Grilovačka

Povídka je napsána v neobvyklém stylu, podobném tzv.gamebooku. Ostatně, posuďte sami. (pozn. korektora)

Kristýna se trápila.
Když už to trvalo delší dobu, pozvala jsi ji do vinárny a tam ti všechno vysvětlila. Rozchod s dlouholetým přítelem byl bolestný o to víc, že odešel s její nejlepší kamarádkou a ona teď jen sedí doma a kouká do čtyř stěn. A že ji pochopitelně chyběl i sex, nemusela ani říkat. A tak jsi hned měla řešení.
„Hele, v sobotu přijď k nám, uděláme grilování, dáme víno, prostě pohodovej večer, a kdyby si Jirka dal říct, mohli bychom si ho i pěkně osedlat.“
Kristýna zčervenala.
„To jako myslíš… to?“
„Jasný,“ kývla jsi hlavou. „Normálně nikomu chlapa nenabízím, ale když u toho budu já…a trojku bych si chtěla konečně vyzkoušet.“
„No, já sice taky…ale přece jenom,“ kroutila se Kristýna, ale bylo vidět, že je nahlodaná a nakonec slíbila, že přijde. Zbývalo jen přemluvit Jirku.

Když jste večer ulehli, vklouzla jsi hlavou pod peřinu a vzala mu už tuhnoucí ocas do pusy. Jirka kouření zbožňoval, takže nic nedělal a jen si vychutnával tvé umění. Pevně sevřenými rty sis ho pouštěla co nejdále do pusy, jazykem ho vytlačovala a tepala naběhlý žalud a v dlaních mu mnula koule. Pak jsi ho sevřela u kořene a zrychlovala honění a pohyby hlavou, až jsi cítila záškuby a včas uhnula před proudem semene tryskajícího z ocasu.
Posunula ses k němu a zašeptala: „Mám někoho, kdo by to i spolykal.“
Jirka ztuhnul.
„Co…cože?“
„Vždycky jsi to chtěl se vším všudy, a co ti nedám já, může dát jiná…. Chtěl bys do postýlky ještě jednu kočičku?“
„To jako trojka, jo? A koho chceš přibrat?“
„Kristýnu.“ Odvětila jsi  věcně a napjatě čekala odpověď, neboť jsi věděla, že Kristýna se mu líbí. Chvíli si to přebíral v hlavě.
„Nojo, ale co když vás nezvládnu?“
„Ale, ale. Ty že bys to nezvládl…“ Uchopila jsi povadlý ocas do ruky a pomalými pohyby ho znovu uvedla do erekce.
„Se tak nepodceňuj. Takže souhlasíš?“ ujistila ses a to už tě Jirka povalil na záda, nalehl na tebe a vzápětí ti tvrdý ocas pronikl do vzrušené kundy. Nemilosrdně a tvrdě tě mrdal, mačkal prsa a v závěru ti držel rozpažené ruce za zápěstí a tvrdě si tě bral, bezbrannou jeho přírazům, dokud se neudělal.
„Tahle ojedu i Kristýnu. Klidně ji to vyřiď.“ Zhluboka oddechoval, dohoda byla zpečetěna.

Telefonát s Kristýnou opravdu pak proběhl.
Vzkaz Jirky jsi ji samozřejmě neříkala, spíš ji informovala, že Jirka s trojkou souhlasí a že to proběhne podle vývinu situace, aby se nenervovala předčasně.
Do soboty jsi zajistila maso, Jirka víno a v krásný sobotní podvečer se dostavila Kristýna.
Měla krátkou sukni a tričko, kde se jí pěkně rýsovaly pevné trojky a vůbec byla celá nalíčená a načesaná.
„Štveš mě, vypadáš líp než já!“ naoko jsi jí vynadala.
Taky Jirka byl evidentně mile překvapen, nicméně vytratil se věnovat se grilu a vy jste popíjely vínko. Když bylo po jídle, přesunuli jste se do obýváku, kterému dominoval velký gauč, tentokrát rozložený na velké letiště. Pokračovali jste v pití, když sis všimla, jak Jirka nenápadně hladí Kristýnu po odhaleném stehně a ta si to nechává líbit. A tak jak jsi seděla z druhé strany, začala jsi Jirku pokoušet ty. Dlaní jsi mu přejížděla nahoru po stehně a konečky prstů mu zajížděla mezi nohy. A stále výš a dráždivěji.
Také Kristýna měla sukni vyhrnutou skoro k pasu a Jirkova ruka ji už projížděla mezi nohama.
Nakonec se to nedalo skrýt.  Jirka začal Kristýnu líbat na krk, ta vzdychla a zaklonila hlavu, zatímco Jirkova ruka jí masírovala klín, až to mlaskalo, jak byla vzrušená.
Tys sjela z gauče na zem a zbavovala Jirku kalhot. Tvrdý ocas vyskočil ven a tys ho hned vzala do pusy a začala kouřit. Kristýna sténala pod Jirkovými polibky i dotyky mezi nohama i na prsou pod vyhrnutým trikem.
A jak ležela na zádech, Jirka ji jazykem zpracovával bradavky, tys jí stáhla kalhotky a Jirkova ruka ji zase začala prstit kundu. Čvachtalo to, jak byla mokrá a Kristýna sténala a vzdychala a podvědomě doširoka roztahovala nohy, aby se Jirka prsty dostal co nejhlouběji. Ten však ruku vyměnil za ocas. Tvé kouření vyměnil za mokrou kundu, která ho ochotně přijala ve svých útrobách. V mžiku byl v ní v celé délce a Kristýna se slastným heknutím mu hned šla naproti.
„Jo..jo..mrdej mě…panebože..nepřestávej…ještě…krásně mě mrdáš..joo..ještě,“ vyrážela ze sebe a tys jen užasle přihlížela té divoké mrdačce. Abys nezůstala stranou, lehla sis vedle nich a hned měla Jirkovu ruku mezi nohama a už tě divoce prstil a rejdil ti v kundě, že jsi jen přivřela oči a vychutnávala si sílící vzrušení.
Kristýna nepřetržitě hlasitě ječela, když si náhle odmlčela a tvrdý ocas se zarazil do tebe. Mokrý slizký ocas tě hladce projel až na dno a hned tě začal tvrdě šoustat.
„Ne..oh..pomalu…Jirko,“ snažila ses ho zpomalit, ale divoký lesk v jeho očích prozrazoval, že je zcela v transu a nezbylo než mu držet.
Záškuby ocasu ti za chvíli prozradily, že první číslo je za vámi a první příděl semene ti právě proudí do těla. Jirka odpadl stranou a ty s Kristýnou jste vydýchávaly předchozí orgasmy.

