Kariéra a láska

Lisbeth položila sluchátko, chvíli civěla do prázdna a pak se tiše rozplakala. Právě dostala kopačky od přítele. Nebylo to poprvé, ale tentokrát jí to přišlo opravdu líto. S Mikem to již vypadalo opravdu nadějně. Večeře, divadlo, kino, procházky… Už se schylovalo k milování a pak tohle. Místo postele rozchod! Ani ji to nedokázal říct do očí, musí jí to zavolat! Ostatně, tak jako ti před ním!

Lisbeth se ale rychle opanovala. Je přece v práci a zde není na emoce prostor. Přivolala si asistentku a opět se plně ponořila do své funkce ředitelky oddělení vývoje jisté nadnárodní korporace.

***

Teprve doma mohla dát svému žalu volný průchod. Prošla do ložnice, kde na polystyrenovou hlavu odložila blonďatou paruku a prohrábla své polodlouhé havraní vlasy, shodila šaty, podprsenku s vycpávkami i luxusní kalhotky a nahá si napustila vanu plnou vody a vonné pěny. Pak se tam uložila v ruce sklenku sektu a oddala se přemýšlení, kde udělala chybu.

***

Lisbeth bylo pětatřicet a ve své kariéře dosáhla vrcholu. Vlastní pílí se vypracovala na post ředitelky a ani nemusela tělem zahřívat ty správné postele, jak činila řada jejích neúspěšných protikandidátek.
Získala velkou moc i peníze, ale také velkou míru odpovědnosti. Všichni ji znali jako tvrdou, nesmlouvanou a schopnou manažerku a když zaslechli klapot jejích podpatků, nebo zahlédli bujnou kštici plavých dlouhých vlasů a postavu s naditým dekoltem a dlouhýma štíhlýma nohama, každý předstíral pilnou práci, protože ulejváky a lajdáky Lisbeth nesnášela a bez mrknutí oka je propouštěla.

Časem se stala celkem neoblíbenou šéfovou, proti níž si ovšem nikdo netroufl vystoupit, neměl-li ty správné argumenty.
Chlapům se jako žena líbila. Blonďatá kráska ve středním věku oslnila každé zasedání, ale její dominance srážela hlavy všem, kdo by se s ní chtěl nějakým způsobem přátelit. V byznysu přátele nehledala a vlastně ani neměla.

Horší bylo, že se jí nedařilo ani v soukromí, kdy odložila své maskování (blonďatá hříva a velká prsa). Stala se černovlasou ženou běžného vzezření, jen ta dominance jí zůstala a s tou u mužů narážela. Než s někým hodlala ulehnout do postele, svou pravou identitu neodhalovala. Stále byla prsatou blonďatou ženou a muži jí padali k nohám, aby odmrštěni její nedostupností, ji pak za zády nazývali frigidní mrchou.

Svou dominancí ovšem zaplašila i ty poslední vytrvalce, kteří se jí dvořili a měli o ni opravdový zájem. Nemohla si pomoct, byla taková, jenže dominantní ženu muži nechtěli.
K uspokojování vlastních potřeb používala řadu plastových náhradníků, které měla pojmenované jmény svých filmových idolů, ale i když s nimi dosahovala slastných vrcholů, nebylo to ono. Chybělo jí objímaní, líbání, doteky mužské ruky a mazlení těla na tělo.

***

Koupel jí velmi prospěla, protože ji něco napadlo. Příští měsíc je výjezdní zasedání. Tam je spousta mužů, kteří by stáli za postelové radovánky. Koneckonců ty na podobných akcích i probíhaly a s tím by se snad dalo něco udělat.

