K.D.P. 27 – BiLinda

Toto je 27 díl z 27 v seriálu K.D.P.
Počet zobrazení: 108

Vášnivé hrátky Hanky s Lindou pokračovaly. Obě se nemohly nabažit vzájemného mazlení a orgasmů.
Linda se uvelebila mamce mezi stehny a po pečlivém úklidu její broskvičky mlsným jazýčkem začala zkoumat hloubku její kundičky.
Hanka si tak opět užívala roli první ženské učitelky. S roztažnýma nohama si hověla na zádech ve své posteli a nechala dcerku zkoumat dírku, ze které kdysi vylezla na tento svět. Hance tato myšlenka vůbec nevadila, protože intimní vztah s dcerou se jí velmi líbil a vzrušoval jí.

Linda byla mnohem odvážnější než Honza, protože kundičku sama měla a sama si ji snad už tisíckrát zkoumala prstíky.
Nyní však mohla vše přímo před sebou vidět. Projížděla mezi lupínky a hrála si s perličkou. Pak lupínky roztáhla a vše si prohlížela a osahávala. Perličku, dírku na čůrání i vchod do jeskyňky.
Kundička se krásně leskla pod vrstvou nektárku. Olizovala ho a pochutnávala si na něm.
Po chvíli prstíkem obkroužila okraj a pak prstík do dírky zasunula. Bylo tam stejně krásně jako v její kundičce.
Mamka začala vzdychat, což Lindu rozvášnilo. Zkoumala mamce přirození nejprve opatrně jedním prstíkem, za chvíli už dvěma až nakonec vsunula tři prsty. Užívala si teplo jejího klína.
Pak si vzpomněla, že jí mamka lízala prdelku. Sice se jí to strašně líbilo, ale sama neměla odvahu se jazykem dotknout análku. Tak tedy zasunula jazyk do kundičky a mokrými prsty začala hmatem hledat mamčinu čokodírku.

Hanka ucítila její doteky a ochotně si přitáhla kolena k prsům, aby se zvídavé dcerce plně otevřela. Překvapila ji její odvaha a moc se těšila na anální dráždění.
Linda jí lízala lasturku a prstíkem sjela až na růžičku. Jemně kroužila po dírce.
Hanka prudce vzdychala. Tohle prostě milovala.
Linda cítila, že se toto mamce líbí a tak si dodala odvahy a pokračovala. Při stálém lízání perličky jí začala na růžičku trochu tlačit. Odezva byla okamžitá a pozitivní.

Linda si klekla, aby si uvolnila ruce. Jednou pokračovala v hlazení análku a druhou začala mamku opět prstit do kundičky. Ve zvýšené poloze si prohlížela její nahé tělo.
Hanka držela roztažené nohy a mačkala si je k prsům, aby mohla Linda pokračovat. Otáčela vzrušením hlavou zprava doleva a zpět. Vzdychala a začala i kňučet.
Lindu tato situace a poloha, kdy se jí mamka zcela oddala a ona jí mohla dráždit obě dírky, velmi rozvášnila. Jako správná postelová služka mohla nyní své paní dopřát maximální péči. Sama vzrušením začala také kňučet.
Hanka brzy upadla do orgasmu.
Protože Linda pokračovala v dráždění dál, nechala se Hanka udělat dvakrát za sebou. Vzdychala, sténala, oddychovala.

Obě se pak k sobě přitulily a s pocity vášně a vděku se líbaly. Linda se opřela o loket a začala druhou rukou hladit mamce plná ňadra. Prostě se s nimi chtěla také důvěrněji seznámit. Hanka si uvolněně lehla na záda a nechala se hladit.
„Je to s tebou krásné mami,“ začala Linda potichu.
„Ty jsi dračice, myško,“odvětila Hanka a usmívala se na svoji dcerku zaujatou jejími ňadry. Neodolala a zajela si prsty mezi stehna.
Dneska byla stále ještě nadržená a Honza spal, takže dnes už do kundičky žádný klacek nedostane. Tak si aspoň bude dělat dobře, než se na Lindu ještě za chvíli vrhne.
Linda si všimla, že si mamka sama hladí klín.
„Chceš ještě lízat, mami?“ zeptala se ochotně.
„Jsem dneska strašně nadržená, myško. Chvilku si ale odpočineme.“

Linda tedy dál hladila plná prsa.
„Mami, proč jsi mi lízala zadeček?“ zeptala se.
„Mám sama ráda, když si můj zadeček užije rozkoše. Pěkně jsem ti ho omyla a tak jsem na něj dostala chuť,“ odpověděla s klidnou samozřejmostí matka dceři.
„Líbilo se ti to. To máš po mně. Kdysi jsem si moc užívala milování do zadečku.“
„Ano, líbilo se mi to moc,“ odvětila Linda. „Ale nevím, jestli ti to zvládnu oplatit,“ pronesla smutně a nejistě.
„Neboj se, myško. Jednou to zkusíme, až budeš připravená a pak uvidíš. Jen jsem ti chtěla udělat krásně.“
„Jednou to určitě zkusím,“ slibovala Linda a dál hladila mamce prsa a mnula bradavky. Hanka si roztáhla stehna a začala před dcerou masturbovat. Hladila si již zcela regulérně perličku a zajížděla vzrušeně do lasturky.

