vystrikana-manzelka

Týden splněných přání

Konečně přišel den, kdy se mi manželka Míla vrátila z lázní. Odpočinutá, omládlá, svěží.
Po divokém večerním milování, mi najednou řekla, že mě chce odměnit, za to, že jsem ji dopřál ty lázně. Nic zvláštního jsem nečekal a o to víc jsem byl překvapen její nabídkou.

“Celý týden ti budu poskytovat vše, po čem v sexu toužíš a co tě láká. Dovolím ti všechno, pokud v tom nebude sado-maso a nebudeš mě to nutit polykat.”
Ztuhl jsem úžasem, ale pak jsem odpověděl: “A co z toho budeš mít ty?”
“O to se nestarej, bude to tvůj týden. Budu ti podřízená, nebo jak to budeš chtít a uvidíme. Třeba se mi to zalíbí. Vím, že jsem ti nedala to, co se ti tajně honí hlavou a hledáš to pak na netu. Tak jsem se takhle rozhodla. Souhlasíš?”
”Dobře,” kývl jsem a hlavou už mi vířilo tisíce nápadů, jak ty dny vyplnit.

DEN PRVNÍ

Ráno, u snídaně jsem na ženu mrkl.
“Tak dneska to bude takhle. Ty budeš nadržená a všechno si zařídíš sama, víš jak to myslím?”
“Jasně, miláčku,” usmála se, dala mi pusu a šli jsme do práce.

Odpoledne jsem seděl před televizí, v ruce pivo a nervózně pokukoval po hodinách.
Bylo po šesté, když Míla konečně dorazila.
“No, to je dost! Kolik je hodin a žádná večeře!?” rozkřikl jsem se, sotva vstoupila do pokoje.
“Promiň, lásko, trochu jsem se zapovídala s kamarádkami,” došla až ke mně a dala mi pusu.
Z dechu jsem cítil alkohol. Že by se předtím nadopovala?

“A co kdybych se ti omluvila?” řekla zastřeným hlasem a poklekla na koberec.
“No…jak velká bude ta omluva?” odpověděl jsem a vzrušeně sledoval, jak mě dlaněmi hladí přes klín, zručně rozepíná kalhoty a vytahuje ocas.
“Veliká!” zněla odpověď a už ho začala honit a mazlit se s ním.

“Och…jak je veliký…a horký…chci ho!” začala ho kouřit.
Ocas byl sevřen vlhkými rty, vyjížděl a zajížděl jí hluboko do krku, jak si ho tam vzrušením sama pouštěla. Oči měla stále upřena do mých a bylo to tak vzrušující, že stačilo pár pohybů a už to ze mě šlo v trhavých dávkách. Žena si ochotně nechala postříkat obličej a pár kapek i slízla, ač určitě s velkým sebezapřením.
“Omluva se přijímá”, vydechl jsem a žena mi ho vrátila zpět do kalhot a odešla.

***

Večer jsem padl do postele jako zabitý. Míla přišla až za chvíli ve svůdné noční košilce, kterou si ten den pořídila. Vypadala fakt sexy. Svůdně se usmívala, přilehla ke mně a začala mě hladit ve vlasech a líbat.
“Pojď se tulit, moc bych tě chtěla,” a na důkaz si svlékla košilku.
“Hm,” zabručel jsem.

Míla vklouzla pod pokrývku. Cítil jsem, jak mi stahuje trenky ke kolenům, rukou mi ho začala honit a vzápětí i kouřit.
Přitom odhrnula peřinu a pokračovala ve zpracovávání ocasu, až stál pěkně tvrdý a připravený.
Obkročmo na mě nasedla, sklonila se a prsy mi přejížděla po obličeji. Vysunul jsem jazyk a kmital po oblinách prsou, jak mi jezdily po tváři sem a tam. Bradavky byly už nalité a tvrdé.
Natáhl jsem ruku a po stehně ji sjel mezi nohy. Žena jen vzdechla, trochu se nadzvedla, abych se dostal dovnitř. Prsty v ní zmizely lehce, jak byla úplně mokrá. Mlaskavě jsem ji šoustal prsty a dál ji líbal po prsou.

