Výpomoc matky

Toto je 9 díl z 13 v seriálu Japonská sekce

Takashi byl přepracovaný. Ostatně to nebylo poprvé. Pracoval od rána do večera, dlouho přesčas a pak se znaven vracel domů, kde něco málo pojedl, padl do postele a ráno to šlo nanovo.
Ještě, že měl doma matku Hitao, která se o něj láskyplně starala.

Není divu, že v takovémto maratonu neměl Takashi čas, shánět si nějakou partnerku. V kanceláři jich bylo celkem dost, možná i povolných k nějakému povyražení, ale Takashi byl bohužel i nesmělý. Atraktivní Misai, chodící zásadně v minisukni a vybavená patřičně i na hrudníku, mu již několikrát mrknutím očka naznačila svůj zájem, ale Takashi vždy zrudl a sklopil zrak.
Přebytky semene pak místo do dívky vyprazdňoval do záchodu a doufal, že jednou se osmělí a nějakou osloví. Takto to ale říkal už několik let.

***

Hitao si nad synovou neschopností taky zoufala. Otec mu zemřel docela mlád na přepracování a Takashi byl na nejlepší cestě ho následovat. Tohle by Hitao nepřežila. Bylo ji teprve pětačtyřicet a sama si připadala také ještě mladá a žádoucí. Bohužel také potřebná, ale v kalupu kolem domácnosti na to nějak nezbýval čas. A s kým taky? Někdy v noci, kdy ji tělem projel záblesk dychtivosti a nadrženosti se uspokojovala sama.
Od smrti manžela si pořídila dost slušnou výbavu všech možných uspokojovátek, a tak si projížděla kundičku vibrátory, dráždila si prsa a kouřila i tak věrnou kopii ocasu, že při správném tlaku a rychlosti kouření ji do úst vytryskla tekutina z malé nádržky! Hitao ji plnila sladkým mlékem. Měla kouření ráda a semeno polykala bez problémů.

***

Když měl Takashi dovolenou, vyjeli si s matkou do hor. V lůně přírody nabírali oba sil na další kolotoč práce-domov-práce.
A tehdy se Hitao rozhodla udělat, nad čím již delší dobu uvažovala. Udělá ze syna skutečného muže!

Večer strávila v koupelně delší čas než obvykle a pak voňavá, dychtivá a nahá přilehla do postele ke spícímu synovi. Stáhla z něj pokrývku a pomalu i trenýrky.
Takashi stále spal a Hitao se kochala synovou výbavou. Ocas se jí nezdál větší než manželův, možná byl trochu silnější, ale to zjistí, až se mu postaví.
Vzala ho do ruky, stáhla předkožku a olízla žalud. Pak si ho zasunula do pusy a začala po něm jezdit sevřenými rty. Ocas začal tuhnout a mohutnět. Takashi se kupodivu stále neprobudil, ale to Hitao nevadilo. Zpracovávala mu ho pusou dál, až mu ztvrdl do potřebně tuhosti a celé své velikosti.
Hitao fascinovaně hleděla na synův penis s naběhlými žílami, nalitým fialovým žaludem, který hodlala pustit do svého lůna, odkud on vzešel.

Pomalu na něj nasedla a cítila, jak ji žalud roztahuje pysky a vniká do ní. Jelikož byla vzrušená, šlo to snadno.
Pohlédla na syna a strnula. Takashi měl otevřené oči a usmíval se. Náhle prudce vyhodil pánví a ocas tak do Hitao zajel v celé délce na jeden příraz.
„Óóóááh…ach,“ vykřikla, jak jí projela vlna bolesti.
Hned však odezněla a nyní cítila, jak je zcela vyplněna tvrdým čurákem.
„O tomhle jsem snil,“ chraptivě se ozval Takashi. „Ojet vlastní matku.“
„Nemluv tak, prosím, ano,“ zastyděla se Hitao. „Já jen chci, abys byl šťastný a spokojený a…oh..oh..oh…jéééé…úúúh,“ zasténala, jak si ji Takashi nadhazoval na stojícím ocase a rukama ji promnul prsa.

