K.D.P. – Tajná touha

Toto je 23 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Hanku překvapila otázka její dcery jen trochu, protože byla vnitřně připravená snad na vše. Přemýšlela, jestli jí bude vadit, když se na ni bude dcerka dívat při souloži se synovcem.

„Můžeme to zkusit. Tobě by se to opravdu líbilo?“ otázala se dcery a při tom se dál vzájemně objímaly.

Linda pocítila obrovskou úlevu, protože se moc bála, že tato otázka skončí křikem a obrovskými problémy. Proto se ji bála mnoho let vyslovit, i když si to téměř každý den přála.
„Jsi úžasná mami,“ řekla dojatě a ještě více se na mamčino tělo přimáčkla. Z té ohromné úlevy a radosti jí začaly téct dokonce i slzy. Slzy štěstí, že se s mamkou dneska tak silně sbližují. Hanka svých slov nelitovala. Sice si nedokázala situaci se zírající Lindou představit, ale cítila, jak se Lindě ulevilo.

„Tak toto ji trápilo? Je ještě mladá a nezkušená, chce se na to podívat. Koukne se a bude klid,“ urovnala svoje myšlenky Hanka. Začala pevně věřit, že Linda bude už zase tak skvělá holčička, protože ze sebe vysoukala otázku, která ji trápila. V tom uslyšela, jak Linda potáhla.

„Myško, ty pláčeš?“ zeptala se starostlivě. Linda si otřela nos a tváře od slz.
„Jsem tak šťastná, že jsme si tak blízké a pomůžeš mi s mými touhami. Chtěla bych ti říct všechno. Můžu prosím?“

Hanka se již dalších otázek nebála. Na kanapi začala pulzovat vzájemná energie v silných záznějích. Hanka uchopila Lindu za ramena, aby si přiblížila její tvář ke své. Aby se jí mohla dívat do očí. Jejich pohledy se setkaly a v tom díky silné vzájemné energii obou těl přeskočila jiskra. Hanka s Lindou se vzájemně políbily. Ta vzájemná energie začala vibrovat s jejich těly.

„Řekni mi prosím všechno, myško.“
„Mami, moc tě miluju. Jsi úžasná,“ řekla jí Linda do očí. Políbily se na rty. Byl to však úplně jiný polibek než kdykoli před tím. Byl pomalý, láskyplný a velmi horký. „Mami, moc toužím být tvoje postelová služka,“ kuňkala potichu Linda.

Hanka se jejích tužeb nezalekla. Znovu ji políbila na úzké rty, aby ji podpořila jako správná matka.

„Neboj se, mami,“ šeptala rychle, aby rozehnala případné obavy své matky, „mně by se moc líbilo, dívat se na tebe, jak jsi vzrušená a jak si užíváš. Jen bych se dívala. A pak po orgasmu bych čekala na tvůj pokyn, abych začala uklízet. Chtěla bych z tebe olízat všechno sperma a pěkně dočista vysát tvoji mušličku,“ Linda již zcela otevřeně tichým, ale velmi vzrušeným hlasem vyprávěla své mamce fantazie, které ji pokaždé dokážou rozpálit. Hanka vzrušeně naslouchala. Její mysl se zcela oprostila od logična a nechala se vtáhnout do fantazií mladé dcerky.
„Pak bych chtěla z jeho přirození olízat všechnu tvoji šťávičku. Kdybys chtěla, tak ho nechám, ať si se mnou udělá co chce, aby sis mohla odpočinout. Nebo bych ti chtěla lízat mušličku i zadeček, aby tě nebolelo, kdyby ho tam chtěl zase zasunout. Prostě bych chtěla být tvoje postelová služka.“

Hanka si nemohla pomoci, ale prostě ji začaly chlípné fantazie její dcery vzrušovat. Jednou se milovala v trojce a vzpomněla si, jaké to bylo úžasné. Znovu Lindu musela políbit. Znovu a znovu.

„Už se moc těším, myško,“ zašeptala vzrušeným hlasem. Vášeň explodovala. Začaly se líbat.
Linda byla jako opilá. Svět se kolem ní točil, ale krásná tvář její matky stála přímo před ní. Vnímala její oči a vlhké polibky, které oplácela. Mísilo se v ní vše pozitivní. Radost, štěstí, úleva, stále více však sílilo vzrušení. Užívala si líbání horkých rtů. Byla nezkušená, ale cítila, že chce najednou více.

Odhrnula peřinu a nesměle položila svou dlaň na ňadro své milenky. Její drobná dívčí ruka ho ani celé neobjala. Nezkušeně a zvědavě ho začala jemně mačkat. Hanka byla stále více vzrušená. Další nezkušená dlaň na jejím ňadru v tomto týdnu ji rozvášňovala. Nechala dcerku objevovat její tělo a dál ji líbala. Bylo to však jiné než s Honzou. Nyní to bylo mnohem více citové. Sblížení duší zbouralo všechny předsudky a zábrany.