Pak ocas uchopila do rukou, nasedla na něj a začala odsedávat a určovat si hloubku a rychlost pronikání. Ruce mi zaťala do hrudi a vzdychala a sténala.
“Ach..ach…kráááásně mě…projíždí…uuuááá…je velký!” vzrušeně sténala a oči měla přivřené.
Já ji dlaněmi mnul prsa a dráždil bradavky. Nakonec se zaklonila, rukama se mi zapřela o kolena a prudce odsedávala. Pohled na ocas, vyjíždějící ven a zase mizející v houštině černých chlupů byl tak vzrušující, že jsem jen zachrčel.
“Áááh…stříkám!” a pumpoval do ní semeno.

Míla se odbavila za chvilku a pak na mě uvolněně padla.
Zůstali jsme chvíli v objetí, pak mi dala pusu, přesunula se na svou stranu postele a oba jsme okamžitě usnuli.

DEN DRUHÝ

“Dnes přiveď nějakou kámošku a já si to s ní rozdám. Ty se můžeš přidat,” prohlásil jsem rezolutně a Míla se zakuckala, jak překvapením vdechla lok kafe.
“No..to…snad,” mírně zaprotestovala, až jsem bouchl do stolu.
“Sem řekl, ne?!”

Trochu jsem to asi přehnal, říkal jsem si cestou do práce, až mi v poledne pípl mobil se zprávou. MAS TO MIT,  svítilo na displeji.
“Je to dobrý,” spokojeně jsem si zabručel a už se těšil na odpoledne.

Míla dorazila domů hodinu po mně a s sebou přivedla kamarádku Vendu. Už jsem ji od vidění znal. Byla to pěkně rostlá zrzka, typově podobná mé ženě.
Dali jsme si víno, a když se děvčata uvolnila, přesunul jsem se do křesla. Venda přede mě předstoupila a předvedla mi striptýz. Svlékla si triko a kalhoty a zůstala jen ve spodním krajkovém prádle.
Nosila tanga, ve kterých ji krásně vynikaly pevné půlky zadečku. Podprsenku vyplňovala plná ňadra, tak akorát k její postavě.

“Pojď sem,” natáhl jsem k ní ruku a přitáhl ji k sobě. „Dostaneš pusinku.”
Venda se naklonila, ale místo pusy jsem ji zajel jazykem dovnitř.
Venda otevřela ústa a splynuli jsme jazyky.
Jak jsme se tak líbali, Míla mi začala kouřit ocas. Rukou jsem rejdil Vendě po těle, prsou a zajel jsem ji i do klína. Jen vzdychla a nechala mě tam dráždit prsty.
Když mi ho Míla krásně postavila, lehla si na záda a já do ní prudce vnikl.
Venda se nasunula nad Mílu a ta ji hned jazykem začala lízat zarostlý klín.
Přidušeně přitom sténala, když jsem ji tvrdě projížděl, držíc jí za kotníky doširoka roztažené nohy. Venda vzdychala a přejížděla si rukou prsa s naběhlými bradavkami. Pak se holky vyměnily.
Venda už byla úplně mokrá, že jsem do ní zajel lehce až po kořen.
Míla nás pozorovala, vzrušeně se hladila po těle a prstem se sama šoustala v klíně. Díval jsem se na ni a ten pohled mě ještě víc rozrajcoval, že jsem Vendu sjížděl v šíleném rytmu. Ta pode mnou vzdychala, sténala a křičela slastí, až se udělala.
Vyjel jsem z ní a nastavil ho Míle před pusu. Hned ho sevřela rty a stačilo jen pár pohybů hlavou a už se jí do pusy valila první dávka.

