swingers

Nečekané setkání

Manžel odešel na pravidelné „jedno“ s kamarády a pro Lauru by to byl další páteční nudný večer, kdyby se dnes nechystala na zvláštní večírek, kam ji pozvala kamarádka Petra.
„A nebude ti vadit, že to bude swingers party?“ opatrně dokončila pozvání.
„Ne, vůbec. Zkusit se má všechno. Už jsem o tom slyšela dost. Když s někým šukat nechceš, tak tě nutit nesmí. A co. Když mě to tam naštve, půjdu domů, no ne?“ opáčila Laura do telefonu.

Večer u přítelkyně obdržela papírovou masku přes oči.
„To pro případ, že nechceš být poznána. Tak hurá do víru vášně!“

Taxi je odvezlo k výstavní vile za městem a ve dveřích stáli nesmlouvaví strážci. Bez speciální vstupenky se nikdo nedostal dovnitř. Uvnitř bylo už spousta mužů i žen, běloši, černoši i asiati a vzájemně se bavili a popíjeli drinky u baru.
Petra zamávala jedné ze známých tváří, byl to pohledný urostlý muž.  Pak si navlékly masky, neboť většina lidí v sále je také měla.
„To víš, nějakej manažer nechce, aby byl při šoustání viděn uklizečkou z firmy, anebo prodavačka ze supermarketu zákazníkem. Je tu uvolněný, ale zároveň intimní. Málokdo ví, s kým si to ve skutečnosti rozdává.“
A tak obě  postávaly u baru. Daly si pití a sledovaly dění v okolí.

 „Doufám, že dneska si konečně zamrdám s ňákou šťavnatou kundou,“ prohlásil Radek, před vilou, kde se pořádalo swingers párty.
„Minule, ta zrzka se ti nelíbila? Pěkně jsi ji protáhnul. Ta ječela,“ opáčil Tomáš.
„Ale jo, jenže pak se k nám přidal ten teplouš a hulil mi čuráka. To mě vzalo. Ještě že mu pak napíchl prdel ten druhej houmouš a nechal mě bejt. Zdravím, pánové,“ podával Radek vstupenku nepřívětivým strážcům a z kapsy si vyndal masku, kterou si nasadil hned v chodbě.
Poté, co tu potkal jednu známou z firmy, se rozhodl, jako většina ostatních, zůstávat raději nepoznán.

V sále se zatím nic nedělo, tak s Tomášem zamířili k baru a pohledem oceňovali kvality přítomných žen, skryté v šatech.
Jedna z žen u baru mu byla povědomá, ale jelikož měla také masku, nedokázal ji blíže identifikovat.
S tou si zamrdám jako první, uvažoval, a pak ho Tomáš upozornil na první uvolňující se dvojici v rohu sálu, která se divoce líbala a zbavovala šatů.

„Hele, první odvážlivci!“ ukazovala Petra do rohu sálu, kde nějaká černovláska právě stáhla partnerovi kalhoty a hned mu začala kouřit péro.
Většina lidí v sále na ně koukala a milující dvojice je zjevně inspirovala, protože některé dvojice se pomalu vytrácely do okolních pokojíků, kde měly větší intimitu a klid.

„Nehledáte společnost, dámy?“ oslovil je vedle stojící muž.
Měl masku, ale bylo vidět, že je asi tak v jejich věku a vypadal sympaticky.
„Záleží na tom, co nám můžete nabídnout?“ odpověděla dvojsmyslně Petra.
„Můžete se podívat. Ale nepůjdeme někam jinam? A mám tu i kamaráda,“ navrhl muž a vedle stojící muž, také v masce, jim pokynul skleničkou.
„Tak to jsme čtyři. Můžeme jít,“ kývla Petra na Lauru a společně se odebrali do pokoje.

Muž, co je oslovil, se s Laurou začal líbat. Společně se zbavili šatů, až na posteli ležela nahá, s roztaženýma nohama a muž ji rukama hladil po těle, mačkal a líbal ji prsa a pak jazykem rejdil v klíně.
Koutkem oka Laura vedle zahlédla Petru, jak ji ten druhý už tvrdě projíždí zezadu. Ta si to evidentně užívala.
Lauře muž zatím prsty roztahoval pysky a jazykem dráždil klitoris.
„Ty vole, to je kunda! Přímo chtivá omrdání,“ zachechtal se nějaký mladík, který se právě v pokoji objevil. Byl zcela nahý a dopředu mu trčel ztopořený čurák, jakého Laura ještě neviděla.
Muž, co ji lízal, mu ochotně přenechal místo, a tak jí mezi roztažené nohy vlezl mladík a naběhlým žaludem začal roztahovat závojíčky a drát se dovnitř.
„Svíráš hezky,“ funěl spokojeně, když se do ní dostal až po koule.

