Hubená masáž

Tak jsem zase jednou dostal chuť na pořádnou masáž, zakončenou happy endem a protože já pro akci nejdu nikdy daleko, okamžitě jsem začal obvolávat svoje kontakty. Neměl jsem ale šťastný den, všechny moje oblíbené masérky měly buď plno, nebo jsem se ani nedovolal. Nezbylo mě nic jiného, než zabrousit do erotické inzerce a pokusit se najít něco tam.

Všichni ale víte, že když se nedaří, tak se prostě nedaří a tento den to potvrzoval. Nemohl jsem najít nic vhodného. Inzerce byla plná nabídek, ale buď to bylo daleko, nebo mě fotky masérek nepřitahovaly a ten zbytek byla prostě mláďata, která, já prostě nemusím. Pomalu jsem se smiřoval s neúspěchem, když v tom okamžiku naskočil inzerát, kde se nabízela nová masérka. Rozkliknul jsem její okno a první co mě udeřilo do oka, byl její věk, 18 let. Tak zase nic pro mě, ale kdy už jsem inzerát otevřel, tak jsem si ho alespoň přečetl.
Fotky měla velice nejasné, ale vypadala na nich enormě vysoká a štíhlá. Víc se poznat nedalo a tak jsem si pročetl text.

Nová, začínající, 18 let, 199 cm vysoká, prsa dvojky, váha 56 kg! Úplná žirafa. Dívka nabízela pouze relaxcační masáž s ručním zakončením a upozorňovala, že jiné erotické služby neposkytuje a zájemci o ně nemají ani volat.

Věkem mi sice naprosto nevyhovovala, ale vždy jsem byl trochu na extrémy a tak jsem se z nedostatku jiné příležitosti rozhodl, že ji dám šanci. Odejít mohu přeci vždycky, ne?
Vytočil jsem uvedené číslo a po pár zazvoněních se mě ozval sympatický, mladý hlásek. Jako obvykle jsem se nejdříve zeptal, kde dívka sídlí, a když jsem dostal uspokojivou odpověď (byla ode mě cca 10 minut autem) tak jsem pokračoval dotazy na její služby a cenu.

Dívka mi vcelku ochotně vysvětlila, co poskytuje, za jakou cenu a nakonec ovšem ještě zdůraznila, že sex neposkytuje v žádné formě, kromě toho ručního zakončení.
Vzhledem k tomu, že i cena byla rozumná, domluvil jsem se ní že dorázím.

Absolvoval jsem sprchu, hodil se do gala, objednal si Uber a vyrazil.
Na místě jsem ji podle dohody prozvonil a byl jsem navigován do staršího domu naproti, kde jsem měl jít do třetího patra, dveře číslo 7. Když jsem tam po schodech dofuněl, dveře s číslem 7 už byly pootevřeny a dívka mě čekala v neosvětlené chodbě, skrytá vnějším zrakům za křídlem dveří. Teprve když jsem je zavřel, rozsvítila a já si ji mohl prohlédnout.
Podle fotek jsem čekal štíhlejší, vysokou dívku, podle obecné, privátové konstanty tak ve věku 25-30 let, ale skutečnost byla jiná. Dívka nebyla jen štíhlá, byla skoro hubená.
Já měřím 179 cm a abych jí pohlédl do očí, musel jsem hodně zvednout hlavu. Štíhlost postavy zvýraznily černé punčochy, černé spodní prádlo, přes které měla přehozenou černou, průsvitnou košilku, sahající kousek pod zadek a černé lodičky na vysokém podpatku, díky kterým nade mnou čněla jako lodní stožár.

Po kratičkém přivítacím pohovoru, mě dívka, která se představila jako Lusy, ujistila, že je jí skutečně 18 let a pak odvedla do pokoje, kde bylo instalované masážní lehátko a kolem hořelo pár svíček. Požádala mě, abych se zašel vysprchovat.
Když jsem se z koupelny vrátil, s ručníkem kolem pasu, dívka si už připravovala nádobku s olejem a hned mě vyzvala, abych se položil na břicho. Položil jsem se a očekával rozkoše, které mně její ruce měly poskytnout.

