Profesionálka

Jeden vydařený den těžce pracující kurvy.

Ráno mě probudil zvonek u dveří, proto jsem na sebe rychle hodila župan a bez přemýšlení utíkala otevřít.
„Dobrý den, jdu vám vyměnit ty zásuvky jak jste mi volala,“ oznámil mi mladý elektrikář s brašnou přes rameno a překvapeně na mne zíral.

Musela jsem vypadat příšerně. Včera tu byli tři zákazníci. Už delší dobou se živím sexem a nabízím se jako zpestření pro pány. Můj byt mi slouží jako privátek, kde spojuji příjemné s užitečným. A na noc mi přišla moje Renatka, kterou jsem poprvé zasvěcovala do tajů lesbického sexu. Renata byla mladá maminka s nádherně hladkým a nadrženým tělem. Její choutky jsou úžasně nestoudné a chlípné a včera se dokonce ukázala jako velice učenlivá, takže naše společná noc se proměnila v soukromé orgie.

Stála jsem tam rozespalá, s kruhy pod očima a absolutně neschopná myslet. Po prohýřené a alkoholem prolité noci mi ani nedošlo, že župan víc odhaluje než zahaluje a mladík jen hladově zíral na moje zralá velká prsa, kterým skoro byly vidět i bradavky. Na rychlo jsem se upravila, přitáhla pásek župánku a pozvala ho dál.

„Já jsem na vás zapomněla jak na smrt,“ omlouvala jsem se s úsměvem řemeslníkovi a zavedla ho do obýváku. Pár vteřin jsme tam stáli nehnutě, než jsem se soustředila a pochopila, že asi bude chtít ukázat, co a kde po něm potřebuji.
„To mě mrzí, já jsem zvyklý, že mne lidé vyhlíží a vy jste na mě, paninko, zapomněla? Asi jste musela mít včera náročnou noc, viďte?“ smál se mladík a tím mi dal najevo, že chápe můj ranní stav.
„No, ani mi nemluvte,“ zašvitořila jsem se smíchem a usadila ho prozatím na sedačku.
„Dáte si taky kafe?“ zeptala jsem se. „Já ho tedy potřebuji, jako sůl,“ a mladík vděčně přijal nabízený životabudič.

„Než to uvaříte, tak já zatím obhlídnu, kde co máte,“ projevil iniciativu klučina a s mým souhlasem se vydal na obhlídku bytu. Já zatím vařila kávu, na talíř nachystala buchtičky k zakousnutí a probírala se k životu.
„Paní, můžete za mnou na moment?“ zavolal mladíček z předsíně.
„Tak copak potřebujeme?“ zeptala jsem se laškovně, protože mi byl moc sympatický. Zřejmě si toho všiml a urychleně se chytal.

„Hledám hlavní jistič a nějak ho nemohu najít. Prozraďte mi, kde ho máte.“
Při těchto slovech na mne koukal tak rošťácky mlsně, že ze mne veškerá únava spadla a já s ním začala flirtovat.
„Vidíte tady tu záclonku, drahoušku?“ ukázala jsem mu na zdi malý závěs.
„Tak tu opatrně odhrnete a tam to najdete,“ poučila jsem usmívajícího mladíka a pustila ho k věci.

Flirtovat s ním mě bavilo, ale sex by mě nelákal. Věkově byl spíš k Renatce a to mi moc nevyhovovalo, protože jsem na svoje vrstevníky.
„Takhle?“ přistoupil mladík k závěsu a provokativně ho jemně a opatrně poodsunul, až mě zalechtalo v podbřišku.
„No vy jste šikulka, přesně takhle,“ odpověděla jsem s mírným povzdechem, protože jsem najednou cítila, že bych si s ním přece jenom dala říci. Nu což. Nasadím svoje zbraně a uvidím jestli nebudu mít nakonec úpravy v bytě zadarmo. Mladík se usmál a oba jsme šli k pískající konvici, kterou jsem zalívala kávu.

