Nadřízená

Tak do oddělení nastoupila nová vedoucí. Starý pan Fitzgerald již měl věk do penze a management provedl generační výměnu. A v rámci, v současnosti požadované, genderové rovnosti se jím stala žena.

Ekonomka Ellis poznamenala, že správně by to měla být černoška, třetího pohlaví, ale muži byli spokojeni. Žena byla krásně rostlá třicítka, chodící zásadně v kostýmku s krátkou sukní, aby zdůraznila své dlouhé nohy zakončené boty na vysokém podpatku. Jemný obličej byl zpřísněn brýlemi a delší tmavé vlasy měla sčesané dozadu a stažené do ohonu.

„Jmenuji se Grace Kelly O´Hara, ale říkejte mi jen Grace. Ráda se s vámi osobně seznámím a proto si vás budu jednotlivě zvát k sobě na pohovor. Přeji vám příjemný den,“ uvedla se ráno prvního dne nástupu a odplula do své kanceláře.

Muži hleděli na vedoucí-samici s nadšením, ženy si jen něco opovržlivě mumlaly. Cítily v ní konkurenci a to je mezi ženami závažné provinění.

***

A tak se u Grace vystřídali postupně všichni zaměstnanci. S každým provedla krátký přátelský pohovor a to bylo vše. Chod oddělení fungoval dál beze změn. Pouze u Bena Kenwooda se něco změnilo. Ten byl u Grace už několikrát a stále častěji.

„Bene, vy jste pracovník s dobrými výsledky, ale poslední dobou s vámi něco je… již druhá zakázka je s chybami. Teď nemám čas, ale přijďte prosím ke mně po pracovní době,“ vyprovodila ho Grace z kanceláře a Ben šel zkroušeně na své místo. Doposud si nebyl vědom nějaké chyby, ale když to říká slečna vedoucí, asi to pravda je.

***

Když vešel navečer do její kanceláře, seděla Grace pohodlně na pohovce, nohu přes nohu a popíjela drink. Byla jen v košili s uvolněným knoflíčkem, kde byl vidět žlábek mezi dvěma skvostnými přírodními čtyřtisícovými pahorky.

„Posaď se, Bene,“ a kývla do křesla naproti.

Poskytla mu tak pohled na svůdné nohy, ale kvůli tomu tu nebyl. Na stole ležely složky dvou jím zpracovaných zakázek.

„Chceš něco k pití?“
„Děkuji, jsem autem,“ odmítl Ben a nervózně se ošil. Grace byla jak proměněná. Uvolněná, neformální a ještě více svůdná, jako by vyzařovala erotickou energii a říkala, pojď a vezmi si mě.

„Tvoje práce je víceméně v pořádku. Promiň, jestli jsem tě vylekala. Uvažuji povýšit tě na zástupce vedoucího. Chci ale znát tvůj názor. Jestli ti to nenaruší rodinné poměry a tak. Byl bys teď víc v práci… ovšem zase za patřičnou odměnu. Je to jen na tobě,“ stále se líbezně usmívala a fixovala ho pohledem samice v říji.
„Půjde to,“ odvětil Ben po chvíli uvažování. S manželkou měl sice dvě děti školního věku, ale jelikož doposud se o ně starala víceméně ona, nic se tím nezmění.
„Dobrá. Budete tedy teď úžeji spolu pracovat a za týden pojedeme na služební cestu. Uzavíráme nějaké kontrakty a ty bys u toho měl být,“ konstatovala Grace a podala mu nalitou sklenku. „Na tebe. Neboj, je to minerálka.“
„Na nás a pracovní úspěch,“ odvětil Ben, přiťukli si a Grace se k němu naklonila. „A pusa na tykání nebude?“

Ben ji políbil na vyšpulené rty a ještě stihl očima pohlédnout do hlubokého kaňonu mezi ňadry. Bože, jak byla nádherná. Dokonce viděl, jak jí přes košili stojí bradavky.

Když později odcházel domů, celý se potácel. Měl Grace plnou hlavu a tušil, že kdyby se jen náznakem o něco pokusil, ona se mu oddá. Jenže on byl věrným manželem a o nějaké bokovky nestál.

***

Pracovní cesta probíhala klidně, až do doby ubytování v malém útulném hotýlku. Zde se ukázalo, že dva zajednané jednolůžkové pokoje jsou jakýmsi nevysvětlitelným způsobem obsazeny a že se s tím nedá nic dělat.

Grace recepčnímu předvedla jednu ze svých hysterických etud a když se dostatečně vykřičela, vzala dvoulůžkový pokoj, ovšem s patřičnou slevou.

Benovi se to nezdálo a v pokoji byl vyděšen ještě více z manželské postele.

„To snad…“ zablekotal.
„Ale Bene,“ konejšila ho Grace. „Jsme přece dospělí lidé, zvládnem to.“

Ben pak zašel dolů a vsunul recepčnímu nenápadně bankovku.

„Jak je to s tím pokojem?“
„Zadané jednolůžkové pokoje byly zrušeny pár dní před vaším příjezdem, promiňte,“ špitl recepční. Ben kývl a docházelo mu, k čemu se schyluje.

***

První noc proběhla v klidu. Oba byli unaveni po dlouhé cestě a Ben usnul, sotva si lehl.

Ráno ho Grace musela i budit. Sama již byla oblečená i namalovaná.

Následná jednání byla úmorná, ale úspěšná. Ben ukázal své kvality a Grace byla se svým rozhodnutím, udělat z něj svého zástupce, spokojena.

Večer ho pozvala na večeři, kde vyzdvihovala jeho schopnosti, stále se ho nenápadně dotýkala a opět dala nahlížet na své křivky. Pak vyzvedla u číšníka láhev vína, kterou vzala s sebou na pokoj. Tam si Ben tajně zmáčkl nahrávání u diktafonu uloženém v saku.

„Jsem tebou velmi potěšena, Beníku,“ šveholila Grace rozverně. Byla už mírně opilá a rozparáděná. „Víš, proč jsem tě udělala vedoucím?“

Když zavrtěl hlavou, usmála se.

„Protože jsi jediný, kdo nezkoumal mou ženskost a nic na mě nezkoušel.“
„To bych si nikdy nedovolil,“ oponoval Ben.
„Ty ne. Ale třeba Richard mě zval na kávu, James, kdykoliv mě spatří, doslova mě svléká pohledem, až je mi to nepříjemné. Jen ty nic, což je ovšem v pořádku. Dolej mi,“ nastavila skleničku. „Ovšem nyní nastal čas pro sladkou odměnu. Odhodíme vztah šéf-podřízený a uděláme si hezkou chvilku,“ švitořila se širokým úsměvem.

„To nejde! Jsem ženatý a… prostě to nemůžeme udělat!“ bránil se Ben.

Grace se přestala usmívat.

„Nejde? Tak v tom případě dostaneš naložíno tolik práce, že se z toho posereš, chlapečku!

A pokud to zvládneš, najdu ti tam tolik nedostatků, že ještě rád sám vypadneš… to mi věř! Co chci, to taky dostanu!“ rozvzteklila se Grace, ale stále ve svém hněvu vypadala sexy. Ben pochopil, že odmítnout tuhle nadrženou kočku je sebevražda. Odešel do koupelny, kde vypnul diktafon a znovu se vrátil.

„Dobrá. Uděláme si hezkou chvilku. Já… byl jsem tvojí vstřícností zaskočen, promiň.“

Grace se, jako vyměněná, zase usmála.

„Projdu sprchou, abych byla čisťounká a voňavá,“ znovu šveholila, svlékla si sukni i košili a jen ve spodním prádle šla do koupelny. Už jen ten pohled mu vyboulil kalhoty.

Svlékl se donaha a ulehl do postele. Grace vyšla až po delší době, ovšem celá svůdně nalíčená a v sexy noční saténové košilce. Měla ji tak krátkou, že jí byl vidět kožíšek v klíně a velká prsa se jí houpala na hrudi jak balóny.

Přilehla k němu, hned ho políbila a rukou mu mazlivě jela po hrudi.

„Jsi tak mužný, tak silný, jsi pořádnej chlap a toho já potřebuju… rozumíš… potřebuju!“ řekla majetnicky a pevně mu rukou sevřela tvrdý ocas. „Teď hezky ošukej svou Grace a pořádně ji protáhni kundu. Ocas na to máš tak akorát!“

Ben byl její proměnou překvapen, ale příjemně. Její zdivočení přímo odpovídalo její vizáži a chování. Tahle ženská si s lidmi hraje a jde vždy tvrdě za svým cílem. A to i v posteli. Chtěla Bena, tak ho dostane!

Když už ji měl ve svém náručí, mohl konečně zdolat její krásné velehory s kapličkami na vrcholu. Zbavil ji košilky a konečně rukou sevřel koziska. Měla je krásně pevné, přitom pružné i měkké a velké bradavky ji opravdu trčely dopředu jako dva domečky. Pocumlal je mezi rty a Grace slastně vzdychala a rejdila mu rukou ve vlasech. Přes bříško jí sjel hlavou mezi nohy. V zastřiženém klíně byla rozevřená štěrbina z níž vytékala šťáva rozkoše. Ben ji začal zkušeně vylizovat a Grace jen sténala a trhavě zmítala tělem v návalech slasti, když laskal ta nejvzrušivější místa. Ben ji líbal a hnětl i sametová pevná stehna a přes krásně tvarovaná lýtka v polibcích sjel až na nárty a olíbal i lakované prsty na nohou a zase zpět. Jejího těla se ale nešlo nabažit. Nalehl jí mezi nohy, zatlačil ocas a cítil, jak se štěrbina rozevírá a pouští ho dovnitř.

„Úúúúhhh… pomalůůůů… ooááách,“ vydechla slastně. Pochva se krásně přizpůsobila jeho rozměrům a už v ní začal rytmicky jezdit. Grace se dostávala do varu a křičela.
„Anooo… to… je… čurááák… božeeeee… přitlač… ano… to chcííí,“ řídila si ho podle svých potřeb, zatínala mu nehty do zad a aby jí snad neutekl, překřížila si nohy kolem jeho boků.