Měly, ale neposkytly. Nahřátým olejem sice nešetřila, ale její dotyky byly amatérské, nezkušené a žádný zvlášť příjemný pocit nepřinášely. Takové šmidlání o ničem.
Zatím to bylo zklamání a já přemýšlel, jestli to nemám ukončit. Nakonec jsem se rozhodl, že počkám, jak jí to půjde, až se otočím a také, až si ji pořádně prohlédnu.
Přetrpěl jsem ještě dalších, asi dvacet minut a pak mě dívka vyzvala, abych se otočil. Konečně jsem si ji mohl pořádně prohlédnout.

Pod krátkou, černou ofinou jsem zaregistroval, živé, hnědé oči, pěkně tvarovaný nosík, malou pusu a pak jsem zrakem přejel její postavu. Prsa rozhodně dvojky neměla. To, co ukrývala podprsenka, byly maximálně jedničky a to jsem ještě zahmouřil obě oči. Přejel jsem očima její postavu a v duchu musel konstatovat, že tak vysokou a štíhlou dívku jsem ještě v reálu nikdy neviděl. Svým klínem dosahovala až k mému obličeji a když se naklonila pro nádobku s olejem, doslova na mě vystrčila malinký zadeček, který vypadal, jako když havran srazí paty.

Masáž bohužel pokračovala ve stejném stylu a navíc jsem si všiml, že je dívka hodně nervózní. Dokonce se jí mírně třásly ruce. Málem upustila nádobku s olejem na zem a když jsem jí připomněl, že jsme se dohodli, že bude při masáži svlečená do naha, zůstala nade mnou rozpačitě stát a celá zrudla.

Když jsem viděl její rozpaky, úplně se mě jí zželelo a tak jsem jí úsměvem a velice klidným hlasem navrhl, že pokud se stydí, může zhasnout světlo a nechat jen hořet svíčky. Také jsem se ji snažil uklidnit tím, že jsem jí řekl, že na takové masáže chodím často, jsem zvyklý a že si nemá dělat zbytečné obavy.
Nabídka ji zřejmě vyhovovala, protože hned odběhla zhasnout světlo a pak jsem slyšel, jak se mě za zády pomalu svléká.

Když se, už jen za svitu svíček zase objevila po mém boku a začala mě znovu masírovat, potvrdil se můj odhad.
Prsa sotva jedničky, ale vypadaly hezky pevně, zadeček tak do jedné ruky, úplně ploché bříško a klín s mezerou, kudy by projela lokomotiva. Plusem bylo vyholené ohanbí a tmavé bradavky, které vypadaly vzhledem k velikosti prsou neúměrně velké, což ale na mě působilo pěkně vzrušujícím způsobem.

Požádal jsem ji, aby se do toho trochu více opřela, aby se nebála, že mě rozhodně nijak neublíží a dívka se začala omlouvat, že se teprve učí a že ještě nemá žádné zkušenosti.
Snažil jsem se o lehkou a nenucenou konverzaci, abych jí té nervozity zbavil a nakonec se mi to podařilo.
Dívka se mě začala vyptávat, jak to dělají jinde a že jí nebude vadit, pokud ji trochu povedu. Trochu jsem s ní zažertoval, něco jí poradil, povyprávěl a když se začala usmívat, začal jsem jí skutečně dělat průvodce po svém těle. Trochu se sice zlepšila ale i tak to nebylo nic moc a když se dotkla mého penisu, vypadalo to, jako když se dotýká odjištěného granátu.

