Venkovská selanka – zpověď

Toto je 2 díl z 4 v seriálu Venkovská selanka

Ne, to již nebyla Anka stále provokující Vincka, ale šťastná, ukojená žena. Vděčná za takový zážitek se přimkla nahým tělem ke svému chlapovi.

„Ty můj kanečku, ty můj mrdáku, “ začala s něžností u ní neobvyklou. “To snad ani není možné, co s ním dovedeš!? Jak jsi vůbec k tomu přišel? Vždyť ještě nedávno to bylo takový malý pindítko a nyní to je halapartna s magickým kouzlem na ženský! Víš vůbec co ty máš?!“
„Co bych měl? Ocas,“ přerušil ji neurvale Vincek, na hory vzdálen lyrice.
„To není ocas! To je rajské pometlo,“ vrněla dále Anka.

„Víš, to je vlastně jediná zábava chudé holky a mě k té zábavě vedli snad všichni chlapi, kterým jsem přišla do ruky již od peřinky. Vždyť já si nepamatuji co bylo ve škole v hodině náboženství jako to, když jsem seděla dědovi ve vší počestnosti na klíně a dělal se mnou houpy houp.

Už mi to tenkrát dělalo dobře snad proto, že to byl můj milovanej dědeček.
Víš jaká byla moje máma? Chlastala jako táta jen s tím rozdílem, že víc vydržela. Táta vždy usnul a máma potřebovala opíchat. Někdy zkoušela tátu probudit, vyndat mu to, ale to se jí podařilo málokdy.
Párkrát si to udělala sama a párkrát k nám přišel nějaký „přítel“ táty, který když táta usnul tak ho zaskočil a mámu oklátil.

Jednou se táta nečekaně probudil. Měl strašnou žízeň. Máma mu dala napít jen tak v košilce, sahající sotva přes pupek. Máma byla přece kus, já jsem prý po ní. Představ si, že ten jeho přítel, když táta nasával a máma se nad ním naklonila, tak jí pod košili masíroval ty visící bandasky. Táta ještě pomalu nezavřel oči když jí ho tam šoupl zezadu.
To sem byla ještě hodně malá, ale to si pamatuji.
I když už mi bylo vosumnáct, spala jsem s mámou na jedné posteli, kde si to máma vždy rozdávala. Máma mne sice přikryla, abych netrpěla úhonu, ale já jsem si našla skulinku a pak jsem si drhla tu svoji buchtičku až zacukala, tak mne to vzrušovalo.
Máma na to brzy přišla. Já jsem snad nemohla být nikdy pannou.

Jednou ti za mámou přišel takový nevochmýřený mladíček.
S mámou začali nasávat, měla z něj legraci, chtěl aby mu ukázala kozy, to už byli opilí. Vyndala a předvedla mi jeho ocásek, když jí vyhrnul košili a vyvalil ty kozy. Měla je pořád pěkný, naducaný. Když si je pomačkal tak byl hotovej, vystříkl a zvadl. To mně chtěla zaučovat, ale pak jí to došlo, že jsem ještě mladá.

Jak se mi začaly nalejvat cecíčky tak už bylo takovejch ochotníků co mi na ně šahali a ukazovali k čemu mám tu chlácholinku mezi nohama. To byla sranda. Voni se styděli říci, že mám kundu a oni čuráka, ale nestyděli se mi ho ukazovat a strkat mi do ní prsty když mi ho tam nemohli dát.
To máma vůbec nevěděla. Vona vždycky když se opila, tak jí to začalo dole strašně svědit, chlapi to už znali a taky toho řádně využívali. V tu chvíli byla po ocase strašně posedlá.

Jednou dokonce byla u nás návštěva, nějaký vzdálený příbuzný nebo co, se ženou a s děckama. Začalo se pít. Oni něco v láhvi přinesli a u nás bylo pití vždycky, dokavad táta dělal. To ještě nevěděli co pití u nás znamená. Táta chvílemi pochrupával.

Ta příbuzná, byla taky děvka, pěkná jen co je pravda, byla v letech. Nejdříve dělala do našeho táty. Von byl pěknej chlap, lepší než ten její. Tiskla se k němu.
Pak přišla s takovou fintou, že jí něco kouslo pod prsem a jako, aby se táta nedíval a začala si rozepínat blůzu. Máma už byla taky prdlá, ale nebyla blbá, viděla co chce, tak jí ještě pomohla.
Řekla aby se postavila, že se podívá a vyndala ty její cecky. Táta se musel taky přesvědčit jestli tam ji něco nekouslo.
Na to jí vyhrnula sukni až po pás, aby táta viděl tu její čepici. Docela jí zpitoměla.
Ta bříbuzná s tím nepočítala. Máma jí tu její chcapku před tátou prohrábla, jako jestli ji tam něco taky nekouslo. Táta se musel rovněž přesvědčit. Šáhnul.
Nebyl ještě tak vzatej aby nepoznal, jak je dole mokrá. Myslím, že jí tenkrát přeřízl. Byl přeci taky chlap. Pak asi usnul.

