mrdaná v posteli

Splátka dluhu

Libor nás navštívil zrovna, když jsme se slunili u bazénu na terase našeho nového rodinného domu.
„To mám radost, že jsem vás zastihl! Mám jen jednu věc. Jak to bude s mýma penězma?!“
Mluvil o splátce našeho dluhu za stavební projekt na náš dům. Polovinu dostal v průběhu projektu, druhou jsem mu slíbil po dokončení. Jenže stavba nás stála víc, než jsme čekali, tudíž i splátky půjčky bance vzrostly a na kamaráda nám jaksi nic nezbylo. A teď se tu právem vztekal, že jsme prošvihli už druhý domluvený platební termín. Žena znervózněla a usoudila, že je nejlepší čas odejít a nechat mě samotného se s ním nějak domluvit. Libor ji vyprovázel dlouhým pohledem, neboť na Evu v plavkách byl i zezadu hezký pohled, ale pak se zase obrátil na mě. Když jsem mlčel, náhle změnil tón řeči.
„Tak víš co? Prachy z tebe nedostanu, tak mě to splatíš v naturáliích a půjčíš mi na chvíli Evu, co říkáš? Máš moc hezkou manželku, já si užiju a bude to splaceno…“

Tak tohle jsem nečekal! Libor to asi taky nemyslel vážně, protože se na mě šklebil, ale pak mě znovu dostal.
„Tohle myslím fakt vážně!“ ztvrdl mu úsměv.
„Ale já ti přece nedám ženu na hraní, zbláznil ses!?“ vyskočil jsem z lehátka.
„Hele, mě ty tvoje výmluvy už serou! Buď prachy, nebo sex. Mě je to jedno. A když cukneš, tak ti pro svůj dobrej pocit nechám vod Ukrajinců zmalovat fasádu. Bejvali sme kamarádi, ale s tím je konec! Dám ti tejden, aby ses s ženou domluvil. Pak mi zavolej. Anebo pošli prachy na účet. Čau, kámo!“ Plácl mě po ramenou a odešel.
Zkoprněle jsem tam stál, zatímco Eva přinášela na tácu tři kávy a nějaké zákusky.
„Kam tak rychle šel? Jak jste se teda domluvili? “
„Jo… ještě nám počká a já zkusím ty prachy sehnat. Bude to v pohodě!“
Eva už dál nevyzvídala, zatímco já se děsil představy, že to její skvělý tělo mrdá jinej chlap!

Druhý den se u nás stavila Bára, má švagrová. Ač o dva roky starší než Eva, byly si velmi podobné. V plavkách na ni byl taky moc hezký pohled. Měla větší prsa než žena a taky si stále držela vysportovanou figuru.
Dnes se nám v bazénu předvedla v růžových bikinách. A jak světlá barva prosvítala, krásně se jí vyjímal tmavý drn v klíně a dvorce kolem vztyčených bradavek na prsou.
Po vykoupání se holky vytratily, podrbat si, zatímco já se dál zaobíral chmurnými myšlenkami okolo dluhu. Večer v posteli jsem si, bůhvíproč, vzpomněl na Báru a její kundu a zmínil se ženě, že si jí, na rozdíl od ní, asi neholí.
Eva se zasmála a pak mi sdělila tajemství, že ani nemá proč. Prý už pár měsíců s nikým nešukala. „Její bejvalej jí měl rád přírodní, a když se rozešli, neměla důvod to sundávat. A vůbec, moje vyholená kundička se ti nelíbí, nebo co?“ naoko se rozzlobila a já ji hned dokázal, že je to přesně naopak. Když jsme pak, příjemně znaveni, usínali, začal mi v hlavě rašit jistý plán.

