Jak jsem nasadil synovi parohy 1

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Jak jsem nasadil synovi parohy
Počet zobrazení: 154

 1.      Večer

Je mi 45, mám jednadvacetiletého syna Roberta, který studuje druhý rok vysokou v Praze. Jinak jsem šťastně ženatý pořád s jednou ženou a plně si vyhovujeme, jak v osobním životě, tak i v posteli. Ovšem nedávno jsem udělal úlet, který bych nečekal. Sešla se prostě řada okolností a nedokázal jsem jim čelit.

První věcí bylo, že onemocněla tchýně. To je jediná členka rodiny, kterou nemusím a tak manželka vyrazila do sousedního města, aby se o ni postarala a za hodinku mi volala, že zůstane u ní přes víkend.
Ještě jsem nestačil ani položit mobil a volal syn ze školy. Mají nějaký večírek, mámě se nemohl dovolat a tak jí mám taky vyřídit, že dorazí až v sobotu odpoledne (asi až se vyspí z alkoholického opojení, pomyslel jsem si).

Tak jsem hned to volal manželce, ta sice trochu brblala, ale stejně jí to bylo jako mně houby platné, syn si už stejně poslední roky dělal, co chtěl, ale protože studoval dobře, neměli jsme důvod k nějakému rozčilování.
Tak prostě budu dneska doma sám, pomyslel jsem si a šel jsem zkontrolovat ledničku, jestli se tam najde něco k snědku. Nebyly problémy a tak jsem se chystal, že si večer sednu k televizi a na kabelovce se jistě něco najde, na co se dá koukat.
To všechno se však velice rychle změnilo. Asi po deseti minutách, bylo tak kolem šesté, někdo zazvonil.

Šel jsem se podívat a za dveřmi stála asi dvacetiletá slečna a ptala se po Robertovi.
Když jsem jí řekl, že se ze školy vrátí až zítra, docela vypadala naštvaně. Zeptal jsem se jí, co mu chce, jestli můžu něco vyřídit. A ejhle, dozvěděl jsem se, že se jmenuje Zuzana, že s Robertem už přes rok chodí (a nám, aspoň mně, se nepochlubil). Prý se dohodli, že se dnes za ním zastaví a měli naplánován program na víkend. Jaký, to jsem se nevyptával.
Pozval jsem Zuzanu dál a hned jsem volal synáčkovi, jaký má průšvih. Když jsem mu vylíčil, o co se jedná, hned chtěl se Zuzanou mluvit a tak jsem mu jí dal na ucho. Vypadalo to, že si sype popel na hlavu, že se jí omlouvá, ale Zuzana mu tvrdila, že teď nemá kde přespat, poslední autobus zpátky už nejede a vypadalo to, že se na něj zlobí.
V duchu jsem si myslel, jak si to představovala, kde tedy chtěla s Robertem přespat, když mi Zuzana vracela zase mobil s tím, že Robert chce se mnou mluvit.

Vzal jsem si mobil a slyšel jsem synáčka, jak mi říká, jestli bych nenechal u nás Zuzanu přespat, když mamka ani on nejsou doma a on se opravdu vrátí až zítra dopoledne (hele, jak ho Zuzanka přitahuje).
Nepřemýšlel jsem nad jeho návrhem dlouho a kývnul jsem na to, ať tedy Zuzana přespí v jeho pokoji. Vrátil jsem mobil znovu Zuzaně a Robert jí všechno vysvětlil. Dohodnuto tedy, Zuzana přespí u nás a kolem poledne bude Robert doma.
Zuzana mi předem poděkovala, že jí necháme přespat a vstala z křesla a šla si odložit bundu do předsíně. Za chvilku byla zpátky a teprve teď jsem si mohl Robertovu známost konečně prohlédnout.
První dojem je vždycky rozhodující a tady jsem musel konstatovat, že Robert má dobrý vkus.
Nebyla ani malá ani velká, měla na sobě modrý svetřík, ve kterém byly znát její ňadra, na její věk tak akorát. Prostě nebyly to maxikozy, ani takové knoflíčky, které některá děvčata mají.
Svetřík jí končil těsně nad pasem, takže když se otočila, mohl jsem zahlédnout pásek volně nahé kůže. Měla ještě krásně vypasované džíny, které jí končily těsně pod koleny, takže měla holá lýtka. Víc už jsem si všimnout nestačil.

