Společník – ochránce

Jmenuji se Pavel a je mi 42 let. Živím se již deset let jako profesionální společník a ochránce a rád bych se s vámi podělil o některé svoje zážitky s klientkami, a nejen s nimi. Mezi moje zákaznice patří vždy jen dobře situované ženy, které si moje služby mohou dovolit. Pokud jsou sympatie vzájemné, často se domlouváme na nadstandardních sexuálních službách. Již mnoho žen u mě našlo splnění svých erotických snů a tužeb.

Ještě na úvod napíšu více o sobě a v dalších dílech se pak s vámi podělím o zajímavé příhody ze svého profesního života.

Vystudoval jsem práva, ale nějak mě to nikdy nebavilo a ve volném čase jsem se věnoval získání zbrojního průkazu a Krav Maga (obranné bojové umění). V tu chvíli jsem ještě netušil, že se mi to bude tak hodit. Abych si Krav Maga užil, musel jsem na sobě hodně fyzicky zapracovat, a tak teď mám při svých 175 cm stabilních skoro 90 kg, takže opravdu nejsem střízlík.

S právnickou praxí jsem přestal před deseti lety a napadlo mě moje současné povolání profesionálního společníka. Přes pár kontaktů z právnické branže mi bylo dohozeno několik podnikatelek, které si stěžovaly, že nemají s kým jít do společnosti, kdo by nebyl debil a neudělal jim ostudu. Měl jsem u nich úspěch a byly rády, že mají někoho, kdo je doprovodí a i ochrání. Dokonce jsem se kvůli nim naučil i tancovat, což je činnost, kterou jsem nikdy neměl rád a dodnes si ji užiji jen jako předehru k sexu.

Ze začátku se mé služby točily jen kolem prostého doprovodu a ochrany. Sexuální služby přišly po několika letech tak nějak samy, když mi jedna moje klientka, nazvěme ji zde Michaelou, požádala, abych u ní zůstal přes noc, že v poslední době špatně spí. To jsem brzy i zažil, protože jsme tu noc moc nespali, ale sexu si užili vrchovatě. Rád na Míšu vzpomínám, bylo to pak několik fakt hezkých dní a nocí.

Nyní je to již jinak. Klientky si mě doporučují mezi sebou a většinou se moc netají s tím, že si se mnou užily a že to potěšení mohu poskytnout i jiným. Většinou najdeme hezkou společnou cestu, jak si sex užít. Mám pro ně i připravený dotazník ohledně jejich sexuálních preferencí a tužeb. Z něj pak lehce vyčtu, jak moc dominantní či submisivní jsou a co by se jim líbilo. Svůj byt jsem si pak doplnil o soustavu skrytých kamer, abych měl něco na památku a nezřídka některé z žen sestříhané video posílám a zatím to vždy ocenily.

Své služby obojího charakteru poskytuji výhradně ženám a když je to možné, tak v sexu preferuji mladší submisivní ženy, které moc rád uspokojuji.

Ale abych vás neochudil o něco zajímavějšího, tak jednu příhodu přece jen na úvod zmíním.

Klientka se jmenuje Dominika a své služby jí poskytuji již pět let. Takto začalo naše první setkání.

„Dobrý den, Pavel,“ zvedl jsem úterního dopoledne telefon.
„Dobrý den, Pavle, Dominika,“ ozval se příjemný hlas.
„Jak Vám mohu pomoci, Dominiko?“
„Dostala jsem na Vás doporučení do Michaely, potřebovala bych využít Vašich služeb.“
„O jaké služby máte konkrétně zájem a kdy by to mělo být?“ zeptal jsem se.
„Jedná se o doprovod na pracovní schůzku a oběd. Také bych využila Vaše znalosti obchodního práva. Je to příští čtvrtek,“ odpověděla Dominika.
„To by nebyl problém, ve čtvrtek mohu. Finanční podmínky znáte, Dominiko?“ zajímalo mě.
„To není vůbec žádný problém, Pavle. Michaela mě o všem dopodrobna informovala,“ odvětila.

V duchu jsem si pomyslel, jak moc do detailu se Michaela zmínila o všem, co jsme spolu dělali. Pokud nic nezatajila, tak mě možná čekal víc než jen doprovod na schůzku.

„Super. Uvidíme se tedy příští týden ve čtvrtek. Pošlete mi, prosím, kdy a kde Vás mám vyzvednout. Je to tedy vše, nebo Vám mohu ještě s něčím pomoci?
„Děkuji, Pavle, zatím je to vše. Budu s Vámi v kontaktu. Zatím na shledanou,“ rozloučila se se mnou Dominika.