„Ještě vám zkontroluji koupelnu, ano?“ zeptal se klučina a šel za dveře, které vedly z kuchyně. Nechal je otevřené a já u stolu připravovala cukr a mléko do kávy.
„Nooooo paninko, to je teda síla,“ smál se nahlas elektrikář. Všeho jsem nechala a odběhla do koupelny za ním. Musela jsem sprásknout ruce, protože na pračce se válel můj připínací umělák, na zrcadle bylo rtěnkou napsáno:

„LÍŽEŠ KRÁSNĚ. DĚKUJI ZA LEKCI A URČITĚ SE JEŠTĚ DNESKA UVIDÍME“ a na rohu zrcadla visely Renátčiny kalhotky. Nebrala jsem to jako trapas, protože na mínění lidí jsem už dávno nic nedala. Spíš při pohledu na uměláka jsem si vybavila prožitou noc, kde jsem fungovala jako učitelka a vzpomínka na horké zážitky s Renatkou mi vehnala mokro mezi stehna.

„Jéžiši, promiňte, hned to uklidím,“ řekla jsem ledabyle, strhla kalhotky a vzala uměláka do ruky, abych ho odnesla.
„Kvůli mě nemusíte,“ přiznal se změněným hlasem mladík a natiskl se ke mně, aby zkusil jestli budu povolná.
„Chtěl bys? Já ale nejsem levná,“ oplatila jsem mu stejným přitisknutím a čekala na jeho reakci. Ta byla přesně taková jakou jsem čekala.
„Třeba se nějak domluvíme,“ mrkl na mě mladíček a zajel rukou pod můj župánek.
„Zatím se můžeme seznámit, já jsem Libor,“ dodal a místo seznamovací pusy mi dal sebevědomého francouzáka.
„Já jsem Lenka,“ oplatila jsem mu stejným a nabudila ho ještě víc mojí šátrající ručkou na jeho poklopci, aby mi jeho práce přišla co nejlevněji.

Hoch se pustit s vervou do práce, protože chtěl mít co nejdřív hotovo, aby zbyl čas i na jiné aktivity. Do toho mi zazvonil telefon, kde se ozva l týpek, který si našel moje inzeráty a nutně chtěl přijít hned, protože je víc než nadržený. Snažila jsem se mu vysvětlit, že momentálně se to nehodí. Nemám volný byt, protože mi tady pracuje řemeslník.

Chtěla jsem domluvit jiný termín, ale chlap byl natolik nadržený, že přihazoval a zvyšoval cenu. Nešlo to odmítnout, protože každá koruna dobrá a taková nabídka se nemusí opakovat. Nakonec jsem se nechala ukecat a šla nachystat ložnici, kde zrovna Libor montoval zásuvku.
„Přijde mi za chvíli klient, tak nevím jak to mám udělat. Nemůžeš si zatím skočit někam na oběd?“ poprosila jsem Libora taktně a on jen vyvalil údivem oči.
„Ty jsi vážně… ta..? No… Jako… ta?“ koktal překvapeně.
„Jo, ano. Já jsem Ta,“ smála jsem se pobaveně.
„Na oběd je ještě brzo, ale když se odklidím do jiného pokoje, tak myslím, že zavazet nebudu. Až ti přijde, budu pracovat ve vedlejším pokoji a budu jako myška.

„OK. Já jen, abys nevyrušoval,“ upozornila jsem Libora. Pak jsem šla připravit postel, kondomy na stolek, upravit závěsy a nachystat si košilku. Libor přihlížel a všimla jsem si, že ruce se mu začaly nervozitou klepat.
„No vidíš, tady mám hotovo a jdu do pokoje vedle,“ řekl stejně koktavě jako když zjišťoval jestli opravdu jsem TA. Košilku jsem na sebe navlékla zrovna ve chvíli, kdy se zvonek rozdrnčel jako o život. Šla jsem způsobně otevřít, ale zákazník už tolik způsobně do bytu nevešel.

„Dívej štětko, co pro tebe mám,“ halekal hned ve dveřích a už za dveřmi bytu držel v ruce ztopořený ocas, kterým se na mě dvěma kroky natlačil.
„Dělej, kam půjdeme?“ dorážel na mne a budil dojem dlouho nevystříkaného tatíka od rodiny.
„Brzdi broučku, hned se tam přesuneme, miláčku,“ zašveholila jsem a vedla ho svádivě do ložnice.
„Já jsem to tak dlouho neměl, že asi stříknu dřív než bych čekal,“ chroptěl tatík a pořád na mne dorážel svým čurákem.
„Nejdřív penízky, co jsi slíbil, čumáčku,“ sichrovala jsem si placení jako obvykle. Tatík vyskládal na stolek vedle kondomů svoji platbu a zase se po mně hladově sápal. Začal mi drtit kozy a rukou zajíždět na zadek.

