Oslava narozenin

Počet zobrazení: 121

Tondovi bylo devatenáct a chtěl to někde pořádně zapít. Kamarád Radek mu navrhl: „Hele, mám kámoše a nějakej jeho příbuznej má prej chatu na Sázavě a na podobný pařby je tam zařízenej. Zkusím mu říct a uvidíme.“

Za několik dní se Radek ozval, že Honza, teda Johnny, jak si majitel chaty říkal, souhlasí, ale bude tam s náma. „Ale je stejně starej, tak to neva, bereš?“
„Beru,“ souhlasil Tonda a jal se obvolávat všechny, koho tam chtěl mít.

***

Dle pokynů pak na chatu odjel v předstihu, aby to tam omrkl a dozařídil vše potřebné. Onen Johnny – Honza, ho tam měl čekat.

Chata se nacházela na konci osady „Delaware“ v malém lesíku ve svahu nad řekou. Byla stranou ostatních chat a pitky zde opravdu mohly být nerušené.

Tonda zaklepal a k jeho překvapení mu otevřela žena. Ale jaká! Opravdová ŽENA-samice a hned se mile usmála.

„Vy asi budete ten Honzíkův kamarád, že? Pojďte dál. Honzík musel narychlo odjet, tak vás tu čekám já. Jsem Jarmila, jeho matka,“ podala mu ruku a Tonda omámeně hltal její křivky, zakryté plandavým trikem a sukní pod kolena.

Jarmila mu vše ukázala a když nastal večer, volal Honza, co a jak, a že přijede až zítra. Jarmile to nijak nevadilo, otevřela láhev vína a Tondovi nabídla, i přes věkový rozdíl, tykání. V pití se však nějak přecenila, protože na konci měla už dost a sotva se dopotácela do patra, kde hned začala hlasitě chrápat v opileckém spánku.

Tonda osaměl v přízemí a samou nadržeností si začal honit péro. Před očima měl stále ji, tu nádhernou živočišnou samici, určitě i mrduchtivou, neboť říkala, že po rozvodu žije sama jen se synem.

Je určitě tuhá, nic neví, jen se podívám,“ dodával si odvahy, když tiše vylézal do podkroví. Jarmila ležela na zádech. Tonda jí vyhrnul triko a odhalil prsa a houštinu klína. Byla fakt úžasná, prostě tělo krev a mlíko.

Poté se odvážil jí sáhnout a promačkat prsa, pak lehce přejel prsty přes pysky a když žena nereagovala, s tvrdým ptákem jí nalehl mezi nohy. Nemohl to vydržet. Vnikl do ní asi z poloviny, když Jarmila náhle otevřela oči! Nejdřív nechápala co se děje a pak vykřikla.

„Co děláš? Okamžitě toho nech!“

V tu chvíli Tonda přirazil a tvrdý ocas v ní byl zasunutý až po kořen.

„Jarmilko… bude se ti to líbit… prosím… pšššš,“ chlácholil ji.

Jarmila mlčela a nevzmohla se na aktivní odpor. Otupělost z alkoholu asi udělala svoje.

Když začal přirážet, začala tiše sténat a přírazy zněly mlaskavě a lehce.

Dívala se mu upřeně do očí s výrazem, co to vlastně děláme? Když ji Tonda políbil, držela rty u sebe, ale když vyjel ven jazykem, podvolila se a vyšla mu vstříc.

Jakmile přírazy zrychlily, začala žena sténat a vzdychat už hlasitě.

„Oh… oh… nesmíš… do… mě… nic… neberu… oh… oh… ooooáááhhh,“ zaplavila ji úžasná slast z orgasmu. Tonda z ní vyjel a proud semene jí namířil na břicho. Oba byli zpocení a udýchání.
„Ach bože… co jsme to udělali?“ probrala se Jarmila do reality. „Vypadni a ráno si musíme vážně promluvit!“ a uspokojený Tonda odtáhl jak spráskaný pes.

***

Druhý den se Jarmila tvářila neutrálně a o noci nemluvila. Tonda tedy začal sám.

„Hrozně se mi to líbilo, tobě ne?“

Jarmila nasadila vážnou tvář.

