mrdaná v posteli

Stážista

Toto je 4 díl z 13 v seriálu Japonská sekce

(volné pokračování povídky Stážistka)

Nataša seděla za stolem, vztekle ohryzávala konec tužky a uvědomovala si, že žárlí. Žárlí na Luďka a na tu děvku Midori, kterou on určitě píchá.
Luděk se svými milostnými eskapádami nepyšnil, ale vzájemné pohledy těch dvou byly více než výmluvné. Pracovní náplň ovšem plnili na výbornou, takže jim nebylo co vytknout. A co, stejně si za to může sama! Neměla Luďka tak odmrštit, jako že se po večírku nic nestalo. A přitom se stalo, že ji úžasně protáhl svým tvrdým pérem, na což dodnes nemůže zapomenout. Musí s tím něco udělat! Vstala a houkla na sekretářku.
„Už tu dnes nebudu, ahoj!“ a vydala se do města.

Sexshop „Stephanie“ vždy obcházela obloukem, nyní však rázně, byť s malým sebezapřením, vstoupila dovnitř.
Mladá prodavačka nasadila profesionální úsměv a odhadovala, s čím žena středního věku vyrukuje. Je vcelku hezká, udržovaná, to by mohlo být nějaké sexy prádlo, a už švitořila.
„Dobrý den, čím vám posloužím?“
„Dobrý den, já bych chtěla…potřebovala ..ehm..nějaký …ten umělý úd,“ rudla Nataša.
„Myslíte vibrátor?“ ujistila se prodavačka.
„Ano…ten… defibrilátor…promiňte…ovátor..teda vibrátor,“ kuňkala nešťastně.
Prodavačka se usmála.
„Mladá paní, rozpaky stranou. Já vím, co ženy potřebují a sama jsem již mnoho výrobků osobně vyzkoušela. Takže co tu máme?“ a odvedla Natašu ke stěně, kde byla vystavena nepřeberná nabídka vibrátorů.

„Máme tu hladké, nebo s různými dráždícími body, samozřejmě realistické i žertovné ve tvaru zeleniny, avšak plně funkční,“ a vytáhla jednu krabičku, kde byla opravdu nefalšovaná mrkev.
Představou, jak si ji cpe mezi nohy, se Nataša otřásla, ale zaujaly ji údy opravdové. Obrovské černé tlusté ocasy vynechala a prohlížela si ty menší.
„Mám tu model Rocco, naprosto přesný odlitek skutečného penisu,“ ukázala ji prodavačka s jistou pýchou. Jenže Nataša netušila, kdo je Rocco a pýcha porno průmyslu ji nechala chladnou.
Po dlouhém vybírání si konečně vybrala kousek, který by ji mohl vyhovovat. Až ho do sebe zasune, bude si představovat, že ji šuká Luděk.

***

Luděk měl úplně jiné starosti. Zavolal mu sám ředitel firmy a slavnostně mu oznámil, že byl v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů s italskou společností „Ferriri“ vybrán na výměnnou stáž a to na tři měsíce. Hned jak odejde stážistka z Japonska, může se balit do Itálie.

Když to zkroušeně hlásil Nataše, bylo jí ho líto. Sama si skoro denně projížděla kundu umělákem zapnutým na nejvyšší rychlost a vyhekávala v návalu slasti „Luďku, Luďku,“ ale i přes orgasmus, který se vždy dostavil, žádné ukojení své touhy nepociťovala. Potřebovala zkrátka živý ocas. A tak se rozhodla podruhé porušit manželskou věrnost.
Den před odjezdem otevřeně Luďkovi navrhla, jestli by ji v noci nenavštívil v zahradní chatce, kde se s ním chce rozloučit. Ten pochopil a k její radosti souhlasil.

Ten večer si Nataša dala práci s vizáží, manžela uspala práškama. Její 16-tiletá dcera byla na školním zájezdu a nebyla doma.

***

Když Luděk vstoupil do chaty, svítily zde svíčky, v konvi se chladilo víno a na stole byly nějaké jednohubky. Nataša tam stála jako víla, v lehkých šatech, nalíčená a s nakadeřenými vlasy.
„Nemůžu si pomoct, ale ten večírek byl pro mě tak zásadní, že tě prostě potřebuju. Rozumíš, v sobě. Ne, že by ses mi nelíbil, jako chlap, ale mezi námi nemůže být láska, jen sex. Ty máš prostě skvělýho čuráka,“ a začervenala se.
Luděk něco z překvapení zablekotal, že jí to sluší a že ji taky má rád a pak už otevřeli víno a něco pojedli.

