Prima víkend

Olda si hrál s mobilem, vedle něj stál Vráťa a boule v kalhotách dávala tušit jeho vzrušení. Hanuš hlasitě chrápal na gauči ve společenské místnosti, a tak tu zbýval Pavel, souložící svou dívku Jarušku.

Čtyři chlapci a jedna dívka se nacházeli v dřevěném srubu na břehu řeky Svratky, kam se vydali prožít prodloužený víkend. Pozval je tam Hanuš, jehož rodiče k tomu dali souhlas. Měla to být panská jízda, ale na poslední chvíli ho Pavel ukecal, aby sebou mohl vzít svoji přítelkyni Jarušku. Hanuš chápal, že pobyt chce využít hlavně k sexuálním radovánkám, a tak svolil, i když věděl, že moc soukromí tam mít nebudou. Chata skýtala akorát dvě místnosti. Jednu společenskou místnost s krbem a společnou ložnici. V přístavku se nacházela ještě malá koupelnička a záchod. Ostatní kamarádi proti účasti dívky protestovali, ale marně. Vedoucím tu byl Hanuš.

***

Byla noc ze soboty na neděli a po zdatném popíjení alkoholu Jaruš ztratila zábrany, nechala se odvést do ložnice, svléci a poddala se divokému šukání. Jinak se to nazvat nedalo. Nadržený Pavel se na ni vrhl a prcal jak králík. V tomto věku všichni chlapci touží jen zasunout a jet a jet bez ohledu na pocity drahé (milované) polovičky.

Jaruška mu hekala do ucha ne zrovna milostné vzdechy, ale držela nohy pokrčené a od sebe a bylo jí vše v podstatě jedno. Jednak byla mírně opilá a jednak všichni předešlí milenci nebyli jiní.
Teď tu ležela pod Pavlem, který jí olíbával krk a ucho a funěl do rytmu divokých přírazů.
„Jo… joo… jo… ohh… seš… dobrá… hezky… drž… jo… joo.“

Ještě, že se včas uvolnila a byla mokrá, jinak by se to neobešlo bez trochu té bolesti.

***

V oboustranném zaujetí z příjemné činnosti se nevšimli, že do děje vstoupili čumilové, Vráťa s Oldou. Poté co Hanuš u řeky Svratky nechal své zvratky, ho chlapci uložili na gauč a když upadl do opileckého spánku, se šli podívat na dovádějící dvojku.

Olda si sedl a četl si něco na mobilu, Vráťa byl vzrušenější a po chvíli si vylovil ven tuhý ocas a počal si ho honit.
„Co blbneš?“ probral se Olda do reality a sledoval jeho počínání.
„Ty vole, já to nemůžu vydržet… Pavle, už budeš?“ Vráťa mu poklepal na rameno.
„Kurva… neser… ještě ne,“ ten ho odbyl a dál svědomitě sjížděl tělo pod sebou.

Jaruška, snaživě se poddávající divokému přirážení, náhle spatřila před očima vypínající se tvrdý ocas s nalitým žaludem a přetaženou předkožkou.
„Vezmi ho do pusinky,“ slyšela jakoby zdálky prosebný hlas.
Tak nějak automaticky otevřela ústa a začala ho cumlat, jak se jí podařilo natočit hlavu.
Pavel se trochu uhnul, Jaruška mohla hlavu zvrátit a sát ocas pořádně a hluboko. Vráťa začal slastně vzdychat a postřehl, že i Olda již nevydržel nečinně sedět a honí si vytaženého tvrdého čuráka.

Pavel se konečně udělal a sotva se z dívky odvalil, nahradil ho Olda. Ten hned zasunul ocas do promazané kundy a rozjel králičí přírazy.
Jaruška se nebránila, nebyla naivní, aby si nemyslela, že čtyři kluci a jedna holka rovná se sex. Jen mohla doufat, že Pavel by se o ní nedělil. Pavel jim ale nebránil a nechal kámoše, aby si také užili. A tak si ve své opilosti plenění kundičky třemi ocasy tak trochu užívala. Kouřila jim ocasy, držela jim v různých polohách a teprve po dvojím, trojím vystříkání konečně kluci odpadli a šli spát.

***

Druhý den se všichni tvářili jakoby nic. Hanuše bolela hlava a ostatní ani mrknutím oka nedalo najevo noční řádění. Pavel Jarušce ve sprše vylízal pičku, ona mu vykouřila péro a pak už všichni vyrazili na výlet po místních pamětihodnostech.

Když se odpoledne vrátili, seděla v chatě pohledná plavovláska, starší snad jen o pár let.
„Ségra, co tu děláš?“ vyjel na ni Hanuš.
Žena se usmála.
„Nazdar, mládeži. Poslali mě naši, abych zkontrolovala, jestli si to tu nezapálil. Nebojte, nehodlám vás hlídat. Abyste neřekli, doplnila jsem vám zásoby, hlavně pití vám evidentně chybí… tak to tu se mnou vydržte. Jsem Dana.“
Ostatní se jí představili a hlavně Jaruš byla vděčná za další holku v partě. Nakonec i Hanuš přestal žbrblat a vzal sestru na vědomí.