„Budeme i kouřit, nebo to nestihneme, svalovče?“ plazila jsem se po tatíkovi a dodávala mu větší sílu.
„Kuř, kuř mi ho, dělej,“ nedočkavě rozkazoval klient Natrhla jsem balíček a vydolovala gumu, kterou jsem mu narolovala na ohon. Skučel u toho slastí, až jsem se bála, že stříkne opravdu dřív než sám chtěl.
„Musíme opatrně, protože ten tvůj obrovskej šulin asi brzo vybouchne,“ klekla jsem k tatíkovi a chválila, jak ho má obrovskýho a tvrdýho, i když to byl běžný, klasický průměr.
„Líbí se ti, co? Mělas už někdy takovýho čuráka v sobě?“ řičel už jak hřebec a já mu ho přes tu gumu olizovala a honila.
„Nikdy, ty jsi první a já si ho chci užít, drahouši,“ lhala jsem mu, aby se cítil jako king.

„Užiješ, děvko, užiješ, jen ho pěkně cumlej, dělej dej si ho do držky,“ cpal mi toho svýho tvrdolína do pusy a úplně se klepal jak před infarktem. Olízla jsem hlavičku, olízala jsem koule a nasála ho hluboko. Pusu jsem otevírala doširoka, aby se mi tam JAKO vešel a zahrála mu dávení, protože ho měl JAKO velkýho. Můj jazyk ho zespodu podlizoval a tatík skučel blahem už dost hlasitě.

„Ty mě uděláš ty svině, počkej, ať si užiju, tak se rychle otoč prdelí ke mě, dělej nebo bouchnu.“
„Tak pojď na to, siláku, nic jinýho si nepřeju, foukni mi ho tam,“ zaprosila jsem udýchaně a klekla před ním na postel. Nohy jsem roztáhla a tatík ke mně přistoupil zezadu. Nejdřív jsem ucítila prsty na moji škatulce, párkrát mi přejel pysky, pohonil poštěváka a zajel do díry skoro celou pěstí.
Omočil si ruku a šťávou navlhčil moji řiťku, která ho měla přijmout. Nasadil na kraj mojí zadnice žalud a tlačil na něj opatrně a bylo poznat, že i dost amatérsky. Párkrát za mnou poskočil, plácl po zadku, abych se snížila a nakonec když našel nejvhodnější polohu, tak ho do mě narazil na první pokus.

Rozjel jízdu, při které křičel, nadával, fackoval mi půlky, škrábal mě nehty po zadnici a skučel. Netrvalo dlouho a uchyláček se udělal do gumy za křiku, že to musel slyšet celý barák. Já se zmítala v hraném orgasmu a mezi hekotem jsem pořád chválila čuráka, který mi cukal v análku. Spokojeně vytáhl ohon z mojí prdele, svlékl z něho gumu, vyhodil ji do koše vedle postele, poděkoval a zapnul si zip u kalhot. Takovéhle akce mám nejradši. Žádná zdržovačka, klient je spokojenej a penízky doma.

Tatík se rozloučil s omluvou, že moc nevydržel a já ho konejšivě uklidňovala, že kdykoliv bude potřebovat, tak moje číslo zná. Políbila jsem ho na rozloučenou a šla ho vyprovodit. Otevřela jsem mu dveře a překvapeně zírala, protože tam stála Renatka. Asi tam už chvíli byla, ale věděla, že musí počkat. Později mi řekla, že jsme byli opravdu slyšet až na chodbu. Tatík při pohledu na nás dvě znalecky hvízdnul a mezi loučením prohodil, že příště bychom si mohli hodit trojku.

„Dáme si vědět, neboj, něco s tím provedeme,“ vypoklonkovala jsem ho rázně ze dveří a šla usadit Renatku do kuchyně ke stolu. Tam zrovna předělával Libor další zásuvky a když nás uviděl, jen zklamaně polkl, protože si myslel, že kvůli  téhle návštěvě odpadne to, na co se těšil.

Naznačila jsem mu ať pracuje jak má a podle toho dostane zaplaceno. Na Renatě bylo vidět, že jí v hlavě leží včerejší večer a že si o tom potřebuje promluvit.
„Holka, skoro jsem nespala, vypadla jsem od tebe okolo páté ráno když jsi usnula. Ale nedá mi to a musím si s tebou o tom ještě trochu povykládat,“ pronesla natěšeně a kývla hlavou na dveře ložnice, kde věděla, že budeme samy.
„Tak pojď, ty stydlivko moje,“ usmála jsem se a vzala jí za ruku, abych jí odvedla do soukromí.
„Dneska je teda den….. Nejdřív tady ten zajda, na kterýho jsem úplně zapomněla, pak ta přepadovka s tím nadržencem, co ses s ním srazila ve dveřích a do toho mě přijdeš provokovat ještě ty,“ řekla jsem Renatě a hladila její troječky, aby poznala, že jí nic nevyčítám.

