“
„No… A vybereš si, se kterou z nás zůstaneš. Jinak by to nedělalo dobrotu,“ mínila Alžběta a ostatní jí přikyvovaly.
„To nejde si vybrat. Vždycky zbudou tři, které to naštve!“
„Přesně! Budeš to mít těžký. Ale když nám to hezky uděláš, my ti tu hru, co jsi doteď s náma hrál, odpustíme,“ řekla Alžběta, sklonila se nad něj a začala mu ho kouřit.

Evžen byl vývojem situace tak paralyzován, že nebyl schopen čehokoli.
„Já… já… oh… bože… uuh,“ chtěl něco říci, ale milostné umění Alžběty ho vyneslo do výšin rozkoše, že se jen poddal jejímu laskání.
Dita a Bára se svlékly donaha a posedaly okolo něj, aby se všichni vzájemně mohli hladit.
Cilka už se dalšího šukání nehodlala účastnit, šla se vysprchovat a připravit něco malého na zub a k pití.

***

Alžběta zatím kouřila tvrdý a pevný ocas a očima naznačovala Báře, že se může nachystat. Věděla, co chce, a tak se ženy dohodly, kdy se která nechá opíchat. Měly zkrátka na něj pořadník.
Bára si Evžena osedlala a Alžběta se posunula tak, aby mohla jazykem dráždit ocas i kundičku v místě jejich spojení. Jakmile se Bára nadzvedla, Alžběta jazykem olízla mokrý vysunující se ocas a jak dosedala, přejela jí po rozevřených pyscích a slízla vytékající praménky šťáv.
Evžen měl plné ruce práce s kozičkama a přitom měl výhled zacloněný Ditou, která na něm seděla a nechala se lízat.
„Oh… oh… jo… joo,“ vzdychala a vzrušením tekla jak potok při povodni. Protože seděla čelem k Báře, pomáhala Evženovi mnout jí prsa a dráždit bradavky.

Bára se soustředila na odsedy a jak pocítila známé cukavé pohyby a hlasité vzdychání Evžena, zrychlila a sama se blížila ke svému vyvrcholení.
„Ah… ah… už… joo… budu… ještě… chvilkuu… uuuh… joooo… stříkeeeej,“ zaječela a silnými stahy drtila ptáka a cítila horký výron semene do svého lůna. Ždímala ho v sobě, dokud neochabl a nevyjel z ní sám, pak se mu svezla z těla stranou.

Na povadlý ocas se opět nasunuly rty Alžběty a snažily se bojovníka postavit k boji. Bylo to marné. I Dita se nakonec dodělala sama a Evžen, mokrý obličej od šťáv a dvakrát vystříkaný, potřeboval oddych.

Cilka všem donesla občerstvení, během něhož ženy živě hovořily o svých potřebách a vyplašený Evžen jen mlčel a necítil se vůbec jako samec. Spíš jako vymačkaný pomeranč. Další sex ho nějak nelákal, ale byla tu ještě divoká Alžběta a Dita, která taky uměla být dominantní.

***

Když si ho ženy opět vzaly do parády, Alžběta pusou uspěla a Dita si klekla a nastavila mu zadek. Byl už macatější a ne tak pevný, ale stále lákavý. Pro Evžena určitě. Roztáhl ji půlky, otvor análu nechal bez povšimnutí a tuhým kolíkem pronikl mezi mokré pysky nadržené kundičky.
„Áááh,“ vzdechla Dita a spokojený úsměv se jí objevil ve tváři.
Evžen jí hned zespoda podebral visící měchy prsou, potěžkal, je, promnul a promačkal a strojově přirážel a kulky mu pleskaly o zadek stále rychleji.
„Jooo… už… budu… jo… jooo,“ sténala Dita a hlasitě dýchala, až strnula ve vyvrcholení, zatímco ji Evžen držel v pase a dál ji mrdal ve stejném tempu.
„Dělej… ještě já,“ rozložila se vedle Alžběta na záda.
Evžen se na ni porovnal a hned ji projel ocasem až po koule. Rozvášněná Alžběta mu vyšvihla nohy na ramena a v této poloze do ní vnikal opravu hluboko a masáž a sevření ocasu bylo silné.
„Už… nemůžu,“ funěl Evžen a srdce mu bilo jako splašené.
„Dělej… chci… to,“ povzbuzovala ho Alžběta a Dita zezadu na Evžena tlačila, aby z ní nemohl vyjet.

S Evženem se točil svět… už nemůže… je mu zle… srdce!
Náhle vykřikl a bezvládně se zhroutil.
„Evžene?“ ozvala se Dita.
„Gmm… chrrmm,“ jen chrčení napovídalo, že žije.

„Tak to bychom měly,“ řekla věcně Cilka a vytočila 155.

***

Když se Evžen probral, stál u nemocničního lůžka doktor a přísně se tvářící sestra.
„Vážený pane, tohle přestává všechno! Nedávno jste tu byl se srdečním selháním a jakmile jste se oklepal, uděláte tohle? Nedostal jste snad jasné příkazy, co můžete a ne? Ty dámy vypověděly, že jste si je najal na celou noc. Co vás to napadlo? Můžete být rád, že jste živ. Nyní si u nás poležíte, ale na podobné akce můžete zapomenout. Jakýkoliv výkyv srdečního rytmu může být fatální. Na to neexistuje lék a řeknu vám jedno. Je to ode mě tvrdé, ale je to tak. Sex se čtyřmi ženami by neudejchal ani bejk.“

Vedle stojící mladá sestra se při doktorových slovech trochu začervenala a ušklíbla. Na konání Evžena neměla kladný názor, protože milování ve více lidech jí přišlo neosobní a až animální.

Evžen přestal být lovcem žen a pokud chtěl chodit po tomto světě, na sex musel zapomenout. Zhrzené milenky se mu pomstily opravdu důkladně.

Autor

4.7 40 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Asda

Suuuper

Laděk

Nejlepší jsou jména podle abecedy, akorát že v tom případě mohla být mladá „od sousedky“ třeba Eliška (když je pátá k těm čtyřem předchozím), ale jinak palec hore …!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x