Došla mi trpělivost a tak jsem jí navrhnul malou pomoc.
„Víš co, Lusy, co kdybych ti předvedl, jak se to má dělat? Takhle si tím nevyděláš ani na slanou vodu, děvče.“
Koukala na mě dost překvapeně a i trochu vyplašeně a tak jsem ji rychle uklidnil.
„Neboj se, polož se místo mě na břicho a já ti ukážu, jak to máš dělat a poradím pár fíglů, které se mužům líbí.“

Chvilku ještě váhala, ale nakonec souhlasila.
Vystřídali jsme se na lehátku a já se pustil do práce. Předvedl jsem jí, jak by taková relaxační masáž měla vypadat. Hojně jsem ji namazal olejem, prohnětl a promasíroval krk, paže, záda, potom jsem přešel na ty neuvěřitelně dlouhé nohy, zapracoval na stehnech, lýtkách, promnul chodidla i prsty až vzdychala a pak jsem si vzal do parády zadeček.
Promasíroval jsem ty její hubené půlky, spíše tedy půlčičky, prohnětl boky a nakonec jsem jí párkrát lehce projel prstem po páteři, od zhora až dolů, mezi půlky a jemně promasíroval prstenec konečníku. Lehce se u toho zachvěla, ale držela a ani nedutala.

„Tak, a teď se můžeš otočit,“ řekl jsem jí nakonec a napjatě čekal, jak bude reagovat.
Poslechla, otočila se, ale jednu ruku si položila dlaní do klína, protože ještě zcela nepřekonala svou stydlivost.
Nechtěl jsem ji nervovat a tak jsem sfouknul většinu svíček a nechal jen jednu po každé straně lehátka. Pokoj se rázem ponořil do příjemného šera a když jsem se jí zeptal, zda je to takhle lepší, jenom špitla že ano.
Důkladně jsem jí promasíroval ruce i nohy, nešetřil olejem a snažil se, aby moje doteky byly co nejpříjemnější a pěkně dívku naladily na zlatý hřeb mého snažení.

Vzal jsem si zase nádobku s olejem a nechal teplé kapky kanout nejdříve na ty její malá prsa a bradavky, potom na břicho a nakonec do klína, mezi nohy, kde jsem jí vyrobil malou, olejovou potopu.
Položil jsem jí zlehka jednu dlaň na ňadro, druhou na bříško pod pupík a pro jistotu se znovu zeptal, zda mohu pokračovat.
„Ano,“ dostal jsem tichou odpověď.
Řekla to sice hlasem poněkud roztřeseným, ale znělo to i rozhodně a tak jsem pokračoval.
Samozřejmě už teď nešlo o masáž, tedy ne rekondiční, nebo relaxační, všechen svůj um jsem zapojil tak, aby se dívka vzrušila a pokud možno dosáhla orgasmu.
Mazlil jsem se s jejími prsy, laskal bradavky, druhou rukou hladil bříško, podbřišek, stehna a pomalu směřoval na její lůno. Nespěchal jsem, nechával jsem doteky působit, kumulovat jejich účinek aby si je dívka užila a vychutnala.
Že se mi to daří, mi potvrdila za okamžik sama tím, že když jsem se prsty znovu přiblížil k jejímu pohlaví, sama mírně pokrčila nohy a trochu rozevřela stehna.
Nechtěl jsem nic uspěchat a pokazit, nevrhl jsem se na její rajskou zahrádku jako tygr na kořist. Kroužil jsem prsty kolem, hladil vnitřní stranu stehen, Venušin pahorek a to samé dělal druhou rukou na prsou.
Už tak pevná prsa ještě více ztvrdnula, bradavky naběhly a když jsem na ně několikrát lehce fouknul, kolem prsních dvorců se dívce udělal úplná husí kůže a ze rtů ji uniklo tiché zasténání.

Teprve potom jsem se poprvé, lehounce dotkl prsty okvětních lístků jejího lůna. Lehce, skoro neznatelně, jako by přes ně mávl křídlem motýl, a pak jsem zase pokračoval hlazením okolo.
Ten správný okamžik, zaútočit přímo na bránu, nastal, až když dívka začala tiše sténat, prsty rukou zatínala do okrajů lehátka, opřela si chodidla pokrčených nohou a pánev nadzvedávala proti mé ruce.