Prozatím si musela v posteli vystačit se sadou náhražek uložených v nočním stolku.
Vybrala si jeden v tělové barvě s výraznými žílami po obvodu a velkým nalitým žaludem.
Chvíli ho smyslně cumlala v puse s představou, že saje živý horký pulsující ocas, a pak si s ním pomalu zajela mezi vlhké pysky.
„Oooch… hmmmm… oh… oh… oh,“ vzdychla a začala sténat, jak hned rukou rozjela strojové přírazy.
Po chvíli zase si ocasem třela klitoris a nakonec zase začala masturbovat rychlými pohyby, až se udělala.
„Joo… joooo… oáááh,“ vydechla zalitá slastí a uspokojením a pokojně usnula.

***

Jednání na zasedání byla jako obvykle plná návrhů a protiargumentů. Bylo to vyčerpávající, ale odpoledne, jak mávnutím kouzelného proutku, se přítomní rozešli do svých hotelových pokojů a k večeři se sešli usměvavé dámy i páni a sál ševelil vtipem a dobrou náladou.

I Lisbeth sedící v kruhu vysokých manažerů a ředitelů se dobře bavila. Po jídle nastala většinou volná zábava s tancem a i pro Lisbeth leckdo přišel. Cítila ale, že je to jen ze slušnosti, protože nikdo ji po tanci nepozval k baru na skleničku.
Když tam pak spatřila některé manažerky, chichotající se v družném rozhovoru s muži, kteří se jich i nenápadně dotýkají na zapovězených místech, zaleskla se jí slza v oku a raději se stáhla do soukromí pokoje a plna smutku si četla knihu.

Poslední den se odebrala do pokoje hned po večeři. Jak do pokoje vešla urostlá blondýna, ven vyšla drobná černovláska s upnutými šaty zvýrazňující již tak štíhlou postavu. Měla menší prsa, ale jiskru v oku, svůdný úsměv, prostě holka šik.
Vetřela se mezi osazenstvo a zaujala místo na baru.

***

„Dobrý večer, vás jsem tu ještě neviděl, krásní dámo?“ ozvalo se vedle ní, kde usedl ředitel Maxwell, starý pán, který měl již dávno být v penzi, jenže se s tím nedokázal smířit a nebylo síly, ho z jeho pozice odvolat.
Lisbeth ho znala jako tvrdého byznysmena, což nyní nic neznamenalo, zato jeho věk nezaručoval kvalitní zábavu, po které toužila. Firemními kanály se k ní doneslo,že sice prohání každou sukni ve svém okolí, ale s výdrží už to není moc valné.
Vyprávěly to holky, které mu podlehly, ale pak si vlastně nic neužily.
Přesto ho Lisbeth neodmrštila hned, jak měla ve zvyku, ale popila s ním sklenku bourbonu a dál se skrývala za hradbou ledu a chladu, až to ředitele otrávilo a odporoučel se.

Pak se zaposlouchala do hovoru několika podnapilých mužů.
„… vole, ti říkám, že je to pořádná mrcha,“ zaujatě vykládal jeden.
„Jo..mrcha teda je. Minulej tejden mě sejmula tak, že sem málem nenašel dveře ven,“ odfrkl druhý.
Lisbeth ztuhla. Tenhle příběh se odehrál přesně tak, jak muž říkal. Jasně, už ho poznává. Právník Skansen.
Poslouchala dál, jaká že je to vlastně mrcha.
„Vole, nemyslím tohle, ale že je to fakt kost!“ řečnil ten první. „Sem s ním tancoval a fakt je skvělá. To tělo, nádherně voní… jen je studená jak mrtvola.“
„No jo, taky bych ji vošukal do bezvědomí. Ohnul ji přes křeslo, vyhrnul sukni a pěkně bych jí protáhl komín, jenže… vůbec mě ten její chlad nevzrušuje. Možná by se mi ani nepostavil, ha, ha,“ smál se další z mužů. „Viděli jste ji vůbec se někdy smát, nebo se s někým bavit?“

Muži mručeli, že ne a Lisbeth si smutně uvědomila, že mají pravdu a obrátila do sebe sklenku na ex.
„Smím vás pozvat k tanci, paní… nebo… ehm… slečno?“ stál u ní sympatický muž středního věku.
Lisbeth ho neznala, ale to na zasedání nebylo nic výjimečného.
„Slečna, prosím… a jmenuji se Lisbeth,“ přijala jeho pozvání.
„Roger… Roger More… ne Moore, jako agent 007, jen s jedním O, ale snad budu tancovat stejně dobře jako on,“ usmíval se muž.

Při tanci se Lisbeth dozvěděla, že Roger je finančním ředitelem evropské pobočky firmy Sanyo, ale o práci se nebavili a protože měli celkem společné zájmy, měli si tak o čem povídat.
Lisbeth se snažila ze všech sil potlačit svou vžitou dominanci, kdy vše ovládala, i téma hovoru a Roger tak měl šanci ji více a více zaujímat.
Po několika skleničkách na baru již měla trochu v hlavě a s díky přijala Rogerův doprovod na pokoj.

Nějak však nezaregistrovala, že nesměřují na její pokoj, ale skončili na jiném patře, v Rogerově pokoji.
Padli na postel a Roger ji začal vášnivě líbat. Lisbeth se nejprve ulekla, ale jak cítila jeho jazyk na svých rtech, poslušně otevřela ústa a vyjela mu jazykem vstříc. Tělo ji zalila dlouho nepoznaná slast.
Roger jí několika pohyby vyhrnul šaty, odhalil prsa, mačkal je, lízal a mnul mezi rty naběhlé tvrdé bradavky.
„Jo… to… dělej… ano… líbej mě,“ vzdychala Lisbeth a znovu si ho stáhla k sobě a vášnivě se líbali a proplétali si vzájemně jazyky.
Lisbeth dole cítila tlak tvrdého ocasu a tekla jak řeka jen z představy, až s ním do ní vnikne.
Roger jí sjel hlavou do klína, kde jazykem projel mokrou štěrbinu s rozevřenými pysky. Také klitoris byl nalitý krví a měl velikost hrášku. Jakmile se mu začal důkladně věnovat, Lisbeth začala hlasitě sténat a škubat tělem v návalech rozkoše. Jak dál sál příliv šťáv a kmital po něm jazykem, Lisbeth dosáhla orgasmu.

Než se vzpamatovala, pevný ocas do ní pronikl a ihned začal s rytmickými přírazy. Další vlna slasti jí zalila tělo. Tohle byl opravdu správný ocas pro její vyhladovělou kundičku. Roger jí projížděl opravdu hluboko a Lisbeth jen sténala a vzdychala unesená stoupající vášní až někam do nebes. Tatam byla její dominance a ovládání milostných her.
„Pojď, otoč se,“ opustil ocas zmáčenou zahrádku a Lisbeth se mu poslušně nastavila.
„Oooh… bože… ah… ah… ah,“ vyjekla, jak do ní prudce zajel zezadu a vnímala příliv slasti z jiného tření.
Roger jí zezadu mnul prsa. Prsty ladil bradavky a celá prsa drtil v dlaních a mačkal.
Mlaskavě zněly strojové přírazy a nárazy těla do pevného zadku a Lisbeth opět stoupala ke svému vrcholu.
„Ah… ahh… už… už,“ vykřikla a orgasmické stahy sevřely v sobě pulsující ocas a ten vypustil svou dávku.
„Jo… joooo,“ hekl Roger a pevně zaražen ji plnil hustým semenem.