Když se jako první vzpamatovala Kristýna, stáhla se Jirkovi mezi nohy a začala mu kouřit povadlý ocas. Počínala si velmi zručně a pojmula ho celý téměř ke kořenu, i když už mu tvrdě trčel nahoru v celé své výšce. Měla v tom zkrátka praxi.
Jirka slastně funěl, a tak ses mu klínem nastavila před obličej.
Hned tě začal lízat a prsty roztahoval pysky od sebe a srkavě polykal tvé šťávy. Náhle jsi pocítila dlaně, jak ti zezadu sevřely prsa a prsty promnuly tvrdé bradavky.
Byla to Kristýna, která si nasedla na ocas, zezadu ti dráždila prsa a slastně vzdychala, jak odsedávala na Jirkově ocasu. Přesunula ses mezi Jirkovy nohy, jednou rukou mu mnula koule, druhou mu sevřela kořen ocasu, honila ho a fascinovaně pozorovala, jak ocas vyjíždí a zajíždí do zmáčené kundy Kristýny. Ta se zatím naklonila nad Jirkův obličej a nabídla mu své výstavní trojky.
Nelenil a hned je pusou začal olizovat a okusovat vztyčené bradavky. Ječela zas jak utržená ze řetězu a divoce nadskakovala na ocase, že Jirka zasténal: „Já…už…budu!“
Nato z něj Kristýna sesedla a hned se mu pusou přisála na ocas, který právě začal stříkat.
Bylo vidět, jak celou dávku polyká a pak mu ho jazykem ještě celý olízala. Byla jsi trochu dotčená, že nyní sis nic neužila a uraženě odešla do kuchyně se napít.