Během přípravy dřeva na topení, co dělali kluci venku, se Dana Jarušky zeptala, s kým z party chodí?
„No, přijela jsem s Pavlem, ale… teď vlastně nevím jak to je,“ trochu zrudla.
„To nechápu,“ opáčila Dana.
„Včera se to trochu zvrtlo a…“ nedořekla, protože Dana to pochopila.
„To jako fakt? Se všema?“
„S Hanušem ne. Ten se sťal hned zpočátku. Pak prej blil jak Amina venku a kluci ho uložili tady na gauč. My si zatím zalezli do ložnice, oni přišli… byla jsem opilá… jinak bych jim nedala.
„No io, brácha nezná míru. Jak vidí chlast nepustí flašku, dokud není prázdná. Je nepoučitelnej a pak nepoužitelnej,“ Dana se ušklíbla.
„A tobě je vlastně kolik?“ zajímalo Jaruš.
„Třiadvacet. Jsem na vejšce. Teď mám volno po zkouškách. Neboj, taky mám ráda srandu a snad mezi vás zapadnu.“

***

Večerní sezení se s doplněnými stavy alkoholu dařilo, až nevinné hry sklouzly do svlíkací flašky. Otázky a úkolu byly stále odvážnější, ale Dana se snažila spíše je plnit, než si odkládat a postupně už se například olíbala s celou partou včetně bráchy. Jaruška nebyla tak otevřená a když se jí úkol nelíbil, raději si odložila a brzy už jí zbylo jen spodní prádlo.
Olda už byl zcela nahej, Hanuš měl jen trenky, Pavel ještě tričko a ponožky, jen Vráťa s Danou skoro všechno. Nyní právě předváděli soulož. Hekali, sténali a váleli se po sobě jak ve skutečným sexu. Vráťa měl v kalhotách péro úplně tvrdý a jak dělal kopulační pohyby mezi Daniny rozevřené nohy, bylo to náročný. Jak ještě ležel na jejích měkkých prsech a Dana mu příjemně voněla, přitiskl se rty na její a začali se opravdově vášnivě líbat.

„Jo… jo… jo,“ skandovali ostatní a Jarušce neušlo, jak se Oldovi postavilo péro, vlevo si Hanuš taky stahoval trenky a hned si pohonil tuhýho ptáka.
Vtom pocítila Pavlovy ruce, jak ji rozepínají podprsenku,
„Nech toho,“ bránila se, ale spíš naoko a už jí ramínka sjela dolů a dvě kozičky si vyrazily do světa.
Pavel je majetnicky stiskl a promnul a kluci na ně chtivě čuměli s tvrdými ptáky v ruce. Ani si nevšimli, že Vráťa s Danou odešli do ložnice.

„Chcete si sáhnout?“ lákal Pavel kluky na svou holku.
„Myslíš, jako včera?“ ujistil se Olda, který už okusil i její kundičku, zato pro Hanuše to byla premiéra.
Za chvíli už Jaruška ležela na gauči nahá v obležení třech nahých kluků s nadrženými klacky.

***

Po přesunu do ložnice se Dana a Vráťa horečně svlékali, aby hned do ní vnikl tvrdý ocas až po koule.
„Áááh… oúú,“ vzdechla Dana bolestně, protože to nečekala.
Vzrušením však rychle vlhla a Vráťa hned začal rychle přirážet, jak byl nadrženej.
Vzepřený na pažích mrdal tělo pod sebou a Dana rezignovala ho nějak usměrňovat. Cítila jen rychlé strojové pohyby jeho kolíku v pochvě a i když tření bylo docela příjemné, k vyvrcholení to nestačilo. Potřebovala se milovat a nenechat se obskočit jak kohout slepici.
„Jo… jooo… ty pííčooo,“ zazmítal se na ní Vráťa a vystříkal ji semenem, aniž se zajímal jestli může.
Sotva opustil pohodlné ležení mezi jejími stehny, objevil se v ložnici Olda. Situace v pokoji se nějak zvrtla a Jaruška už nebyla tak rozdavačná jako včera a zatímco Pavel s Hanušem ji přemlouvali do trojky, on zašel sem.

Rozvalené nohy, trojúhelník zarostlého klína, nevelká ale hezká pevná prsa, to byl krásný pohled a ruka po péru jela jako blesk.
„Chceš vykouřit?“ Dana se usmála.
„Ty brďo!“ vyjekl Olda radostně a hned jí ho nasměroval k obličeji.
Dana ráda kouřila ptáky, a tak po něm chňapla, zasunula si ho do pusy a hned cumlala a sála. Druhou rukou si přejížděla klitoris, když vtom ji někdo ruku odsunul a do kundy jí zajel tvrdý ocas.
Vzhlédla a spatřila Pavla, který ji právě začal divoce šoustat.