Ten její nejdříve zkoušel laškovat se mnou. Myslel, že jsem starší podle mých boulí na hrudi. Já byla tehdy čerstvě dospělá. Ale máma už byla vzatá a začalo jí to svědit. To vím z hádky našich.
Proto přišlo její „ praní prádla“.
To dělala krásně u vody, rafinovaně. Sedla si do dřepu, když si před tím vyhrnula sukni, aby si ji nezamáčela a prala. Pochopitelně, že strejda byl u toho. Snad jí pomohl s prádlem.
Na to si sundala blůzu, když si na ní trochu zacákala a v košili, která její houpající prsy předváděla v celé kráse a velikosti, mu ještě servírovala ve dřepu, mezi roztaženými stehny, svou překrásnou chlupatici.
Pochopil. Před tím snad dřív jeho ohon.
Seděla jsem mu na klíně. Máma pak klidně vstala, jen tak mimochodem si řádně prohrábla to houští a šla se napít.

Jeho filoména, když její přívažek dlouho nešel, šla ho hledat. Táta asi když si to s ní odbyl, taky usnul. Tak našla toho jejího na mámě. Ta jí odbyla, ať nevyrušuje, že jí taky nechala, aby jí táta přejel.
Byla z toho mela.
Proč jsem to vlastně vyprávěla? To nejen jak na mámu působilo pití, ale jakej byla grand.“

Stavidla výmluvnosti Anky byla otevřena na plno. Po krásném milování s Vinckem se musela někomu vyzpovídat.
Nebyla k utišení a pokračovala.

“Sama si zahla, ale dopřála to i tátovi. Nevím co by dělala, kdyby se dozvěděla jak brzo se její šamstři překulili na mně. To už jsem jí měla pěkně zarostlou.
Když přejeli opilou mámu, tak spala jako pařez. Někteří pak začali hrátky se mnou. Byla jsem od koukání rozrajcovaná, jak máma vyváděla.
Začala jsem to vlastně já.
Jeden docela pěknej, kanec jak dílo, von ho měl takovej zakroucenej. Nemohla jsem tomu uvěřit a když ho z mámy vyndal tak jsem si na něj šáhla. Myslela jsem, že spí. Máma spala tvrdě, ale on ne.

Nejdříve myslel, že je to máma, ale když poznal odkud se ruka šine tak si šáhl von na mě.
Já byla vždy tak rozdělaná, že jsem si to často musela udělat sama a když na mne šáhnul a ta jeho otočka mi začala v ruce tuhnout, tak mi bylo všechno jedno. Nechala jsem si ji tam našroubovat.
Byl to kanec.
Přišel ještě jednou. Vožral tátu i mámu.
Když ji vojížděl tak ji schválně odkryl abych se na to dívala. Rukou mi při tom rajboval kozy a chtěl abych si to udělala.
S mámou, co při tom pomalu spala, jednal jak s klisnou. Nechal si ji kleknout, abych viděla jak jí ždímá její vemena. Uznale je potěžkával.
Když mu totálně usnula, tak ji přimáčkl k tátovi a vojížděl pak mě.

To si ještě jednou mámu odkryl, aby se mohl rajcovat jejíma kozama. Já je ještě neměla tak velký jako ona, jako dnes.
Nebyl poslední. Myslím, že máma na to pak později přišla, že choděj víc za mnou a odešla.
Táta to měl pak zlý a začal moc pít. Do práce ho nechtěli. Jedině já jsem se přimluvila. Samozřejmě s moji číčou.“

„Tys byla ale děvka,“ utrousil Vinca polo uznale a polo odsuzujíce. Drsná ruka přejela její nahá prsa a vychutnala tuhost nalitých koz..
„Pěkná děvka,“ dodal suše. Vzhlédla k němu s vděčností ukojené samice, která je si vědoma ceny rozkoše.
„Ty mi můžeš říkat všechno, od tebe….“ S posvátnou úctou vztáhla ruku na jeho, dosud splihlé pohlaví.

„Jo ještě si zapomněla říct, co máš s pantátou,“ přerušil drsně její chvalozpěv. Vzhlédla k němu s oddaností otrokyně.

„Já s pantátou?“ zavrtěla hlavou, “co tě nemá. Musí to být sice taky pořádný kanec, ten je na pořádný klisny, takový jako je selka, na pořádný nalejváky a kejty s pořádnou dírou. Ten se za mnou ani nepodívá kdybych před ním lítala nahatá.“
„Jen neříkej. Co to bylo na poli?!“
„Co? Já nevím,“ zašeptala nevěřícně.
„No jak sis třela buchtu a drhla kozy, zrovna když přijížděl. Myslíš, že jsem tě neviděl?“
„Jó, to je něco jinýho. S tím nemá sedlák nic společného. Jednou ti to povím,“ přimkla se k němu Anka celým roztouženým nahým tělem.

„Počkej,“ odstrčil ji neurvale. “Za chvilku zde bude selka s obědem.“

Autor

Navigace v seriálu<< Venkovská selankaVenkovská selanka – oslava (1. část) >>
3.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Zajímavá zpověď děvečky. Nebo snad děvky? 🙂

Martin

Hodná a chtivá děvečka pro každého . To jsem jaké bude pokračování .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x