Líbala jsem jí u toho na krku a Renata se začala poddávat mé provokaci.
„Leni, proběhlo to dobře?“ zeptala se trošku s ostychem.
„Byla jsem sice opilá, ale moc dobře si pamatuji, že jsi byla úžasná,“ vrněla jsem jí do ouška chválu, aby se uvolnila ještě víc. Kozičky jsem ji osvobodila z halenky a micku lehce masírovala přes kalhoty svými prsty.

„To je dobře, já jsem měla strach, že to celý zvořu,“ oddávala se mým dlaním pomalu Renatka a dávala mi najevo, že se jí to líbí.
„Počkej a co tamten?“ pohodila hlavou ke dveřím.
„Ten nic, ten jen čeká, jestli na něho přijde řada,“ šeptala jsem Renatě do ouška, které jsem chtivě zároveň olizovala.
„Přijde, viď, že přijde,“ vzdychala chtivě Renatka se zavřenýma očima. Ujistila jsem ji, že určitě přijde, protože ho přece nevynecháme. Můj jazyk sjížděl její bradavky, které jsem zoubky pokusovala a žmoulala dokud netrpělivě nestály. Bylo vidět, jak moc jí to dělá dobře. Při každém podráždění zaklonila hlavu a roztáhla o kousek víc nohy.

„Vysvlečeme Renatku?“ zeptala jsem se docela nadrženě, protože jsem měla chuť na další lekci pro začátečnici.
„Vysvlečeme, Leni, prosím,“ škemrala odhodlaně. Pomohla jsem jí z oblečení a pěkně si ji rozloupla ze všech vrstev, co na sobě měla.
„A podívá se Renatka na svojí učitelku?“ prosila jsem malinko s nátlakem, u kterého jsem si svlékala košilku, aby se Renata dostala kamkoliv by chtěla.
„Podívá,“šeptala nedočkavě a chytila do dlaní moje zralé pětky.
„Ochutnej je, jestli ti budou chutnat jako včera,“ povzbuzovala jsem ji a okamžitě jsem ucítila jazyk na svých dvorcích.
„Chutnají,“ přiznávala mezi olizováním a já jí svoje kozy tiskla víc a blíž k obličeji.
„Chtěla by to dneska moje Renatka zase něžně a jemně?“ ptala jsem se dopředu, abych neudělala nějakou blbost, která by ji mohla vyplašit.
„Renatka by to dneska chtěla úplně jinak,“ přiznala celá červená od vzrušení i od ostychu.
„A jakpak by to dneska chtěla kočička moje,“ sondovala jsem dál a moje prsty jí už hladily její upravený kožíšek, který mě nejvíc vzrušoval. Našla jsem ukazováčkem po hmatu jejího poštěváka a zabrnkala o něj několikrát na důkaz toho, aby se už na nic nečekalo.
„Chci to jak to máš ráda ty,“ topila se mezi mými prsy Renata a já jí slíbila, že dostane co žádá.
„Děláš mi radost. Začneme tady,“ a ukázala jsem na naše frndy.

Ihned pochopila, že si dáme 69 a položila mne na postel. Její kolena doklekla u mých ramen a já ucítila jak mi roztahuje stehna a dýchá mi na pičku. Hned na to jsem roztáhla její pysky a uslyšela jak zavzdychala když jsem jí dvěma prsty kroužila okolo poštěváku. Prohnula se v pase a její pizdičku jsem tak měla jako na talíři. Dotkla jsem se dál toho jejího červeného masíčka jazykem a Renatka znovu dala hlasitě najevo jak moc se jí to líbí. Byla tak nadržená, že jsem se bála rozjet ližbu na 100%.

