Pomsta

Seděl jsem rozvalen v křesle a slastně vychutnával teplý dech, stisk rtů a kmitání jazyka po ztopořeném péru, když náhle zazvonil telefon.
Úžasný kouření pokračovalo, ale nasadil jsem normální hlas.
„Ano? Copak je miláčku? Hmm..ano..jistě, pa.“
„Copak, nějaké problémy?“ ozvalo se a ocas mi zpracovávala kmitající ruka.
„Ano…vlastně ne…uhh.. žena mi volala… že si ještě…zajde na kafe..s tebou…uuž!“ hekl jsem a proud semene tryskal do čekajících úst, které ocas pevně obemkly a vše pochytaly do poslední kapky. „Chmm..hmmm… to abych se rozpůlila…být tady a tam.“
Lucka se usmívala a lízala a sála uvadající ocas.
„Ale s tímhle je větší zábava,“ dodala, když jejím uměním začal zase tvrdnout a napřimovat se.
„Tak pojď do mě!“ postavila se, vykasala sukni, odsunula kalhotky a nasedla na připraveného čuráka. „Ouuu…ah…oh!“ rozvzdychala se a sama si odsedávala, jak potřebovala. Rozhalil jsem ji košili a mnul odhalené prsy se ztopořenými hroty bradavek a Lucka ve stoupající slasti zvětšovala hloubku i rychlost přírazů.
Šlo to na mě, tak jsem ji svalil na podlahu a vzal si ji hezky zezadu. Ocas ji mlaskavě zajížděl do hloubky kundy a Lucka jen sténala a hekala pod prudkými přírazy.
Když jsem ji pak ještě zezadu hrubě prohnětl prsa, táhle zavyla a já cítil stahy, jak se udělala. Já dál pokračoval v přírazech a pak jsem si ji ještě obrátil na záda a dodělal se na ní v klasice. „Já…už..nemůžu…oh..oh!“ ječela a prosila, jak měla jeden orgasmus za druhým a už byla vyřízená, až se nakonec dočkala a já ji vystříkal dělohu až po okraj.
„Teda, ty seš kanec,“ pronesla udýchaně, když jsme vedle sebe uvolněně padli na zem. „Ale docela Radce závidím, tohle mít v posteli. Emil se do mě vycáká do pěti minut a už se mu nepostaví, ať dělám, co dělám. Navíc ho to prej podruhý nebaví. No, mě s ním už taky ne. Ještě, že můžeme takhle bejt spolu.“
Začala mi ho zas mazlivě honit.
„Jenže Radka někoho má a to zase sere mě! A kryje se tebou, což je dojemný. Ale na druhou stranu, moc spolu nešoustáme, nekouří, jen čeká, až se udělám, pak se otočí a chrápe. To tys seš jinačí děvka!“ Pozoroval jsem ji, jak se ho opět v puse zkouší vzchopit. Když se jí to povedlo, pěkně jsem jí ho tam zasunul zezadu, a když slastně sténala blahem, narval jsem ji ho nečekaně do zadku.
Nadávala, kroutila se, ale nakonec si to odhekala a když jsem ji ho na pár posledních přírazů zase zasunul do kundy, stihla se udělat, ještě mi ho dokouřila a nechala si postříkat prsa.
„Seš dobytek, víš, že to do zadku nemusím,“ naoko se rozčilovala.
„Vím, ale já už potřetí nechtěl,“ odvětil jsem a s úsměvem sledoval, jak se obléká a poněkud vrávoravě odchází.

Užíval jsem si horkou koupel, když náhle domů dorazila Radka a hrnula se do koupelny.
„Jé…ahoj. Ty seš tady? Já bych se taky potřebovala vykoupat.“
„Tak pojď ke mně, máme přece velkou vanu,“ nabídl jsem jí místo.
Radka se svlékla a chvíli se slastně ve vodě vrtěla, než jsem se zeptal.
„Tak jaký to bylo s Luckou? Co u ní je novýho?“
„Ále, to víš…nic. S Emilem jim to nějak neklape, tak se potřebovala vypovídat. A že tě to zrovna zajímá, o čem se holky baví? Mě tví kamarádi taky nezajímají,“ odpověděla útokem, jako kdyby neměla čistý svědomí.
Načež nadhodila jiný téma: „Hele, najmula jsem služku. Já už na barák nestačím, teď jsem v práci povýšila, takže je toho hodně. Zatím to s ní zkusíme do konce roku. Bude k nám docházet od deseti do šesti. Připraví ti večeři a půjde. Souhlasíš?“
„Kdo to je?“ zajímalo mě.
„Nevím, přijde z agentury a bude mít všechny papíry. Zadala jsem podmínky a oni ji podle toho vyberou. Tak jsem tě chtěla poprosit, abys ji ráno přijal a teprve pak jel do práce. Uděláš to?“
„Jasný…“ a zajel jsem hlavou pod hladinu, aby neviděla, jak protáčím oči v sloup. Co si to zase vymyslela?