„Fuj, víš, že to nesnáším!“ řekla mi poté, co se vrátila z koupelny, kde celou dávku vyplivla a vypláchla si pusu.
„To mně to neva,“ podotkla Venda a začala mi ho chystat na druhé číslo. Kouřila taky hezky. Jemně ho vzala do pusy, sála ho a jemně mi mnula koule. S Mílou jsme se mezitím líbali, ale náhle jsem pocítil mravenčení a musel Vendu zastavit. Holky mi teď nastavily zadečky.

„Takhle ne, vlezte si na sebe. Ty, Mílo na Vendu, tak…dobrý,“ narovnal jsem si je na sebe a projel nejdřív ženu. Polohu zezadu zbožňovala a teď vzrušeně vzdychala a poskakovala na Vendě. Tu jsem taky nemohl nechat dlouho odpočívat. Tvrdě jsem ji ho tam napasoval, až vyjekla, ale pak začala slastně funět. Do Míly jsem mezitím zasunul dva prsty, takže holky sténaly dvojhlasně.
„Bože… to je krása…máš ho.. krásně dlouhýho,“ vzdychala Venda a když jsem zkusmo zajel prstem do dírky zadečku, zaječela.
„Jo…jo…ještě,“ a tak jsem ji projížděl anál prstem a ocasem tvrdě plenil klín. Míla mezitím slezla a pošeptala mi, že nás nechá samotné.
„Neudělej mi ostudu“ a políbila mě na tvář.

Venda byla zcela v extázi. Vyměnil jsem prst za ocas a pomalu ji ho zasunul do zadku. Šlo to poměrně snadno a Venda přímo řičela slastí. Rukou se třela v klíně a zadečkem mi šla naproti. Koule ji pleskaly o půlky, ale tlak svěrače a pohled na mokrý ocas zajíždějící mezi půlky zadečku se nedal dlouho vydržet. Zaúpěl jsem a semenem ji vyplnil střeva. Venda se odbavila už poněkolikáté.
„Jsi úžasný,“ řekla pak znaveně, když jsme odpočívali.

Po chvíli mi vjela rukou mezi nohy a pohrávala si s povadlým ocasem. Jemně ho začala honit a po chvíli se zvedla, pomohla si pusou a znovu mi ho postavila.
„Pojď na mě,“ zastřeně řekla a doširoka roztáhla nohy. Pak zavřela oči a naplno se poddala příjemným pocitům. Mě už to tolik nebavilo, ale stál mi, a tak jsem ji zvolna a táhle projížděl. Venda si mě na sebe přitiskla a šeptala mi do ucha.
“Máš…ho…krásně….velkýho…to…je… krása… pořádně .. mi..to uuuch….udělej…áááhh.. Chtěla bych..tě …zase…někdy…abys mi projel… dírku…ohhh!“
Neodpověděl jsem, ale ty řeči mě vzrušovaly, že jsem zrychlil a zesílil přírazy.

Náhle jsem zahlédl ve dveřích ženu. Byla už oblečená a pozorně nás sledovala. Pak si vjela rukou pod sukni, po chvíli ji vytáhla, olízla si prst a jakoby ho kouřila. Kmitala po něm mrštným jazýčkem s pohledem upřeným na mě.
Uf, dělaly se mi mžitky před očima a tvrdě jsem píchal to tělo pode mnou. Venda hlasitě sténala a zase se udělala, až to začalo už přicházet i na mě. Raději jsem změnil polohu.
„Dala bys mi nohy na ramena?“ zeptal jsem se.
„Ráda,“ řekla Venda „ale pomalu, nebo mě roztrhneš,“ usmála se, když vzepjala nohy a zapřela mi je o ramena.
Pomalu jsem do ní zajel a když jsem dosáhl dna, řekla: „Teda. jsi moc hluboko. Prosím…moc …nepřirážej,“ zaprosila a pouze se vlnila do stran a způsobovala si tak sama rozkoš.
„Už… budu.. ještě….ještě…úúúúžž!“ s hlasitým sténáním se udělala a znovu jsme změnili polohu.
Vzal jsem si ji vkleče zezadu a přitom ji hnětl prsa. Tentokrát jsem ji nešetřil a tvrdě ji mrdal, ale Venda držela. Zapřela se rukama a s hlasitým sténáním příjímala přírazy.
Brzy jsem se definitivně udělal a naposledy se do ní vystříkal.

