Římsa

Bill s Robinem si po práci zašli do hospůdky na Darth Avenue na pár „Budweiserů“ a pak se náhodně dali do řeči s dvěma dívkami a čas jim poklidně plynul, až do večera.
Jane, jedna z dívek, měla už trochu v hlavě a když jí Robin galantně nabídl doprovod. Velmi ochotně se do něj zavěsila. Vypadalo to, že Robina čeká příjemné završení dne.
Druhá dívka, Fergie na tom nebyla tak zle, nicméně ani ona doprovod neodmítla. Měla to kousek a brzy stanuli před činžákem na Gillmore Street. Byl to jeden z řady vysokých obytných domů a měl dobrých dvacet podlaží. Postaven byl z neomítnutých červených cihel se širokou římsou po obvodu pod každým oknem a působil starodávným, až ponurým, dojmem.

„Tak… už jsem doma. Díky za doprovod,“ podala Fergie Billovi ruku.
Bill se k dívce naklonil, ale místo přátelského políbení se k sobě pevně přivinuli a splynuli ve vášnivém líbání.
„Jestli chceš… pojď nahoru,“ odtáhla se Fergie, aby popadla dech a společně vpadli do domu.
Ve výtahu se znovu líbali, až vyjeli do předposledního patra, kde měla dívka hezký byt.

„Dej si něco k pití… já se zatím osprchuju,“ zmizela v koupelně a Bill si zatím prohlížel interiér. Vybavení bytu bylo úsporné, ale pohodlné.
Podíval se i z okna, úúúh… to byla výška!
„Ty sis nic nenalil?“ Fergie vyšla z koupelny v županu a utírala si mokré vlasy. „V lednici mám víno…možná i něco jinýho.“
„Máš hezký byt,“ opáčil Bill.
„To je složitá historie. Sama bych na něj neměla, ale hodně mi pomohla rodina. Nepůjdem do pelíšku?“ připomněla mu, proč tu vlastně jsou.

V ložnici ji Bill začal rozvazovat uzel na županu a když jí ho pomalu stáhl z ramen, Fergie jen zašeptala. „Buď něžný.“
Bill se svlékl a dívka se polekala. To, co mu napůl viselo a napůl stálo mezi nohama nebyl ocas, ale pořádná kláda. Takový ocas viděla poprvé v životě a skoro ji to naplnilo hrůzou. Napůl stažená předkožka odhalovala temně rudý žalud a tlustý ocas měl po obvodu naběhlé žíly.
„Ten… je… velký,“ zakoktala a o krok ustoupila, jak k ní Bill pokročil a rukou si ho pohonil.
„Neboj se,“ konejšil ji. „Zkus ho vzít do pusy.“

Fergie si klekla na postel a pustila se do kuřby, až ji panty bolely. Vlastně dostala do pusy jen žalud, který olizovala a sála a jazykem kmitala po uzdičce, nebo ho lízala po celé délce, jako nanuk.
Bill vzdychal nad sajícími rty a kmitajícím jazyku. Tohle doposud nezažil od žádné holky, aby se tak snažila.
„Klink… klink… klink,“ vyzvánění telefonu přerušilo vášnivé chvíle.
Fergie po něm hmátla a ztuhla.
„Ano… lásko?… Ty jsi tady… kde?… jo… já jsem… ve sprše… ano… hned,“ pohodila telefon na postel.
„Rychle, obleč se… je tu můj přítel! Musíš pryč!“

Bill byl naprosto šokován nastalou situací, ale bleskově na sebe natáhl, co mohl a pak ho vyplašená Fergie vyšoupla oknem na venkovní římsu, ať to chvíli vydrží, že pak ho pustí dveřmi… jen rychle, rychle.
A tak Bill jen v trenýrkách, botách, tričku a zbytkem oblečení v náručí, stál na venkovní římse, přitisknutý ke zdi a snažil se nedívat dolů.

Římsa byla široká tak akorát, aby mohl stát a na nějaké procházky to nebylo. Osmnáct pater pod ním bylo dostatečně výmluvných, aby se o to ani nepokoušel.
Bill naštěstí netrpěl závratí, ale i tak mu nebylo nejlíp. Zvlášť když čas plynul, záchrana nepřicházela a zevnitř slyšel jen útržky tlumeného hovoru. Dost se nudil, až ho napadlo posunout se dál, až k sousednímu oknu, kde se svítilo a podívat se, kdo tam bydlí.

Už byl skoro tam, když se náhle okno otevřelo a Bill spatřil užaslou tvář starší ženy.
„Dobrý večer,“ nenapadlo ho nic lepšího.
„Co tu, pro boha živého, děláte? Kdo jste?“ zeptala se zkoprnělá žena.
„Já… tady… jsem na návštěvě… pustíte mě dveřmi ven, prosím?“
„Jistě, pojďte… a opatrně, ať nesletíte,“ otevřela žena okno dokořán a Bill si mohl vydechnout, když stál na podlaze pokoje.