Probudil jsem se asi v osm. Pomalu jsem si odbyl ranní hygienu a zrovna když jsem dosnídal, dorazila ohlášená posila.
„Dobrý den, jsem Karin Denková a…..“
Za dveřmi stála mladá tmavovláska v ruce tašku a nějaké papíry.
„Zdravím. Vím o vás, pojďte dál,“ přerušil jsem její řeč. Ve dveřích se mi znova představila a předala mi papíry.
Provedl jsem ji po domě, až řekla: „Dobrý. To bude v pohodě. A kde bych se mohla převléknout?“ „Tamhle máme šatnu, tak můžete tam,“ pokynul jsem ke dveřím a šel ke stolu podepsat „převzetí“ a smlouvu.
Když Karin vyšla ven, jen jsem oněměl. Přede mnou stála služka v šatech přelomu 19.-20.století, jak ze zámku. Tmavé punčochy, tmavá sukně nad kolena, bílá halenka, zástěra a bílý čepec.
„Koukáte, co?“ usmála se. „To je můj pracovní úbor ještě z předchozího zaměstnání.“
Dala se do vyprávění, že ještě loni dělala služku na zámku nějaké aristokratické rodiny. Ta si zakládala na tradicích a najala si spoustu personálu, jako to bývalo dřív. Jenže doba pokročila, peněz nebylo nazbyt, a tak jich většinu zase museli propustit a Karin skončila v agentuře.
„Na děti se ještě necítím, abych je hlídala, ale tahle práce a nějaké služby navíc mi nevadí,“ skončila řeč. „Služby navíc?“ opáčil jsem otázkou.
„No, jako, kdybyste byl třeba sám a chtěl nějakou tu společnost? Ale to není zadarmo.“
Karin se tvářila jako neviňátko. Tahle dvacetiletá holka už má něco za sebou. No co, hezká je dost, takže o ní zájem určitě je, běžely mi hlavou myšlenky.
„A teda jaká je cena?“ zeptal jsem se.
„Chcete píchat nebo kouřit? Jedno je za pětset, druhý za tisíc. Záleží na dohodě,“ odpověděla jak zkušená děvka.
„Tak teda orál. Ale bez gumy!“ řekl jsem rozhodně a usedl do křesla, kde mě včera kouřila Lucka.
Karin se usmála: „Tak dobře, ale peníze předem.“
Když jsem jí dal požadovaný obnos, Karin si přede mě klekla, vysvobodila ocas ven a hned se do toho pustila. Uměla to ještě líp než Lucka, to jsem musel uznat.
Přesně věděla, kde polaskat jazykem, jak kouřit až skoro k výstřiku a včas to zarazit, mazlivě mi líbala a sála koule a já jen opojeně vzdychal.
Náhle se mi rozezněl mobil.
„Kurva!“ Vztekle jsem po něm hmátl, zatímco Karin se nijak nenechala rušit.
„Ahoj miláčku…cože? Ano, je tady…. A už se má skvěle k dílu…jo… leští tady…co? Leští tyč..totiž nábytek. No jo…přijeď brzo, pa.“
Rychle jsem hovor skončil. Karin jazykem lehce kroužila po žaludu a očima mě pozorovala.
„Paní domu?“ zeptala se.
„Co je ti po tom! Dělej svou práci, děvko!“ houkl jsem na ni a Karin se zase jen usmála.
„Jistě, pane!“ A dala se do tak vášnivé kuřby, že jsem za chvíli vytekl.
Karin vše spolykala a ocas mi pečlivě olízala, pak vstala a s úšklebkem řekla: „Nyní jdu leštit ten nábytek, aby nebyl malér. Večeře bude v půl sedmé. V případě, že nebudete doma, nechám ji v troubě. Přeji hezký den, pane.“
Uklonila se a odešla. A já, lehčí o pětistovku, jsem zůstal sedět v křesle s vytaženým ocasem z kalhot a vydýchával nezapomenutelný zážitek.

