K. D. P. – Muž

Toto je 13 díl z 27 v seriálu K.D.P.

„Jak se ti líbí být mužem?“ navodila Hanka postkoituální konverzaci. Ležela na zádech, do pasu přikrytá pokrývkou a Honza vedle ní nahý na boku. Nestyděl se. Zbožně si prohlížel její nahé tělo a hladil plná pevná prsa. Při tom se ve světle lampičky blaženě usmíval.
„Jsi neuvěřitelně krásná. Moc ti děkuju,“ pronesl pokorně a tiše.

Pohlédl na tetičku a spatřil její spokojený výraz s milým úsměvem. „Nevadí ti, že jsem já tvá první, stará tetka. Nechtěl jsi spíše nějakou pěknou mladou kočku?“ usmívala se u toho.
Honza však zvážněl. Vůbec se mu nelíbilo, že se jeho bohyně takhle haní.
„Ty jsi moc krásná kočka a jsem strašně šťastný, že jsi mě zaučila. Nikdy mě nenapadlo, že bys zrovna ty… ale jsem opravdu moc rád,“ mluvil tiše a vážně.
Úplně nové pocity mu proudily tělem. Neznal je, ale byly neuvěřitelně krásné.

Po chvíli ticha a hlazení ňader se Honzovi opět postavil penis do pozoru. Očarován její krásou jí chtěl opět obšťastňovat.
„Měl bys už jít,“ pronesla tiše.
Přece jen na ní dolehl pocit viny a strachu z prozrazení.
Honza naposledy pohladil božské ňadro.
„Chtěla bys někdy zase pokračovat,“ zeptal se nesměle a s pohledem upřeným do polštáře Honza.
Velmi si přál, aby Hanka chtěla, ale moc se bál, že už nebude chtít.

Hanka však měla v hlavě trochu chaos pocitů, což jí zneklidnilo. Samozřejmě si chtěla kolouška užívat dál, ale mít za koloucha vlastního synovce a ještě s dcerou ve vedlejším pokoji byl přece jen strašák. „Uvidíme, jestli to půjde. Už prosím běž,“ pronesla poslední příkaz naléhavě.
Honza sice trochu zklamán její neurčitou odpovědí, ale zároveň posilněn neodmítnutím odešel z ložnice. Hanka zhasla lampičku a ležela na po tmě. Promítala si celou noc v hlavě.

Honza se v kuchyni ve tmě zastavil. Ještě se otočil k zavřeným dveřím ložnice a poslal tetičce do tmy malý polibek. Cítil se krásně, tak jako nikdy.
Potichu se vkradl do pokojíku a lehl si do postele. Schoulil se do klubíčka a myslel jen na ni. Na její krásné tělo, na její milý úsměv, na její teplé doteky, na její voňavý klín. Znovu v hlavě prožíval ty krásné pocity v její kundičce i v její pusince. Snil o dalším setkání, dokud neusnul.

Linda se ráno probudila. Změny počasí v noci způsobily, že spala tvrdě a dlouho. Spokojeně si protáhla své štíhlé tělo. Odhrnula si plavé vlasy z tváře a s šokem uviděla Honzu v jeho posteli.
„Jak to, že je tady,“ začala potichu soptit. „Přede mnou si ptáka mrskat nebude.“
Vstala a šla k jeho posteli, aby ho vzbudila a vynadala mu.
Tím, že byla jeho postel u okna, mrkla cestou ven. Zadívala se z okna více a uviděla v ranním slunci třpytit se kaluže vody. Ta jí zchladila skoro stejně jako Honzu v noci. Jen zabručela a nechala ho chrupat dál. Ještě se raději otočila, aby si zkontrolovala, jestli spí a svlékla si košilku.
Protože tady Honzu nečekala a nejraději spí nahá, oblékla si černé kalhotky. Znovu raději zkontrolovala Honzu. Uklidněná se vsoukala do těsného tílka a legínek a vyšla z pokojíku.

Ráno se Honza vzbudil dlouho po Lindě. Spal tvrdě, ale probral se okamžitě. A okamžitě začal myslet na Hanku.
Nový krásný cit mu koloval v krvi celým tělem. Byl už muž. Byl zamilovaný muž. Byl šťastný zamilovaný muž! Ted myslel si, že už je muž a věděl, že je šťastný, ale že je zamilovaný mu ještě nedošlo.
Ležel v zahřáté posteli a myslel na svou bohyni. Jak je krásná, jak je milá, jak je úžasná.

Vstal, oblékl se a vyšel do kuchyně. Tetička Hanka, jeho bohyně, v těsných letních šatech začínala s vařením oběda. Otočila se po zvuku dveří. Lesklé vlasy se jí zatřpytily.
„Dobré ránko,“ usmála se mile na Honzu, jakoby se v noci nic nestalo. Ten se zastavil. Cítil obrovskou radost, že jí opět vidí a ještě tak krásnou. Cítil, že se červená a sklopil cudně zrak.
„Dobré ráno,“ odpověděl.

Linda seděla u jídelního stolu a mačkala mobil. S mamkou se po ránu trochu bavily. Měla dobrou náladu a rozhazovala kolem sebe úsměvy. Linda to přičítala jen dobrému spánku za bouřky, protože si Hanka dávala záležet, aby vše zamaskovala.
Když přišel bratranec, prošpikovala ho očima, ale on se ani na ní nepodíval. Celou dobu ho však sledovala jako ostříž. Naštěstí vše pochopila jinak. Myslela si, že se culí a červená, protože se stydí, že zaspal.
Zvláště, když si hrál na takového hrdinu, že naštípá všechno dříví klidně i sám.