Teď jsem pustil své prsty na její pysky, do mezery mezi ně a na kupodivu nečekaně velký poštěváček, který bujně vystrčil svou hlavičku ze své skrýše, na vrcholu pochvy. Pysky se poddaly mému laskání, rozevřely se do podoby kalichu a pozvaly mé prsty k průzkumu horkého nitra.
Pomalu a jemně jsem vklouzl dovnitř a dívku dráždil, zatím co moje druhá ruka laskala bradavky nalité k prasknutí. Samotného mě to pěkně vzrušilo, až mi penis stál jako vlajková žerď, jen v něm tepalo a tak jsem na okamžik opustil její prsa a bradavky, vzal ji za ruku a položil si ji na ztopořený penis. Objala ho dlaní a příjemně mnula. Oči měla zavřené, ústa naopak pootevřená a tiše sténala, když jsem tiskl prst na horní stranu pochvy a palcem dráždil klitoris. Postupně jsem na ní vyzkoušel vše, co jsem se za život naučil. Promasíroval jsem jí i hrázičku, tam reagovala obzvláště silně a stejně tak, když jsem jí dráždil okruží kakaové dírky. To se dokonce kousala do rtů a její ruka svírala můj penis o poznání silněji.

Už se mi zdála dostatečně připravená a tak jsem veškeré úsilí zaměřil na vyvolání jejího orgasmu. Pochvu jsem jí vyplnil přidáním dalších dvou prstů, projížděl jí dovnitř a ven a druhou ruku přesunul z prsou na klitoris. Zřejmě jí tam ten dotyk chyběl, protože rozevřela svoje sevření druhé ruky, kterou dosud svírala okraj lehátka a sama si začala bradavky laskat, zatím co já jsem ji plenil v rozkroku.

Trvalo jen pár vteřin, než začala hlasitě oddychovat, viděl jsem, jak se jí svírají svaly na bříšku, prsty na nohou měla křečovitě zaťaté a pánví se doslova drala proti mé ruce, až z toho začala vzlykat.
Orgasmus, který následoval, proběhl jejím tělem jako elektrický proud, několikrát se prudce vzepjala, zacukala sebou tak prudce, až lehátko zapraskalo, zaječela něco nesrozumitelného, sevřela stehna tak silně, že v sobě uvěznila mojí ruku a zůstala bez hnutí ležet. Uvolnila stisk na mém penisu, ale úplně ho nepustila. Nechal jsem ji chvilku v klidu a pak jsem jí volnou rukou pohladil po tváři a vlasech.
Otevřela oči a podívala se na mě s nechápavým výrazem, jako by se právě probudila.

„Co to se mnou bylo,“ vyšlo z ní potom přerývaně a překvapeně.
Znovu jsem jí jemně pohladil po tváři.
„Myslím, že jsi zažila svůj první, pořádný orgasmus v životě,“ řekl jsem s úsměvem.
„To, to, bylo“ koktala, „já… se musím napít,“ prohlásila, pustila moji chloubu z ruky a posadila se na lehátku.
Spustila ty předlouhé nohy na zem, nejistě se postavila a pak odešla do vedlejší místnosti. Vrátila se sklenkou vody pro sebe a druhou podávala mně.
„Promiň, ani jsem se nezeptala, jestli také nechceš,“ usmála se omluvně.

Sklenku jsem vděčně přijal, také jsem to potřeboval.
Nějakou dobu pak bylo ticho, usrkávali jsme ze sklenic a pozorovali jeden druhého.
„Ty v tom ale umíš chodit,“ přerušila mlčení, znělo to skoro jako výčitka ale měla úsměv ve tváři a tak jsem se také usmál a vysvětlil jí, že jsem měl v životě pár dobrých učitelek.
„Jestli chceš, můžu ti o tom něco povyprávět,“ navrhl jsem jí.