Linda však dělala, že to nevidí, protože si myslela, že to mamku vzrušuje, a dál si hrála s jejími ňadry.
„Mami, a není to divné, že se mi líbíš ty i Honza?“ opět načala téma Linda.
„Myško, to je v pořádku. Nejsi pod vlivem předsudků a mazlíš se, s kým se ti to líbí. Kluci nebo holky, to máš jedno. Hlavně, že se cítíš při tom dobře. Také se tím řídím a jsem moc spokojená.“
„To jsem ráda, že ti to nevadí. Jsem teda BI?“ chtěla se ujistit Linda.
„To neřeš, myško. V posteli musíš být hlavně spokojená a uspokojená. Jestli to je s chlapem nebo ženskou je pak už přece jedno,“ poradila jí mamka.
„Teďka tu je ale jedna strašně nadržená ženská, která potřebuje péči své postelové služky,“ nadhodila Hanka.
Linda se na ni usmála. Byla spokojená s její otevřeností při probírání jejich sexuálních otázek a nestoudnou výzvou dalšímu mazlení.

Linda se uvelebila mezi jejími stehny a rukou jí začala hladit klín. Pomalu začala vsouvat prstíky do kundičky. Hanka se už nemohla dočkat. Potřebovala protáhnout.
Linda třemi prsty rejdila v tekoucí kundičce a druhou rukou masírovala perličku. Seděla mamce mezi nohama a užívala si pohled na její tělo a ukájení její touhy.
Hanka sténala vzrušením, ale její kundička byla stále nespokojená a lačná.
„Pomalu mi tam zasuň celou ruku,“ přikázala Hanka své služce.
Linda poslechla. Nejprve zasunula i malíček a chvíli kundičku roztahovala. Její postelová paní si prstění užívala.
Po chvíli Linda zkroutila svou pravou ruku do co nejmenšího tvaru a začala se dobývat do kundičky sténající ženy. Prsty zasunula lehce, ale celou rukou se jí nedařilo projít branou rozkoše. Zkoušela ruku natáčet, ale bála se, aby to maminku nebolelo.
Po chvilce však sebrala odvahu a přitlačila. Najednou jí mokrá ruka zmizela v jeskyňce až po zápěstí. Hanka zakřičela vášní. Její boky začaly divoce vibrovat.
Linda pomalu otáčela rukou v mokré a horké kundičce. Prsty se opírala o děložní hrdlo a kloubky její štíhlé ručky se třely o stěnu pochvy.
Mamka ryčela blahem a vášní.
Když Linda zkoušela i pomalu s rukou zasouvání, musela si Hanka přikrýt obličej polštářem, aby nebyl její křik slyšet až venku.
Linda uchváceně pozorovala, jak se kundička při pohybech ruky natahuje a poddává. Zrychlovala svoje pohyby, ale opatrně, aby nevyklouzla. Rukou už v kundičce vibrovala a druhou masírovala klitoris, dokud se mamka nepropadla do silného orgasmu. Křičela do polštáře a divoce přirážela pánví proti ruce. Prudce se vlnila, až silně stiskla stehny Lindě ruku, kterou v kundičce uvěznila a mačkala.
Linda si vše užívala.

Když po dlouhé chvíli orgasmus odezněl, povolila konečně Hanka svá stehna a uvolnila Lindě ruku. Ta pomalu začala ruku vytahovat. Byla celá mokrá a červená od silného mačkání. Ruku si před mamkou pečlivě olízala a pak ještě poklidila její klín.
Obě byly velmi spokojené a šťastné, což si daly najevo láskyplným líbáním. Pak se schoulily k sobě a v objetí opět usnuly spolu a nahé jako včera.

Počet zobrazení: 108

Autor

Navigace v seriálu<< KDP 26. – Návštěva
4.4 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Další díl skvělého seriálu je pěkným dárkem pod stromeček. A chudák Honza všechno prochrápe, ach jo. 😀 Snad to bude stát za to, až se konečně dočká. Jinak, doufám že to ctěný autor nebude brát ve zlém, ale zřejmě moji žádost lehce popletl. Přál jsem si delší díly, ne delší intervaly mezi nimi. 😀

Martin

Krásné holčičí hraní . Jsem zvědav jak se postelové hrátky rozvinou za přispění Honzy . Nakonec to bude fist Hanky od Lindy a zároveň protažený análek od Honzy .

Tomas

Nuz chyba mi tam uz muzsky predstavitel. Ale krasa tohto serialu spociva v stupnovani vzrusenia. Autor nam ho davkuje velmi s rozvahou. Az ho obdivujem ze sa dokaze zastavit

Neviditelny

Tahle serie nejak umrela…

Junior

Super série. Těším se na další pokračování.

Vasku

Tak netrpělivě čekám na pokračování a už 5 měsíců nic.To autora opustila múza ???

Junior

Jo s autory je to někdy problém, jsou to jen lidé a řeší občas i vlastní problémy. Já věřím, že přidá další díly a nenechá svůj seriál takhle otevřený.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x