K. D. P. – Setkání

Toto je 02 díl z 27 v seriálu K.D.P.

„Ahoj Honzíku,“ objala teta Hana svého nejoblíbenějšího a zároveň jediného synovce při přivítání na chalupě. Polibek na tvář s Honzou nic neudělal, protože byl na srdečné přivítání od tety zvyklý. Naopak od Lindy, jeho sestřenice, se dočkal jen chladného „čau“.

„To jsem moc ráda, že tě zase vidím, chlape. Letos se nám vůbec nedařilo se sejít v plném počtu,“ zavzpomínala teta Hana na uplynulý rok a rozdávala při tom sklenice na stůl.
Navíc jim loni ani společná chalupa nevyšla.
„No jo, čtyři lidi je už skoro dav a sehnat je dohromady je těžké,“ nadsadil rodinnou situaci Honza. Podíval se na sestřenici Lindu. Ta sice nadsázku pochopila, ale jen protočila své hnědé dívčí oči. Honza si všiml, že už to není ta holka, která zkoumavě trhávala kytky u plotu a on ji rošťácky poléval vodu z konví.
Za dva roky se z ní stala pěkná slečna.
Teta Hana se Honzově poznámce zasmála. Měla radost, že bude mít společnost bez otráveného obličeje.

Večer se sešli u večeře a teta otevřela víno. Probírali rodinné události a jak se kdo má.
Linda se nakonec mírně uvolnila a přidala se ke své mamce a bratranci do hovoru a dokonce bez očikulů.
Hanka vylíčila svou práci na univerzitě, kde pracovala jakou vedoucí stravovacích zařízení.
Byla by však chyba představit si ji jako stále ochutnávající obtloustlou protivku s knírem. Naopak se přiznala, že vlastně „její produkty“ ani příliš často nejí, aby si držela svoji pěknou štíhlou postavu kvůli tanečnímu souboru lidových tanců.
To byl její velký koníček, kde spojovala příjemné s ještě příjemnějším. Tanec měla moc ráda, společnost zapálených lidí také. Při vystoupeních si pěkně vyvětrala spodničku jak na parketu, tak příležitostně i večer na hotelu či doma s tanečníkem, který měl, nejen na klobouku, dlouhé péro.

Z Lindy příliš novinek o letitém gymnaziálním životě nevypadlo. Dle očekávání byly jejími oblíbenými předměty biologie a výtvarná výchova. Kytky jí vždycky zajímaly a jejich kreslením si dříve dělávala radost. Od kytek a malování však poslední dobou přešla její tvorba spíše do abstraktu a temného surreálna odrážejícího její současné zmatené náctileté nálady a velké vnitřní nesdílené trápení.
Nikomu se však nechtěla svěřit se svým trápením, takže nikdo ani nevěděl, že nějaké má a všichni jí tak považovali za zpruzelou slečinku.
Jen její maminka Hanka tušila, že má Linda problém, ale nevěděla jaký. Vyzvídání už vzdala. Linda tak nyní byla v podstatě přesný opak své matky, veselé a akční milovnice společnosti.

Honza vylíčil svoji maturitu, což Lindu trochu vyděsilo v představě, že jí to brzy také čeká.
Na to Hanka zavzpomínala na svoji maturitu, kterou absolvovala již v pokročilém stádiu těhotenství.
To Linda opět začala koulet očima, protože „toto se jí stát nemůže“. Hanku s Honzou to jen rozesmálo.
Hanka si do dcery hned rýpla, že má pravdu, protože není s kým. I díky pokročilému večeru se Linda nakvašeně odebrala do pokoje.
Oba spolu ještě chvíli vydrželi u stolu a dopili víno.