Hned druhý den jsem Báru kontaktoval a dali si tajný rande.
Když přišla, skoro jsem se lekl, že mě tu načapala Eva, tak si byli podobné. Rozhodl jsem se to na ni hned vybalit a nekličkovat.
Poslouchala se vzrůstajícím úžasem a nad tou neomalenou Liborovou nabídkou jen hvízdla.
„Ty vado, to jako myslí vážně? A co na to Eva?“
„No právě, ta to ještě neví…. a znáš ji ještě líp než já, velmi pochybuju, že to odsouhlasí. Jenže já ty prachy nemám!“
„A co chceš po mě? Půjčit prachy? Já tolik…“
Přerušil jsem ji.
„Ne. Chci tě poprosit, zda bys za Evu..to..ehm..nezaskočila.“
A bylo to venku! Bára ztuhla a zatvářila se pohoršeně.
„Teda, Pavle, co si myslíš? Zaprodat mě za ségru… seš dobytek.“
„Promiň,“ zatvářil jsem se zkoušeně. „Já myslel, že když jsi dlouho neměla ..ten..sex.. tak..“
„Aha, sestřička zas kecala,“ ušklíbla se. „No. Je pravda, že teď nikoho nemám, ale zase nepůjdu s každým, že jo.“
Chvíli se odmlčela a pak pokračovala. „No a ten..Libor..jak vypadá?“ Zdála se být nalomená.

Dopadlo to tak, že se za určitých podmínek rozhodla tajně sestru zastoupit a podstoupit sex s Liborem.
Já ji měl Libora předem ukázat a mít podmínku, že se toho sexu musím zúčastnit jako divák z důvodu bezpečnosti.
„Jestli je chlívák a bude mě chtít třeba prcat zadek, tak má smůlu a ty mu to musíš zatrhnout,“ bylo její vysvětlení.
S vizáží Libora se uspokojila na fotce staré tři roky, a že u toho budu jsem jí taky mohl slíbit, takže zbývalo jen mu jen zavolat.
Libor byl souhlasem mé ženy tak vykolejený, že začal blekotat, že to zas tak vážně nemyslel, ale nakonec zajásal a dohodli jsme setkání v jednom penzionu na kraji města.
„Když už mi budeš šoustat ženu, tak ne v našem domě a posteli! Zaplatíš si pokoj,“ řekl jsem mu nekompromisně.
„Nojo, nojo, sice mi prachy visíš ty, ale tohle jsem ochoten si zaplatit,“ brumlal do telefonu.
Když jsme pak jeli s Bárou do hotelu, byla nervózní.
„Připadám si jak děvka a ty můj pasák.“
Mlčky jsem s ní souhlasil a podal ji na kuráž láhev vína. Tu jsme pak skoro celou vypili, než Libor konečně dorazil. Báru-Evu obdaroval kytkou, mě vodkou a po krátké konverzaci jsem se přesunul do křesla, oni na postel a v mazlivých dotecích a polibcích se vzájemně zbavovali oblečení.