Mrdal ji také jak králík, ale po předchozím šukání s Vráťou byla její pochva dostatečně vlhká a vzrušená, že i tento pohyb v ní vyvolával vlny stoupající slasti a o to víc svírala rty kolem kouřeného ocasu. Olda nelenil a ještě ji mačkal a mnul prsa, což se jí líbilo a dělalo dobře.
Chlapci doslova kvíleli rozkoší a brzy už nebyli s to zadržet své vyvrcholení a do pusy a pochvy se jí valila lavina semene. Dana vše spolykala, s tím neměla problém a pak hlasitě vzdychala nad vlastním nastupujícím orgasmem.
„Ah… ah… ještě… chvilku… jooo… úúúúúžžž,“ projela jí tělem nepopsatelná slast, až byla na vteřinu skoro bez sebe.

***

V obýváku zatím Hanuš soustředěně mrdal Jarušku. Poté, co jí lízal kundu a Pavel je najednou opustil, vzal si ji se vším všudy. Jaruš se nebránila, dokonce se s ním i vášnivě líbala a vlastně si to asi taky užívala.
Chvíli jeli v klasice, chvíli na něm jezdila a nyní klečela na všech čtyřech a Hanuš jí prudkými přírazy plenil kundičku zezadu. Držel ji v pase a jel jak stroj za doprovodu funění, vzdechů a sténání.
„Hezky… drž… kurvičko… jooo… už… budu,“ drmolil Hanuš a Jaruška naštěstí jeho slova nevnímala.
Ano, svým způsobem byla kurvičkou, ale nahlas to nechce slyšet žádná holka. Teď tu sténala pod hlubokými přírazy Hanušova klacku a cítila, jak v ní narůstá, mohutní, cuká sebou, až následoval výron semene, které jí plnilo lůno.

Pak leželi vedle sebe, Hanuš jí jezdil dlaní po prsou i po stehnech v touze pokračovat, ale Jaruška ho odmítla. Nějak si uvědomila, co se tu za těch pár dní dělo a potřebovala si utřídit myšlenky a hlavně přehodnotit svůj vztah k Pavlovi.

***

Hanuš, rád či nerad, vstal a šel do ložnice. Pohlížet na nahou sestru náladu neměl, ale přece jen to živé porno mu probralo ocas k životu.
„Čau brácho, chceš vykouřit?“ řekla Dana, sotva ho spatřila.
Klečela na posteli a zezadu ji sjížděl Vráťa.
„Seš ségra… nechci,“ bránil se Hanuš zaskočený její nabídkou.

Dana jen pohodila hlavou a hekala pod zrychlujícími přírazy a cítila blížící se další vrchol.
Nabídku kouření využil Pavel, zatímco Olda vystřídal hotového Vráťu.
Ten taky na Hanuše mrkl.
„Pojď, vole, ségře vymrdat prdel… Uděláme prima sendvič.“
Hanuš mlčel a Olda se naklonil k Daně do ouška.
„Pojď si zajezdit na koníka.“

Když se nově porovnali, Dana hopsala na Oldovi a dál kouřila péro Pavlovi, připravil se Hanuš zezadu k jejímu zadku. Chvíli se rozmýšlel má-li ošoustat vlastní sestru, ale nakonec jí roztáhl půlky od sebe a prsty přejel po růžičce análu.
Dana poznala, co se chystá a protože anální sex ji nevadil, jen sykla „pomalu“ a víc vyšpulila zadek.
Hanuš šukal zadek poprvé, ale podařilo se mu tlakem žalud dostat dovnitř a pak už to šlo snadněji. Dana to prožívala jinak, ale zcela vyplněná třemi ocasy, měla jiné starosti. Kouřit a užívat si ptáka v kundě. Bolestné pocity v zadku se snažila vytěsnit.

Kluci ji mrdali v ukázkovém sendviči a poté, co odbavila Pavla, naplno si užívala přírazy a vzájemné tření ocasů v ní přes tenkou přepážku. Tlak v zadku již povolil, Hanuš v ní jezdil volněji,ale stejně to dlouho nevydržel a vystříkal jí střeva svou dávkou. Olda ho následoval a prima večer plný sexu pomalu končil.

***

Domů se Jaruška vracela zase singl a rozchod oznámila Pavlovi ještě na chatě, Hanuš se opájel rozporuplnými myšlenkami, že omrdal zadek vlastní sestře, jen Dana byla nejspokojenějším člověkem.
Na škole přítele neměla a sexu už si neužila kdovíjak dlouho a taky si ho maximálně užila se třemi mladými nadrženci a bráchou.
No a co?

Autor

4.8 60 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Fosil

Před mnoha lety jsem se ve škole učil, že na břehu řeky Svratky roste rozrazil, a kloudně jsem nevěděl, co si pod tím mám představit. Po přečtení této povídky už je mi to mnohem jasnější.
Je mi trošku líto Jarušky; na chatu přijela s chlapcem, obě noci o ni byl nemalý zájem, a přesto domů odjížděla sama. Přesto udělala dobře, že se s Pavlem rozešla, evidentně to nebyl dobrý člověk, a kdo ví, jaké další nepříjemné překvapení by ji připravil příště.

Martin

Takový víkend na chatě stojí za to zažít.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x