Sotva ses vrátila, viděla jsi, že Jirka s Kristýnou vůbec nezaháleli.
Teď leželi v poloze 69, a zatímco Jirka měl obličej pevně přitisknutý do jejího klína, ta měla jeho ocas až po kořen v puse.
Zírala jsi, jak ztopořený ocas pomalu vytlačuje ven, až s mlasknutím opustil její pusu, aby se na něj znova nasunula. Když tě spatřila, usmála se.
„Už jsem ti ho připravila,“ a sama se odsunula stranou.
Jirka si tě vzal zezadu.
„Jste moje kurvičky, tak si vás hezky protáhnu!“ zafuněl, když do tebe pronikal.
Párkrát prudce přirazil až na dno a pak začal pravidelně přirážet po celé délce ocasu. Závojíčky mlaskaly, jak ocas vyjížděl ven a zase vnikal do tvé promazané vzrušené kundy.
Kristýna se přemístila dopředu tak, abys ji mohla lízat. Doširoka roztáhla nohy a odhalila ti tak mokrou překrvenou kundu s naběhlým klitorisem.
Lízala si holku poprvé, ale jako bys lízala sama sebe, jsi přesně věděla, kde ji to dělá dobře. Kristýna vzdychala, vyrážela ti pánví naproti, zatímco zezadu tě Jirka stále tvrdě mrdal. Díky předchozím číslům měl teď velkou výdrž. Jak se tě zmocňoval orgasmus a poševní stahy mu svíraly ocas, zrychloval přírazy a tys zase divočeji lízala její kundu a slízávala uvolňované šťávy.
„Střídání!“ vykřikl Jirka a vyjel z tebe ven.
Vyměnily jste si s Kristýnou polohu a hned jsi na pyskách ucítila teplý jazyk. Elektrizující vzrušení ti projelo tělem.
„Dáme zadek?“ ozval se Jirka.
„Ano.. ano..udělej mi to..ošukej mi prdel!“ kňučela Kristýna, pro níž to byl zřejmě vrcholný zážitek a už špulila zadek, aby se do ní Jirka snadněji dostal.
„Za odměnu ti ho pak olížu.“
Se svůdným úsměvem se na něj otočila, ale pak hekla, jak ji žalud zatlačil na svěrače.
„Teda…to  je…aú…péro…to ti…závidím,“ hekala s bolestným výrazem ve tváři. Svěrač se jen pomalu otevíral, ale nakonec se Kristýna pousmála.
„Oúúú…je tam…protáhneš mi střeva tím úžasným čurákem?“ zeptala se Jirky, který si ji chytil pevně v pase a začal přirážet.
„Bez obav. Ještě tě odměním semenem.“
„Ne to ne. Chci to do pusinky,“ protestovala Kristýna a naplno se poddala šoustání zadku. Tys opět přišla zkrátka, zatímco Kristýna pevně se zapřela a sténala.
„Máš krásný…tvrdý péro…mrdej mě.. roztrhni mě ..s tím čurákem.. júúú…už..budúúú,“ kroutila pánví a odbavila se.
„Pojď, lásko!“ Zavolal tě Jirka a stejným způsobem ti zamířil na zadek. Bolelo to, až si začala plakat. „Už…to bude…neboj se,“ supěl Jirka, když jsi na zadku ucítila jeho koule.
Byl v tobě celý. Bolestné pocity mizely a začalo ti to dělat dobře. A jak pak začal rychle přirážet, pocítila jsi blížící se orgasmus. Jirka tě navíc ještě zezadu chytil za prsa a prsty mnul bradavky.
Párkrát jsi vykřikla a vrchol byl tady.
Jirka z tebe vyjel a zamířil přímo do čekající pusy Kristýny. Ta ho pevně sevřela rty a začala rychle pohybovat hlavou a ještě si rukou pomáhala.
„Tohle bych nikdy nemohla,“ povzdechla sis při pohledu na ocas v její puse, kterého jsi před chvílí měla v zadku.
Kristýně to zjevně nedělalo problém a s očima upřenýma na Jirku, mu jednou rukou honila ocas, druhou se vzrušovala v klíně a evidentně ho tak chtěla maximálně vydráždit k vrcholu.
Po chvíli měla úspěch a polykala semeno, které jí z ocasu prýštilo do krku. Moc toho asi už nebylo. Ještě mu ocas poslušně olízala, jak slíbila a pak už jste uvolněně leželi vedle sebe, sexem doslova stahaní. Nakonec jsi usnula.

Když ses probrala, byla tma, ale vedle sebe jsi cítila pohyb. Mlaskavé povědomé zvuky. Pak zašeptal Jirka: „Ohh…krásně..to děláš!“
Vytušila jsi, že ho právě Kristýna kouří.
Pak ses ve tmě trochu rozkoukala a viděla, jak si Kristýna lehla na břicho, roztáhla nohy a Jirka si lehl na ní a zezadu ho do ní zasunul.
Kristýna tiše vzdychala a sténala.
„Jo..jo..přitlač…máš skvělý péro…joo..moc ho chci…pořád..mrdej mě…prosím, prosíííím!“ zakousla se do polštáře a udělala se.
Jirka ji pak ještě otočil na záda a hezky tvrdě ji vymrdal na klasiku.
Kristýna opět poprosila o semínko do pusinky a pak zase ulehli, jakoby nic. Usnuli, jen na tebe to už bylo moc a do rána už jsi nezabrala.
A tak jsi byla svědkem jejich ranního laškování, kdy jsi náhle spatřila Kristýninu ruku, jak Jirkovi začíná laskat, hladit a honit ocas, zatímco on ji prstil kundu, až to začalo mlaskat. Začala ses jakoby probírat ze spánku a laskání utichlo.
Po probuzení se tvářili jako svatoušci.
Jirka prohlásil, že má sexu až nad hlavu. Kristýna ti poděkovala za vydařený večer, ale pohled, který nenápadně upřela na Jirku, se nedal přehlédnout.
Jirka tě sice hned po odchodu Kristýny tvrdě vyšoustal, ale bylo ti jasné, že bude jen otázkou času, kdy se ti dva sejdou a budou ti šukat za zády.
Někdo holt trhá rekordy v práci, někdo v sexu. A Kristýna v tom přebornice byla. Zachovala se ale jako správná kamarádka, přítele ti nepřebrala, ani se s ním nescházela. Našla si jiného a po čase se s ním i přestěhovala do jiného města.
Přesto ses rozhodla pro jistotu sex ve třech už nikdy neprovozovat.

 

Autor

3.9 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
benzín petrolejovič naftěnko

hezký

bert9k

Běžné téma zpracované zajímavým způsobem. Pěkný příběh.

childe

Originální pojetí. Čte se to dobře a příběh je i celkem věrohodný.

Shock

To není věrohodný – to se opravdu stalo. Jen jména jsem změnil, kvůli „utajení“ 🙂

Martin

Hodně zajímavě napsané . Vzrušující příběh i čtení . Zase něco jiného .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x