Jenže vůně její kundy mě lákala tolik, že jsem ji prolízla celou. Renata zabořila obličej do mojí frndy a lízala jak přeborník. Jazyk se jí mrskal sem a tam a hnala mě přesně tam, kam jsem hnala já ji.
„Prsty, honem, vraž mi tam prsty,“ prosila už docela nahlas. V tu chvíli jsem si všimla, že se pomalu otevírají dveře, což rozjetá Renata vůbec nezaregistrovala.
„Bude kino,“ domyslela jsem si, když jsem viděla Libora, jak tupě zírá a v rozkroku se mu nadouvá boule na kalhotách.

„Pojď, otočím si tě,“ překulila jsem Renatu na záda, aby si náhodou Libora nevšimla a nakonec si všechno nerozmyslela. Renata poslušně klekla na všechny čtyři a vystrčila na mě kundu, kterou tak do detailu viděl i zajda. Zespodu jsem jí hnětla její prsa a kundu jí zatím jen roztahovala prsty, aby si jí Libor mohl prohlídnout důkladně. Prstem jsem přejížděla dírku, palcem kmitala na poštěváku a Renata se prohýbala v pase jak smyslů zbavená. Okolí prostě nevnímala.

Kývla jsem na Libora, aby si nenápadně líznul a ten hned zaklekl a bez jiných dotyků do ní zabořil jazyk. Byla jsem nahnutá pořád, jako bych ji lízala já, držela jí roztažené půlky a dívala se zpříma jak její pysky i závojíčky se poddávají Liborovu jazyku. Užíval si její šťávu se zamhouřenýma očima. Odstrčila jsem ho jemně, abych mu dala najevo, že jsem tady taky a spustila svoje lízání. Při tom jsem mu nastavila svoji zadnici, aby nezahálel.

„Chceš to děvko? Chceš to tak, jak to mám ráda já?“ vypisovala jsem svoji otázku jazykem do její mrdnice a Renata jen hekala a přirážela mezi skučením, že ano, že to chce přesně takhle.
„OK, připrav se na to,“ Plácla jsem jí silně po prdeli a zanechala lízání. Jenže v tu chvíli si Renata, která byla pořád na všech čtyřech, šáhla na pizdu a honila si poštěváka sama tak dokonale, že během chvíle zaskučela a roztřepala se v orgasmu.

„To nešlo zastavit, Leni. Pokračuj ale dál,“ skučela nenasytně.
„To je stejně málo,“ řekla jsem a nasadila jsem si připínáka, kterého mi nenápadně podal Libor. Chtěla na mě kouknout přes rameno, ale okřikla jsem ji, ať se dívá dopředu. Nechtěla jsem, aby Libora zahlédla, protože to ještě nebyla ta pravá chvíle. Přiklekla jsem zezadu a nasadila jí gelového utahováka k díře.

Zavrtěla nedočkavě zadnicí a já do ní zajela jenom s umělým žaludem. V tu chvíli spustila peklo. Skučela, prosila, že ho chce v sobě celý, házela zadkem jak kobyla a mě bavilo, s umělákem v ruce, uhýbat jejím přírazům, aby se nemohla pořádně napíchnout. Chtěla jsem ji potrápit.

„Zatím si Renátka zaslouží jen kousek,“ provokovala jsem ji a žaludem namrdávala a roztahovala mokrou pičku.
„Prosím, Leni! Celýho, vraž mi ho tam celýho, prosím…,“ žadonila.
„Tak ještě kousek, ale víc fakt ne,“ hrála jsem si s její nadržeností dál a zajela do ní půlkou připínáku. Stačila jen hodit zadkem, ale co do ní zajelo navíc, jsem hned zase vytáhla ven.
„Renatka nám zlobí,“ zalaškovala jsem.
„Renatka ho chce po kořen! Prosím,“ skuhrala už docela nahlas.
„Ne, ne, jen půlku. Tvoje kundička není zvyklá na takový klády a musíme ji opatrně zaučit,“ škádlila jsem ji dál.
„Chci to tvrdě! Kde je ten tamten? Zavolej ho!“ skučela už podstatně nahlas a začala vzdychat přesně jako nepíchaná rajda.
„Ten je tu celou dobu s námi,“ řekla jsem jí posměšně a ona místo toho, aby byla překvapená, se začala rozhlížet se po ložnici, dokud ho nezahlídla vedle mne.
„Pojď sem, dělej,“ pobídla ho a ten jak zmámený k ní přilehl tak, že měla jeho rozkrok přímo u pusy. Skoro mu urvala knoflíky, které měl místo zipu u kalhot a nechala z jeho puntu vystřelit tvrdé péro. Nedala mu ani vteřinu na rozmyšlenou. Okamžitě jej vcucla do pusy a rozjela nadrženou a chtivou kuřbu na jeho kládě.