Chtěla. Ještě odběhla doplnit prázdné skleničky a pak jsme se posadili na pohovku.
Vyprávěl jsem, jaké jsem měl štěstí, že jsem v mládí narazil na několik skvělých a zkušených žen, kterým vděčím za svoje erotické vzdělání.
Měla spoustu otázek, zvědavě na mě dorážela a tak se naše povídání protáhlo skoro na hodinu.
Nakonec jsem ji decentně připomenul, že bych si na své přišel rád i já a když jí došlo, o čem mluvím, společně jsme se tomu zasmáli.
„Máš pravdu,“ souhlasila, tu tvoji masáž jsme vlastně nedokončili. Pak se ale zarazila.
„Já vlastně ani nevím, jestli se ti to ode mě bude líbit. Jestli dokáži splnit tvoje nároky. Po tom, co jsi mi vypravoval, mám docela obavy.“
„Neboj, společně to zvládneme,“ ujistil jsem ji.
Jen jsem ji ještě poprosil, aby si vzala na sebe zase punčochy a lodičky a než mé přání splnila, natáhl jsem se pohodlně na lehátko a díval se, jak se ke mně blíží na těch předlouhých nohách, kterým punčochy a lodičky přidaly na přitažlivosti.

Lusy, tedy ve skutečnosti Lucie se pustila do díla. Zprvu trochu nesměle ale odhodlaně, a když jsem jí poskytl drobné rady, dařilo se jí to docela pěkně a můj penis na její snahu hezky reagoval.
Dotek jejích štíhlých prstů byl příjemný, užíval jsem si to a na její občasné dotazy, zda to dělá dobře, jsem odpovídal kladně.

Jak už jsem dříve upozornil, dávám přednost zralejším ženám, ale tahle dívka mě přesto všechno docela zaujala. Pozoroval jsem ji, jak se ke mně skláněla, jak se jí napínaly svaly na rukou i na stehnech a já neodolal, a začal jí ta stehna hladit.
Jen se usmála a nijak to nekomentovala, ani když jsem přešel na zadeček a hladil ty malé, pevné oblinky.
Dokonce se nastavila tak, abych na ní lépe dosáhl a toho jsem hned, jaksepatří využil. Při hlazení zadečku jsem jí občas zajel mezi stehna, hřbetem ruky přejel přes sevřené pysky a pak zase pokračoval na zadečku.

Moje něžná taktika slavila úspěch, protože jsem za chvilku, při dalším pohlazení mezi stehny ucítil na ruce vlhko. A nejen vlhko, pod prsty jsem jasně cítil, jak jí nabíhají pysky. Při podrobnějším zkoumání jsem poznal, že se i rozevírají a vytvářejí další prostor pro moji laskající ruku.

Bohužel už jsem nedostal prostor pro další něžnosti, její ruce mě totiž konečně dovedli na vrchol a k výstřiku.
„No, vidíš, jak si to krásně zvládla,“ pochválil jsem ji, když jsem se trochu vydýchal.
Přes mou pochvalu se tvářila trochu nespokojeně.
„Stalo se něco,“ zeptal jsem se jí, když mě jemně otírala papírovými kapesníčky.
„Ne, to ne, jen mě trochu mrzí, že to nepřišlo o něco později, mě se to tvoje laskání také moc líbilo,“ vysvětlila mě trochu zarmouceně.
Musel jsem se zasmát.
„To ale přeci nevadí, jestli si to přeješ, tak já se zase teď budu chvilku věnovat tobě.“