Letmé dotyky nabíraly na intenzitě a netrvalo dlouho a oba byli nazí. Lehli si a vášnivě se líbali.
V Nataše se vzedmula vlna vášně a cítila, jak v klíně doslova teče. Luděk se vrhl na prsa, rozteklá po hrudi a polaskal tuhnoucí bradavky, pokračoval dál až k porostu klína. Nataša sama roztáhla nohy a odhalila štěrbinu s vystouplými plátky závojíčků. Když přesně mezi ně zajel jazykem, Nataša vyjekla slastí. Otvor mezi pysky se otvíral a přibývalo vlhkosti. Luděk vsál jeden z plátků závojíčků mezi zuby.
“Ááá….co..to…úúúááááhhh!“ roztřásla se Nataša v orgasmu a uvolnila proud šťáv. Luděk pokračoval přes štěrbinu ke klitorisu, který byl nalitý krví a naběhlý. Opět stačil dotek jazyka a Nataša se roztřásla podruhé.
„Oooáááhhh….už …zas!“ křičela a vlnila tělem.
Luděk na ni nalehl a tvrdým ocasem do ní snadno vnikl v celé délce.

„Ach ano..ano!“ vzdychla Nataša a cítila se šťastná z vyplnění živým pulsujícím ocasem a jeho sevření v pochvě.
Jakmile Luděk začal přirážet, vzdychala a sténala a zatínala mu nehty do zad. Navíc ji vzrušoval pocit, jak manžel spí pár metrů od nich a ona tu slastně vzdychá a heká pod tvrdým, neúnavným čurákem mladého kolegy. Navíc se opájela představami, že si ji vzal nedobrovolně a násilím a ona mu tu teď musí držet.

“Kam s ním?“ zeptal se Luděk, který netušil, jaké myšlenky se jí honí hlavou a řešil praktický problém.
„Co…kdo, kam?“ procitla Nataša do reality. „Budeš stříkat? Tak do pusy!“ rozhodla se to zase jednou překousnout.
V mžiku měla ocasem zaplněnou pusu a jen sevřela rty, pocítila záškuby a trhavé dávky semene jí proudily do krku. Ač nechtěla, musela polykat a zbytek vyplivla na zem.
Luděk, ještě než mu zvadnul, do ní zajel a pár prudkými přírazy ji dovedl k vrcholu, který měla na krajíčku.

Když se vydýchali, opět se občerstvili a Nataša začala s kouřením.
Luděk byl při chuti a brzy mu stál, připravený na další číslo. Nataša se rozložila na všechny čtyři.
„Teď zezadu, ale prosím tě pomalu, nebo mě roztrhneš!“ ještě ho upozornila.
Luděk zaklekl za ní a roztáhl ji širokou zadnici. Nad houštinou kundy s mokrou dírkou, byl ještě jeden otvor. Na ten by měl chuť. Prozatím ocasem vnikl do té dolní štěrbiny, která ho ochotně přijala.
„Hmmm,“ vydechla slastně Nataša a plně se poddala pomalým přírazům, jak ji projížděl v celé délce ocasu.

Občas zkusmo vyjel celý a zadíval se na něj. Když se mu zdál dost mokrý a pokrytý slizem šťáv, zarejdoval žaludem na svěrač. Silně zatlačil, protože očekával vzpouru. Nataša nejdřív netušila, co se děje, ale tlak v zadku ji to napověděl.
„Ne…tam ne…. ty šmejde, okamžitě…ááááhhh!“ vykřikla na pronikem do střev a řvala tak, že musela být slyšet až na ulici.
„Natašo..pššš..bude to..dobrý..uhh!“ funěl Luděk.
Dral se jí dovnitř a pevně držel v pase, aby mu neutekla. Nataša se sevřenými rty sténala nad tlakem v zadku, ale když v ní zůstal zaražený, přestávalo to pomalu bolet.
Luděk z ní vyjel celý ven, což byla nepopsatelná úleva, ovšem vzápětí zas do ní vnikl. Těmito výměnami si Nataša na to zvykla, ale nijaké zvláštní potěšení z toho neměla.
Zato Luděk byl blahem bez sebe. Střeva ho krásně svírala, zezadu mnul balóny prsou, a tak přirážel a přirážel, až Nataša pocítila v zadku teplo rozlévajícího se spermatu.
Když z ní vyjel, cítila, jak z ní vytéká potůček semene.