Zuzana se nabídla, že když už mne takhle obtěžuje,  něco připraví k jídlu.
Nebyl jsem proti, vajíčka si sice uvařit či usmažit umím, ale žena nebo dívka toho dovede připravit přece víc a líp.
Nahlédla do lednice, aby zjistila, zda se tam něco najde, co nebude trvat dlouho a pustila se do práce. Při té práci se stačila se mnou ještě bavit a já jsem se postupně dozvídal, že s Robertem se znají už přes rok, čili se seznámili, když začal Robert chodit na vysokou. Ona měla za sebou letos maturitu na gymplu, z toho jsem si vyvodil, že jí je devatenáct. Má za sebou přijímačky na ekonomku do Prahy, už i úspěšné a tak si teď vlastně užívala prázdnin před nástupem na školu.
Při té naší diskuzi jsem zjišťoval, že Zuzana je docela chytrá holka, ne nějaké třeštidlo, jaká si  vodil Robert domů před třemi nebo čtyřmi roky. Ty husičky  hlavně zajímalo, co dělá jejich oblíbený zpěvák a jaké písničky frčí.
Na druhé straně se musím přiznat, že Zuzanka se mi líbila stále více  i jako ženská. Dokonce mi připadalo, že mne tak trošku provokuje a zkouší, co vydržím.

Co jiného jsem si měl myslet, když několikrát něco hledala v kuchyňské lince a při ohnutí, nebo naopak při hledání ve výšce, bylo z toho jejího mladého těla vidět stále více a více, třeba prdelka, nebo pupík a její kozičky.
Držel jsem se, abych se na ní nevrhnul, ale byly okamžiky, kdy to bylo těžké a touha po ní se mi projevovala alespoň v tom, že v kalhotách mi bylo těsno.
Za necelou hodinku byla Zuzanka s večeří hotová a začala servírovat na stůl, který jsem já mezitím připravil na stolování.
Po ochutnání jsem musel konstatovat,  že i v této oblasti patří Zuzanka k výjimkám a  umí velmi slušně vařit. Sáhl jsem do ledničky, vytáhl lahvinku vína, otevřel  a nabídl jsem Zuzance nejen skleničku, ale i tykání. Souhlasila a po přiťuknutí mne i lehce políbila. Zase další stimul pro moje choutky.

Nejenom příjemně voněla, ale zdálo se mi, že z ní vyzařuje takové to živočišné erotično. V tu chvíli jsem měl cukání obejmout ji, povalit na koberec a servat z ní oblečení.  Připadalo mi to, jako by mne stále více provokovala.
Když jsme se najedli, přesunuli jsme se z jídelny do obýváku. Nabídl jsem jí čaj, ale Zuzanka prohlásila, že tu lahvinku, kterou jsme načali, musíme dopít a tak jsme zůstali u vína a nějakého slaného pečiva.

Čas nám plynul, z lahvinky pomalu ubývalo a v pokoji začalo  být stále více teplo. Tohle prohlásila Zuzanka asi po půl hodině,  když se mne zeptala, zda si může odložit svetřík. Nečekala na odpověď  a hned si ho přetáhla přes hlavu. Pod ním už měla jenom lehké tričko, které se při svlékání svetříku vyhrnulo a odhalilo celé její holé bříško.
V duchu jsem zaúpěl, ale snažil jsem se nedat na sobě nic znát, i když to bylo stále těžší. Kdyby  mohla Zuzanka vidět, jak mám napružený ocas v kalhotách, asi by byla v šoku.
Zato já jsem mohl vidět, že Zuzanka má pod tričkem znát tmavou podprsenku, jejíž košíčky věznily pěkné  kozičky. Dokonce jsem si všimnul i bradavek, které byly v podprsence znatelné.
Čas nám v rozhovoru o všem možném rychle plynul a než jsme se nadáli, už bylo skoro jedenáct. Zuzanka se ke mně obrátila:

„Už bych měla jít  spát, jsem po cestování dost unavená a zítra toho máme s Robertem dost před sebou. Nevadilo by ti, kdybych se osprchovala a šla si lehnout?“
„Samozřejmě, Zuzanko, koupelna i Robertův pokoj jsou  ti plně k dispozici,“ odpověděl jsem.