„Nech toho! To se nemělo stát a nevím, proč se mě na to vůbec ptáš. Musíme na to zapomenout!“

„No, když to bereš takhle? Ale když už se to stalo, tak nám nic nebrání si to zopakovat, ne?“ sáhl jí Tonda na koleno.

Jarmila mu ruku odstrčila.

„Doufala jsem, že bude stačit, když to celý hodíme za hlavu! Uvědomuješ si, že bych mohla být tvoje máma?“

„A co jako? Moje matka nejsi. Jen jsme si udělali dobře a co ti brání si to udělat zase? Kdyby se ti to nelíbilo, tak bys mě v noci snad sama zarazila, ne?“ odpověděl Tonda.

Jarmila mlčela. Ten kluk měl pravdu. Taky se jí to líbilo, ale stále nedokázala potlačit tu myšlenku na věkový rozdíl. Tonda k ní zatím přistoupil a jemně ji líbal na krk a tvář a když přešel na rty, otevřela ústa a začali se vášnivě líbat.

Po chvíli se odtáhla a dřepla si. Stáhla mu kalhoty, vsála tuhnoucí ocas do pusy a začala ho kouřit. Sjížděla ho, kam až to šlo, vytlačovala ven a volnou rukou mu mnula koule. Když vycítila, že výstřik se blíží, postavila se, sáhla do horní skříňky a vyndala balíček prezervativů.

„To tu má Honzík,“ usmála se a nasadila mu ho na ocas. „Tááák, a teď si sedni na židli.“

Pak na něj nasedla, ocas jí roztáhl pysky a natěšeně do ní vnikl.

„Óóóh… anoooo,“ vydechla a sama si řídila rychlost a hloubku proniku. Tonda jen seděl a plně se věnoval jejím prsům. Přetáhl jí tričko přes hlavu a mnul a mačkal ty dva poklady s naběhlými hroty bradavek. Jarmila měla přivřené oči a slastně sténala.

Tonda oddaloval vrchol, co to šlo, ale pak vydechl a nezadržitelně stříkal obsah koulí do gumy. Jarmila v sobě cítila trhavé záškuby, ale neudělala se. Naživo by to asi vyšlo, ale to nechtěla riskovat. Sesedla z ocasu a zmizela ve sprše. Příčila se jí myšlenka, že ji šuká kluk, který by mohl být jejím synem a ještě zneužil její bezbrannosti. Včera v noci ji v podstatě znásilnil! Nakonec vzdychla a šla dělat oběd.

***

Náhle se mobilem ozval Honza, že přijede až k večeru. Tonda v duchu zajásal, že stihne ještě Jarmilu omrdat. Ta tak nadšená nebyla, ale když k ní přišel zezadu, chytil kolem pasu a začal líbat krk, byla ztracená…

Jen zaklonila hlavu a zeptala se. „Nechceš se nejdřív najíst?“
„Chci tě naplno vystříkat!“ chraptivě Tonda odpověděl. Jarmila sáhla dozadu a nahmatala tvrdý ocas.
„Teda ty máš výdrž! Vždyť jsme před chvílí šukali… chceš jít do postele?“ a stáhla hořáky na plotně.

Když jí ale stáhl kalhotky dolů, udiveně opáčila. „Tady?“
„Jo… tady a teď!“ zněla odpověď a Jarmila se opřela o kuchyňskou linku. Předklonila se a vyšpulila na něj zadek a roztáhla nohy. Pak cítila, jak do ní zajel. Šlo to snadno, a tak mu hned začala zadkem přirážet. Tonda ji plácl “plesk, plesk“ a Jarmila jen pípla „au,“ ale docela ji to vzrušovalo. Cítila, jak v ní tvrdý ocas pulsuje a vyvolává v ní slastné mrazení.

„Vystříkám ti kundu, chceš to?“ zafuněl Tonda a odpověď ho zaskočila.
„Anooo… můžeš všechno,“ sténala Jarmila v transu a tělem jí proudily zesilující výboje slasti. Cítila každou žílu na ocase a to jí přinášelo rozkoš.
„Chceš abych tě vystříkal?“ optal se Tonda pro jistotu a zesílil přírazy.
„Chci abys to do mě… oooh… nastříkal… pořádně se do… mě… áááh… udělej!“ ječela Jarmila a Tonda začal zběsile přirážet.
„Dělej, mluv… vzrušuje mě to!“ bušil do ní jak smyslů zbavený.
„Vystříkej… mě… oooh… dělej… božééé… stříííkeeej… ooooáááááh,“ vybuchla Jarmila v orgasmu a před očima se jí rozsvítila oslňující zář nepopsatelné rozkoše.