Super, pomyslil jsem si. To vypadá na příjemný příští čtvrtek. Do té doby mám jen dvě kratší zakázky, tak si užiji volna. Příští středu jsme si s Dominikou upřesnili pár detailů a ve čtvrtek dopoledne jsem přijel k jejímu domu, abych ji jejím autem odvezl na schůzku.

„Dobré dopoledne, Dominiko,“ pozdravil jsem ji.
„Dobrý den, Pavle,“ odvětila a podala mi klíčku od vozu.
„Prosím, Dominiko,“ otevřel jsem jí dveře u auta.
„Děkuji,“ odvětila a jeli jsme.

Obchodní schůzka i následný pozdní oběd proběhly bez problémů. Dominika mě představila jako svého právního poradce, ale v podstatě celou dobu jsem jen mlčel a pozoroval jsem účastníky schůzky. Mimo Dominiku tam byli již jen dva manažeři a společně řešili nákup zadlužené firmy, ale to mě fakt moc nezajímalo a měl jsem tak dost času si Dominiku pořádně prohlédnout. Moc jí to slušelo, je to krásná žena. Její štíhlá a vysoká postava v kostýmku se krásně nesla na vysokých podpatcích, a tak své obchodní partnery o dost převyšovala a byla si toho jasně vědoma. Dlouhé vlnité tmavě hnědé vlasy vytvářely zajímavé vlny a skoro černé oči jen dokreslovaly její krásu.

Odvezl jsem Dominiku domů.

„Na shledanou, Dominiko,“ a podával jsem jí klíče od jejího auta.
„Zůstaňte ještě, Pavle,“ překvapila mě Dominika.
„Zvu Vás na skleničku a prosím o Vaši společnost. Nebojte, tratit na to nebudete,“ dodala.
„Rád přijímám,“ odvětil jsem a vstoupil jsem s ní do jejich domu.
„Co si dáte?“
„To samé, co Vy.“

Dominika přinesla láhev vína a dvě skleničky. O otevření láhve a nalití vína jsem se již postaral já.

Dominika se uvelebila v křesle, natáhla si nohy na podnožku a byl to fakt krásný pohled. Očima jsem přejel celé nohy až k sukni, která teď končila výrazně výše než během dne. Seděl jsem naproti ní a mlčel. Oba dva jsme odpočívali a dívali se na sebe.

„Pavle, uměl byste mi namasírovat záda?“ prolomila ticho Dominika.
„Myslím si, že uměl,“ odvětil jsem s úsměvem.
„Pojďte,“ řekla a chytla mě za ruku a vedla mě prázdným domem.

Došli jsme k vnitřnímu bazénu, kde bylo již připravené masérské lůžko s olejem. Dominika se zcela beze studu pomalu svlékla a já teprve v tu chvíli měl možnost ocenit, jak moc krásná je. Lehla si na lůžko a já ji přikryl nohy a zadeček prostěradlem. Zahřál jsem si ruce a pomalu jí rozetřel olej po zádech. Pomalu a pečlivě jsem jí začal masírovat záda a krk. Nevynechal jsem ani jedno místo a bylo vidět, že si masáž užívá a že opravdu odpočívá. Skoro se mi zdálo, že usíná, ale nebylo tomu tak.

„Prosím i nohy, mám je celé ztuhlé,“ řekla mi.

Stáhnul jsem prostěradlo a začal se věnovat jejím nohám. Krásné a hladké, dlouhé a hebké. Pomalu jsem masíroval nožky, ale očima jsem zkoumal její zadeček a také její, již lehce orosenou, broskvičku, která byla dobře vidět. Byl jsem rád, že se Dominice masáž líbí. Opravdu nemohu říct, že by mě to nechalo chladným, ale první kontakt musí vždy vzejít od klientky.

Najednou se Dominika přetočila na záda.

„Prosím, ještě mě namaž celou olejem, mám to moc ráda.“ 
Teď už bylo jasné, kam vše povede.

Nalil jsem si olej do dlaní a začal jsem ji od krku celou pomalu natírat přes krásná a pevná prsa s již tvrdými bradavkami, přes bříško, kundičku až po špičky prstů na nohou. Dominika má tělo bez jediného chloupku jen těsně nad kundičkou má nechanou čárku tmavých chloupků. Celá jako by pod mými doteky roztála.

„Jazykem,“ hlesla, když jsem ji jemně začal hladit směrem ke chloupkům. V tu chvíli bych ji radši začal pořádně šukat, protože mi stál, až to bolelo, ale poslechl jsem. Aspoň jsem se celý svlékl, abych si vedle ní nepřipadal hloupě. Jazykem jsem jí projel mezi závojíčky kundičky a vyhledal jsem to nejcitlivější místo, které ženám přináší tolik rozkoše. Začal jsem poštěváček pomalu hladit špičkou jazyka a rukama jsem přejížděl lehce pro bradavkách. Dominika krásně vzdychala a byla neskutečně mokrá, ale já ji jen lehce hladil jazykem po kundičce a čekal, jak dlouho to ještě vydrží.