Hitao nadskakovala na ocase a cítila, že brzy se udělá, ale co syn? Bude i on uspokojený?
„Já….oh..oh…již….oách…budu,“ sténavě vyrážela a kroutila pánví pro zvýšení rozkoše.
„Vystříkám tě…ano….řekni to!“ rozjel Takashi prudké přírazy v předtuše vlastního vyvrcholení.
„Ano..ano..vystříkej…vlastní…matku..ano…joo..joooo,“ projel Hitao záblesk orgasmu a ve stejné chvíli ji pulsující dělohu zalilo synovo semeno.
To bylo neuvěřitelná a nepopsatelná rozkoš a Hitao se podruhé udělala.

Když se svezla z jeho těla, vrátila se do reality. Co teď? Takashi se však usmíval, matku si přitáhl k sobě a vášnivě políbil.
„Budeš mou milenkou?“ zeptal se něžně.
„Ano. Kdykoliv budeš chtít..jsem tu jen pro tebe,“ vydechla šťastně Hitao a netušila, co těmito slovy způsobila.

***

Dovolená pokračovala, ovšem její prožití se změnilo.
Dny teď vesměs trávili v posteli v incestním milování. Ještě, že Hitao dostala menstruaci a syna do sebe nepustila. Měla sexu až nad hlavu a kundička už ji také bolela.
Takashi však stále dorážel a matku by klidně mrdal dál, a ta nakonec zavolala na hotelovou recepci a požádala o pomoc.

Pochopitelně hotel plnil svým hostům jakékoliv přání a proto se jednoho večera dostavila na pokoj mladá dívka. Hitao se taktně vytratila a Takashi byl překvapen i potěšen zároveň.
„Jsem Mičio, hotelová masážní služba,“ usmívala se dívka a přitáhla sebou na pokoj masážní stůl na kolečkách.
„Odložte si prosím, zde si lehněte a já se dojdu připravit,“uklonila se odešla.

Takashi se svlékl, kolem boku si omotal ručník a ulehl na záda. Mičio přišla vzápětí. Kolem pasu měla ovázanou barevnou látku, jinak byla nahá. Pevná prsa zvala k polaskání, ale Takashi si zatím netroufal.
Cítil vlastní erekci a trochu se styděl, když viděl nadzvedávající se ručník. Močio tu neušlo a mírně se pousmála. Pak začala s masáží.

Roztírala mu po těle olej, krouživými pohyby ho roztírala a věnovala se každému kousku jeho těla. Přes břicho mu sjela na nohy, které promasírovala včetně prstů na nohou a stáhla mu z klína ručník.
Ocas už mu nestál a dívka ho profesionálně uchopila a začala s masáží penisu i okolí. Rytmickými pohyby ho masírovala, prohmatala mu jemně koule, masírovala mu rýhu od koulí k zadku….no prostě, náhle zase Takashimu stál jak věž.

Opět se zastyděl, ale Mičio se dál věnovala masáži, než náhle ucítil pevné sevření ocasu a vlhkost rtů.
Zvedl hlavu a viděl dívku, kouřící mu ocas, jak si ho snaživě zasouvá do krku. To byla masáž!
Takashi slastně vydechl a zcela se poddal stoupající rozkoši. Mičio se vyznala. Tak jak ho masírovala, tak ho i profesionálně kouřila.
Nenechala ho však stříkat. Vyskočila na lehátko, stáhla si šátek a a zasouvala si ocas do kundičky. Takashi sledoval, jak jí žalud roztahuje pysky a pak mizí v růžové rýze v černém porostu klína.

„Ah..ah,“ sykala dívka, ale stále dosedala, až po kořen. Pak rozjela jízdu. Hladila ho po hrudi, pánví rajtovala na ocase a oba vedla k zaslouženému vrcholu celé masáže.
„Chceš-li do mě…musíš si připlatit,“ řekla náhle Mičio, protože sténání Takashiho nabíralo na intenzitě a bylo zjevné, že má výron na krajíčku.
„Jo..jo..zaplatím…úúúúh,“ stačil říct a pak už prudký výstřik zalil pochvu Mičio, která se několika prudkými dosedy též odbavila.
Pak sesedla, otřela mu ocas dočista, vyinkasovala příplatek a jak přišla, zase s celým vybavením odešla.