V tu chvíli už to Tonda nevydržel a vypustil do ní dávku, kterou pulsující pochva nasávala do dělohy. Nato, že spolu šoustali před chvílí, cítil, jak do ní proudí semeno v celých proudech, aspoň tak to sám vnímal.

Když z ní vyjel ven, Jarmila vzdychla a narovnala se.

„Teda, ty seš zvíře! Já jdu dodělat jídlo a už mě, prosím tě, nech bejt!“

***

Po obědě Tonda umyl nádobí a pak se dívali na televizi. Na jeho mazlivé dotyky a svádění Jarmila nereagovala, až se náhle zavrtěla.

„Už toho mám dost! Za chvíli přijede Honzík a já se budu pakovat, tak už mi dej pokoj!“
„Ty tu nezůstaneš?“ podivil se Tonda.
„A co tady budu dělat? Dozor nad ožraly, ne?“ ušklíbla se Jarmila. „Navíc cítím, jak mě stále svlíkáš očima. Ještě by to viděl Honzík a udělá z tebe dva. A to si nevezmu na svědomí. Ano, souhlasím, bylo to moc hezký, ale už toho necháme. Takže naposled, ukaž toho tvýho nadržence a… gmmmm… hmm,“ sklonila se k ocasu a dopřála mu poslední orální pomazlení. Dala si opravdu záležet, lascívně po něm jezdila jazykem, hrála si s ním, lízala ho, tepala, honila rukou a pak zase silou sála a celou tu dobu se mu vpíjela pohledem do očí, že se to nedalo vydržet a vytekl, aniž tomu mohl zabránit. Jarmila vše spolykala.

„Dělám to výjimečně a protože to bylo naposled, tak jsem se přemohla.“

A než si sbalila svých pár věcí, zahlaholily hlasy a u chaty se objevila zbylá výprava v čele s Honzou-Johnnym. Byl to opravdu docela pořízek, takže kdyby věděl, že mu tu návštěvník klátil matku, asi by z něj vážně udělal dva.

Jarmila se se všemi pozdravila, s Honzou probrala nějaké rodinné záležitosti, na Tondu se usmála a vyklidila pole.

***

Kluci si prohlídli chatu i okolí a byli spokojeni.

„Škoda jen, že tu nejsou žádný holky. Jsem nadrženej jak stepní kozel,“ prohlásil Martin.
„Nech se překvapit,“ usmál se Honza a kluci zpozorněli.
„Dole u cesty je chata Beránkovejch a jejich mladá teď udělala maturu a jestli se nemejlím, tak to tam s kámoškama určitě oslavuje. Aspoň to tak říkala.“

Rychlý průzkum to potvrdil, ale seznámení nechali kluci až na ráno, až půjdou kolem na nákup. Tonda to přivítal, protože se cítil poněkud unavenej a na další mrdání neměl chuť.

***

Ráno trojice kluků vyrazila na nákup a narazila na ženský tábor. Před chatou se to hemžilo mladými těly v šortkách, tílkách či jen v plavkách, až klukům bezděky tuhly ocasy nad tou podívanou. Holky si jich nevšímaly, až jedna zareagovala.

„Ahóóój Honzo, co ty tady?“ a prohlížela si ty dva neznámé kluky co byli s ním.
„Čauky Káťo. Mám tu nějaký Pražáky na oslavě, ale jak vidím, taky chystáte večerní táborák. Nechcete to spojit?“ otázal se Honza nevinně.
„Hmmm, kolik vás je?“ zajímalo dívku. „Nás je sedm.“
„Nás je šest,“ spočítal Honza. „Takže máte nad náma přesilu.“
„Hele, až půjdete zpátky, stavte se. Já to musím probrat s ostatními,“ kývla Káťa a kluci pokračovali cestě.
„Ty vado, to je matroš,“ hučeli kluci a Honza se jen šklebil.
„Káťa je v pohodě. Tu jsem mrdal, sotva dostala občanku a myslím, že svý kámošky ukecá na společnej večerní mejdan.“

Předpoklad mu vyšel, protože při návratu na ně čekaly všechny holky v čele s Káťou.