Uvolněně padla na břicho a Luděk na ni.
„Slez ze mě, ty hajzle!“ řekla ostře.
„Ale Natašo…,“ konejšivě ji pohladil.
„Tohle jsem nechtěla! Je mi to odporný a nikdy, rozumíš, nikdy jsem tam nikoho nepustila! Když jsem řekla ne, tak to znamená ne! To jen vy chlapi si myslíte opak!“ opravdu se zlobila, protože si nechtěla přiznat, že se jí to v závěru už docela líbilo.

Nakonec se usmířili. Luděk ji vylízal „dosucha“ kundu, pak ji ještě něžně zezadu protáhnul k orgasmu a v začínajícím ránu se rozešli.
„Udržuj hormony v klidu a až se vrátíš, můžeme v tom pokračovat,“ řekla mu ve dveřích a za chvíli už Luděk mířil taxíkem na letiště.

***

„Dobrý den, Pietro Pellegrini z Ferriri Corporated“, představil se Nataše muž, který rázně vstoupil do její kanceláře.
Nataše poklesla brada. Pietro byl vysoký urostlý muž, ostrých rysů, jižanský typ s tmavými vlasy i očima a působil sebevědomě a rázně. Úplně se zachvěla představou, jestli je urostlý všude a rázný i v posteli, tak si s ním žena opravdu užívá. Tento muž ji prostě velmi zaujal.
„Že mluvíte česky?“ podivila se po seznámení.
„Po otci Ital, po matce Čech, to mluví za vše,“ usmál se. „Umím ještě anglicky a rusky, ale kvůli češtině jsem byl vyslán k vám. Člověk od vás už se tam zabydlel. Dostal krásnou asistentku Sabrinu.“
Natašu bodl trn žárlivosti.
„I já vás dostanu jako asistentku? Jste taktéž molto grazioso.“
„Nejsem asistentka, ale vedoucí sekce, v níž budete zaměstnán. K ruce vám bude molto grazioso Ivan,“ řekla s nádechem škodolibosti Nataša.
„Ale to je molto piacevolmente,“ zalamentoval Pietro.

Pak se jel ubytovat do hotelu a následné dny se odvíjely v zaběhlém rytmu.

***

Blížil se závěr výměnného pobytu. Nataša si Pietra oblíbila, a třebaže to na ni první dny zkoušel, odolávala jeho svodům a uzavřeli spolu přátelský vztah.

Na poslední víkend ho pozvala domů, kde se ubytoval v zahradní chatce, a bylo naplánováno grilování. Natašin muž Václav se s Pietrem rychle spřátelil, neboť oba měli rádi sport vsedě, a tak bylo o čem povídat. A Pietro též udělal dojem na 16-letou Lucii, dceru Nataši.
Ta právě procházela obdobím poznání a jasného úsudku, že kluci vrstevníci jsou idioti a všichni chlapi nad dvacet jsou staří páprdové. Urostlý mužný Ital byl v kategorii starý páprda, ale stačilo pár italských slovíček, světaznalý úsměv a dívka tála jako led. Protřelý Ital si ji omotal kolem prstu hned první večer. Mladá dívka ho však nezajímala víc, než hračka a spíš měl chuť na zralou samici Natašu, která však jeho nadbíhání rázně utla hned zkraje pobytu.

***

Grilování se vydařilo. Bylo teplé počasí, maso, saláty a víno všem zvedlo náladu. Když pak večer ještě proběhlo večerní koupání v bazénu, Pietro mohl pohledem ocenit a porovnat obě ženská těla.
Václav ještě vytáhl slivovici, jenže se opil dřív než Pietro a s podporou obou žen se jen taktak dopotácel do ložnice. Ven se pak vrátila jen Nataša.
„Lucie už šla spát a já jsem taky unavená. Sklidím ze stolu a jdu si lehnout,“ pronesla. Pietro ji s nádobím pomohl dovnitř a očima rychle projel dispozici bytu.

Když později osaměl v domku, vytáhl z tašky pár věcí, které si sebou přinesl. Lepicí pásky, šňůra a ocelová pouta. Takto docílí převahy nad obyvateli domku a pak už si bude dělat, co chce. Pěkně vyšuká tu samici Natašu a pak si vezme i věneček dcerunky Lucie. Zítra pláchne do Švýcarska a ať si ho hledají…

***

Když se v domě konečně zhaslo, po půlhodině vrazil Pietro dovnitř. Tiše našlapoval a hned mířil do ložnice. Václav chrápal, až okna drnčela a Nataša ležela na boku a tiše oddychovala.
Prudkým pohybem ji Pietro otočil na břicho a ruce ji zezadu secvakl pouty a přes pusu ji přelepil pásku. Probuzená Nataša nejdřív nic nechápala, ale pak se začala zmítat. Pietro mezitím svázal šňůrou Václava a také ho umlčel páskou, ale ten nic nevěděl a stále spal. Pak se vrátil k Nataše.