Poprvé jsem švagrovou viděl nahou a byl jsem potěšen. Ta však nad tím, co viděla v Liborových trenýrkách, moc ne. Ven vyklouzlo to největší péro, jaké jsem kdy viděl.
Snad jen v pornofilmech měli čuráky větší.
Bára ho stěží obemkla rukou a začala honit. Ztopořením se mu ještě zvětšil, takže když mu ho začala kouřit, měla co dělat, aby ho do pusy vůbec pojmula.
Představa, že s tímhle by mrdal mou ženu, byla děsivá a já Báru i trochu litoval. Ta ho teď však snaživě kouřila a Libor opojeně vzdychal a přírazy jí ho tlačil hluboko do krku.
Bára mu ještě olízala koule, pak se vyměnili a Libor jí nalehl hlavou mezi nohy. Za jejích hlasitých stenů ji lízal zarostlou kundu a střídavě ji zkoušel vyprstit dvěma a třemi prsty.
Péro už mi stálo, že jsem si ho musel vyndat a taky pomalu honit, jak jsem byl tím živým pornem fascinován.
Když byla Bára dostatečně mokrá, Libor do ní zatlačil to své dělo.
„Pomalůůů..úúú…seš velkej… oh.. oh!“ sténala, když do ní vnikal, ale dostal ho tam skoro celého a pak zvolna začal přirážet.
Bára s doširoka roztaženýma nohama jen hekala a sténala, ale bylo vidět, že jí ten tlustý čurák nečiní žádnou bolest. Libor se vzepjal na rukách a pánví prudce přirážel a usilovně jí mrdal, než se rozhodl změnit polohu a otočil si ji na všechny čtyři.
Bára se mu nastavila, aby se mi mohla dívat do očí a pak už jen bolestně hekla, když do ní zajel zezadu.
„Aúúú..roztrhneš mě!“ křikla na Libora a s pohledem na mě dodala.
„Tohle si vypiješ!“
Pak koukala, jak si honím péro a vzdychala a sténala v rytmu přírazů. Když jsem vytekl, usmála se, pak přivřela oči a plně si užívala mrdání, jak ho do ní Libor tvrdě a usilovně mlaskavě zarážel, než si ji opět přetočil na záda.

Tentokrát si jí vzal vkleče a nohy ji držel zvednuté a doširoka rozevřené.
„Och…och…jo…to..je vono jo..ještě…jooo..už..už!“ ječela a vzápětí se udělala.
Libor ji nerušeně mrdal dál, než opět změnil polohu a hodil si ji na koníčka. Čurák se mu leskl od šťáv, a jak mizel v tmavém chuchvalci mokrých chlupů její kundy, když na něj dosedala, mě tak vyrajcovalo, že jsem vstal a s postaveným pérem jsem přistoupil k Báře.
Ta ani nemrkla a hned mi ho začala kouřit a tlumeně hekala, jak odsedávala na Liborově péru. Mačkal a hnětl jsem jí kozy, které poskakovaly, jak si jí Libor nadhazoval, když náhle hekl. „Už…už budu!“ Bára z něj seskočila, popadla mu ptáka, vyhonila rukou k výstřiku a celou dávku si nechala nastříkat na prsa. Zbytek pochytala do pusy a ještě mu ho celý olízala.
To jsem u ženy nikdy nezažil. Kouření nic moc, natož aby to spolykala, spíš by se pozvracela.
S povadajícím pérem jsem se vrátil zpět na křeslo, zatímco oni se ještě chvíli mazlili a pak byl konec. „Takže…dluh je splacen. Evo, byla si skvělá. Kdybys zase něco stavěl, dej mi vědět,“ šklebil se Libor, když se oblékal, pak ji naposledy políbil a odešel.