Libor jen zvrátil hlavu a oddal se Renatinu umu, kdy mu olizovala, přetahovala kůžičku, kmitala po uzdičce jazykem, prostě mu rozpoutala na ocasu něco, co evidentně neznal. Nevydržela jsem jenom přihlížet. Zapíchla jsem jí do díry celýho lofasa a začala rytmicky přirážet, jako bych byla chlap. Umělák jí v mokré díře jezdil, až to kolem čvachtalo, mlaskalo.
Dohánělo jí to téměř k šílenství a zmítala se jako zběsilá. Libor se ji najednou vysmekl, protože jinak by se jí vystříkal do pusy. Měl však jiné úmysly a přiskočil se ke mně zezadu. Vzal mě za kozy a mezi masírováním mi zastavil zadnici, která narážela do její lačné pizdy.

„Počkej, roztáhni nohy,“ funěl nedočkavě a já pochopila, že mě chce zezadu opíchat, zatím co já budu současně mrdat Renatu. Zajel do mě jak po másle a pomohl mi zasunout připínáka do Renaty, která už křičela na půlce cesty k orgasmu. Přitiskl se ke mně, zmáčkl mi dudy a přirazil tak šikovně, že jsem i já mohla zároveň s ním přirazit do Renatky.
„Jeďte, jeďte, udělejte mě,“ klepala se na kolenou Renata nadrženě jak fena.
„To si piš ty couro špatná, roztáhni ty nohy víc,“ řídil ji Libor přeze mne a Renata ho poslechla na slovo. Sama jsem pociťovala v kundě, že i mně se vrchol blíží.
„Libore, nech-to-ho na chvil-ku nebo budu, já budu, brzdi, nech mě, nebo se udělám, já bu-du,“ vyhekala jsem ze sebe a v tu chvíli mnou projela slast jak rána bičem. Moje kunda zacukala a já z Renaty vyklouzla takovým fofrem, že i Libor ze mě nečekaně vyjel.

Svalila jsem se na postel a třepala se v orgasmické křeči. Jediné co jsem vnímala bylo, že Libor jedním skokem přeskočil moje tělo a na první pokus se zabodl do rozdělané, chlupaté Renčiné mrdnice.
„Dodělám se na tobě, drž děvko, už budu taky,“ hekal Libor a Renata jen valila oči, protože od momentu, co ji nabral na ocas, ji mrdal jak zvíře. Aby se udělala zároveň s ním, snaživě si pomáhala honěním poštěváku, ale Libor ji šoustal tak tvrdě, že jí ruka neobratně lítala všude okolo.

„Stříííííkááá­ááám,“ zakřičel vítězně Libor, vyrval čuráka z kundy a stříkal jak na ni, tak i na mne. Stále jsem se ještě třepala slastí a Renata hekala v orgasmu, který na ni přišel hned po vytažení ptáka. Její stehna se uvolněně roztřepala i se zadnicí a její prsty stále dráždily citlivého poštěváka. Sice už opatrně, ale pořád vydatně.

„To byla jízda,“ funěla spokojeně do polštáře Renata a užívala si Liborův jazyk, která pil kundí šťávu, která z ní tekla proudem.
„Ještě tebe, micko,“ nalehl mezi moje stehna a čistil mi obratně pičku od sekretu.
„No to teda byla,“ řekla jsem spokojeně a poddávala jsem se Liborovu jazyku.
„Fíha, to je hodin, musím pádit, holky, mám ještě dost práce,“ vyskočil na nohy Libor. V kvaltu se upravil, v druhém pokoji posbíral nářadí do brašny a chystal se o dům dál.

„Zásuvky jsou hotové a kdyby něco, tak jsem pořád na drátě,“ mrkl na mne slibně ve dveřích.
„Zaplaceno jsi dostal, takže děkuji a ráda tě tu zase přivítám,“ oplatila jsem mu mrknutím a šly jsme ho vyprovodit, jak se na SLUŠNÉ HOLKY patří. Vyměnili jsme si vzájemně čísla mobilů pro případnou další schůzku, která ovšem už nebude zadarmo. Nakonec ten den, který tak blbě začal, se docela vydařil.

Autor

4.4 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Pěkná povídka co se může stát řemeslníkovi, když přijde pracovat k profesionálce. Dostal zajímavě zaplaceno.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x