Linda se rozvášněně tlačila na její tělo. Obtěžkávala už obě její prsa. Velmi ji fascinovala. Nebála se svléknout ji z černého župánku. Mamka před ní najednou seděla nahá. Snažila se ji hladit i po bříšku, ale v sedě proti sobě jí to příliš nešlo. Přitiskla se tedy na její horké tělo a jemně se ji snažila povalit na záda. Hanka se nechala. Ihned však Lindě svlékla noční košilku. Linda si na mamku lehla, aby se mohly dál vášnivě líbat. Byl to výbuch vášně.

„Lindo, než jsem šla k tobě, tak se do mě Honza vystříkal. Uklidíš to prosím?“ řekla najednou Hanka. Bylo to přesně to, na co Linda roky čekala. Linda jí okamžitě sáhla rukou mezi stehna a ucítila, jak její mamka krásně teče.
„Děkuju. Jsi úžasná mami.“

Představa, že je tam i sperma jí zatmělo mysl. Sesunula se z jejího těla mezi nohy. Hanka se uvelebila na zádech na měkké dece a pokrčené nohy pěkně roztáhla. To, aby její dcera, která chtěla být její postelová služka, mohla jazykem uklidit semeno po svém bratranci. Nemohla se dočkat.
„Pěkně všechno slízej, abych byla čistá,“ ještě více povzbuzovala dcerku a užívala si dominantnější role přikazovatelky mladé služky.

Linda o tomto okamžiku léta snila. Bez zaváhání objala mamince hebká stehna a jazykem oblízla celou její mušličku pěkně od spodu až na vrcholek. Neuvěřitelné vzrušení jí projelo tělem jako blesk. Vůně přirození a chuť jejího nektárku smíchaného s bratrancovým spermatem předčily její očekávání. Znovu a znovu jazykem projížděla mezi vzrušením rozestoupenými lupínky. Hanka už potichu sténala. Linda zabořila obličej do klína a snažila se jazykem dosáhnout co nejhlouběji do její kundičky. Chtěla ji celou vylízat a vysát. Divoce rejdila celým obličejem mezi stehny, aby si mohla omáčet tváře jejím klínem. Nemohla se udržet. Tlačila jí stehna od sebe, aby měla více místa a mohla tak proniknout hlouběji do své matky. Prudce jí strkala jazyk do kundičky, rychle olizovala její napružený klitoris a vášnivě líbala její mušličku a stehna.

Hanka sténala slastí. Honza byl divoký mladý nezkušený sameček, ale z Lindy se vyklubala vášnivá dračice. Souznění jejich rozvášněných duší dodal tělesnému kontaktu tu opravdovou plnost atmosféry. Propojení jejich energií vytvořilo z matky a její dcery rozvášněné milenky. Hanka začala zhluboka vzdychat. Prostě cítila, že se blíží k vyvrcholení. Její hruď s plnými prsy se prudce zvedala a propadala. Do dlaní uchopila hlavu své dcery, aby ji udržela s pilným jazykem jen na perličce.

Linda poslušně dráždila jen klitoris. Byla jako smyslů zbavená. Jazyk jí prudce rejdil na vrcholu mokré mušličky. Občas perličku sála, ale pak ihned dál masírovala jazykem, aby přivedla svou maminku ke slastnému orgasmu. Ten přišel vzápětí.

Hanka zakřičela a její tělo se začalo zmítat ve vášnivé křeči. Mačkala si Lindu mezi stehna. Její boky prudce vystřelovaly vzhůru, ale Linda se perličky nevzdala a lízala ji prudce dál. Vnímala prudké nárazy pánve do svého nosu a hlasité sténání své matky. Nemohla se udržet a vsunula si ruku na svou mušličku. Byla tak rozvášněná, že několik pomačkání jejího klitorisu prstem ji vystřelilo vysoko nad Zem. Nemohla už mamku lízat, protože se sama s hlubokým sténáním oddávala plavbě na vysokém mráčku s pocitem absolutního štěstí. Chvílemi se jí zatmívalo před očima. To, když se znovu a znovu dotkla svého přirození na jeho nejcitlivějším místě. Ani nedokázala rozeznat, zda jde o nával mnoha rychlých orgasmů nebo jeden silný stále přiživovaný dalšími jejími doteky.

Autor

Navigace v seriálu<< K.D.P. – JeníčekK.D.P. – Milenky >>
4.7 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Jediným nedostatkem je délka, opět přespříliš krátká. Příběh nádherně graduje. 🙂

Marek

Skvělá povídka, těším se na další díl. 🙂

Martin

Tak se konečně Linda dočkala splnění svého snu . Super díl .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x