Honza byl jako ve snu. Vnímal jen svoji bohyni. Než aby se prozradil dlouhými pohledy a blaženým úsměvem, posnídal a odešel ven.
Místo práce se o štípačku jen opřel bokem a zasněně zíral do prázdna. „Nějakej mimo,“ houkla mu do ucha Linda, která šla kolem s košem. Honza se však nelekl, jak předpokládala. Jen se na ní zasněně podíval. Linda nechápala, co se s ním děje. Jen prokulila oči a šla dál.
Honzu to však přece jen trochu probudilo a začal pracovat. Pomalinku a mechanicky. Hlavu měl zaměstnanou tetičkou.
Zbytek dopoledne mu utekl jako chvilička.

K obědu přišel vlastně jen kvůli Hance. Jak myslel jen na ni, tak neměl ani hlad.
Blaženě se usmíval a cudně klopil pohled.
Linda to naštěstí nevnímala, ale usměvavou Hanku to trochu překvapilo.
„On se snad zamiloval,“ pomyslela si.
Měla radost i strach, nedala na sobě však nic znát. Uvědomila si, že odpaněním mladého synovce nedošlo jen sexem. Mladík to vzal vážně a najednou jsou ve hře i jeho city. A to se jeho tetičce nezamlouvalo. „Nemůžeme pokračovat,“ pomyslela si.
Bylo jí to líto, ale neviděla jiné řešení.
„Škoda ho,“ pomyslela si hříšně při vzpomínce na jeho mladé hravé ruce na svých ňadrech.
Rychle se však vzpamatovala a rozhodla se, že mu nebude dávat žádné signály, které by ho mohly přivést na myšlenku dalšího sexu. Podívala se na Honzu, ale on se na ni culil dál.
„Tak to je průšvih!“ pomyslela si nakonec.

Odpoledne se Honza jel koupat do Písníku. Stále jako v mrákotách. Krátce si zaplaval a lehl si na deku. Nechal se zahřívat sluncem a přemýšlel, jaké by to bylo, kdyby tu s ním byla Hanka.
„Hanka. Tak krásné jméno. Bohyně Hanka,“ opájel sám sebe.
Čas plynul, ale zcela mimo zamilovaného mladíka.
Slunce se už hodně posunulo na blankytné obloze, když ho ze snění probudilo bolavé kousnutí ováda. Nic jiného na něj však nyní neplatilo. Vstal, sbalil věci, oblékl se a tlačil motorku z rákosí na silnici.
Než nasedl, padly mu do oka květy hvězdnice chlumní. Sice nevěděl, jaká květina to je, ale moc se mu líbila. Okamžitým nápadem natrhal několik fialových květů se žlutým středem.
Něžně je držel a vezl k nohám své bohyně.

Na chalupě našel tetičku Hanku, jak sedí na lavičce a čte si časopis. Honza k tetičce přisedl a stále se na ni díval. Hanka zvedla oči. Neubránila se úsměvu na svého kolouška.
Pak spatřila v jeho ruce kytici. Obrovsky jí to potěšilo. Galantnost od mladého synovce nečekala.
„Přinesl jsem je pro tebe,“ pronesl mile Honza a podával je tetičce. Viděl, že je mile překvapená a cítil se jako muž.
„Děkuji ti,“ pronesla zcela bez přemýšlení a kytici přijala.
Přivoněla si.
„Voní trochu po vanilce,“ pronesla spokojeně.
Pak si ale uvědomila, že udělala další chybu. Úsměv jí zvadl, protože si uvědomila, že nemůžou pokračovat v ničem.
„Honzíku, musím ti něco říct,“ podívala se mu do očí plných něhy a touhy.
Musela se nadechnout, aby mohla pokračovat. „Ty jsi moc milý, ale… .“ Pohled do jeho očí jí nedovolil pokračovat a zabít jeho duši.
Sklopila zrak.
„My dva jsme si včera užili něco opravdu krásného,“ šeptala tiše. Honza jen napjatě hltal každé její slovo bez jakéhokoli stínu pochybnosti.
„Opravdu se mi to moc líbilo, ale…“

„Hele, hvězdnice,“ vyhrkla Linda, která právě vyšla z chalupy.
Oba pohledy se na Lindu upřely. Nevycítila, že jim přerušila vážný rozhovor.
„Kde jste to natrhali? Jestli to máš od Písníku, tak je to pěkný průšvih. Aster amellus je chráněný ohrožený druh. Dejte to rychle domů do vázy. Občas tu jezdí lokálové na houby, tak ať to nikdo nevidí,“ pronesla jako zkušená botanička.
Hanka jen pohlédla smutně na Honzu. Obrovská škoda, že nemohla vše zastavit. Vstala a odešla do chalupy i s květinou.
Lindu šok z natrhané chráněné rostlinky tak překvapil, že jí ani nedošlo, proč se tady ta kytice asi vzala.

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – SpojeníK. D. P. – Noční jezdec >>
4.3 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

zajímavý vývoj situace Honzy a Hanky…..a stále to podivné chování Lindy.. Těším se na pokračování.

Kometa

Tebe nechám napsat nekrolog,možná by si měl začít,co kdybych umřel třeba už za 40 let 😀

Martin

Moc hezky se to vyvíjí . Nakonec ještě Linda roztaje a nechá se ojet nyní již trochu zkušeným hřebcem . Jenom , aby se to celé neobrátilo v tragédii , Honza je zamilovaný a havárie na motorce je hned .

Bob Romil

Tady je těžké předpovídat, kam se příběh posune. O to víc jsem zvědavý na další kousek skládačky.

picu

Pekne napísané, ale strašne rozvláčne. Toto nie je moja šálka kávy.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x