Protože Bára zůstávala ležet v posteli, prohodil jsem. „Měli bysme dodělat, co jsme začali.“
„Taky si myslím. Jsem přece tvá žena, tak máš na mě zákonný nárok, ne?“ usmála se a jakmile jsem se svlékl, divoce jsme se na sebe vrhli.
„Teď zjistím, jakýho má sestra kance, jak tvrdí. Pořádně mě vojeď! Chci to!“
Její sprostý slova mě vyrajcovali, že mi péro hned šlo do pozoru. Bára mi hned po něm šla a začala ho divoce a vášnivě kouřit. Pevné sevření rtů jezdící mi po čuráku sem a tam, bylo fascinující.
„Bože… to už…jsem..dlouho nezažil..oh oh!“ funěl jsem a Bára odpovídala.
„Eva nehulí, viď? Já ti to vynahradím, ach bože..ty ho máš..tvrdýho…chmmm!“
Kouřila mě přímo božsky, hrála si jemně s koulema a druhou rukou mi jezdila a hladila po zadku.
„A teď já!“ Přerušil jsem její jízdu a nalehl jí mezi nohy.
„Vraž ho tam…dělej..chci ho..už…bože…jooo!“ vzdychala a pomáhala mi ho tam zasunout.
Pak mi hned šla výpadem pánve naproti. Vklouzl jsem do ní snadno až po koule. Liborovo dělo ji pěkně otevřelo a promazalo.
„Och…je skvělej, tvrdej….ano. ano…mrdej svou děvku!“ ječela a přirážela mi naproti. Popadl jsem ji za zápěstí a rozpažil ji ruce.
„Tak jo, děvko! Vomrdám tě, a ty mi hezky podržíš!“
„Ano..ano..podržím ti…udělej mi to…budu tvá poslušná čubka!“ odpovídala.
Být submisivní a bezbranná ji zřejmě maximálně vzrušovalo.
Mrdal jsem to nádherný tělo pode mnou, které slastně sténalo, vzdychalo a hekalo pod divokými přírazy. Kunda mlaskavě čvachtala při každém přírazu a Bára ječela „Užžž..už!“
Během krátké chvíle měla jeden orgasmus za druhým. Cítil jsem stahy kundy kolem ptáka, ale držel jsem se a pak si ji vzal zezadu. Roztáhl jsem jí půlky zadku, zarazil ho do ní a zespoda ji prohmátl visící balóny koz.
Opět se rozvzdychala slastí, já mnul ty nádherný hebký pevný kozy a mlaskavě zarážel ptáka do nadržený kundy. Nakonec jsem ji opět položil na záda, její nohy si opřel o ramena a pak do ní zajel. „Néééé…jsi ..oh..hluboko…oh…prosííím..ne..ne!“ vykřikla, ale já nereagoval.
„Drž, mrcho…drž…uff!“
Tělem mi projela slastná vlna a já stříkal do ní záplavu semene v nejnádhernějším orgasmu mého života. Odpadl jsem stranou a vydýchával se, zatímco Bára mi ho hned začala kouřit a sát a lízat poslední zbytky semene.

Unaveni jsme usnuli. Než jsme hotel opustili, pomilovali jsme se ještě jednou. Dlouho jsme se mazlili, než jsem do ní vstoupil zezadu a v této poloze se i udělal. Bára se ale stihla otočit a nechala si postříkat prsa, kde si pak semeno rozetřela.
„Jsi fakt dobrej, ale je ti jasný, že tohle bylo naposled!“ řekla mi na zpáteční cestě.
„To chápu. Ale bohužel, seš lepší než Eva a co si teď počnu. Budu u ní myslet na tebe,“ odvětil jsem smutně.
„Ale, lásko, to nejde. Prostě život jde dál!“
Pohladila mě a prohrábla rukou vlasy.
„Já zkusím Evu trochu ukecat, aby se v sexu zlepšila, jo? Na mý rady dá.“
Než jsme ale dojeli domů, tak mi ho za jízdy vykouřila a vyhonila.
Opět zdůraznila, že je to naposled, ale do týdne jsme spolu opět skončili v posteli. Hrůza z toho, že se to provalí, mě opustila, až když si Bára našla přítele a náš vztah definitivně ukončila.

Poměry v sexu s manželkou se časem také kupodivu skutečně zlepšily. Na sex se švagrovou dodnes vzpomínám, ale nyní už máme každý svou rodinu, a ani když jsme s Bárou spolu chvíli sami, k tomuto tématu se ani v řeči nevracíme.

Autor

4.7 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

K výše uvedenému dílku jen uvádím, že vychází z reálné předlohy, kdy se mi v posteli vystřídaly dvě sestry – dvojčata, aniž bych to poznal. Dozvěděl jsem se to až později, kdy už to stejně bylo promlčené 🙂

Tomáš

jo o tom je spousta historek, jak dvojčata se vyměňovala a ani manželky, nebo manžele, to buď netušili, nebo jim to bylo jedno. A podobně… Velmi zajímavá povídka mimochodem. Díky za ní.

Martin

Super příběh . Hodně vzrušivé čtení .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x