Katka a Saša – jak to všechno začalo

V životě jsem docela rád zkoušel sestry.
Dvakrát se mi stalo, že jsem chodil s holkou a o pár let později i s její mladší sestrou.
Jednou se mi podařilo dostat obě dvě najednou, ale to byla výjimka, způsobená alkoholem a tím, že obě byly jak bisexuální, tak nadržené.

Před šesti lety jsem pak začal chodit s Káťou, usadil se a na ostatní holky, až na občasné představy, zapomněl. Dlouhé černé vlasy, tmavé oči jako čokoláda, drobounká a zároveň měkoučká prsa, krásný zadeček. Nebyl zkrátka důvod ji podvádět.

Již první společnou noc mě přesvědčila, že to není žádná frigita; péro sála zkušeně, příděl mrdky poctivě spořádala do poslední kapky a pochvu měla dostatečně velkou i na pojmutí mého ptáka.
Nemluvě o tom, že byla první, jež si ho nechala strčit i do zadečku, kam se mi to podařilo až po vypotřebování velké části lubrikantu. Nakonec se ale však zadařilo a já plnil její střívka mojí lahodnou smetánkou.

Samozřejmě jsme každý toho druhého představili svým rodičům – nadšení bylo na obou stranách; její rodiče mi poté i v soukromí řekli, že jsou rádi, že se Káťa netahá s nějakým dalším kreténem, co se zajímá jen o její tělo.
Káťa mi pak představila i svoji sestřičku Sašu, které v té době bylo 12.
Až na krásné kaštanové vlasy a vcelku pěkný obličejík mě však ničím nezaujala, byla ještě nevyvinutá a s celkem dětským myšlením, většinou jsem si ji nevšímal.

Ale v průběhu let sestřička docela zkrásněla a ke konci gymplu se z nevýrazného káčátka stala fešná labuť. Občas jsem ji nemohl ani dostat z hlavy a večer, když jsem Káťu šukal, myslel jen na to, jak bych chtěl mít v rukách to samé, ale mladší.
Čím byla starší, tím trávila se mnou a Káťou víc a víc času, chodili jsme na drinky, hrát bowling apod.
Při každé příležitosti jsem ji pozoroval, zkoumal každý záhyb jejího těla a ujišťoval se, že vše je tak perfektní, jak má být.
Častokrát nosila různá světlá až průhledná trička a já tak pod ním mohl vidět podprsenku objímající její stále se zvětšující hrudník.

Postupem času se mi dokonce snad i začalo zdát, že i ona sama mi jde naproti a schválně mě trápí.
Například jednou jsem s ní vyrazil na koupaliště, jelikož bylo opravdu vedro a nikdo z jejích kámošů se neuráčil ji doprovodit.
Šli jsme se převlíknout do kabinek, které byly hned vedle sebe a v dolní části nebyly oddělené, mohl jsem tak vidět její stín, jak se postupně zbavuje oblečení.

Pak však, jakoby nic, lehce odkopla své oblečení do mojí kabinky a začala si nandávat plavky. Byl jsem překvapen, nezalekl jsem se však a pomalu přičichl k jejím kalhotkám.
Voněla nádherně, její broskvička doslova voněla po broskvích.
„Hele, Martine, neviděl si moje oblečení?“ ozvalo se najednou z druhé kabinky (samozřejmě s falešným údivem).
„Ah… jo, asi sis je omylem odhodila sem, tady,“ přikopl jsem je zpátky.
„Díky, jsi zlatíčko,“ odpověděla.
Pomalu jsme vyšli z kabinek a došli ke svému místu, kde jsme rozhodili deku.
Saša na nic nečekala a lehla si na záda, aby se hned mohla začít opalovat; já jsme samozřejmě nic nenamítal, aspoň jsem si ji mohl pořádně prohlédnout.

Byla nádherná. Prsa měla stlačena k sobě, takže vypadala ještě větší, ploché bříško, jenž se pomalinku svažovalo před hranici plavek, a následně i jemňoulinká oblina před jejím klínem.
„Martine, nechceš mi namazat záda?“ optala se.
„Eh… jo, jasně,“ odpověděl jsem.
Přetočila se a já tak uviděl šňůrky, držící celý její vrchní díl.
„Klidně mi to sundej,“ nabídla se.
Se zatajením dechem jsem tak učinil a pomalu jí začal natírat záda.
Pohled na její částečně odhalené kozičky mi však způsobil nepříjemnou bolest v rozkroku.

Jindy mě zase provokovala svým domácím úborem. U nás byla skoro jako doma, a tak toho patřičně svým rajcovním oblékáním využívala.
Bylo skoro nemožné na ní vidět něco jiného než tričko (či tílko) a její tanga (všechna měla černá).
Ta měla zaříznutá hluboko do zadečku, který často špulila a kroutila. Nebudu přehánět, když řeknu, že lepší zadek jsem v životě neviděl. Vždycky, když si ke mně přisedla, se jí však tanga kromě půlek zařízla i do kundičky, a mě tak přiváděla k šílenství.

Párkrát se i stalo, že u nás Sašenka přespala a ráno se samozřejmě stávalo, že jsem na ni v koupelně narazil. Ten záblesk úzkého těla, mohutných, pevných a oblých prsou a lehoulince zarostlého klína způsobil, že jsem si okamžitě musel jít na zahradu vyhonit penis.
V hlavě i v klacku mi hučelo a já zažil jeden z nejlepších orgasmů posledních měsíců, ač jsem večer předtím spal i s Katkou. Od té doby jsem přemýšlel, jak dostat o trochu víc, ale zase se mi nechtělo se rozcházet s Katkou.
Prostě jsem nějak chtěl obě.