***

Když se vrátili domů, život zas nabyl stereotypu. Takashi však přece jen zpomalil svůj rytmus a více se zdržoval doma než v práci. Nevedlo ho k tomu nic jiného než touha po sexu s matkou. Ta naopak zažívala krušné chvíle.

Nadržený Takashi ji ojel hned po příchodu z práce a vzal si ji kdekoliv, kde zrovna byla. V kuchyni, na pohovce, snad jen na toaletě byla v bezpečí…. Pak následoval podvečerní sex a noční sex.
Hitao byla ráda synovi k dispozici, ale po pár týdnech intenzívního mrdání již litovala, k čemu se vlastně o dovolené odhodlala.
Sepnula v synovi spouštěč nadrženosti a ten teď dohání, co zameškal. Kundička Hitao zoufale volala po odpočinku.

„Takashi..ne,“ bránila se jednou záplavy synovy „přízně“, když ji vlekl na pohovku a chtivě ji jel rukama po prsou a pod sukni.
Vzápětí však měla v puse zaražené péro, takže nemohla mluvit a musela kouřit. No, a po kouření jen cítila tlak ocasu a pronik do pochvy.
„Oh..oh…já…už…nechci,“ bránila se tichým hlasem a dočkala se nečekané reakce.
„Sama ses mi nabídla…tak teď mi děláš kurvu…a budeš dělat, co chci já!“ zafuněl ji Takashi do ucha a na důkaz ji mrdal opravdu hluboko prudkými přírazy, dokud se nevystříkal.
Když odešel Hitao se rozplakala. Tohle nechtěla, tohle ne!

***

„Takashi. Pojď dál, mám pro tebe práci,“ pozval si ho vedoucí do kanceláře, pan Yamasota. „Jsi dobrý a spolehlivý pracovník, takže si zasloužíš postoupit o stupínek výše,“ culil se.
Takashi strnul. On a kariérní postup? V tom muselo něco být.
Jenže nebylo.
Dostal samostatnou kancelář, k ruce velmi, velmi atraktivní asistentku a hrooooomadu práce. Setrvání v práci se mu tak prodloužilo a pobyty doma se zkrátily, samozřejmě k nemalé radosti Hitao.

***

Asistentka Ósaka se též činila. Svou vizáží a výkony se úspěšně prošoustávala k vyšším a vyšším šéfům a snila o místě nejvyšším, o pracovním stole a posteli Itakima Hirohita, majitele společnosti a nevlastního bratrance z osmého kolena samotného bývalého císaře!
Toto místo zatím nebylo uprázdněno a vládla zde jistá Naomi, ale Ósaka stejně doufala, že jednou….

„Ósaka, kde jsi? Už jsi napsala tu objednávku? Mám ji podepsat a ještě dnes odeslat!“ ozval se Takashi a dívka spadla z výšin představ na pevnou zem.
Pochopitelně, doposud nic nenapsala, a tak teď jela jak fretka, aby byl pan vedoucí spokojený.
Pak si porovnala prsa, odhalila více výstřih a nakráčela krokem bohyně k Takashimu, kde mu lejstro položila na stůl a sama mu nastavila pohled na své poklady.
Takashi se nemohl vynadívat na tu nádheru. Ósaka měla opravdu výstavní prsa, pevná a veliká oproti její štíhlé postavě.

„Pojďte sem,“ odsunul se Takashi od stolu a Ósaka přistoupila.
„Myslím, že bych se vám měl za ten dopis odvděčit,“ povstal a jemně ji rukou přejel po lemu jejího kostýmu, pomalu ho rozevřel a stahoval z ramen.
Ósaka se nebránila a naopak mu pohozením ramen pomáhala a usmála se.
„Jistě, pane. A jak se mi odvděčíte? Jsem jen pouhá asistentka.“
„I pouhá asistentka může být potěšena přízní svého nadřízeného,“ vykládal Takashi a pilně rozepínal knoflíčky její halenky.
Pak na něj vykoukly dva objemné vaky skryté v podprsence.
Stáhl dívce halenku a uvolnil i přezku prsní podpory.
„Ááách,“ konečně se mohl pomazlit s těmi velkými měkkými melouny. Začal je mnout a Ósaka tlumeně vzdychala.
Vykasal jí sukni a zajel dlaní mezi nohy. Třel jí přes kalhotky klín a pak jí je stáhl. Prohmátl ji ochlupení a vnikl prsty mezi pysky. Ucítil vlhkost. Ta kurvička je připravena k použití, pomyslel si spokojeně.
Usedl zpět na židli.
„Postarej se o šéfa.“ řekl jen.