„Buď v klidu, nebo si to odnese tvá hezká dceruška. Už má svůj věk, myslíš, že je ještě panna?“otázal se sladce. Nataša vytřeštila oči a něco přes pásku křičela.
„Trochu si spolu pohrajem, co říkáš. A tady v manželský posteli. Když se ten tvůj probudí, ať vidí, jak se mu manželka kurví,“ šklebil si Pietro a několika škubnutími ji roztrhl noční košili.
Se zalíbením ji projel rukama prsa a jazykem ji objel dvorce a polaskal bradavky. Poté ji přikázal, aby šla do kleku a hned do ní zezadu napasoval nadržené péro.
Nataša tlumeně vyjekla při proniku a Pietro ji nerušeně mrdal nasucho. Teď tedy dostal tu samici do postele. Promnul ji prsa, a dál ji dlouhými a tahy projížděl, dokud se neukojil a nevystříkal semenem.

Napodruhé ji otočil na záda, chytil za kotníky, doširoka roztáhl nohy a prudce do ní zajel.
Pohled na její bolestnou grimasu ho přiměl k prudším přírazům. To už pronik nebyl nasucho, neboť tělo Natašu zradilo a začalo reagovat na tření v pochvě, která vlhla. Tvrdý velký ocas ji zcela vyplňoval a nebýt to prováděné násilím, určitě by si to užívala. Takto mu jen držela, bolestně sténala a čekala, až se udělá. Když ji zalila dávka semene, Pietro se zvedl a odtáhl ji sebou do sklepa. Tam ji sejmul pásku.

„Tady můžeš řvát, jak chceš, ale taky mě vykouříš! Tak dělej!“ a stlačil ji do kleku. Nataša ho poslušně začala sát a Pietro ji přirážel do krku až někam na mandle.
„Hezky to umíš…už…už…ááách!“ hekl a třetí dávka semene ji zaplavila ústa.
„Teď tady počkáš, než se vrátím od Lucinky!“ řekl a na Natašu šly mrákoty.
„Ne…prosím…nech ji! Vždyť je to ještě dítě!“

Ale to už byl Pietro nahoře a zaklaply dveře. Už se těšil na její mladé panenské tělo.

***

Nataša byla zoufalá, ale náhle ji osvítil nápad. Měla ruce s pouty za zády, ale na to stačila pružnost těla a za chvilku měla ruce vpředu. Vešla do vedlejší místnosti. Pietro netušil, že i do sklepa mají zavedený telefon. Kdysi tu bývala dílna a po jejím zrušení už tu telefon zůstal.
Rychle vytočila 158 a nahlásila znásilnění, právě prováděné nezletilé.

Hlídka přijela v minutě. Policisté nehoukali, ale naopak přijeli tiše, vnikli do domu a podle zvuků se zorientovali a pachatele chytili přímo při činu. Pietro už zpacifikoval zoufalý odpor Lucie. Ta ještě nebyla nahá, protože víc nestihl.

Nejdřív dostal od obou policistů menší nakládačku.
„Bránil se zatčení,“ okomentovali jeho rozbitý ret a roztržené obočí.
Lucie vyběhla k rodičům a otevřela matce, která zuřivě tloukla do sklepních dveří a obě ženy pak skončily v uvolňujícím pláči a v objetí. Pak už se jich ujal policejní lékař a psycholog.

Probuzený Václav vůbec nic nechápal a teprve výpověď Nataši mu osvětlila, co se v domě vlastně stalo.

***

ITÁLIE

Když se Luděk ohlásil ve firmě  Ferriri Corporated , po zařazení do pracovní pozice mu byla představena slečna Sabrina, která uměla anglicky. Aspoň to o sobě tvrdila šéfům, když zvažovali, kdo se toho stážisty ujme.

„Já…prosím umím dobře anglicky,“ hned se hlásila, neboť ji práce děvčete pro všechno nijak neuspokojovala. Ona ji vlastně neuspokojovala žádná práce. Sabrina byla sice dívka velmi hezká, leč prostá, přesně ve stylu, co přidala příroda na těle, to ubrala na intelektu.
Teď na šéfy vychrlila několik anglických slov, ti usoudili, že asi má pravdu a přidělili ji pozici asistentky stážisty.