Koupil jsem si pěknou bezdrátovou kameru, která vypadala jako baterka a dal ji do pokoje, kde Saša obvykle spí a hned vyzkoušel, jestli vše vhodně zabírá.
Samotná činnost mě vzrušila, a tak jsem si začal honit penis. Pomalu jsem se svlékal a představoval si, jak se tady svléká Saša. Jak vyčerpaně sundavá tričko, přetahuje ho přes prsa a hlavu a přitom se její tělo prohne do úžasného oblouku. Po tričku si sundá určitě i kalhoty, osvobodí svůj drobný zadeček a přitom se předkloní tak, že bych ji hned zezadu ošukal. Narovná se jen v kalhotkách, podprsence a těch úžasných lolitkovských punčochách, které nosí. Následně rozepne podprsenku a já… já se snad zblázním, až budu mít nahrané její prsa a večer před spaním se na ně stále dokola koukat. Následovat budou kalhotky, stáhne si je a já si v tomhle momentu udělám stokrát dobře.

Už jsem byl nahý a stál jen v ponožkách před zrcadlem, ve kterém jsem si představoval tu vysněnou osmnáctku.

Penis mi stál a jak jsem po něm jezdil rukou, připadal mi jak železný píst.
Vzal jsem si jeden kondom, strčil do něj dva prsty a začal jsem si pomalu roztahovat anál. Na tohle jsem přišel až s Katkou, hrozně mě rajcuje, když mi kouří penis a přitom mi prstí zadek. Představuju si, jak se asi cítí, když ji šukám do zadečku a ve chvíli, kdy pak úplně spolkne můj penis a přitom ten prst zarazí kam až to jde, se prakticky hned udělám.
Ale teď jsem myslel na úplně jiný zadeček, který bych rád navštívil.

Po pár dnech u nás Sašenka opět přespala. Ráno jsem broukl na pozdrav a nemohl se dočkat, až se mrknu na kamerku.
Saša se šla dívat na televizi, zatímco Káťa ještě spala. Já proklouzl do jejího pokoje, sebral kameru a odešel s ní do pracovny. Zapojil jsem ji do notebooku a začal přehrávat video.
Ta kráva se svlékala potmě! Ale pak mě zaujalo, že zamkla, rozsvítila lampičku a vzala si mou košili, co jsem den předtím hodil do koše. Zároveň vytáhla zpod polštáře moje trenky, přejela si s nimi po obličeji a pak se s nimi hladila po těle.

Z pod košile vykukovalo jedno ňadro a ona ho objížděla mým spodním prádlem. Zakousla se do košile a hladila se pod peřinou. Po chvíli odhodila peřinu a pod ní byla nahá. Jen kvalita videa stála díky světlu za houby a já tak jen viděl, kde se hladí, ale detail zlepšit nešel.
Olízla trenky v rozkroku, strčila si dva prsty do pusy a zároveň druhou rukou sjela do klína a prohla se, když prst roztáhl její kundičku. Přejížděla po svém těle, hladila si prsa, tahala se za bradavky a přitom druhá ruka střídavě buď hladila kundičku, nebo v ní mizela v sérii rychlých pohybů.
Po pár minutách se udělala, celá se stáhla v křeči orgasmu a potom si pozvolně olízala ruku, kterou si dělala dobře.

Když jsem se na to díval, už jsem poctivě honil a následně se udělal zároveň s ní.
Utřel jsem všechno kapesníčkama, když tu se ozvalo zaklepání následované Sašinou hlavou orámovanou kaštanovými vlasy.
„Hele já skočím do pekárny, chceš něco?“ zeptala se.
Hrozně jsem chtěl ji, na monitoru jsem měl pořád její nahé tělo a tady na mě koukal ten rajcovní, sexy, a zjevně i nadržený, originál.
„Ne dík, jsem v pohodě,“ bylo všechno, co jsem ze sebe dostal.

Večer, při dalším sexu s Káťou, jsem konečně sebral odvahu a sdělil jí svou prosbu.
Reagovala… no…, víceméně typicky ve stylu své povahy.
„Když ji přede mnou dostaneš, nebudu ti v tom bránit. Pomáhat ti ale nebudu,“ zareagovala Kačka popuzeně.
„Vážně to můžu zkusit? Nebudeš mi to pak vyčítat?“ zeptal jsem se opatrně.
„Nevím, snad nebudu. Je to moje mladší sestřička. Kdoví, jaké má vůbec zkušenosti.“
„Ty já prověřím,“ dodal jsem pro odlehčení s úsměvem na rtech.
„No, toho se právě bojím,“ a šťouchla mě do žeber, až jsem bolestí ucukl a vyjel z její kundičky.
Oba jsme se tomu začali smát.

Od toho dne jsem pořád přemýšlel, jak Sašu dostat.
Ona chce mě, já chci ji, ale jak to rozseknout…

Autor

4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Okurka

To je paráda! Nenech nás dlouho čekat s pokračováním 🙂

Junior

Výborná povídka, Pokračování je v povídce Filmový večer a z této povídky je mi jasné proč a jak se k němu dostali.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x