„Bill Paxton,“ podal dámě ruku.
Žena se usmála a stiskla mu ji.
„Maggie Simsons. A teď mi, mladý muži, vyprávějte celou historii, jak jste se tam ocitl. Jsem věru zvědava.“
Bill usedl na židli a poctivě ji vypověděl, jak se na římsu dostal.
„To je pech,“ smála se žena. „Tu dívku odvedle znám. Ano, má přítele a vlastně jsem ani nevěděla, že by mu kdy byla nevěrná. Zajímavé.“
„No…tak já půjdu.“
Bill se začal oblékat.
„Ale kampak spěcháte? Když už jste tady… zůstaňte. Jsem ráda za společnost. Přišel jste, pravda, trochu netradičně oknem, ale já jsem stále tak sama.“

Bill se na ni zahleděl pozorněji. Maggie nevypadala nijak staře. Padesát jí už určitě bylo, ale stále si zachovávala jistý šmrnc a štíhlou postavu. V mládí to byla jistě krásná žena.
Když vypili láhev nějakého likéru, byli více uvolnění a rozdovádění a obzvlášť Maggie byla víc kontaktnější.
A tak se i stalo, že náhle Bill měl z kalhot vyndaný ocas a hlava Maggie se na něm rytmicky pohybovala. Usilovně kouřila jeho velký nástroj a pomalu ho přiváděla na vrchol.
„Já… ehh… už asi,“ hekal a Maggie ho párkrát pohonila rukou a už z něj trhavě začalo stříkat semeno.
Poté hned zase nasadila ústní masáž a ocas ani nestačil ochabnout a byl tvrdý a připravený.

„Pojď do mě… ale pomalu,“ zaprosila, vyhrnula si šaty a roztáhla doširoka nohy.
Bill jí stáhl kalhotky a zálibně si prohlížel zastřižený upravený kožíšek tmavých chloupků.
„Anooo… božeee… to… je klacek,“ povzdechla slastně, když cítila, jak ji postupně celou vyplňuje.
Bill se pozvedl na pažích, pomalu ji projížděl a líbal prsa s postavenými tvrdými bradavkami.
„Jo… to… je… onooo… aaach,“ vzdychala Maggie, které na prsa byla hodně citlivá a chvěla se v návalech vzrůstající rozkoše, jak jí je laskal jazykem.

Bill se snažil ženu plně uspokojit, chvílemi se líbali, až Maggie poznala, že mladík začíná zrychlovat přírazy.
„Oh… oh… ještě… vydrž… prosím… oh,“ snažila se ho brzdit.
Měla orgasmus na krajíčku a když konečně vyvrcholila, Bill ji zaplavil pochvu semenem. Bylo to opojná a spalující slast, jakou již velmi dlouho nezažila.
Odpadli vedle sebe a zhluboka oddychovali. Maggie byla spokojená, neboř milování jí chybělo dlouhý čas, až mu skoro odvykla a Bill dosáhl uspokojení, byť s jinou ženou, než plánoval. Ale to mu nevadilo. I Maggie měla něco do sebe. Rozhodně mu poskytovanou rozkoš oplácela stejnou měrou.

Nyní mu mazlivě honila ocas, který se mu zase stavěl, jako by se již dvakrát neudělal. Magie se mu sama nastavila zadečkem, aby si ji vzal zezadu. A tak klečela a přijímala prudké a hluboké přírazy velkého ocasu, které jí dělaly nesmírně dobře, jak už byla dostatečně roztažená a promazaná.
„Mlask…mlask,“ Bill ji tvrdě šoustal a užíval si masáž poševních stěn a vlhkost pochvy rajcovní dámičky.
Pro zvětšení rozkoše si její nohy zapřel o ramena a pronikal do ní opravdu hluboko. Takto ji měl ve své moci, tvrdě přirážel a ještě ji držel za zápěstí vzpažené ruce.
„Jo… drž… uh… už… budu,“ zrychloval mlaskavé proniky do rozčvachtané kundičky.
„Ano… stříkeej,“ sténala Maggie a Bill přirazil naposledy a trhavě se do ní vyprázdnil do poslední kapky a pak znaveně odpadl.

Když se loučili, Maggie ho poprosila: „Už mě nenavštěvuj, ano? Bylo to hezké, ale nebudem z toho dělat vztah.“

***

Druhý den se Maggie stavila u Fergie.
„Děkuji ti za včerejší návštěvu. Byla milá i když přišla oknem,“ usmála se, ale pak jí mlaskla facku. „A to je za nevěru Donaldovi!“
Fergie se chytla za tvář.
„Ale, mami, s tím klukem jsem nic neměla!“
„Ale chtěla! Jenže Donald tě přišel nečekaně navštívit. Ten chudák z římsy mi všechno řekl. Ještě jednou něco takového provedeš a vydědím tě. To si pamatuj!“
„Tak už vím, kde skončil. No, ještě že nespadl dolů. Sama se divila, kde je, když ho v noci šla osvobodit. Ale co matka myslela, že mi děkuje?“ běželo Fergie myslí, když zavírala dveře a třela si rukou pálící tvář.

Autor

4.8 52 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marťas

Velmi dobře napsané. Má to šmrnc i vzrušení. Ještě štěstí, že z té římsy nespadl. Nakonec si užil i když ne s mladou. Ostatně sex se starší ženou má něco do sebe, oni do toho dávají víc.

Clark

Dobrý, takový konec jsem vážně nečekal, ale to je prostě Shock, že? dd
PS: když si mohu vybrat, mladá/zralá, obvykle vždy volím zralou.

Gourmet

Hezky napsáno, skvělá pointa!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x