Když jsme se oblékali, Venda mi pak do ruky vtiskla vizitku s telefonem.
“Někdy se ozvi. Máš úžasný péro.”
Míla zatím uvařila kávu a Venda prohlásila, že je uspokojena na dlouho dopředu a jestli ten její bude večer chtít sex, tam má smůlu, protože ji má úplně bolavou.

DEN TŘETÍ

„Téma na dnešek je přepadení,“ oznámil jsem ráno Míle. „Přepadnu tě doma, hned jak přijdeš, takže si vem nějaký šaty, který ti můžu roztrhnout, kdyby ses náhodou bránila.“
„Hlavně žádný násilí, lásko,“ řekla a odešla.

Jenomže já ji neřekl, že si na akci pozvu svýho kamaráda Tomáše. Míle se líbil, ale na sex ve třech si netroufala, i když ji to lákalo, jak mi jednou prozradila. Tak teď je vhodná příležitost, napadlo mě a už jsem se těšil na odpolední znásilnění vlastní manželky.

Cvakly dveře a já s Tomášem, schovaní v koupelně, slyšeli Mílu, jak volá.
„Už jsi doma, miláčku?“
Dveře se otevřely a proti Míle stál urostlý muž s omotaným ručníkem kolem pasu, jinak nahý.
„Tome? Kde je…?“
„Tak jsme se dočkali, děvko! Pojď!“ vtáhl ji do pokoje a povalil na rozložený gauč.
„Hřiště je připraveno,“ řekl a to už jsem dovnitř vešel já, taky do půl těla nahý.
„Co..co chcete se mnou dělat?“ hlesla žena s hranou, možná, oprávněnou obavou.
„Co asi?“ zašklebil jsem se. „Chceš se sama svlíknout, nebo ti ty hadry máme servat?“
„Já…já nechci..nechte mě,“ zkusila Míla poslední obranný pokus.
Hmátl jsem po ní, ozval se praskot látky a halenka byla na dva kusy. Sukně i silonky už šly lehčeji, neboť žena rezignovala a pak už jí zbylo jen spodní prádlo.

S Tomem jsme si ji prohlíželi a pochvalně mručeli. A pak si Tomáš strhl ručník kolem pasu.
To, co Míla spatřila, ji vyděsilo. Tomáš měl ocas délky přes 20cm a ten se mu teď napřimoval a rostl do šířky.
Tomáš si ho pozvedl a se slovy: „Kuř holka, to si dáš!“ ho Míle vtlačil do pusy.
Jen jeho žalud ji hravě vyplnil celou pusu, ale on se tlačil dál, až se jí rty rozevíraly do maxima.

Mezitím jsem ji zbavil podprsenky a hnětl ji prsa a dráždil bradavky. Tomáš ji pomalu souložil do pusy a to mu ještě ocas svírala oběma rukama u kořene a honila. Za chvíli Míla pocítila záškuby přes rty a už se z něho valila bílá záplava. Jen taktak uhnula hlavou a mohutné cákance spermatu zasáhly zeď za gaučem. Z jeho ocasu však šly další a další proudy semene.
„Uuuhhh“ funěl v extázi Tomáš a sám si ho honil, aby z něj vymáčkl i poslední kapku.

Já ženě zatím stáhl tanga a dlaní přejel klín.
„Jo, takový mám rád,“ řekl jsem a zabořil ji hlavu mezi nohy.
Jazykem jsem neomylně nacházel ta správná místa a přes její rty vycházely tiché steny. Když jsem jí začal laskat klitoris, už se neudržela a uvolnila své šťávy, které jsem hbitě slízal. Krásně vlhla a uvolňovala se pod dotyky.