„Tak jo. Ale vy přijďte sem. Máme naložený maso, tak ho upečem na ohni. Co máte vy?“
„Buřty, pivo… víno,“ hlásil Martin.
„Jasný. Vemte to všechno sem. Tak v sedm, ahoj,“ mávla Káťa rukou a holky pak potichu řešily, jestli se jim ti kluci líbí nebo ne a co by, kdyby…

***

Ostatní kluci to na chatě přijali s nadšením. I Tonda, který se opět cítil celý nadržený a při síle. A tak se před sedmou sbalili a se vším jídlem i alkoholem zamířili za zábavou.

Z dálku už se linula vůně pečeného masa. Na místě pak oněměli úplně.

Holky se snažily a stoly se prohýbaly pod obloženými mísami, na ohni se peklo maso. Dívky si daly záležet i na sobě. Oblékly si sexy trička, šortky i sukénky, namalovaly se a načesaly si vlasy.

Po všeobecném seznámení nastalo hodování a jídlo i alkohol uvolnily atmosféru. S postupem času kluci začali s holkama laškovat, nenápadně se jich dotýkat, posléze osahávat a v nejednom temném koutě už probíhala i divoká a vášnivá líbačka. Také Honza se někam ztratil, ale pár kluků i holek ještě poposedávalo u ohně a normálně se bavili.

Tonda se šel vymočit stranou od chaty, když z horního okna v podkroví slyšel povědomé zvuky šukání. Vlezl do chaty a po schodech se tiše vydal nahoru. Před pokojem u pootevřených dveří narazil na drobnou černovlásku Evu, jak šmíruje a jednou rukou si přejíždí přes prsa. Tonda se k ní přitiskl, ale Eva se nenechala rušit, a tak přes její hlavu uvnitř zahlédl Honzu, ležícího na zádech a na něm rajtující blondýnku Moniku. Byla tam ještě Kaťa, která klečela nad Honzovým obličejem a nechala si lízat kundu.

Tohle už Tonda nevydržel. Vytáhl ven stojící ocas, když vtom mu Eva tiše pošeptala.

„Hlaď mi kozičky a já ti ho vyhoním.“

Tonda tedy sevřel menší pevné prso a brnkal prsty o tvrdou bradavku, zatímco Eva mu táhlými pohyby honila péro. Náhle se mu vysmekla, klekla si před něj a začala mu ho rychle kouřit. Tonda tiše skučel blahem, vnímal krásnou masáž a jak k tomu sledoval mrdačku v pokoji, měl brzy výstřik na krajíčku. Eva si stáhla kalhotky a vystrčila na něj zadek.

„Omrdej mě… já už to nevydržím!“ zavzdychala.

Tonda se nenechal přemlouvat, tvrdě do ní zajel a hned začal přirážet. Šlo to snadno, Eva byla pořádně vzrušená a mokrá. Nejdřív sténala tlumeně, ale pak už vydávala hlasitější zvuky, že Monika náhle vyběhla a otevřela dveře dokořán.

„No néééé… tady si to taky rozdávaj,“ zasmála se. „Pojďte se přidat.“

Uvnitř se Honza zmocnil Evy a hned jí začal vylizovat kundu a Tondův ocas byl v zajetí divoženek Moniky a Káti.

Když Tonda projel Moniku, začala řvát, jako by jí šlo o život.

„Panebože… úúúh… to je… ocáááás,“ a „flop, flop“, pohazovala mu pánví naproti.

Honza řekl Evě, ať ho kouří a sám lízal Káťu, která si lehla a doširoka mu roztáhla nohy. Když jí jazykem vjel mezi závojíčky, začala hlasitě vzdychat a sama si mačkala prsa v nastupujícím orgasmu.

„Ah… ah… ano… ještěě… jo… jooooo… júúúú,“ vykvikla nakonec a udělala se.

Eva, s pusou zaplněnou ocasem, náhle pocítila záškuby a vtom do ní Honza vypustil svou dávku. Eva ji zachytila, ale pak vyskočila a vyplivla vše do skleničky na stole.