Ósaka se sklonila, uvolnila mu ocas z kalhot a hned ho začala kouřit. Počínala si s profesionální zručností. Stáhla předkožku, krouživým pohybem olízla sametový žalud a pak si ho zasunula hluboko do pusy a začala po něm rytmicky jezdit.
Takashi pozoroval kmitání hlavy a soustředěné zpracovávání ocasu a jen opojeně funěl. Když vzrušení dosáhlo kritické hranice, zvedl Ósaku nahoru a ta na něj obkročmo usedla.
Tvrdý ocas do ní vnikl, což doprovodila tlumeným zasténáním, ale hned začala odsedat a jezdit na tvrdém šéfově ocase. Pohupující se prsa Takashi mnul, laskal a drtil mezi zuby naběhlé rozinky bradavek. Ósajka pištivě sténala a vzdychala a ve stejné chvíli kdy ji Takashi zalil dávkou semene, se udělala a přehlušila jeho slastný vzdech výkřikem ve vysoké hladině ultrazvuku, až Takashimu zaléhaly uši.
Pak vstala, oblékla se a s mírným úklonem opustila kancelář.

***

Takashi se změnil. Ze zakřiknutého muže se stal dobyvatel a plenitel dívčích kundiček. Ve své vedoucí pozici měl pod sebou houf podřízených dívek a nebyl by problém si s některou zamrdat. Ósaka si ale žárlivě střežila pozici první dámy a dávala Takashimu tak zabrat, že ztratil chutě na nějaké vedlejšáky.

Opíchal tak alespoň atraktivní Misai, která se mu kdysi nabízela. Vyčíhal si chvíli, kdy byla Ósaka v nedohlednu a předvolal si Misai na kobereček.
Nijak se s ní nepáral. Po nějakých blábolech firemního rázu k ní přistoupil, objal ji a začal líbat a zbavovat oděvu.
Misai se sice pokusila o formální protest, ale submisivita podřízených v ní byla pevně zakořeněná, že zbavení oděvu a šukání brala víceméně odevzdaně.

Za chvilku už ležela na pohovce s roztaženýma nohama a přirážejícím Takashim na sobě.
Mrdal ji skoro zuřivě a drtil ji v dlaních skvostná pevná prsa. Neměla takový objem jako Ósaka, ale o to víc mu vyhovovaly.
Navíc strojovými pohyby přirážející ocas ji dělal příjemně, takže slastně sténala a vzdychala a odměnou jí bylo vyvrcholení, kdy měla celé tělo zalité rozkoší, že si ani neuvědomila, že Takashi ji plní dělohu semenem a zakládá tam nový život.
Pozdější těhotenství pak bylo přirozeně přiřknuto jejímu příteli a následnému manželovi.

Jinak se Takashi musel spokojit s Ósakou, která však sex ovládala naprosto skvěle, a tak si nijak nestěžoval.

***

Hitao se usmívala a naslouchala vyprávění pana Yamasoty.

Ten ji sděloval, že vše je v pořádku a slečna Ósaka se o svého vedoucího stále dobře stará. Oba věděli, co tím myslí.
Hitao sama ho onehdy požádala o tuto službu a její nebohá kundička měla od té doby klid.
Syn se uvolňoval v práci a maminku pak obhospodařoval jen ve dnech volna a to Hitao plně vyhovovalo.

Autor

Navigace v seriálu<< Starší sestraAch, ty dcery >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bargarot

Pěkná povídka. Takové já mohu

Martin

Povídka má dobrý děj . Jenom ta incestní vsuvka s matkou mi přijde moc tvrdá . Matka je vnímána jako prostředek k uvolnění sexuálního přetlaku . Tím pádem tam chybí to něžné pouto .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x