Hanka šla do koupelny a Honza ještě ven uklidit helmu a přinést si věci, které nechal po příjezdu na lavici.
S plnou náručí svých věcí pak nohou otevřel dveře od pokojíku, kde bude spát.
Linda se zrovna převlékala. Honza se zarazil a koukal na její nahá záda částečně zakrytá dlouhými blond vlasy, štíhlý pas i štíhlé dívčí boky v kalhotkách.
Linda rychle vklouzla do noční košilky. „Nečum na mě!“ zavrčela. „To bude peklo. S nadrženým bratránkem v pokoji.“
Honza nebyl na takové útoky vůči vlastní osobě zvyklý.
„No promiň, že žiju.“
„Neprominu! A ne, že si ho budeš pod peřinou honit. To bych se musela pozvracet!“
Nyní protočil oči Honza. Bylo to asi nakažlivé.
Chata však byla malá a spolu s Lindou vždy spali v tomto jediném pokojíku spolu. Letos to však asi bude problém. Nebo ne?
V Honzovi se ozval rošťák, před chvílí tolik verbálně zfackovaný.
„Hele Lindo, nerad bych tě nějak přiváděl do rozpaků. Chápu, že se ti pak ty peřiny nechce převlíkat. Klidně to teda zkusím odkrytý bez peřiny.“
Linda vyběhla do otáček, jako Honzova motorka při odpolední jízdě. Však se mu také dostavily obdobně uspokojivé pocity.
Se sestřenicí už pak řeč nebyla. Jen její vrčení, zabijácké pohledy a vrhání blesků směrem na Honzu. Ten z toho však měl zábavu.
„Dobrou noc Lindo. Pěkně se vyspi,“ dosadil si Honza.
Přece jen mu však pod dojmy dívčí společnosti v potemnělém pokoji, letního vedra, spoře oděných těl a předešlého krásného výhledu proběhlo hlavou několik hříšných myšlenek. Rychle je ale zaháněl. Linda je přece jeho sestřenice a o rodinný trapas opravdu nestál.

Lindy zadeček v bílých kalhotkách mu však nedal spát. Znovu a znovu mu lezl na mysl, až se probudil i jeho úd.
„Však za trochu fantazie se nestřílí,“ odůvodnil si povolení na Lindu hříšně pomyslet.
I když si z Lindy utahoval, neměl nyní odvahu na svůj ztopořený penis sáhnout a oddat se slastnému konání. Hlavou mu začaly probleskovat i obrazy z večerního posezení.
V těchto obrazech byla Linda viděná zepředu v přiléhavém tričku pokrytým jejími plavými vlasy. Honza se snažil vybavit si její štíhlé tvary i fantazírovat nad obsahem její podprsenky.
Vzrušení takovýchto myšlenek ho nakonec donutilo uchopit svůj ztopořený kolík a pomalu a hlavně potichu si ho mnout.

Jeho vzrušivé myšlenky ho najednou přivedly zpět i k jeho mamce a tak začal porovnávat postavy obou svých dnešních myšlenkových společnic.
Maminka měla postavu vyspělejší, širší boky a trochu větší ňadra. Linda je dívka v mladickém rozpuku. Její štíhlounká postava je pevná a pružná jako proutek a prsa sice menší tak velmi pevná a vysoce posazená. Lindy světlejší a delší vlasy jí oproti mamce dodávaly ještě větší dávku svěží mladosti. Vůně kalhotek zkušenější zralé lasturky dodávaly mladíkovi pocit harmonie. Co však může vycítit z kalhotek mladé dívky, nejspíše nezkušené panny?

Takto hříšné myšlenky už nedokázal ovládat. Probíhaly mu v hlavě rychlostí jeho ruky masírující tvrdý úd. Přestal se kontrolovat a prostě si ho honil jako o život až do sladkého vyvrcholení. Stiskl prsty předkožku, ze které se tak stal natlakovaný rezervoár jeho ejakulátu.
Když se uklidil a jeho tělo se uvolnilo z extatického sevření, potichu zkontroloval situaci.
Linda snad asi spala, protože oddychovala. Pomalu se vykradl z pokojíku a šel do koupelny pořešit hygienu jeho kamaráda. Po vášnivé epizodě konečně usnul.

 

Navigace v seriálu<< K. D. P. – Na chalupuK. D. P. – Kalhotky >>
4.6 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Přeju autorovi krásný den .
Opět parádní povídka kterou jsem přečetl jedním dechem .

dedek.Jeff

Omlouvám se všem čtenářům. Na chvíli se zde objevilo jméno autora dedek.Jeff. Jedná se o omyl vzniklý při korektuře.
Autorem je samozřejmě n a i v k a .
Omlouvám se i autorovi. Ta dobrá recenze právem patří pravě jemu.

Bob Romil

Chlapec se do toho pomalu zamotává. Jsem zvědavý, jak to bude pokračovat. Zatím se jen přidala další záhadička k utajenému názvu příběhu 🙂

Martin

Povídka je psaná zvláštním stylem . Čte se to nádherně , a chlapec bude mít asi za chvíli problém . Jedny kalhotky už očichal , ale není lepší cítit tu vůni přímo od zdroje ? No třeba k tomu taky dojde . Ale u čeho jsem se zasmál a to už jen při představě je : Linda se nakonec mírně uvolnila a přidala se ke své mamce a bratranci do hovoru a dokonce bez očikulů.
Krásné spojení . Je vidět , že erotika se může snoubit s humorem .

Trysky

Výborné pokračování, jen je škoda, že když se člověk začte a začne se něco dít, tak je hned konec.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x