Zuzanka se vrátila do Robertova pokoje pro nějaké své věci a pak se zavřela v koupelně. Moje fantazie mohla propuknout naplno. Představoval jsem si, že bych počkal minutu a pak bych za Zuzankou vešel do koupelny. Takhle jsem to dělal někdy se svou ženou a okamžiky, kdy jsem jí pomáhal se svlékat a pomáhal s mytím a sprchováním ve vaně nebyly sice již tak časté, ale pořád vzrušující. Vyvolalo to  inspiraci a naše milování potom bylo nádherné.
Někdy dostala žena takové ty svoje zvláštní choutky a  situace se obrátila. Chtěla být omrdaná jako otrokyně a ochotně snášela z mé strany všechno.
Zahajovalo to tím, že přišla za mnou do koupelny a v zápětí vypukly orgie,  které pak pokračovaly dlouho do noci.
Teď však jsem si  mohl jen představovat, jak si Zuzanka přetahuje tričko, jak si rozepíná podprsenku a vypouští svoje jablíčka, jak si stahuje kalhotky a nahá vstupuje do vany. Jak si mydlí svoje nádherné mladé tělo, jak si masíruje svoje rozkošná vemínka, jak si projíždí brázdičku svojí pičky, jak si omývá svou prdelku, možná si strčí do ní i prst, aby tam byla také čistá a jak pak kapky vlažné či teplé vody stékají po jejích nádherných křivkách a smývají pěnu z mýdla, jak se otírá do osušky, jak se voní na intimních místech a jak se pomalu obléká do rozkošného nočního prádélka.
Bylo to vzrušující si to představovat a nedivte se, že během této snové představy jsem se neudržel a moje ruka mi zmizela v rozepnutém poklopci a skončila tam, kde se to dalo čekat. Musel jsem si promasírovat svůj ocas, to se prostě nedalo vydržet. Musel jsem si dát pozor, aby mne Zuzanka nenachytala, to bych se  asi hanbou propadl.

Za chvilku po tom, co jsem přestal slyšet z koupelny zvuk vody a já jsem byl zase v pořádku, nakoukla do pokoje Zuzanka v rozkošném pyžamku a popřála mi dobrou noc.
Vyčkal jsem asi pět minut a do koupelny jsem napochodoval já.
Sotva jsem si stáhl slipy, vyskočil můj napružený klacek ven. S lítostí jsem si pomyslel, že  kdyby tuhle kládu viděla Zuzanka, tak pokud je jen trochu normální, vrhla by se na něj a těšila by se, až ho do ní vrazím.
Ale to byla jen krásná představa.

Po  po deseti minutách jsem jen v pyžamových kalhotách uléhal do manželské postele. Nemohl jsem usnout a stále jsem si představoval, co asi Zuzanka v Robertově posteli dělá, jestli už spí nebo zda se před spaním ještě dráždí. Tyto představy mne nabudily. Po chvilce jsem už nevydržel. Odhodil jsem deku, stáhl jsem si pyžamo až na kotníky a začal jsem se ukájet. Ten večer se synovou přítelkyní mě odrovnal. Nikdy jsem se necítil tak nadržený a neukojený. Měl jsem zavřené oči a představoval jsem si,  jak i ona trpí podobnými představami v Robertově posteli a usíná neukojená. Náhle jsem uslyšel slabé zakašlání.
Otevřel jsem oči, a když jsem se vzhlídl,  šokované jsem strnul nad tím, co jsem viděl.

Počet zobrazení: 154

Autor

4.9 47 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Na můj vkus až moc nereálné…přijde a hned si zašuká s otcem svýho kluka. Je to ale jen povídka, no tak co.

Juli

Ano fantazii se meze nekladou 🙄.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x