„Netrap mě a pořádně si mě vem,“ zašeptala, když už to nemohla vydržet. Posunul jsem si ji na kraj lehátka a dal ji pomalu nohy od sebe a začal do ní pronikat. Hezky pomalu, aby si to mohla vychutnat. Vždy jsem z ní skoro vystoupil a pak zase do ní proniknul tak hluboko, jak jen to šlo. Začal jsem zrychlovat a Dominika už sténala na celý dům.

„Ještě, přidej, udělej mi to,“ křičela těsně před tím, než se celá roztřásla v orgasmu, který na ni přišel. Pomalu se uklidňovala s mým ptákem v klíně, ale já si ji začal znovu nabodávat a zrychlovat. Jednou rukou jsem ji chytil pod zadečkem a přitahoval k sobě, prsty druhé ruky jsem laskal poštěváček. To nemohla dlouho vydržet.

„Už,“ jen vyhekla a snažila se mi sklouznout z ptáka. Oběma rukama jsem ji chytil a pokračoval v šukání. „Už ne, nemůžu,“ prosila, ale já jsem pokračoval. Věděl jsem, že si to užije, a tak jsem začal znovu zrychlovat.

„Můžu stříkat do tebe?“ zeptal jsem se Dominiky, ale netušil jsem, jestli mě vůbec vnímá.
„Stříkej, už nemůžu,“ zakřičela a potřetí se udělala. Dvěma třemi tahy jsem ji ještě projel a mokrou, rozšukanou kundičku jí pořádně vystříkal. Přitom jsem ji lehce hladil po těle, aby si doznívající orgasmus užila.

„Michaela měla fakt pravdu, když říkala, že si s tebou fakt dobře užila,“ šeptla Dominika.
„S tebou to bylo fakt krásné. Jsi úžasná, Dominiko,“ řekl jsem, zatímco jsem ji dál hladil po bradavkách a po bříšku. Jen kundičku jsem nechal na pokoji, přišlo mi, že toho má fakt dost.

Vzal jsem Dominiku do náruče a odnesl na gauč, kde se ke mně přitulila. Dál jsem ji hladil a šeptal do ouška, jak je krásná. Jak jsem ji měl blízko sebe, začal se mi zase stavět. Dominika si toho hned všimla a začala ho jemně masírovat. Natočil jsem si ji, abych ji mohl lépe laskat po těle a přejel jí přes kundičku až k druhé dírce. Tázavě jsem se na Dominiku podíval a začal jí análek hladit.

„Ano, ale pomaleji,“ zašeptala mi do ucha.

Položil jsem ji na záda, roztáhl nohy a jazykem přejel na teď extrémně citlivý poštěváček. Prstem jsem začal pronikat do zadečku, abych si ho připravil. Šlo to hezky lehce, určitě to měla ráda. Dominika mi ho ještě polaskala a já do ní pomalu pronikal. Můj pták byl ještě mokrý od jejího sekretu, a brzy jsem byl celý v jejím zadečku. Začal jsem přirážet a lehce jsem zrychloval. Dominika jen začala vzdychat víc nahlas. Ještě jsem zrychlil a najedou Dominika vykřikla a skoro orgasmem omdlela. I na mě to bylo tak akorát, tak jsem jí zadeček hezky vystříkal a Dominiku si k sobě přitáhl.

Už jsme nemluvili, jen jsem ji občas lehce pohladil.

Tohle bylo naše první pracovní setkání. Někdy příště se o Dominice dozvíte více a také o jejích dvou dcerách – Lucii a Klárince.

Autor

4.4 31 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Nápad má velký potenciál. Možná by to šlo trochu víc rozepisovat…. Nechci vypadat, že si stále stěžuju, každý autor má svůj styl – je to nápadité, téma zajímavé, ale na můj vkus moc „uspěchané“

Huhu

Hezké a zajímavé. Bude to pěkný seriál.

Jen prosím kotrekrora o ooravu chybky:
„Dostala jsem na Vás doporučení do Michaeli, potřebovala bych využít Vašich služeb.“

Ale jinak super 👍

Šmajda

Díky za upozornění. Chyba opravena.

Junior

Souhlasím se je to trochu uspěchané. Pokud je povídka plánovaná jako začátek seriálu tak čtenář přežije i to, že se v prvním dílu sex nevyskytuje. Nápad je skvělý a věřím, že se to v dalších dílech ukáže.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x