Luděk byl z hezké dívky pochopitelně nadšen, ale jen do chvíle, kdy zjistil, že se s ní nedomluví.
Znalost slovíček screw, fuck, coition a blowjob mu ke komunikaci skutečně nestačila. S pomocí ostatních pracovníků se ujmul svého zařazení a hodlal ty tři měsíce nějak přetrpět.

Sabrina si však své pozice velmi cenila a hodlala být stážistovi po ruce a ku prospěchu.
Luďkovi sloužila jen jako hezký obrázek, ale jinak mu byla k ničemu. Přesto se naučil pár základních vět a slov a aspoň ji posílal různě po budově s papíry, aby si ušetřil cestu.

***

Druhý měsíc Sabrina přitvrdila. Luděk už ji maličko rozuměl, a tak spolu někdy trochu více hovořili. Sabrině se Ludiek, jak mu říkala, líbil a hodlala ho svést.
Nikdy s tím neměla problém, leč Ludiek odolával, respektive si jejího kroužení kolem sebe nevšímal. A tak Sabrina zkracovala, už beztak krátkou, sukýnku, vykrajovala, už beztak, hluboký výstřih a…nic, až nakonec usoudila, že stážista je gay a vzdala to.

Luděk pochopitelně to všechno vnímal, ale jednak dal slib Nataše a jednak ho Sabrina nijak zvlášť neoslňovala. Byla to sice hezká holka krev a mlíko, ale v porovnání s jinými dívkami ve firmě ji nepatřily první pozice. A taky měl dost práce a svých starostí.

***

Ke konci stáže se ale uondaný Luděk rozhodl, že Sabrinu tedy omrdá stůj co stůj. Domluvil s ní schůzku, zašli na večeři a pomocí několika slov a frází ji vyznal lásku a zakrátko skončili v jejím bytě v posteli.
Nahá dívka byla vskutku skvostné postavy a všeho měla tak akorát. Prsa čtyřky byly měkké na dotek a jejich laskání přinášelo oběma radost a slast.
Vyholený klín mezi stehny reagoval proudem šťáv na dotyky jazykem, její ústa s plnými rty se krásně líbala a také přinášela Luďkovi slast při kouření. Jen pohled na rudé rty obemykající a jezdící po tvrdém ocase byl k nevydržení.

Když na ni nalehl, bylo to krásně měkké poležení. Dívka pronik a přirážení doprovázela tichým sténáním, žádné výkřiky vášně.
„Áááh..ááh..ááh,“ vyhekávala  a pevně v sobě svírala rytmicky jí projíždějící a vyplňující ocas. Doširoka roztažené nohy mu umožňovaly co nejhlubší pronik, ale s dívkou to nic nedělalo.
Prsa jí plula po hrudi v rytmu přírazů a tak Luděk olíbával tvrdé bradavky. Pak však přece jenom se něco začalo dít. Na Sabrinu šel orgasmus, a tak začala hlasitěji dýchat, podvědomě přirážet a hekání nabylo rychlosti kulometu. „Ah ah ah ah ah!“  Při vrcholu měla tak silné stahy, že Luděk nemohl ven, a tak do ní jen bezmocně stříkal. Pak usnuli.

Sabrina se slastně protáhla a natáhla ruku. Nahmatala jen polštář! Otočila hlavu a postel vedle ní byla prázdná! Její Ludiek byl pryč! Nebyl už ani ve firmě, kde předčasně ukončil stáž a vrátil se domů.

***

Doma pak Luděk s Natašou uzavřeli dohodu, že nebude už nikdy nikam vyslán a stážistu zvenčí přijmou jen na příkaz vyššího vedení.

Co se týče sexu, pokračovali v tom spolu ve stávající frekvenci 1x až 2x do měsíce, což Nataše zcela vyhovovalo. Luděk měl pochopitelně vlastní život i přítelkyně, takže určitě nijak sexuálně nestrádal. A jestli nezemřeli, fungují tak dodnes.

 

 

 

 

Autor

Navigace v seriálu<< StážistkaManažer >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trysky

Pěkně zakončené dílko. Ještě jsem čekal poznámku, že Sabrinu zbouchnul.

Martin

Moc dobře napsané volné pokračování . A nejlepší je závěr . Tady je jasně vidět , že nejlepší je se domluvit hned na začátku a nedělat si naschvály . No a italský násilník si jistě užijete v nápravném zařízení .

childe

Volné, ale dobré pokračování i když japonky byly japonky 🙂
Na to oplodnění tady byli jiní specialisté tak takhle to je ideální konec.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x