Večer jsem doma Karin ještě zastihl. Byla právě v přátelském hovoru s Radkou. Chovaly se k sobě jak kámošky, až mně zatrnulo. Když jsem vešel, zmlkly a Radka se na mě zahleděla takovým zvláštním pohledem. Ví to, nebo neví? Pak se však obě usmály a pokračovaly v hovoru. Karin se ale rychle rozloučila, popřála nám hezký večer s tím, že přijde ráno v deset.
Při večeři Radka Karin velebila, jaká je to prima holka a já se omezil jen na souhlas, že tedy tady může být, a už jsem s ní spřádal vlastní plány.
V posteli se ke mně Radka začala tulit a tentokrát si to hodně užila, protože jsem ji vymrdal s představou, že prcám Karin.
Bral jsem si její tělo ve všech možných polohách a Radka jen sténala a hekala pod tvrdými přírazy. Když jsem ji konečně vystříkal a ona unaveně padla na prostěradlo, řekla: „Tak dneska je na dítě určitě zaděláno.“
O dítěti jsme mluvili už od svatby, ale nejdřív hnala kariéru a pak to nešlo na povel. Nerezignovali jsme a nechali tomu volný průběh, ale když se prcá dvakrát do týdne, výsledek se nedostaví hned.

Nazítří jsem domů dorazil krátce po poledni. Karin uklízela, a když utírala prach na skříních, odkrýval se mi hezký pohled pod sukni. Tentokrát měla punčochy s podvazky, což mě evidentně mělo rozrajcovat. „Dneska bych si dal číslo dvě,“ zamával jsem ji před očima tisícovkou.
„Jistě, pane, ale necháte mě to dodělat? Ještě chviličku,“ nenechala se od práce vyrušit a já tedy musel počkat. Pak jsem ji vzal za ruku a odvedl do pracovny.
„Budeš má poslušná kurvička, ano?“ řekl jsem a ukázal na stůl.
Karin pochopila, rozkročila se a poslušně se ohnula o desku. Vykasal jsem ji sukni na záda, odsunul proužek minikalhotek a nasměroval do ní nadržený ocas. Průnik šel poměrně snadno a po pár přírazech už to pěkně mlaskalo. Karin přidušeně sténala a pohyby mi šla naproti.
Pak jsem potřeboval přestávku, tak jsem ji vyzdvihl do sedu, roztáhl jí nohy a začal lízat. Kupodivu kundu neměla vyholenou, jen zastřiženou po stranách, ale jinak závojíčky zakrýval porost tmavých chloupků. Pronikl jsem jazykem dovnitř a Karin s každým zasténáním uvolňovala pramínky šťáv, které jsem slízával. Když jsem se dotkl poštěváčku, vyjekla a celá se roztřásla. Tak jsem ji položil na záda, nohy si zapřel o ramena a prudce do ní zajel.
„ Ááách…ne…oúú… jsi moc hluboko!“ vykřikla.
„Drž, děvko!“ funěl jsem, přirážel a v dlaních měl sevřená její prsa.
„Och…bože…už…jsem!“ Přidušeně hekala a já cítil stahy poševních svalů, ale mrdal jsem jí neúnavně dál.
Její tělo, štíhlý nohy v černých punčochách, pevný plný prsa, to všechno mě vzrušovalo k nepříčetnosti. Po delší době, kdy jsem ji bral podruhý zezadu, tentokrát vkleče, cítil jsem, že už se udělám i já.
A tak v orgasmické křeči jsem ji zezadu sevřel prsa, naposledy přirazil a cítil, jak do ní pumpuju semeno.
Když jsem z ní vyjel, Karin se otočila a ptáka mi očistila a olízala od semene i jejích šťáv.
„Spokojen, pane?“ otázala se a rovnala si oděv.
„Hm.. vcelku ano. Ovšem, mohla bys mi zajistit i milování ve třech? Rozumíš, nějakou kamarádku, třeba?“ napadl mě další zatím nesplněný sen a Karin se zdála, že by ho mohla splnit. Tušení mě nezklamalo.
„To půjde,“ přikývla po chvíli přemítání. „Zařídím to, pane. Můžu už jít?“
„Běž a než půjdeš domů, ještě ti něco dám,“ a ukázal jí pětistovku.
Tentokrát se neusmála, jen ušklíbla, ale skutečně mě před odchodem domů vyhledala a v pracovně mi ho pěkně zkušeně vykouřila. Konečně, nebylo to zadarmo.