„Ohhh… už… budu,“ sténal Ben a vzdychající Grace mu odpovídala.
„Jooo… vystříkej mě… chci cejtit semenooo… oooh… oooh… jooooh,“ vyvrcholila, drtila mu stahy stříkající ocas a nasávala vše do chráněné dělohy.

Když z ní vyjel, hned si začala vytírat z kundy vytékající nadílku.

„Sakra, ty toho teda máš,“ bručela. „No, snad nebudu zbouchnutá…“

Benovi zatrnulo, ale Grace se zašklebila. „Si dělám srandu. Beru prášky, neboj.“

Po chvíli odpočinku se mu přesunula hlavou do klína a zručně se chopila kuřby. Smyslně ho cucala, olizovala i sála sevřenými rty, až mu brzy stál tvrdý a připravený.

Pak se mu nastavila zadečkem a Ben ji s chutí zezadu napíchl mezi rozkošné pevné půlky. S mlasknutím do ní zajel a zezadu jí promačkával kozy a brnkal prsty o bradavky.

„Jooo… jééé,“ sténala a Ben pak rozjel sérii prudkých a hlubokých přírazů a ve chvíli, kdy již hlasitě vzdychala v předzvěsti orgasmu, vyjel z ní a vší silou jí ho zarazil do zadku!

„Tu máš, čubko!“ vyklouzlo z něj, když cítil, jak překonal svěrače a pronikl hluboko do střev.
„Ááááhhh… nééééé,“ Grace zařvala překvapením i bolestí, ale už nemohla nic dělat. Prudké přírazy a horké semeno jí plnilo anál a tak jen čekala, až z ní vyjede a jí se uleví. Tohle mu nezapomene!!

Ben, jako by to tušil. „Promiň, já prostě musel… máš úžasnej zadek,“ zaznělo omluvně. Grace to zrovna nepotěšilo a hučela, že v zadku ještě čuráka neměla a nikdy mít nechtěla a s pocitem zkaženého večera zalehla ke spánku. Zadek ji bolel, zato kundička nebyla ještě plně ukojena.

***

Po návratu se nic k lepšímu nezměnilo. Grace dál dávala Benovi najevo, že „tamto“ mu jen tak neodpustí a dál ho shazovala a zvyšovala zátěž, že to už nevydržel a svěřil se doma s celým problémem s tím, že záznam z hotelu, kde ho šéfka svádí a vyhrožuje, což se mu nyní i děje, má v diktafonu.

Manželka Katrin se pousmála.

„Proč jsi s tím nepřišel za mnou dřív? Asi ti můžu pomoct. Ředitelem firmy je můj spolužák ze střední. Když mu řeknu, co a jak a dodám tvoji nahrávku, možná, že to bude stačit k jejímu vyhození.“

***

John Wolker seděl za stolem a zasmušile poslouchal nahrávku z diktafonu Bena Kenwooda.

Naproti němu seděla Katrin a čekala, jak to dopadne.

„Milá Katrin. Tvůj muž je, zdá se, skutečně obětí své nadřízené. Myslím, že nebude problém se té ženy zbavit… ale… ehm… přece jen, nebude to zadarmo. Chápeš? Před lety nám to spolu klapalo…“ kroutil John slovíčky.

Katrin byla chápavá. „Já vím, co chceš. Ošukat mě a udělat si další čárku na svůj seznam protaženejch paniček. To neudělám. Můžu ti ho vykouřit, to mě neubude, bereš?“

John byl zaskočen odmítnutím i nabídkou, rozesmál se a kývl. Posunul se na křesle před stůl a vytasil z kalhot ocas. Katrin si před něj klekla, přetáhla předkožku, jazykem objela žalud a pak ho vsála do pusy. Začala po něm rytmicky jezdit a vnímala, jak jí v puse narůstá a mohutní. Vzpomínala, jak před lety, ještě na škole, byl John jejím prvním milencem. I jemu jako prvnímu kouřila péro, a teď, aniž by ji to kdy napadlo, ho má v puse znova. Rukou mu mnula koule, neboť si pamatovala, že se mu to líbí. Cucala mu žalud, sjížděla ho a tepala jazykem po celé dílce a zase si ho pouštěla hluboko do krku, i když celýho by ho tam nedala.

„Anooo… seš skvěláááá,“ drmolil John a plně si užíval tu chvíli rozkoše.

Když mu zacukalo v koulích, Katrin pevně sevřela rty a celou dávku přijala do úst a spolykala. Pak mu ho ještě očistila, John poděkoval a řekl, že tím je vše vyřízeno.

„Kdybys ale zase něco potřebovala, jsi vítána,“ smál se a Katrin se jen ušklíbla.

***

Když přišel další den Ben do práce, kancelář Grace byla prázdná a vyklizená…

Autor

4.3 39 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Tak tahle nadřizená byla pěkná mrcha Shocku

Shock

Jo..taky mi lezla na nervy, tak jsem se jí zbavil 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x