Souhlasila okamžitě a tak jsme se na lehátku vystřídali a já pokračoval, kde jsem přestal. Skoro okamžitě začala spokojeně vrnět a nohy roztáhla tak široce od sebe, že mě nic nebránilo v laskání a mazlení její studánky, která svoji spokojenost dávala najevo stále větší vlhkostí a rozevřením malých, růžových pysků.
Stejně jako před tím, reagovala dívka bouřlivěji na laskání klitorisu, než na dráždění ve vagíně, a tak jsem se rozhodl vyzkoušet svoji tajnou zbraň.
Přesunul jsem se dívce mezi nohy a pokračoval jazykem. Hned první kontakt jí ze rtů vyloudil táhlé povzdechnutí, které se opakovalo vždy, když jsem jazykem přejel po lesklé hlavičce klitorisu a když jsem ho ještě sevřel mezi rty a silně dráždil jazykem, přešlo to vzdychání do téměř nepřerušeného vzlykání a rychlého oddechování.
Pozvolna jsem stupňoval její vzrušení, ale vždy jsem včas skončil a jazyk přesunul, abych ji mohl nakonec přivést k tomu největšímu možnému orgasmu. Laskal jsem jí zadeček, třísla, pysky, vnikal špičkou do lůna a pak jsem se zase vrátil na klitoris. Opakoval jsem to tak dlouho, dokud nezačala žadonit, že už to nevydrží.
Celá se chvěla, sténala a tak jsem se rozhodl jí déle netrápit. Do lůna jsem jí zasunul prsty, klitoris vzal mezi rty a zapracoval na něm jazykem.

Přehodila mně svoje nohy za záda, zkřížila je a ještě si mou hlavu tlačila do klína rukama, jako by se bála, že jí uteču. Znásobil jsem svoje úsilí a dočkal se odměny.
Dívka začala křičet, zmítala se divoce na lehátku a její nohy mě sevřely, že jsem se nemohl ani pohnout. Do obličeje mě vystříkl žhavý proud její šťávy.
Naposledy se ještě zacukala, pak její sevření polevilo, dívka se skoro v bezvědomí zvrátila na záda, a vlhká skvrna na povlaku lehátka, se mezi jejími stehny stále zvětšovala.

Pozoroval jsem, jak se jí chvějí pysky a vagínou probíhají poslední, drobné záchvěvy a v ten okamžik jsem úplně ztratil hlavu. Přitáhl jsem si ji za nohy až na okraj lehátka, nasadil žalud ztopořeného penisu mezi pysky a jediným, prudkým pohybem vnikl dovnitř až na doraz. Úzká, ale pružná a řádně zmáčená vagína, přijala můj penis přívětivě a objala ho ve svém sametovém náručí. Přidržoval jsem si dívku za boky a bušil do ní jako pneumatickou sbíječkou. Dovnitř, ven a stále jako o život, až její tělo po lehátku poskakovalo.
Penis ve zmáčené pochvě vydával mlaskavé zvuky, které mě ještě více rozpalovaly a dráždily mé, pradávné, samčí pudy.

Dívka se nijak neprojevovala, ale při každém vniknutí, propustily její rty krátké zasyknutí, které přesně korespondovalo s každým nárazem mého penisu na dno její vagíny. Netrvalo to dlouho ale pot se mě z čela jen hrnul a svaly stehen a lýtek mě pálily pod přívalem mléčné kyseliny, takže jsem uvítal první příznaky konce.
Penis jsem prudce vytáhl jen okamžik před tím, než začal soptit jako Etna. Kapky puzené mocným tlakem, dívku zasáhly od břicha až po bradu a vytvořily na jejím těle přerušovanou cestičku.
Když jsem znovu popadl dech, dívka zrovna otevřela oči, do teď ukryté za pevně sevřenými víčky, zvýrazněné tmavými stíny. Opatrně jsem jí prstem setřel ty dvě kapky, co jí ulpěly až na bradě a omluvně jsem se usmál.
„Omlouvám se, nechal jsem se unést, ten pohled na tvoji mokrou broskvičku mně doslova pomotal hlavu,“ vysvětloval jsem jí svoje neobvyklé počínání.
Natáhl jsem se pro krabici kapesníčků a začal ji otírat.
„Mně se to líbilo, nemusíš se omlouvat, jen mám teď pocit, jako by mě přejel vlak,“ dodala s lehkým úsměvem.
„Jsem na tom podobně,“ ujistil jsem ji, „potřeboval bych se teď něčeho napít a trochu si oddechnout, abych vůbec došel domů,“ zažertoval jsem.

Pomalu se posadila a ještě pomaleji slezla z lehátka, nejistým krokem došla pro sklenice a odešla je naplnit.
Posadil jsem se zatím na pohovku a když se vrátila, vypil jsem podanou sklenici na jeden zátah. Usmála se a odešla ji znovu naplnit. Jsi jako velbloud, žertovala, když mě ji donesla. Vyskočil jsem, sebral ručník, který jsem si donesl po sprše z koupelny a rozprostřel ho vedle sebe na sedák.
Zatvářila se nechápavě ale pak ji to došlo.
„Aha, máš pravdu,“ sáhla si mezi nohy, na mokrý klín „mohlo mě to dojít hned, ale ty myslíš na všechno, je vidět, že si dostal opravdu dobrou školu,“ pochválila mě a posadila se.

Nějakou dobu jsme si pak ještě povídali, popíjeli minerálku a já se s ní cítil skutečně hezky.
Všechno má ale svůj konec a tak jsem se nakonec musel zvednout, jít se osprchovat, obléct a rozloučit se.
Už jsem skoro otevíral dveře, když mě došlo, že jsem jí nezaplatil.
„No vidíš, tak si mně popletla hlavu, že bych odešel bez placení.“
Začala se ošívat.
„Mně je hloupé si po tom všem od tebe vzít peníze,“ namítala.
O tom jsem ale nehodlal diskutovat.
„Začínáš, budeš potřebovat každou korunu,“ odpočítal jsem dohodnutou částku, něco k tomu přidal a když se neměla k tomu si peníze vzít, položil jsem je na stolek a políbil jsem ji na tvář.
„Děkuji za krásný zážitek.“
Chytila mě za ruku a políbila na rty.
„Já také děkuji, doufám, že ještě někdy přijdeš?“
„Tak to se můžeš spolehnout,“ ujistil jsem ji a pak už opravdu odešel.

Před domem jsem si zapálil cigaretu, lačně nasál kouř a teprve potom jsem si zavolal Uber. Cestou domů jsem ve voze a pak i doma o té dívce přemýšlel, nemohl jsem přijít na to, čím mě tak zaujala.
Nepřišel jsem na to ani do doby, kdy mě už Morpheus začal převážet do své říše spánku a jen mě tak ještě blesklo hlavou, že ji určitě ještě navštívím a že to určitě bude brzo.

Jsem zvědav, jak bude tato povídka čtenáři přijata. Nepsala se mně snadno. Je podle skutečné události a pro mě bylo velice obtížné, dodržet autenticitu abych nezkreslil děj a atmosféru a zároveň to bylo čtivé. No, snad se mě to jakž takž podařilo. Těším se na vaše komentáře.

Autor

5 83 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Tak takovou masérku jsem ještě nepotkal 🙂 Už vidím, jak se s tou mojí nasmějeme… Taky chodím často na masáž, taky je to velmi, velmi intimní, ale tu hranici spějící ke vzájemnému sexu, jsme nepřekročili. Pěkná povídka a ještě tím, že je to reál..*****,

Juli

Podařilo se, je to přímo prima 👍👍👍👍👍.

Gourmet

Je to naprosto skvělé, možná by se to mělo rozdávat jako návod, jak dělat dobře ženám. 😊 No a samozřejmě neskutečně závidím, pokud je to založeno na opravdovém zážitku.
Nebyl by kontakt?

Kittikit

Kdyz budes jezdit hodne po vyletech, urcite na ni natrefis 😁 zak vysokycj zenskych moc neni 😉

Marťas

Rozhodně je povídka napsaná čtivě a pokud to je podle skutečnosti je to bonus. Je to fajn najít někoho kdo pouze nebere, ale i dává. A určitě byla příští návštěva lepší.

Tomas

Super popisane. Pekne vygradovane. Naozaj precitane na jeden dych. Al vzdych? 😁👍🏻 A ak to autor zazil tak len ostava zavidiet a verit ze raz..

8
0
Would love your thoughts, please comment.x