Karin se s organizací trojky ozvala po měsíci, dřív to prý nešlo.
Řekla mi to po jedné z mnoha šukaček, které jsme spolu měli. Vlastně jsme spolu šoustali téměř pořád, až se mi docela scvrkly zásoby peněz, které jsem měl uloženy bokem, a nebyly součástí rodinného rozpočtu.
„Ale tady to dělat nebudem. Sehnala jsem penzion, kde si uděláme takový romantický odpoledne,“ oznámila mi svůj plán. „Kamarádka si na to potrpí, takže na ni musíme jít pomalu.“
„A jak se jmenuje?“ zajímalo mě.
„Nechte se překvapit. Vše necháme obestřeno tajemstvím. Ale nebudete litovat. Věřte mi.. chmmm..mm,“ dořekla a začala mi zas ústně zpracovávat ocas k dalšímu číslu.
To netušila, že se dnes chystám ji protáhnout anál. Nikdy jsme to nedělali a ona sama s tím nepřišla, takže jsem se já rozhodl vystříkat ji i zadní dírku.
Mrdal jsem ji klasicky zezadu, opět ohnutou o desku stolu v pracovně a ve chvíli, kdy se rozvzdychala v přicházejícím orgasmu, vyjel jsem s ocasem ven, nasadil ho na svěrač a zatlačil. Docela to šlo, ale Karin se začala tlaku v zadku bránit.
„Co děláš…tam ne….do zadku…kurva ..ne…to..bolí..nech..toho!“  snažila se z pozice vymanévrovat. Chytil jsem ji za boky a pár prudkými přírazy jsem se do ní dostal až po koule.
„Ty hajzle…ne..ach..bože!“ nadávala a pak jen bolestně skučela.
Šoustal jsem ji stažený anál jak smyslů zbavený, což mi dělalo neskutečně dobře, takže brzo to na mě přišlo a dávka semene ji vyplnila střeva.
Karin pak zůstala bezvládně ležet břichem na stole a jen tiše vzlykala z prožitého zážitku.
„Tohle už NIKDY nedělej!“ pronesla pak důrazně a pomalu se odpotácela pryč.
Po zbytek dne se mi pak šikovně vyhýbala, a později mě se sklopenou hlavou poprosila, zda může jít dříve domů.
Chtěl jsem se jí omluvit, ale řekla, že o tom se už nebudeme bavit a že zítra zas přijde na desátou.
Já tak po delší době zase zavolal Lucce, že může přijet. Byla ráda a tak řekla, že dá mé ženě spoustu úkolů, aby si mě dostatečně užila.
Za hodinku přijela a už v hale se mi vrhla na ocas a kouřila ho, jako už dlouho ne. Zasunul jsem ho do ní, opřenou o zábradlí a jak už jsem dnes mrdal, měl jsem velkou výdrž, že Lucka se odbavila nepočítaně a řvala, ať už jí kundu konečně vystříkám.
Dočkala se až zadlouho, kdy už jen odevzdaně hekala, ohnutá o zábradlí jak hadrová panenka. V náručí jsem ji přenesl do postele a dali jsme si 69. Když mě ho postavila kouřením a já jí vylízal, dali jsme si klasiku s pomalým a táhlým zasouváním od špičky po kořen. Postupně jsem zrychloval a nakonec ji popadl za kotníky, doširoka jí roztáhl nohy a vzal si ji hezky tvrdě.
Začala zas ječet, ať ji zmrdám, zatímco já zasněně sledoval její rozlitá prsa pohupující se jí po hrudi v rytmu přírazů sem a tam.
Nakonec jsem jí je pokropil semenem a pro dnešek jsem toho měl dost. Lucka prohlásila, že má dírku totálně zničenou a že si ani já, ani Emil asi dlouho nevrznem.