Tomáš si honil to své obří péro a bylo vidět, že má chuť na zásun.
„Uhni!“ odsunul mě, ženu si porovnal na gauči, popadl nohy za kotníky a zapřel o ramena.
Jeho silné paže ji pozvedly v pase a mohutný žalud rozevíral doširoka úzkou pánev, až Míla začala bolestně sténat a házet sebou do stran. Zezadu jsem ji znehybnil a podržel a Tomáš pokračoval v tlaku. Péro milimetr po milimetru mizelo v klíně, Tom se naklonil a slastně ji funěl do obličeje a jazykem rejdil po krku a prsou.
„Ahhh…bože už to..nejde.. už prosím ne!“ bolestně Míla sténala a asi se cítila jak napíchnutá na rožni.
Tomáš ho povysunul a polil si ho pivem.
„Bude to líp klouzat, hehe!“ a tvrdě přirazil.
„Néééééé!“ projelo obří péro hluboko do Míly.
Jen jsem vykulil oči.
„Ty vole, tys ji projel!“ řekl jsem a Míla s očima zalitými slzami zvedla hlavu a spatřila Tomovo péro skoro celé zaražené v jejím těle.

Když ho pomalu vysunoval, byl to pro ni slastný pocit uvolnění.
Tomáš, asi sám znervóznělý z této situace, už přirážel pomaleji a ne tak hluboko. Po chvíli mu začalo v těle cukat a Tomáš, s nepřítomným úsměvem, se do mé ženy trhavě vyprazdňoval.
Pak odpadl stranou a hluboce oddychoval prožitý vrchol.
Jeho místo hned jsem zaujal já. Pomalu jsem Míle projížděl roztažený klín a jemně se třel o poševní stěny, až ji z úst vycházely steny slasti. Pak jsem zrychlil přírazy a přirážel tvrději, což v ní vyvolávalo ještě příjemnější pocity. Můj výron ani necítila, jak byla přeplněna Tomovým semenem, a tak, když jsem z ní vyklouzl, divila se, že jsem už hotov.

Pak chtěla vstát, ale já ji hodil zpátky na gauč a pérem ucpal pusu. Zakuckala se a mezi nohama ucítila rejdit jazyk.
To se činil Tomáš. Žena se nám tedy odevzdala a rozhodla si to užít, když už neměla jinou možnost. Mě vykouřila skoro až k vrcholu. Tomáš ji rozparádil v klíně tak, že když ji ho tam pak zarazil, už to pro ni nebyla taková bolest. Vyjekla sice, ale pak už jen slastně vzdychala.
Po Tomášovi jsem si ji vzal zezadu a to tak tvrdě, že se musela zapřít o zeď.
Vykloněna hlavou do strany měla pusu vyplněnou Tomášovou kládou. Já si ji chytil v pase a divoce si ji přirážel proti svému ocasu. Cítila mě hluboko v sobě a slastně přes Tomův ocas vzdychala.
„Ano.. ještě,..mi to…dělej…už…úúúúžžž,“ zavyla a udělala se.

Já už byl také hotový a sotva jsem odpadl, zarazil se do ní zezadu Tomáš. Její klín na to nebyl připravený a teď se jen pomalu otevíral jeho rozměrům.
Nabuzený Tomáš ho tam ale rval tvrdě a nekompromisně a na její vzdechy a prosby nereagoval, dokud ho neměla celého ve svém těle.
„Ohhh…seš velkej…pomalůůů!“ sténala.