„Ohhh!“ stačila Laura jen zavzdychat, než jí pusu zaplnil čurák toho druhého muže.
Mladík jen lehce přirážel, chtěl si to vychutnávat co nejdéle, ale pak zrychlil.
Laura cítila trhavé pohyby a teplo rozlévající se jí v břiše. Muž v puse také právě začal stříkat, ale naštěstí ho vyndal a horké semeno jí stékalo po tváři na krk.
Mezitím ji mezi nohy nalehl nějaký další muž, co přišel do místnosti. Prudce do ní zajel, párkrát ji protáhl až na dno, a pak ji rytmicky projížděl a pro větší hloubku průniku si její nohy zapřel o ramena.
Vedle bylo slyšet vřískat Petru.
„Jo…mrdej…dělej…přirážej!“ a nebo zas chrčení, když ho někomu kouřila. Ta si to uměla užívat.

Laura si připadala jak děvka, vydaná tu chlapům všanc, jak mrdací panenka.
Náhle ji pusu zaplnila tlustá černá hadice zubícího se černocha. Černýho čuráka ještě nekouřila ani s ním nešoustala a tělem ji projelo vzrušení, jaké to bude.
Když jí pak tu kládu zasunul mezi nohy, bolestně vykřikla: „Bože! To ne!“ a upadla do lehkého bezvědomí. Měla pocit, že ji právě rozpáral.
Pozvedla hlavu a viděla, že kunda je maximálně rozevřená a to tlusté černé péro je v ní do poloviny zaražené. Dál to nešlo.
Drobnými přírazy se černoch ale i tak udělal a semenem jí vyplnil nejen útroby, ale postříkal ji i břicho a celá stehna.

Petra právě klečela a dva muži ji mrdali střídavě zezadu, když se Laury ptala: „Jak…au…si…to…aúúú…ty kanče!“
Ohlídla se na přirážejícího postaršího muže a pak zpět na tebe.
„Si to užíváš?“
„Já…nevím…už…jsem hotová…ach bože!“ znaveně odvětila a zasténala nad pronikem dalšího muže, který měl také velkou výbavu.
Ten jí projížděl pěkně tvrdě, až hekala nad hloubkou každého přírazu a ještě se musela soustředit na kouření dalšího péra.
Semeno ji zalilo kundu i pusu a hned si ji vzal jeden mladík ve věku jejího syna.
Lauře bylo stydno, ale mladík si počínal tak zdatně, až si to začala užívat, než zaregistrovala, že si prsty nabírá vlhkost v kundě a potírá jí svěrače.
„Neboj, bude se ti to líbit.“
Nohy jí vyzdvihl do výše, okolo stojící muži mu pomohli a pak už Laura jen zatnula zuby a čekala, až žalud překoná první překážku.
Po bolestném průniku ji o zadek pleskly koule a čurák byl v ní celý.
Mladík hned začal rychle přirážet. Bolest ustala a přírazy se staly příjemnějšími. Mladík ji projížděl po celé délce čuráka. Rukama jí promnul prsa a v prstech stiskl tvrdé bradavky.
Laura zaúpěla slastí a vtom se jí už do střev valilo mladíkovo semeno.

 Radek se vycákal do Petry a viděl, že Tomáš si ho od té druhé nechal vykouřit, ale že už ji mrdá někdo jiný, a když ho pak vystřídal černoch, neztrácel čas a šel jinam.
V pokoji nalevo šoustal nějaký pár Vietnamců. Přidal se k nim. Vietnamka byla drobná, hezká se zarostlou kundičkou.
Čurák mu stál, a tak si ji porovnal a vzal zezadu. Vietnamka zatím začala kouřit péro partnerovi.
„Oúú…ses velkej…pchomalůůů!“ zakňučela přes péro v puse a hlasitě vzdychala a sténala nad ocasem, třejícím se celou velikostí o poševní stěny úzké kundy.
Radek začal stále rychleji přirážet a pak už cítil, jak se mu svaly stáhly kolem ocasu a tělo se jí křečovitě vzepjalo proti přírazům.
„Ohhh!“ vyrazila dívka ze sebe, zatímco Radek jí plnil dělohu semenem.
Ještě jí prohmátl malá prsa a s povadlým ocasem odešel pryč.
V další místnosti narazil na gangbang v čele s černochem. Mrdali tu nějakou postarší blondýnu. Všichni si to vyloženě užívali.
Blondýna měla ocasy vyplněnou kundu, pusu a ještě rukama honila další dva. A tak se k nim Radek přidal.
Po chvíli se dostal až k její honící ruce a zatímco černoch jí tvrdě projížděl a v dlaních drtil prsa.
Muž, kterého kouřila, ji svou dávku stříkal na tvář.
Radkovi a dalšímu honila ocasy, až se jí odměnili výronem do dlaně. Radek měl třetí výstřik za sebou a šel dál.

Vrátil se do prvního pokoje, kde se pár mužů uspokojovalo na Petře.
Ta stále ječela: „Mrdej mě..šukej…udělej mě!“
Teď ji zezadu šoustal nějaký upocený postarší chlápek a druhýmu ho honila rukou.
Laura ležela vedle a právě z ní vstával jeden pár. Muž ji vymrdal a jeho partnerka se přitom od ní nechala vylízat. Laura byla volná, čehož Radek využil a hned na ní nastoupil. Měla toho dost, ale muž ji ani nenechal vydechnout a už cítila, jak do ní proniká jeho ocas. Byla už tak promazaná a tolikrát se udělala, že teď už jen čekala, až se odbaví.

Náhle se však na něj zadívala pozorněji. Ta piha na krku a jizva na rameni! Proboha!
„Radku!“ vykřikla a muž zkoprněl.
„Lauro? Co…to..,“ zděšeně začal koktat.
„Co tady děláš!?“ vypadlo z ní.
„A ty?!“ opáčil.
Sejmuli si masky a zírali na sebe. Že se zde nečekaně sejde manželský pár, to tu ještě nezažili.
Petra se začala smát, Laura vyskočila, popadla šaty a rychle hledala nějaký úkryt.
Radek ji doběhl: „Proboha, Lauro, co tu, kurva, děláš!“
„A co ty? Tak sem chodíš na pivo, jo? Copak já už ti nestačím, že chodíš sem?“
Zapomněla ve své zlobě na to, že byla ve stejný situaci přistižena i ona. Radek se jen mlčky otočil, a Laura šla domů.

Když Radek vzápětí dorazil, hned se jí přiznal.
„Já…tam byl dnes potřetí. V hospodě jsme to upekli, s tím, že vyzkoušíme, jaký to je. Tomáš někde sehnal vstupenky, protože normálně se tam člověk nedostane. Tyhle lidi jsou dost uzavřená parta. Ale jak ses tam dostala ty?“
„Stejně. Petra tam asi chodí pravidelně a pozvala mě. Já…jsem tam nešla cíleně, ale….tak jako ty. Užít si to, zkusit jaký to je….vyplnit si některý tajný sny a přání. Nic jinýho a nikdo v tom není.“
„Dobrá. Víš co, už o tom nebudeme mluvit a nebudeme se k tomu vracet. Každý jsme chybovali, a jsme si tak kvit, nebo máš jiný nápad?“ navrhl Radek řešení.
„Ne. Já nemyslím, že bychom o tom neměli mluvit. Proč? Stalo se, stalo, proč to mezi sebou tutlat. Přiznávám, že když jsem tě viděla s Petrou, tak ve mně osten žárlivosti je, ale mě to zas dělal někdo jinej. A tohle mě fakt i vzrušuje. Pokud by k tomu někdy mělo zas dojít, tak už ale jen spolu, jo?“ pronesla Laura svůj názor.

„Takže tobě se to líbilo?“ zarazil se Radek
„Tobě snad taky, ne?“ cítila, kam míří.
„No…jo. Mě..ehm..jen nenapadlo, že bys třeba někdy si to chtěla zopakovat?“
„Neříkám nic, jen myslím, že bychom před sebou už nemuseli mít žádný tajnosti. V tomhle se můžeme dohodnout. A teď už chci spát!“ ukončila rázně hovor a přetáhla si peřinu přes hlavu.
Večer byl opravdu náročný…

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Podle názvu a prvního odstavce jsem něco takového čekal. Zajímalo mě kdo si všimne nějaké pihy, jizvy či něčeho podobného a provalí se to.
Lehká letní povídka jako stvořená pro tyto horké dny.
Jen možná pro větší autě autentičnost na swingersparty si to bez kondomu neumím představit obvzlášť když skoro všichni mají masky.

childe

Tak já swingers znám i z vlastní zkušenosti. A pokud tam dotyčná chodila naostro bez kondomu s lidma co nezná, tak ruku bych jí podal asi jen v rukavici.

childe

Tak výhoda je, že tam opravdu nic nemusíš. Já tam třeba několikrát byl, ale i tak jsme si s partnerkou užívali jen sami se sebou buď v soukromí nebo s publikem a nikdy jsme k sobě nikoho nepustili.

Tomáš

Základní pravidlo Swingers klubu je, že se má používat kondom. Samozřejmě je to na dohodě zúčastněných, ale pravidlo je takové, že pokud se neřekne jinak, tak kondom vždy musí být použit.

Králíček

Pěkná povídka ale to už u Shocka nepřekvapí, dokonce se mi při čtení vybavilo pár vzpomínek 🙂

Fred

„Tak je to v pořadku, tak to ma byt“ jak pravil npor. Mazurek v Černých baronech.

Martin

A bude z toho i nějaká povídka ?

Martin

Vzhledem k tomu , že jsem na Swingers párty nikdy nebyl , nemohu soudit . Ovšem povídka je napsána velmi čtivě a to manželské setkání na párty je dobrá pointa . Pro nezúčastněné k zasmání . Ale zažít bych to nechtěl 😀

Junior

Skvěle napsaná povídka. Ta pointa se opravdu dala očekávat. Jen kdybych tohle měl zažít tak nevím jestli bych to rozdejchal.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x