K. D. P. – Kalhotky

Toto je 3 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Druhý den na chalupě strávili všichni tři údržbovými pracemi.

Teta Hanka začala s velkým úklidem, protože na chalupě možná už čtvrt roku nikdo nebyl. Sestřenice Linda šla s košíkem sbírat spadané ovoce a Honza skočil na motorku a jel dle instrukcí domluvit nákup a dovoz palivového dřeva.
Po příjezdu vytáhl téměř historickou sekačku. Bohužel se po téměř roce nečinnosti a stání nenechala přemluvit k akci, takže se musel nejprve pustit do kompletní údržby. Vše rozdělat, a začít čistit. Když byl v nejlepším, hodil oko do zahrady.
Linda se zrovna skláněla pro pár jablek. Vyšpulila na něj zadeček v modrých kraťáscích téměř spartakiádního střihu. Napnutá látka vyrýsovala zadeček se všemi detaily.
Když se Linda narovnala a popocházela k dalšímu stromu, prohlédl si Honza její štíhlý pas, který zůstal nahý díky krátkému tílku schovávajícímu podprsenku.

Vzpomněl si, jak ho ráno Linda opět přehlížela nebo jen úsečně a neochotně odpovídala. Přišlo mu docela líto, že jejích dřívější kamarádský až téměř sourozenecký vztah nyní nefungoval.
Linda byla nyní pěkná holka, ale hlavně to byla jeho sestřenice, se kterou zažil mnoho upřímné dětské radosti, takže její chování ho mátlo. Kdyby však věděl o jejím trápení, třeba by její někdy pochmurnou, někdy zlostnou, někdy jedovatou náladu pochopil.

Pokračoval tedy v čistění karburátoru, když přišla teta Hanka.
„Honzíku, pojď prosím tě se mnou do koupelny. Čistila jsem ve vaně ten chlupatý koberec a přestala mi odtékat voda.“
Honza nešťastnou tetu doprovodil do koupelny. Šla před ním a tak si nemohl nevšimnout, jak se její ženské boky ladně vlní v letních květovaných šatech nad kolena. Protože se ramínka jejích šatů vzadu spojovaly v jedno uprostřed, byly na jejích zádech vidět ramínka černé podprsenky. Jejich krajky se mírně bořily do opálené pokožky. Určitě by se zabořily hlouběji, protože náklad, který musela ramínka unést, byl velmi objemný a tudíž i těžký, ale pevná postava tanečnice se nepoddala.
Mladé a bystré oko mladíka odhalilo pod trochu průsvitnými šaty i černé krajkové kalhotky vytvarované ženskými boky, jejichž silueta nemohla popřít příbuzenský vztah s jeho mamkou.

V koupelně společně s Hankou dohledali dvířka pod vanu a Honza se pustil do práce.
Teta mu chtěla pomoci a tak si jednu chvíli proti němu přidřepla. Honzovo oko zahlédlo rajský výjev jejího klína obepnutého černou krajkou kalhotek.
Za chvíli se zase tetička skláněla pro šroubovák a nevědomky nechala svému synovci nahlédnout do opravdu krásného plného výstřihu.

Vzájemnou sexualitu si ani jedna žena neuvědomovala, protože to byly prostě teta a sestřenice malého Honzíka. Honzíka, kterého znaly od vždycky.
Dokonce když byli Linda a Honza velmi malí, tak všichni společně několik let bydleli v domě u dědy a babičky.
Ale jak to bývá, roky letí a hormony dohánějí malé kluky do mladických let, kdy už takovéto nahlédnutí do krásného výstřihu vyvolá až erektivní reakci. Honza si začal trochu připadat jako zvrhlík, protože takto hladově očumovat své nejbližší příbuzné mu v tu chvíli přišlo až jako podvodné jednání.

Honza tedy raději tetě poděkoval za pomoc a nechal jí odejít. Rozebírání trubek pod vanou malými dvířky byla téměř hodinářská práce pro velmi silné nervy. V nejkritičtějším okamžiku přišla Linda umýt si ruce.
„Máme jít na oběd, pane instalatére,“ řekla trochu dobíravě nervóznímu Honzovi. „Jo a zasekl se zámek u kůlny a já potřebuji další bedny na jablka, tak to prosím tě také sprav,“ dorazila Honzu dalším problémem.