Leželi vedle sebe a vydýchávali se a až po delší chvíli Roger začal s dalším laskáním jejího těla a Lisbeth cítila, že by se mu měla revanšovat.
„Lehni si,“ slyšel Roger hlas, aby si lehl na záda.
Zavřel oči a cítil, jak na něj Lisbeth obkročmo usedá a jak sama si ho zavádí do sebe. Bylo to fascinující vnímat prostup ocasu pochvou v celé jeho délce. Lisbeth sténala, jak dosedala celou vahou a oba si vychutnávali to nejtěsnější spojení.
„Líbí se ti to?“ Lisbeth opanovala situaci a opět se opájela svou mocí.
„Ano… moc,“ souhlasil Roger a rukama jí zmáčkl prsa.
„Ááách… ano… anooo,“ zasténala a začala na něm odsedat tak, jak jí to dělalo dobře.
Roger se zaobíral jen prsy a nic jiného nevnímal, nepočítaje slastné tření ocasu v mokrém lůnu. Bylo to nádherné a Lisbeth zrychlovala odsedy a cítila, že již zase bude.
Roger už měl výstřik na krajíčku a sám přirážel pánví do odsedů.
„Už… budu… stříkat,“ hekal v marné snaze to vydržet.
„Ještě ne… až… budu… já… jo… jo… už… anoooo,“ vykřikla Lisbeth a zhroutila se na něj.
Udělala se a proud semene jí vzápětí zaplavil tělo.

Po uvolnění a uklidnění si ještě chvíli mazlili, Lisbeth ho naposled políbila a vrátila se do svého pokoje. Štíhlá černovláska se opět proměnila ve svůdnou, prsatou blondýnu.

***

„Paní ředitelko. Dostavil se pan More na sjednanou schůzku,“ sdělila Lisbeth asistentka.
„Jistě, uveďte ho dál,“ uvolněně se rozvalila v křesle.

Vešel pan More a nechápavě zíral na Lisbeth. Vůbec tu ženu neznal.
„Dobrý den. Byl jsem pozván na schůzku, leč nechápu, proč já a… kdo račte být?“
„Nepoznáváte mě?“ bavila se Lisbeth, jak Roger stále zamítavě kroutí hlavou.
„A co teď?“ zvedla si blonďatou paruku a na světle se objevil polodlouhý sestřih tmavých vlasů.
„Li… Lisbeth?“ zakoktal Roger zaskočeně.
„Ano… jsem to já a tohle je taky tvoje,“ řekla významně a pohladila si velké břicho v osmém měsíci těhotenství.

„Moje?… dítě?… ale… já…“ byl Roger na pokraji zhroucení.
Jak tohle vysvětlí manželce, přátelům, nebo co vlastně má dělat?
„Máš možnost se rozvést a vzít si mě, nebo na něj platit, a dítě nikdy neuvidíš, je to na tobě,“ usmívala se Lisbeth líbezně a odpovědi jí byl pád těla na podlahu.

Autor

4.2 42 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Laděk

Jo, to byl zase jednou SHOCK !!! 😀 😀 😀

Gourmet

Shock je mistr koncovky, pouze jsem mírně zmaten. Ty vlasy chápu, i když nevím, proč nosila běžně paruku, ale jak si zvětšovala a zmenšovala ty kozy? Na to by asi push-upka nestačila.

Linda

Ale panove, existuji preci ruzne typy podprsenek, nektere jsou velice rafinovane i s vycpavkami. Klidne Vam z kosicku B udelaji D. A naopak, sportovni, kdyz bude mensi, tak se Vam, teda samozrejme ze ne Vam, ale zene zmensi klidne i o vice nez jedno cislo. Schvalne zainvestujte do takove pro svou pritelkyni a sami uvidite, ze prsa bude mit opravdu neprehlednutelna a do oci se ji rozhodne divat nebudete. L.

Marťas

Klasický problém manažerek. Navázat vztah. A firemní večírky jsou kapitola sama o sobě 😂 Tento měl pro pana ředitele hořký konec. Znám to také, pan ředitel, aby si dokázal jaký je king , šukal svou o 20 let mladší asistentku a udělal jí dítě. Svou ženu s dítětem opustil a vzal si ji. Díky pane opět jedna ze života 👍

5
0
Would love your thoughts, please comment.x