Venkovská selanka – oslava (1. část)

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Venkovská selanka

O s l a v a
Dnes byl u Bieka zvlášť významný den. Vlastně už to začalo odpoledne, kdy byl slavnostně svezen poslední klas z pole.
To nebývalo, aby selka jela na pole s čeledínem a sedlák s děvečkou. Vinca vlastně poslední dobu nevycházel z údivu. Selka si ho předcházela, až mu šla hlava kolem. Ještě dnes se těšil, že pojede s Ankou, která se k němu vinula, jak jen mohla.
Kdyby Anka neměla lufta z pantáty, tak by dřela Vincovi ptáka, jak by se dalo.
Schválně vstávala každý ráno před Vinckem, než se šel omýt i když se jeho úspornému styku s vodou sotva dalo říkat mytí. Anka se před ním myla, až mu zrak přecházel. Potvora.
Schválně si drhla prsy, které jí snad den ode dne rostly a tvrdly. To její rajbování jim šlo zřejmě k duhu.
Když přecházelo mytí na nohy, musela sukni vyhrnout nahoru. Její chlupatá tlamička se pak na Vincka rozevírala v celé parádě. Zajímavý je, že se u toho poslední dobou nachomejtl i pantáta.
Samozřejmě se Anka nezapomněla přesvědčit co to s Vinckem dělá za pohromu.
Jeho klacek se projevoval přes spodky k slastné potěše Anky. Vincek jí to zase na oplátku vracel.
Když pantáta odešel, tak se provokativně před Ankou šel vymočit na hnůj. Stačilo, když ho vytáhl na vzduch, to Anka byla v transu, což teprve když ho dvakrát rukou přejel a odkapal.

Vinca netušil, že toto jeho ranní provokativní ukončení pozorovala selka s rukama stisknutými mezi stehny. Nebýt toho, tak by jí neušlo, že ten její pase po Ance.

Vinca byl dříč ve všem. Do školy nechodil, na to nebyl čas. Pánů si vážil, poslouchal je. O ženských si myslel svoje.
K selce Biekový měl zvláštní vztah. Byla to paní, ale taky kus ramlice.
V hospodě se ho chlapi na ní vyptávali, jako co a jak v posteli. Měla pověst klisny, která nebýt Bieka, tak musí mít vždy tři chlapy, aby ukojili její chutě.
Vinca na ní nemohl nikdy říci nic špatného. Jó, k pantátovi byla přítulná, to von si kolikrát po ní hrábnul, když zapomněl, že je Vinca v seknici, ale selka o sebe dbala.
Když se myla, tak vždy zatáhla záclony, aby jo nic nebylo vidět. Vinca by se kolikrát rád podíval.
Někdy při práci zahlédl, jak se jí kozy v haleně pohupují. To muselo bejt jó horko, aby si halenu rozepnula.
To před tím na statku nebyla selka tak stydlivá, ale tady.
A to je ono, proč se Vinca poslední dobou nestačil divit.

Nedávno musela selka projít těsně kolem něho, otřela se o něj kozami tak, že je cejtil ještě celej den.To nebylo všechno. Ještě dnes ráno, když šel pro krmení, kdy si musí vylézt po žebříku, tak mu selka řekla: „Počkej Vincíčku.“
Sama vylezla nahoru a vidlemi shodila krmení.

Smála se přitom jako mladice, když viděla jak na ní Vinca kouká vypoulenýma očima. Jak by ne. Nejen, že mu nabídla, aby se podíval na její bílá stehna, mohutná jako mramorové sloupy, ale když se musela rozkročit, aby napíchla do kupky, tak mu ukázala celé masivní polokoule daleko od sebe roztažené a v celé kráse její, černým hustým porostem zarostlé lůno s lesklým pohlavím. Vincka málem přešly mrákoty.
To si ještě poručila aby ji přidržel žebřík, když šla dolů, aby viděl jak se jí masivní půlky třou při každém kroku. Což teprve ta černá chlupatice.
Musela vidět tu jeho revoluci v gatích.
I když byl sehnutý, tak mu to zvedalo kalhoty jako vzpříčená oj.

Vinca neviděl za svými zády, jak polkla na sucho a musela si stisknout alespoň tvrdnoucí bradavky. Byla to právě ona, která navrhla, aby se rozdělili, že ona pojede s Vinckem a sedlák s Ankou. Protože bůhví, co by tam ti dva nedělali.
Při vzpomínce na podívanou ve stodole ji cukalo v podbřišku a níž.

Tu noc nemohla usnout a musela si trochu pomoc. Pořád viděla před sebou oj Vincka a cítila přitom takové strašné svědění, že to nebylo k vydržení.
Dosud nebyla svému José nevěrná, ale věděla, že dokud nebude mít tu strašnou kládu v sobě, tak do ní nic nebude.

Nejinak bylo tomu u sedláka. Anka s její chutí píchat a s vášní jakou přeřízla Vincka, s přirozeností a s chlípností a hlavně s rozkoší jak se mu oddávala, mu nešla z hlavy.
Ta jeho byla sice kus, vulkán na práci, když jí rozrajcoval byla jako oheň, ale k té mladé se to nedá přirovnat.
Těšil se na večer až budou oslavoval svoz poslední fůry. Úroda byla dobrá a tak by mohl něco pustit.

Vinca seděl u prostřeného stolu po bohaté večeři a naléval si z demižonu lahodné chlazené víno. Ocas mu stál jako svíčka, tvrdý jako kus železa. Bylo mu jedno jestli ho selka vidí, nebo ne.

Myšlenkami byl stále ještě na poli kde podával selce na vůz a ona rovnala.
Bylo parno k nevydržení. Sluníčko se do nich opíralo. Nedivil se, když selka navrhla aby si udělali pohodlí.
Dal si dolů košili a kalhoty. V podvlékačkách, s jeho velkým rozparkem, ho už viděla.
Sama si sundala blůzu a sukni. Zůstala ve spodničce a v košilce, jejíž výstřih sahal skoro až do pasu se slovy: „Však ty už jsi taky viděl co má ženská pod košili, tak co.“

Pak se nakláněla aby od něho přebírala snopy a rovnala je do výše.
Vinca nemohl nevidět její nahé bohatství na hrudi, kymácející se při každém prudším pohybu. Ramínko košile, která sklouzávalo z ramen a odhalovalo mohutné prsy až po bradavky, dávala nejdříve zpátky. Pak už toho nedbala.
Vinca mohl obdivovat její homole nejdříve kradmo a posléze přímo nepokrytě, když si je upocené musela selka otírat. Úžlabina mezi bělostnými nalejváky byla jako potůček. Nejdříve ji šátkem, polozakrytě vytírala. Pak na to jaksi nebyl čas a třela si odhalené prsy i s trčícími bradavkami.
Aby zachovala nejdříve jakési dekórum, pootočila se bokem k Vinckovi. I tenhle pohled by musel rozrajcovat tlupu kleštěnců.
Vinca dělal co mohl, aby neviděla jak se mu pták prodírá rozparkem, který vlastně toho moc nezakrýval.

Selka viděla jeho nástroj když byl v klidu s korunou černých chlupů. Viděla, jak si hltavě prohlíží její servírovanou houštinu zespodu když jí podával snopy. Vlhla při pohledu na jeho ohon, který se pomalu zvětšoval a horkem leskl.
Byla již hárající fenou, samicí když se rozkročila, až cítila, jak se jí rozevírají velké, zvlhlé pysky. Musel je vidět jak narůstají.
To už se od něho neodvracela, ani na oko, aby neviděl jak si otírá nalévající ňadra a valchovala si je šátkem před jeho upřeným pohledem, trčící tvrdé, strašně citlivé bradavky uprostřed velkých kulatých dvorců

Vůz byl naložen, když se zhora svezla s rozevřenými stehny, které brzdily její sešup a vyhrnuly spodničku až po pás.
Ukázala mu svoji rozevřenou, lesklou, vlhkou houštinu bez zábran. Málem přistála na jeho trčícím, vystaveném ohonu. Jen tak tak, že se do ní nezabodl už nyní. Jeho palice projela jejím houštím a rozevřeným pohlavím.
Podržel si ji pod paždím a na každé ruce mu přistál její tvrdý cecek.
Bez zábran podebral a potěžkal její prsy a pak přejel dlaní neuvěřitelně velkou bradavku, promáčkl hroty a pustil. S obdivem pozoroval jak se jen mírně zhouply a poklesly.
Selka se na něho přitiskla. Více si nemuseli říkat.
Vinca byl od té doby jako v horečce. Selka nemyslela taky již na nic jiného.

Jinak tomu bylo s Ankou a s pantátou. Stačilo několik okamžiků, aby Anka věděla na čem je a sedlák rovněž.
Biek neopomenul žádné příležitosti, aby si na Anku nesáhl a nepřitiskl ji k sobě.
Už když jeli na pole s prázdným žebřiňákem svěřil jí opratě.
Což teprve, když si sedlák stoupnul za ní a celým tělem chlapa se k ní přitiskl. Cítila zřetelně jeho pohlaví přes látku sukně a mezi půlkami zadnice.
Zarostlá hruď se jí opřela o záda a chlupaté, silné ruce podržely její i s opratí. Musel ji přece nějak ukázat jak se má kočírovat.
Se slovy: „Vidíš jaká seš štramanda,“ pustil její zápěstí a silná ruka se sunula přes předloktí, paže a ramena do podpaží, kde vychutnával prsty houštinu.
Na to rozkázal:“ Nepouštěj opratě,“ a jeho ruka se bez zábran vnořila průramkem blůzičky a usadila se na kolmo posazených, tuhých prsech. Holé, horkem napnuté homole mu elasticky přilnuly k dlani. Prohnětl a promačkal jejich rostoucí špičky, dvorce, bradavky a ocenil jejich tvrdost.
„Holka ty máš ale cecíky, co s nimi děláš, že je máš takové tuhé a pevné!?“

Anka stačila jen vyjeknout, jak jí chlípnost projela. Tohle od pantáty vůbec nečekala. Jak jí někdo takhle namákl tak byla proti tomu bezmocná, to jí pomalu začala bryndat číča dole.
Sedlák cítil, přitisknutý na ní, jak jí to projelo.
Nyní již obě ruce putovaly po jejím pružném, pevném těle. Cesta skončila na její zarostlé vypouklině mezi stehny.
Musel poznat jak je zarosená a číča jí droboulinko poškubává.
Sedlák už si ji vychutnával. Docela bezostyšně potěžkal její kozy a polaskal je oběma rukama.

Pak už nic. Pak byla jenom práce. Horko bylo i pro ně nesnesitelné.
Anka si nedělala násilí a tak sedlák mohl vychutnat zrakem to co před tím vychutnávaly jeho ruce.
Tak se mohla i Anka přesvědčit o síle a mohutnosti chlapství Bieka. Na chvilku zapadl v zapomnění Vinca s jeho nabijákem. Oba se otírali o sebe při každé příležitosti.
Prsy Anky byly již samým třením vyrudlé, kůže naběhlá.
Anka viděla jak mu pod spodkami tvrdne úd. Jako selka sjela z vrchu a nabídla při tom pohledu pantáty svoji rezavou chlupatici s roztaženými stehny.
Tentokrát sedlák do ní vrazil svůj lopatkovitý velký prst až zaskučela. I zde nebylo pochyb o věcech příštích.
Ty právě nastávaly.

Autor

Navigace v seriálu<< Venkovská selanka – zpověďVenkovská selanka – oslava (2.část) >>
3 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Velmi vzrušující uvedení do dalšího děje . Odpoledne po slavnostním ukončení žní , si užijete nejen pantáta , ale i selka .

Kittikit

A nakonec skonci sedlak s pacholkem a selka s deveckou 😁😁😁

Denis86

Parádní pokračovaní .
Těším se na další poračovaní .

Bob Romil

Mooc zajímavá selanka 🙂 To bude hodně rozverná oslava.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x