Nicméně po obědě se Honza pustil s vervou do práce a nakonec se mu před večeři podařilo i nastartovat tu prokletou sekačku, ke které se po odpadní trubce a zaseknutém zámku dopracoval.
Měl tak dobrou náladu, kterou mu ještě více zvedla teta Hanka, která nešetřila chválou šikovností mladého synovce.
Večer tak započal úsměvy a dobrou náladou. Linda díky tomu také malinko roztála. S trochou vína a křupkami proklábosili celý večer. Honza dokázal obě své příbuzné pobavit několika historkami, které líčil tak zábavně, že ani nebylo třeba je přibarvovat.

První se pak zvedla od stolu teta Hanka a šla se omýt do koupelny. Téměř v zápětí jí následovala Linda, takže byly v koupelně chvíli spolu. U nich doma to bylo celkem běžné. Byly si blízké a nebyla mezi nimi bariéra jako u Honzy doma. Mladý nadržený sameček si toho však ihned všiml a hlavou mu problesklo několik hříšných myšlenek.
Obě si šly lehnout a do koupelny vešel Honza.

Hříšné myšlenky motivovaly jeho hříšné jednání. Opatrně začal prohledávat koupelnu. Byl jako šelma čenichající svou kořist.
Až nakonec otevřel dvířka od pračky, kde objevil svou erotickou kořist. Zaplavila ho obrovská vlna vzrušení.
Ještě raději koukl na dveře, zda je otočený klíč v zámku, protože nechtěl být přistižen.
Pak pomalu vytáhl krajkový chumel černé barvy. Plný očekávání ho držel v dlani, pomalu ho přiložil k nosu a lehce nasál vůni prádla, které celý den nasávalo intimnost jeho tetičky Hany. Zcela omámen nádhernou živočišnou vůní ji znovu nasál. Byla to opojná vůně, která mu trochu připomínala domácí vůni jeho mamky. Znovu a znovu inhaloval použité kalhotky.

Erekce se záhy dostavila a nic už nebránilo jeho tradiční koupelnové masturbaci s čicháním kalhotek. Hlavou mu probleskovaly dnešní obrazy jejího těla. Vzpomněl si na pohledy do jejího klína i do obdivovaného výstřihu, takže prudká ejakulace do vany přišla velmi brzy. Úplně se klepal, protože nová vůně ho doslova očarovala.

Po sprše se uvolnil a chtěl si jít lehnout, ale uvědomil si, že to možná nebyly jediné kalhotky v pračce.
Znovu se začal v prádle přehrabovat.
Bílá podprsenka ho příliš nezaujala, ale bílé kalhotky jeho sestřenice Lindy byly cílem jeho hledání. Nezaváhal a začal je očichávat. Jejich vůně byla sladší a jemnější. Také ho omámila a druhá ruka mu automaticky sjela do trenek, aby znovu objala jeho klacek.
Uvědomil si však, že už je v koupelně příliš dlouho, což by mohlo být nápadné. Raději tedy nasál vůni panenského přirození do zásoby, vše urovnal a potichu se odebral do postele.

V pokojíku nemohl odtrhnout oči od lůžka své sestřenice, jejíž vůni stále cítil. Už asi spala. Lehl si a opět ho přepadla soukromá vášeň a potřeba si právě nabyté pocity pořádně užít.
Vzpomínky na dvě nové vůně ho opět přivedly k orgasmu.

Author

Navigace v seriálu<< K. D. P. – SetkáníK. D. P. – Plavky >>
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Pěkné pokračovaní povídky

Bob Romil

Chlape ty nám to pěkně dávkuješ po malých, ale výživných kapkách 🙂

Shock

Pěkně se to rýsuje. Mám jisté podezření co je s Lindou, tak uvidím, jestli jsem se nemýlil až se děj rozjede…..

Trysky

Je pěkné, jak se to všechno zatím odehrává jen v jeho fantazii. Jsem zvědavý, kdy dojde konečně na nějaké činy a kdo bude jeho první obětí.
Jen tak dál, skvělá práce.

Martin

A bylo to takové poetické odpoledne . Krásně a pomalu se rozvíjející příběh . Těším se až Honza z roviny snění dostane do reality .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk