Starší sestra

Toto je 8 díl z 13 v seriálu Japonská sekce

V temném koutě diskotéky se láskyplně objímali a líbali Kentaro s Natsumi. Jejich pozvolné několikatýdenní sbližování urychlil alkohol a divoká zábava.
„Půjdeme ke mně domů, ano?“ zašeptala vzrušeně Natsumi, když ji nadržený Kentaro začal vyhrnovat šaty a zřejmě by ji tam bez okolků opíchal před zraky ostatních.
A tak zatímco mu vadnul v kalhotách tvrdý ocas, Natsumi zavolala taxík a zaplatila útratu. Sama už toužila být se svým chlapcem v posteli.

Domů jeli mlčky a nedovolili si k sobě žádné letmé doteky. Ač mladí, byli svázání pevnými zásadami chování milenců na veřejnosti. Byli to vlastně spolužáci v posledním ročníku střední školy. Společně plánovali postup na vysokou školu, ale to bylo ještě daleko.

Kentaro byl na Japonce poměrně vysoký a urostlý. Tělo měl vypracované z posilovny a tréninků karate, ale povahou byl mírný a nekonfliktní.
Zato Natsumi nijak nevyčnívala z davu štíhlých Japonek v minisukních, vysokých podpatcích a vypasovaných tričkách s anglickými nápisy „love“ a podobnými hovadinami. Dlouhé vlasy měla volně rozpuštěné kolem oválného obličeje s jemnými rysy až skoro holčičího vzezření. Velké zelené oči, malý nos a bílé zuby mezi rudými rty. Tělo měla štíhlé, prsa „tak akorát“ a hezké, dlouhé nohy. Povahou byla kamarádská, veselá a typicky submisivní.
Proto také dlouho neodolávala atakům Kantara, který ji začal balit hned zkraje ročníku na škole, když holky přes prázdniny vyspěly a s kluky mávaly hormony až běda.

Nyní měli za sebou první líbačku a před sebou první sex.

***

Taxík zastavil ve vilové čtvrti a Kentaro ohromeně zíral na velkou vilu s udržovaným trávníkem doplněným umně sestříhanými křovinami. Pískem vysypaná cestička vedla k patrovému domu, celý obložený dřevem.
„Neboj. Bydlím tu sama,“ usmála se Natsumi jeho rozpakům, když vešli do rozměrné haly.
„Tam je můj pokoj, ukázala do patra na dveře. „A vlevo je koupelna. Běž a já přijdu za tebou,“ trochu zrudla a zmizela v dolní koupelně.

Kentaro se vysprchoval v luxusně vybavené koupelně, vyhonil si péro, aby déle vydržel a s ručníkem omotaným kolem pasu ulehl na prostornou postel. Na sex se těšil. Měl již za sebou pár styků, takže byl zkušený a neměl z toho velkou hlavu.
Samým těšením se mu postavilo péro. A co teprve, až Natsumi uvidí nahou? To mu už asi praskne….

Do těchto hlubokomyslných úvah vešla do pokoje dívka jeho snů. Taktéž byla celá omotána osuškou a i tak vypadala velmi svůdně. Zhasla velké světlo, ale zapnula malou svítilnu na nočním stolku.
„Chci tě vidět,“ podotkla.
Kentaro kývnutím hlavy souhlasil. Sám se chtěl dívat s kým šuká.

Natsumi již také nebyla pannou, ale zkušenosti měla nulové. O nevinnost se připravila sama svým vibrátorem se souboru „ovoce a zelenina“, kterou měla celou kazetu. Plastové výtvory všemožných tvarů a velikostí uspokojily určitě i tu nejnáročnější zákaznici. Natsumi si projela dírku obzvlášť velkým exemplářem křenu, ucítila bodnutí a na bělostném plastu byly stopy krve. Měla to za sebou, aniž to provedl mužský úd.

***

Než Natsumi ulehla, stáhla si osušku a vystavila mu své nahé tělo. Kentarovi se napnul ručník v klíně, a tak se ho také zbavil a čurák mu vystřelil do prostoru.
Pak leželi vedle sebe, líbali se a hladili.
Kentaro ji hnětl a líbal pevná prsa, Natsumi mu neuměle honila tvrdý ocas a oba opojeně vzdychali.
Pak jí Kentaro jen v polibcích po těle níž, až mezi nohy. Natsumi je roztáhla a umožnila mu přístup ke štěrbině ukryté v černém hustém porostu klína.
Ten ji projel jazykem po pyscích a slízl první šťávy, které dívka po zasténání uvolnila. Štěrbina se otevírala a umožnila mu hlubší pronik jazyka do jejího nitra.
Dívka jen hlasitě pištěla a pohazovala tělem plna dosud nepoznané slasti.
Kentaro byl taktéž opojen a vylizoval sladký nektar jejích šťáv, které vytékaly ve stále silnějších proudech. Vnořil do ní dva prsty a ty zmizely v její pochvě až po třetí článek. Chvíli ji s nimi šoustal, ale pak se vrátil k lízání. Natsumi ho však za vlasy přitáhla k sobě.
„Teď já,“ zašeptala a hlavou mu sjela k pasu.
Tuhý ocas sevřely rty a rytmické pohyby ho krásně masírovaly. Kentaro jen sténal a zadržoval blížící se výstřik co nejdál.
„Já..budu..budu…stříkat!“ zahlásil, ale pevný stisk rtů ještě zesílil a pak už začal plnil její ústa svou dávkou.
„Chmm…gmmm..polk…gmmm..polk…hmmm,“ znělo, jak Natsumi snaživě polykala to nadělení. Pak zvedla hlavu.
„Nechutná to zle,“ usmála se a začala povadající ocas zase zpracovávat do potřebné tvrdosti.
S tím Kentaro neměl problém, a za chvíli již nalehl mezi její roztažené nohy a ocas ji vnikl do pochvy.

Pro Natsumi to byl první pronik ocasu do jejího těla a bylo to příjemné. Vlhká pochva ho snadno přijala a tření v ní vyvolávalo mrazivé slastné pocity.
Když rozjel strojové přírazy, Natsumi mu pištivě přizvukovala a ruce měla rozhozené nad hlavou v poddávající se submisivní poloze. Trvalo dlouho, než Kentaro zrychlil přírazy v nastupujícím vrcholu a pak už nezadržitelně stříkal a plnil jí dělohu hustým semenem. Ta ho ve svém vrcholu nasávala, ale to milence nezajímalo. Oba vnímali jen oboustrannou slast a rozkoš prvního vzájemného milování.

***

Ráno Natsumi nechala Kentara spát a odjela do obchodu na nákup.
Ten se probudil později a slastně se rozvaloval v posteli.
Náhle klaply vchodové dveře.
Kentaro si pohonil už tak tvrdý ocas a těšil se na ranní sex.

Jaké bylo jeho překvapení, když se otevřely dveře a dovnitř vstoupila cizí žena.
„Áááá,“ zaječeli oba úlekem.
Žena ustoupila ven a Kentaro se rychle přikryl dekou.
„Kdo jste?“ ozvala se žena.
„Přítel Natsumi..a vy?“ odpověděl.
„Její sestra Shinju,“ odvětila.

Kentaro se přioděl a vyšel ven. Vůbec netušil, že Natsumi má nějakou sestru. Teď tu stála, v chodbě dva kufry a vypadala, že se odněkud vrací a asi natrvalo.
„Já..promiňte…vůbec jsem nečekal, že někdo přijde,“ omlouval se a Shinju se stále tvářila nepřátelsky.
„Kde je Natsumi?“ rozhlížela se okolo.
„Asi jela na nákup..nevím,“ blekotal Kentaro.
„Dobrá, počkáme,“ kývla žena a přenesla si zavazadla do obýváku.
Pak si uvařila čaj a to už se domů navrátila Natsumi.
„Shinju, co..tady..děláš?“ byla neméně překvapena z její přítomnosti.
„Vše je vyřízeno. Jsem zase svobodná žena a vracím se domů. Doufám, že ti to nevadí?“ usmála se Shinju na sestru. „A tvého chlapce už jsem také poznala,“ uchichtla se.

A tak se Kentaro dozvěděl, že Shinju bylo doposud vdaná za jakéhosi farmáře, kdesi pod Fudžijamou, ale ten zkrachoval a oběsil se na kvetoucí sakuře. Shinju vyřešila pozůstalost, sbalila si svých pár kufrů a vrátila se zpět. Když tak viděl ty dvě ženy sedět pohromadě, nezapřely, že jsou sestry.
Shinju byla starší, ale i tak vypadala velmi k světu a Kentaro si mohl udělat obrázek, jak bude Natsumi vypadat v pozdějším věku.

***

Shinju sice přibyla do domácnosti, ale Natsumi do života nemluvila. Sama řešila novou práci a měla svých starostí dost. Jediné, co ji vadilo, ač mlčela, byla občasná přítomnost Kentara. Nevadil ji on osobně, jeho vztyčený úd a urostlé tělo nešlo zapomenout, ale žárlila na sestru když se milovali a ona svou rozkoš prožívala na celý dům.

Vzrušená Shinju se pak uspokojovala sama a za hlasitých stenů Natsumi si rukou přejížděla prsa a třela se v klíně až do vlastního vyvrcholení. Tlumeně vzdychala a celá zpocená pak zmizela ve sprše. Ráno se to opakovalo a pak zas byl několik dní klid.

***

Jednou Kentaro doma zastihl jen Shinju.
„Natsumi jela za nějakou kamarádkou. Přijede asi až večer. Pojď dál, když už jsi tady,“ uvedla Kentara do pokoje.
Usedla vedle něj a jen tak si povídali. Shinju zajímalo, odkud je a takové ty rodinné záležitosti. Pak se mu ozvala mobilem Natsumi.
“Ahoj. Prosím tě, dnes už domů nepřijedu. Tak se nestavuj. Pa zítra.“
A vzápětí volala sestře, že přenocuje u kamarádky a vrátí se až ráno.
Kentaro se zvedl k odchodu, ale Shinju ho zadržela.
„Zůstaň, ať tu nejsem sama. Je mi pak smutno.“
„Ale Natsumi…,“ namítl Kentaro.
„Já jí zavolám. To bude v pořádku,“ řekla mu Shinju a šla do kuchyně.
Cestou slyšel, jak mluví s Natsumi, že tu Kentaro je a zda tu může přenocovat.
„Vidíš, souhlasí. Ráno si tě vyzvedne,“ řekla Shinju s úsměvem a pak připravila něco na zub.

***

Večer pomalu končil a Shinju se šla vysprchovat. Jestli záměrně nebo omylem zapomněla za sebou zavřít dveře, ale každopádně potěšila oko Kentara, který kolem koupelny směřoval do pokoje.
Shinju měla zavřené oči, tiše si prozpěvovala a Kentaro tak měl čas prohlédnout si její velká prsa, ale stejně jako Natsumi měla i dlouhé, štíhlé nohy s černým kožíškem v klíně.

Když si lehl, samovolně si zajel do trenek a pohonil si ptáka. Nakonec toho nechal a usnul.

***

U pokoje se tiše otevřely dveře a dovnitř vklouzla nahá postava. Přilehla si na postel a pomalu z Kentara začala stahovat deku. Ten stále tvrdě spal. Ruka-šmátralka mu zajela do trenek a začala mu honit ocas. Ten reagoval přirozeně a začal tuhnout. Ruka ho uvolnila ven a honila rychleji a usilovněji.
To už se Kentaro probudil. Vytřeštěně zíral na Shinju, která právě si ocas zasouvala do pusy a začala ho kouřit.
„Co děláš?“ zmohl se pouze na dotaz.
„Gmm..nelíbí…se…ti to? Chmm..fmm ghmm,“ sjížděla mu tvrdý ocas sevřenými rty opravdu hluboko, až se mu dělaly mžitky před očima.
Už se nebránil. Shinju byla zjevně nadržená a potřebná, a tak sestru nahradila v loži. Nikdo se nic nedozví. Kentaro sám bude uspokojen a nebude mít potřebu se Natsumi svěřovat.

A tak ležel a nechal si kouřit ocas, dokud si ho Shinju neosedlala.
Jakmile rozjela jízdu, musel se věnovat jejím prsům, mnout je a dráždit bradavky, zatímco ona si určovala hloubku proniku jeho ocasu. Pochva byla nezvykle úzká a silně mu svírala a masírovala ocas. Tohle se nedalo dlouho vydržet. Vyhladovělá Shinju na něm poskakovala jak zběsilá a vyluzovala houkavé zvuky „Uooo…uáááhh…ooouuuu.“

Výstřik semene do svých útrob však nesla se slastným výkřikem a vlastním orgasmem.
„Ááááhh..júúúúh,“ křičela a svírala v sobě ocas silou kleští.
Naštěstí ho nepřeštípla a mohl být připravován k dalšímu použití.

Shinju opět nasadila orální masáž a pak ho přijala na sobě s doširoka roztaženýma nohama.
Kentaro na ní ležel, líbali se a přitom stále rytmicky do ní zarážel tvrdý ocas. Shinju ho cítila hluboko v sobě a opojeně vzdychala a sténala ve stoupající rozkoši.
Kentaro do ní mlaskavě vnikal prudkými přírazy a velmi si užíval těsnou pičku a vůbec celé tělo starší sestry. Bylo plnější, ale stále pevné a příznivě reagující na laskající a hladivé doteky. A stejnou měrou mu Shinju laskání oplácela.
Po druhém vystříkání a vydýchání mu jezdila všude po těle kmitajícím jazýčkem a Kentaro s překvapením zjistil, kde všude má, kromě ocasu, erotogenní zóny.
Jako u žen, i jemu se líbilo dráždění prsních bradavek a i dalších míst na těle. Blaženě se tomu poddal až usnul….

***

Ráno se domů navrátila Natsumi. Otevřela dveře a zkoprněla. Na posteli ležel nahý Kentaro se Shinju. Nevěděla jestli má plakat nebo spustit příval nadávek, ale Shinju ji předešla. Vstala a odvedla ji do obýváku.
„Svedla jsem ho. Řekla jsem mu, že jsi mi to schválila, aby tady přespal a pak jsem za ním přišla. Nemůžu za to, ale potřebovala jsem to. Nezlob se.“
„A co chceš s ním dělat dál?“ otázala se Natsumi.
„Musí se rozhodnout mezi námi dvěma. Kterou si vybere, druhá to bude respektovat,“ rozhodla Shinju a Natsumi jen sklopila hlavu.
Starší sestře se vždy podřídila.

***

Když se Kentaro dozvěděl, co musí udělat, byl zaskočen. Každá ze sester měla něco do sebe. Natsumi byla první a byla skvělá, ale zase Shinju zkušenější a …taky skvělá.
„Abychom ti to ulehčily, půjdem každá do svého pokoje. Ty pak zajdi za tou svou a pořádně ji pomiluj,“ rozhodla Shinju a sestry se rozešly napravo a nalevo.

Kentaro zůstal stát v obýváku a usilovně přemýšlel. Sestry zatím toužebně čekaly, že dveře se otevřou právě u jejího pokoje.
Kentaro se nakonec rozhodl a vykročil….tyto dveře jsou ty správné.

V Natsumi i Shinju hrklo skoro současně. To, co se zabouchlo, byly vstupní dveře do domu.

Autor

Navigace v seriálu<< Manželka z KorejeVýpomoc matky >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Denis86

Super povídka .

Bob Romil

Kentaro zvolil mazácké řešení. Nevím jak japonky, ale u nás by měl stejně peklo 🙂

childe

Super povídka a navíc s mou oblíbenou tématikou.
Rozhodl se lišácky a spíš jsem čekal společnosné soužití všech dohromady 🙂

Martin

Dobře ty 😀 Báječná povídka , tedy až na ten konec . S japonkou jsi mi udělal radost . Palec nahoru .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x