„Fuj… blééé, tohle vážně nemusím,“ a zapila to vínem přímo z láhve.

Tonda mezitím vystříkal Moniku a s povadlým pérem se vydýchával stranou. Po chvíli se k němu přitulila Káťa a mazlivě mu ho pohladila.

„Půjdeme spolu vedle, ano?“
„Proč ne?“ usmál se Tonda a dvojice se odebrala do soukromí.
„Chci tě jen pro sebe. Máš skvělýho čuráka,“ konstatovala, když uléhali do postele ve vedlejším pokojíku.

Líbala ho a mazlivě mu hladila tělo a když mu postavila ocas, jen vydechla.

„Fííha. Fakt ho máš o dost většího než můj kluk! To si užiju,“ vrněla a po krátkém pokouření si lehla naznak.

„Udělej mi to prosím tvrdě. Mám to tak moc ráda.“

Tonda do ní prudce vnikl a hned začal prudce a tvrdě přirážet. Káťa se slastně rozvzdychala. Prsa se jí rozvlnila v rytmu přírazů a Tonda je hned snaživě prohmátl a polaskal. Pak ji chytil za zápěstí, ruce rozpažil a takto ji měl plně v moci.

„Ne… ne… anoo… anoooo… úúúh… áááh,“ vyrážela Káťa celá v moci rozkoše a slasti.

Tonda ale musel změnit polohu. Vzal si ji tvrdě zezadu a v rytmu pleskajících přírazů a plácání po pevných půlkách zadečku se Káťa provřískala k vrcholu a stahy kundy vymačkala vše z jeho stříkajícího a již notně unaveného ocasu. Pak už, příjemně znaveni, usnuli. Byla to krásná noc. Všichni na chatě si krásně zamrdali a kdyby holky druhý den nejely domů, vše by se určitě ještě opakovalo.

***

Další den kluci odpočívali a Tonda dostal náhlý nápad. Nenápadně se dostal k Honzovu mobilu a mrkl na seznam. Jarmilu tam našel pod jménem „máma“ a číslo si opsal. Později se Honzy v řeči zeptal, kde vlastně bydlí.

„Ále, je to nedaleko, v Týnci, jen pár stanic vlakem. Chata byla našeho dědy a jak zemřel, jezdíme sem s mámou. Dřív i s tátou, než se rozvedli.“
„Takže bydlíte v paneláku a sem jezdíte do přírody?“ sondoval Tonda dál.
„To ne. Máme domek kousek od nádraží a tam je taky dost práce. Máma pěstuje kde co. Spíš sem jezdím jen já a mám to jako azyl. No a taky tu prcám holky z okolí. To bys neřekl, co holek je svolnejch k nezávaznýmu sexu. Hlavně ty mladý, co sem jezděj s rodičema, aby je jako nenechávali doma napospas. Tak holky se jim spustí tady, he… he. Dokonce už jsem tu měl i jednu paničku. Byla dost nadržená, byla tu tejden sama, tak přišla a normálně mě svedla. Pak přijel její starej a byl konec. Jo, jezdím sem rád,“ vyprávěl Honza. „Až odjedete, mám tu z Týnce objednanou jednu kočičku. Je to sice taková kurva co dá každýmu, ale píchá první ligu, jo to bude jízda…“ zasnil se a ostatní mu tiše záviděli.

***

Domů chlapci jeli každý jinam. Kluci zpátky do Prahy, Tonda se vymluvil na návštěvu nějaké tety a vyrazil do Týnce.

Bloudil mezi domky u nádraží a vytočil Jarmilu.

„Ahoj, Jarmilko, nepozveš mě dál? Jsem v Týnci… jen nevím, kde přesně bydlíš?“

Telefon na chvíli oněměl, než se ozvala.

„Ty ses zbláznil! Přijede Honzík a nesmí tě tu vidět. A já tě taky nechci vidět, rozumíš! Vše zůstalo na chatě!“ rozjela se.
„Ale Jarmilko. Ty to přece chceš, chceš vykropit kundu, pořádně vystříkat, cítit ten pocit, vždyť se ti to tak líbilo. Honza zůstal na chatě s nějakou holkou, tak se neboj,“ tiše a vemlouvavě hovořil Tonda, až Jarmila vzdechla.
„Seš hroznej. U Mostku 22,“ a telefon zaklapl.

Když tam přišel, Jarmila stála ve dveřích a smutně se usmívala. Sotva ho uvedla do kuchyně, začala přísně.

„Proč to děláš? Doufala jsem, že už tě nikdy neuvidím a ty zatím svádíš matku svýho kamaráda. Je to normální? Není! Ale ty tvoje řeči… bože… mě vždycky dostanou. Je to ale naposled, jasný? Tohle prostě nejde. Přísahej!“ a tvářila se jak bohyně zkázy, dokud Tonda nekapituloval a nepřísahal.

Nato se Jarmila zase změnila v usměvavou, ač trochu nervózní, ženu. Tonda k ní přistoupil a jemně ji objal v pase. Jarmila začala říkat rozpačitě.

„Já… já… ano… chci to cítit… chci… gmm,“ a pak už ji umlčel polibkem a skončili v objetí a vášnivém líbání. Jarmila měla na sobě letní šaty, tak jí promnul prsa přes výstřih a zjistil, že nemá podprsenku. Mačkal a mnul ty velké plné polokoule a cítit tvrdé a vztyčené bradavky.

„Chci tě vymrdat, jako poslední děvku,“ zasyčel jí do ucha a Jarmila se celá třásla vzrušením.
„Ano. Udělej mi to… vymrdej mě a vystříkej!“

Tonda ji otočil k lince. Vyhrnul jí šaty prudký pohybem strhl kalhotky.

„Rozkroč se!“ a sotva tak učinila, zajel jí rukou mezi nohy. Cítil vlhkost a prsty mu zajely mezi pysky.

„Oááh… hmmm,“ zakňučela Jarmila slastí a pak hekla, jak do ní prudce zajel.

Hned ale začala sténat a užívat si strojové pohyby a tření tvrdého ocasu v nadržené kundě. Moc a moc po tom toužila a moc a moc si to nyní užívala. To zakázané ovoce chutnalo zkrátka nejvíc. Tekla jak přehrada a byla zcela pod vlivem představ, které by nikdy nevyslovila nahlas. Tonda ji dál snaživě mrdal a střídavě jí mnul prsa a plácal po zadku. Když hekavě vyvrcholila, otočil ji k sobě.

„Na kolena a otevři pusu,“ a zajel jí čurákem do pusy. Hned ho sevřela rty a kouřila s očima upřenýma v jeho, že to nevydržel a udělal se.

„Tyyy kurvoooo,“ hekl a plnil ji přílivem semene.

Snažila se vše spolykat, ale přebytky jí tekly po bradě na prsa. Jarmila ho dál olizovala a laskala, až byl celý krásně čistý.

„Ty seš teda pořádná děvka!“ usmál se Tonda a sledoval, jak mu ocas dál kouří a honí, až byl zase tvrdý a připravený. Tak si sedl na židli a Jarmila se na něj nabodla.

„Uuhhh… seš hluboko… oh… oh,“ začala odsedávat a komíhající se prsa jí Tonda hned mačkal a olizoval.

Jarmila pozvolna zrychlovala, plně si to užívala, až ztuhla a stahy pochvy ho zbavila posledních zásob semene, které nasála do dělohy, bez ohledu na možné následky.

Byl to definitivní konec. Když se vysprchovali, podala mu jízdní řád.

„Jede ti to za hodinu. Bylo to hezký, ale už sem nikdy nejezdi, slíbils to,“ řekla posmutněle, ale věděla, že jinak to nejde.

Ještě se líbali, objímali, ale pak už mlaskla poslední pusa a dveře se zavřely. Definitivně mu tak skončily sexem nabité narozeniny.

Počet zobrazení: 121

Autor

5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wolf

Bylo to super začíná mě čím dál tím víc bavit tvůj přímočarý přístup je ti sice trošku jako porno ale co naplat čte se to moc dobře povídka rozhodně není krátká ale i tak uplyne jako voda. Díky

Juli

Dobré čtení, trochu humoru vzrušení i lidskosti 😉. Třeba jako tady anebo v jiných povídkách. Jste šikovní auto rky-ři. Díky 🤗

3
0
Would love your thoughts, please comment.x