Tomáš znehybněl a vychutnával si svou chvilku. Pak ji pozvolnými tahy projížděl, až se jí před očima rozblikala světla vyvrcholení a v lehkém bezvědomí padla na břicho. Než se probrala k sobě, ležela na zádech s široce roztaženýma nohama a já ji projížděl tvrdými přírazy. Sotva otevřela oči, jen jsem vyjekl.
„Tady máš něco na památku, děvko!“ a semenem jí vystříkal dělohu.
Míla už byla zcela hotová a za chvilku hluboce usnula. Dali jsme si s Tomem pivo a poté, příjemně znaveni, šli spát.

DEN ČTVRTÝ

“Včera to bylo…nevím…jsem z toho taková zmatená. Skvělý a zároveň hrozný,” rozpačitě míchala Míla kávu.
“A ještě bude,” usmál jsem se nad jejím vyděšeným výrazem.
“Dnes se nebudem milovat, ale šukat, mrdat, prcat…prostě budem používat co nejdrsnější výrazy. Výkřiky, nadávky, prostě brutální sex bez zábran!”
“Ty máš teda chutě, tohle mě moc nebere,” komentovala to žena, ale neměla na výběr. Byl to můj týden přání.
“Nezapomeň, ale žádný bití a polykání!” dostalo se mi ještě upozornění.

Sotva jsem přišel domů, Mílu jsem zastihl v koupelně. Nenápadně jsem zamkl a zezadu ji objal.
“Chceš si zamrdat?”
“Ani ne, musím ještě prát,” odmítla mě.
Chytil jsem ji za ruku a řekl: „Ale ty to chceš, tak toho nech a buď hodná a poslušná kurvička.”
Vytrhla se mi a stiskla kliku. Nic.
„Mám pastičku na takové děvky, jako jsi ty,“ pousmál jsem se její bezmoci a zamával ji před očima klíčem. „Nech toho a užij si to, jak nejlíp můžeš.”

A před jejími zraky jsem si vyndal ocas a začal ho pomalu honit.
„Otevři hubu a pěkně mi ho vyhul!” pobídl jsem ji a Míla, chtě nechtě, se s povzdechem sklonila a poslušně ho vzala do pusy. Sevřela rty pevně k sobě a pěkně ho sála, jazykem laskala žalud, moc dobře mi to dělala. Když mi ztvrdl na kámen, dál ho honila rukou, zatímco jsem ji zbavoval oblečení. Vyhrnul jsem ji sukni a když stáhla nohy k sobě, houkl jsem.
“Roztáhni nohy, ať ti můžu prohmátnout kundu!”
Poslechla a já ji vrazil do klína dva prsty. Asi ji to zabolelo, protože sykla, ale já ji prsty začal šoustat. Nevnímal jsem její protesty a prosby.

„Bože, ty máš kundu.” funěl jsem, zatímco žena mi stále honila tvrdý ocas. Pak jsem pocítil, jak vlhne.
„Hm, tak kurvičce se zachtělo píchat, co?”
Přidal jsem další prst. Roztahoval jsem ji díru, dráždil a prsty mnul poštěváčka. Míla začala hlasitě hekat a tekla jak vodopád.
“Krásně mi to děláš…chci mrdat…vraž mi tam to svoje tvrdý péro…chci to…oh..oh!”

Povalil jsem ji na podlahu, vsunul jsem jí ruku pod zadek, zvedl jí boky a prudce do ní zajel. Jen hekla, jak ji ocas roztáhl pysky a celý v ní zmizel. Míla s hekáním a sténáním přijímala mé zrychlující přírazy.
„Líbí se ti to mrdání, šoustavá děvko?“ ptal jsem se jí mezi přírazy.
„Ne…nelíbí!“ sténala v odpověď, což mě ještě více přimělo k tvrdším přírazům.
„Takový péro… jsi v sobě … už dlouho…neměla!“ prudce jsem přirážel pánví a držel ji nohy co nejvíc roztažené.
„Och, och…krásně mi…to děláš. Máš…úžasné…péro…Dál mě prcej…píču mi….pořádně.. rozmrdej. Vymrdej svou ..děvku!”“ křičela a sténala.

„Nastav mi kundu zezadu. Pořádně tě protáhnu!“ přikázal jsem a ona hned sama se otočila a vystavila mi pohled na krásný zadeček a mokrou roztaženou kundičku.
Zajel jsem do ní jak po másle a začal kroutit boky. Cítil jsem, jak stáhla svaly a s táhlým zakňučením se nechala unášet orgasmem. To už bylo moc i na mě. Párkrát jsem ještě přirazil a už jsem cítil nezadržitelný pocit valícího se semene do jejího těla. Vlny orgasmu ji plnily dělohu, jak stahující se poševní svaly mi pevně obemykaly ocas.
Když jsem z ní vyjel, z klína ji vytékalo semeno smíchané s jejími šťávami.

Míla pak pokračovala v započaté práci a při večeři mi řekla.
“Nezlob se, ale večer nic nebude. Mám toho dost a ještě na zítra si určitě něco vymyslíš, tak si musím odpočinout.”
“O.K.,” odvětil jsem, ale když se sprchovala, dostal jsem na ni neodolatenou chuť.
Když jsem vstoupil do koupelny, usmála se, jako by mě čekala. Ve vaně si dřepla, rozepnula mi kalhoty, vytáhla tuhnoucí ocas a začala kouřit. Pohybovala hlavou stále rychleji a já jen drmolil, že „už už buduuu“. Výtrysk semene ji zasáhl do obličeje a zbytek ji stékal po ruce a kapal do vany. Bylo hotovo. Žena se vysprchovala a já pak zavedl řeč.
“Na zítra si do práci vezmi nějaké sexy šatečky. Naberu tě jako děvku na výpadovce na konečný patnáctky. A nebuď moc drahá.”

Oba jsme se zasmáli a šli spát.

DEN PÁTÝ

V dohodnutý čas jsem jel po výpadovce a Mílu jsem poznal hned. V džínové minisukni, síťovaných punčochách, vypasovaném tričku a vysokých kozačkách pod kolena vypadala vážně jak děvka. Zastavil jsem a stáhl okénko.
“Za kolik?”
Sehnula se a řekla: “Vypadáš dobře. Tak 500 za orál a 500 za jedno číslo.”
“Beru,” kývl jsem a žena si přisedla.
“Už jsem musela odmítnout dva zákazníky. Řekla jsem, že čekám stálého klienta,” prohodila a já po ní hodil okem, jestli si dělá legraci. Asi nedělala, protože se tvářila vážně.
“Jo, a prachy předem,” odstrčila mi ruku, když jsem ji sáhl na stehno. Zastavil jsem na odlehlém místě a dal ji tisícovku.
“Dobrý,” řekla. “Chceš ho vykouřit v autě?”
“Třeba,” souhlasil jsem a stáhl si kalhoty ke kolenům.

Nejdřív ho trochu pohonila a pak otevřela pusu a začala ho kouřit. Dělala to pomalu a mazlivě a až pak začala zrychlovat pohyby hlavou. Snaživě si ho pouštěla hluboko do krku, kam až to šlo. Jazykem tepala naběhlý žalud. Vypomáhala si i rukou a ve chvíli, kdy mi v ocase začalo cukat, přitiskla se na něj rty. Dávka semene ji šla snad přímo do krku. Bylo vidět, jak polyká vše, co jsem do ní napumpoval. Nato mi ho ještě očistila jazykem.
“Dobrý? Takhle sis to přál?” řekla a zbytky semene si otřela ubrouskem.
“Skvělý! Ale já tě…”
“Já vím, nenutil, ale děvky to polykají, tak co mi zbývalo,” konečně se i ona zasmála.
“No, popravdě, nic moc, ale dá se to zvládnout. Ale nečekej, že ti to tak budu odteď dělat. To bude jen za mimořádnou odměnu.”