Karin mi za dva dny oznámila, že penzion je objednaný a že se tam všichni sejdem, ale každý sólo. V určený den jsem dorazil do penzionu chvíli po Karin. Uvítala mě v sexy prádélku s tím, že kamarádka ještě nedorazila, a že bychom si tak mohli dát malou rozcvičku.
„Ale nejdřív si dáme vínko. Mají tady pěknou vinotéku,“ podávala mi sklenku.
„Na nás a celý dnešní večer,“ prohlásil jsem, cinkl o její skleničku a vypil obsah na ex.
Karin se napila jen decentně a pak už mi hned šla po poklopci, vytáhla ocas a už mi ho kouřila. Slastně jsem si to vychutnával až do chvíle, kdy mě náhle a nečekaně obestřela temnota spánku.
Když jsem se probral, bylo všechno nějak jinak.
Karin byla oblečená, já naopak zcela nahý, ale hlavně! Obě ruce jsem měl secvaklé pouty k ocelovým sloupkům pelesti postele.
„Co se, doprdele, děje?“ zmohl jsem se na otázku.
„Drž hubu!“  Karin mě probodla takovým pohledem, že jsem oněměl a děsil se věcí příštích.
Netrvalo dlouho, dveře se otevřely a tam stála… srdce se mi zastavilo, má žena a Tomáš, můj kamarád a kolega z předchozího zaměstnání! Navíc přišli ruku v ruce, takže bylo jasný, s kým se má žena tajně stýká.
Karin se smála a povídala jim, jak mě dostala sedativy ve víně a mně náhle docházelo, že tohle celé je past! Karin byla návnada, ale jakou roli v tom hraje moje žena a Tomáš?
Radka se na mě otočila. „Asi jsi ještě nepoznal, že s Karin jsme kamarádky. Původně jsem ti ji chtěla nechat na hraní, když mi řekla, že ji od prvního dne šukáš. Ale pak jsi jí proti její vůli šukal zadek a taky máš chuť na trojku. A tomu se udělá konec! Než budem řešit rozvod, zažiješ trojku, ale jen jako divák! My si tady s Tomáškem trochu zalaškujem a Karin se k nám přidá, že?“ mrkla na Karin, která kývla. „Jak´s mi to mohla udělat a ty hajzle taky!“ zakřičel jsem.
„Neměl jsi nás seznamovat. Na tom večírku mě Tomáš přefiknul poprvý. Měla jsem výčitky, ale jeho péro je prostě neodolatelný. Tak jsem si vybrala,“ konstatovala Radka a Tomáš jen pokrčil rameny. „Sorry, kámo, ale tvá žena je ta nejskvělejší milenka v mým životě.“
A Radka, aby to dokázala, začala mu vášnivě kouřit ocas.
Je pravda, že tak dlouhý péro jsem ještě neviděl. Na pohled to bylo hezký, kdyby ho ovšem v puse neměla moje žena!
Scénu postupně doplnila Karin, která Radku vystřídala v kouření, a všichni tři se svlékli donaha, a v různých obměnách se líbali, hladili a mazlili, až Tomáš nalehl na Radku, která doširoka roztáhla nohy, a jeho obrovský čurák v ní pozvolna zmizel, což provázela hlasitým slastným sténáním.
Nad Radčin obličej naklekla Karin a nechala se lízat, zatímco Tomáš jí líbal prsa.
Pak se holky vystřídaly. Tomáš Karin tvrdě mrdal zezadu a ta jazykem uspokojovala Radku. Ač jsem nechtěl, ocas mi nad tím živým pornem stál jak věž.
Radky se mně nejspíš zželelo, neboť když při mrdání Karin měla pauzu, přikradla se ke mně a něžně mi ho začala kouřit. Za chvilku se k ní tiše přisunul Tomáš a zezadu pěkně tvrdě ji nabodl, až vyjekla, ale vzápětí si to začala vychutnávat, a o to vášnivěji mě kouřila, až jsem se jí brzy odměnil výstřikem do pusy.
S úsměvem vše spolykala a pak ji nahradila Karin. Zručně ho zpracovávala, ale pak skousla zuby a vztekle pronesla: „To máš za ten zadek! To ti nezapomenu!“ a přesunula se k šukající dvojici.
Já zařval a málem omdlel bolestí, protože kousnutí do ztopořenýho čuráka fakt bolí, ale nijak jsem si nepomohl.
Teprve když se Tomáš vystříkal do holek, osvobodili mě z pout a vyhodili ven.
Sami asi dál vesele prcali až do rána, neboť Radka přijela domů až druhý den odpoledne, sbalila si věci a řekla, že veškerý záležitosti ohledně rozvodu předává právníkovi.
Karin už jsem od té doby také neviděl.
Rozvod bez dětí, jen s majetkovým vyrovnáním, proběhl bez komplikací. Radka se definitivně přesunula k Tomášovi a já jsem zůstal v domě sám. Naštěstí alespoň Lucka mi zůstala věrná a po čase, kdy se s Emilem konečně rozvedla, se ke mně i nastěhovala.

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Dá se říct , že to je další příběh ze života . Dobré a realistické zpracování . Nakonec zas tak moc špatně neskončil .
A když jsou ty Velikonoce , nemáš tam něco s touto tématikou 😉

childe

Dobře čtivé takové ze života 🙂

Junior

Skvělý příběh ze života. Hezky jsi to popsal a nakonec to pro něj neskončilo ani tak špatně.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x