“Tak a teď jdeme ven, odpracovat si to druhé pětikilo,” vylezli jsme s auta.
Kapota bude stačit, pomyslel jsem si. Přitáhl jsem ji k autu a ohnul přes blatník. Vyhrnul ji minisukni a zálibně poplácal po zadečku.
„Seš pěkná kost! A podvazky,..hmm..to je moje,” řekl jsem s pohledem na podvazky a tanga mizející mezi krásnými oblinami jejího zadečku a prstem ji sjížděl níž, mezi sevřené nohy.
“Roztáhni nohy, děvko!”

A sotva tak učinila, zajel jsem ji s tvrdým ocasem dovnitř. Nemilosrdně se tlačil do staženého klína a z úst Míly vyšly bolestné steny.
Když jsem dosáhl dna, pozvedl jsem si ji výš na kapotu, vyhrnul triko a podprsenku a pevně ji objal prsa.
“A co zadek? To je za stejný prachy?”
“Neblbni… tam ne,” řekla Míla.
“Nekecej, děvko, já tady rozhoduju,” roztáhl jsem ji půlky a začal žaludem tlačit na svěrače.
“Ne.. sakra..nech mě!” začala sebou škubat a bránit se, ale já ji stlačil břichem na kapotu a prudce přirazil.
Svěrač povolil a ocas kousek po kousku v ní mizel. “Oúú..aúúú..pomalúúú…oúúú!”
Míle lezly oči z důlků, ale já už jen párkrát prudce přirazil a byl v ní celý. Pak jsem začal přirážet a Míla jen bezmocně jezdila po kapotě sem a tam. Tvrdě jsem ji projížděl, a tak jen držela a bolestně hekala. Jak se zadeček uvolnil, konečně ji to začalo dělat dobře a začala stále rychleji sténat.
“Joo..už…asi…budu…oh,” vzdychala a cítila blížící se orgasmus. “Vystříkej mě…udělej se…do mě..oooch,” vykřikla v orgasmu a já ji poslušně plnil střeva spermatem.
A to byl konec. Jinak bych si musel připlatit.

Cestou domů si žena oddechla.
“Tak, konečně to mám za sebou. Seš kanec a prasák, abys věděl, ale… až na pár věcí mě to docela bavilo. A prosím teď o pár dní oddychu, abych se dala do kupy. Pičku mám úplně rozmrdanou. Zvlášť po té akci s Tomášem.”

***

Tak skončil můj týden splněných přání. Něco jsme pak provozovali i dále, ale jinak se podobná nabídka už nikdy neopakovala a já musel své neukojené touhy zas přenést zpět do říše fantazie anebo internetu.

Autor

4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Šílená akce. Sotva mu přednesla tu nabídku, tak mě napadlo jen to jediné – že potřebuje zamaskovat lázeňské úlety a po čase mu slavnostně oznámí, že čekají miminko 🙂 V ten čtvrtek bych nahradil výraz „péro“ něčím peprnějším, aby to bylo v duchu zadání. A nemá náhodou týden 7 dní? 🙂

Trysky

Ještě 2 dny chybí.
Jen jsem si celou dobu říkal, jestli to náhodou neskončí rozvodem. Ale jinak rozhodně dobrý nápad a skvělé zpracování.

Fred

Zřejmě se jednalo o pracovní, nebo spíš prcovní týden a ten má jen 5 dní. Ale vzhledem k širokému záběru a všehochuti už by asi nebylo o čem psát, aby se to v textu neopakovalo.

Fred

Sice mě napadlo, že zbývající dva dny by se daly vyplnit kaviárem, nebo klinik, ale jsem rád, že jsi to neudělal. Pár fešáků by sice slintalo blahem, ale pro nás ostatní bys dobrou povídku vyloženě zazdil.

Martin

Upřímně kaviár tu už jednou byl a ani jsem povídku nepřečetl do konce . Bylo mi na blití .

Martin

Velmi zajímavý týden . I když nevím jestli bych to zvládl .

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x