Matčina zpověď (upravená verze)

Byl jsem rozhodnut z matky vypáčit za každou cenu důvod, proč nechce přijít na mou svatbu.

Sedl jsem si obkročmo na židli a přisunul si jí těsně, až k matce, která stála opřena o kuchyňskou linku.
„Řekni mi alespoň jediný důvod,“ opakoval jsem svůj dotaz.
„Už jsem ti to několikrát řekla,“ tvrdila si své matka.
„Ne, nic si mi neřekla,“ stál jsem si za svým.

Naklonila se ke mně a snažila se pohladit mne po vlasech. Ucukl jsem i když nerad. Cítil jsem k matce něco více, než synovskou lásku. Něčím mne přitahovala jako žena i když jsem to neuměl nijak rozumně vysvětlit.
Příčinou bylo možná i to, že jsme s matkou žili dlouhá léta sami. Otec brzy zemřel a matka zůstala se mnou sama a tak se na mne upnula. Snažila se mi nahradit otce tím, že mi věnovala více mateřské lásky, než bylo potřeba.

„Mami, moc si přeji, abys byla na mé svatbě,“ znovu jsem zdůraznil svou prosbu.
„Ne. Davídku,“ odvrátila se ode mne. „ Neunesla bych to, abych se dívala na to, jak přicházím o jediného syna.“
„Vždyť o mne nepřijdeš. Budeme tě s Katkou často navštěvovat, abys nebyla tak sama,“ sliboval jsem.
„Věřím ti to, Davídku, ale nepřenesu přes srdce, že se o tebe budu dělit s jinou ženou.“

„Mami, pojď si sednout a rozumně to probereme,“ vybídl jsem jí, aby se posadila na pohovku.
„Není co probírat,“ přijala místo. Sedl jsem si vedle ní a něžně jí objal kolem ramen.
„No tak, mami.“

Položila si hlavu na mé rameno.
„Tak je mi nejlépe,“ přiznala se. „Takhle bych vydržela celé hodiny.“
Cítil jsem její horký dech na krku i teplou blízkost jejího těla a musel jsem si přiznat, že mi to bylo velmi příjemné.
„Víš, jsi to jediné, co mám,“ opět začala. „Už od malička si tě hýčkám, a žiji tím, že jsi jen můj. S nikým se o tebe nebudu dělit. Od malička se laskám s tvým tělem. Jako malému jsem ti zasypávala prdelku pudrem a zalíbeně se dívala na tvého pinďourka a často ti ho hladila. Už tehdy jsem se nemohla smířit s tím, že by ti na něho sahala cizí žena.“

„No, mami,“ nestačil jsem se divit její otevřenosti. Musela se vypovídat, a tak jsem jí nechal pokračovat. Matka při své zpovědi začala ztrácet zábrany.
„Ze všeho nejraději jsem tě kojila. Možná, že mně to dělalo jen dobře, ale později mne to začalo vzrušovat. Vydržela bych celé hodiny mít bradavku ve tvých ústech. Trpěla jsem, když ses mi později odcizovat tím, že jsi se začal stydět. Vzpomínáš, když jsem se snažila chodit co nejvíce do koupelny, právě když ses koupal? Chtěla jsem vidět tvoje tělo. Chtěla jsem vidět, jak se vyvíjíš, jak mužníš, jak ti rostou chlupy, jak se ti zvětšuje pinďourek.“
„Mami, proč si mi to nikdy neřekla?“
„Měla jsem strach. Bála jsem se, že tě vyplaším, že se mi budeš smát, nebo že se přede mnou budeš schovávat. Po nocích jsem snila o tom, že ke mně přijdeš, lehneš si ke mně do postele a přitulíš se,“ pokračovala. „Nezbývalo mi nic jiného, než usínat s rukou mezi nohama.“

Teď jsem si teprve uvědomil původ vzdechů, které jsem občas slýchával z matčiny ložnice.
„Proč myslíš, že jsem před tebou chodila tak často spoře oblečená, nebo nahá? Myslela jsem, že tě upoutám, že se budeš snažit si na mne sáhnout, nebo se z blízka podívat na to, jak vypadá zralá žena? Že tě to bude vzrušovat? Ale ty ses raději otočil, a díval se jinam.“
„Mami, to jsem vůbec netušil. Proč jsi nikdy nic neřekla?“
„Chlapče, o tom se nemluví. Nemůžu ti říci, že se ti sama nabízím, navíc, když nejsi ještě plnoletý. Na to jsi měl přijít sám.“

„Však já na to přišel,“ myslel jsem si v duchu. „Kdybys věděla, kolikrát jsem si ho honil, poté, když jsem tě zahlédl nahou.“

Pochopil jsem, že po této zpovědi matka na mou svatbu nepřijede. Bylo mi taky jasné, že nemohu jen tak odejít a nesplnit matce její životní sen. Teď už bylo jen na mne v sobě vzít odvahu a provést to, k čemu se zákonitě schylovalo.

Uchopil jsem jí za ramena a otočil k sobě.
„Proč jsi mi to mami, nikdy neřekla?“ opět jsem se jí zeptal a začal jí knoflíček po knoflíčku rozepínat halenku.
Seděla, zrakem zabodnutá do mých očí a tiše pozorovala začínající milostnou hru.

Rozepnul jsem jeden po druhém knoflíky, uchopil okraje halenky a pomalu jí shrnul přes ramena.
To už prsty bloudily po jejích zádech, a hledaly háčky podprsenky, až je konečně našly. Háček po háčku jsem rozepínal široký pásek, až poslední uvolnil sevření, a oba prsy se vyvalily před mýma očima.
„Jako za mlada,“ řekl jsem a přisál se k jedné z bradavek, které jí vzrušením ztvrdly. Druhý prs jsem vzal do ruky a vychutnával jsem jeho velikost a tvrdost.

„Davídku, Davídku, to mi dělej. Saj, vysaj mi všechno mléko, mačkej mi je. To mi dělá dobře,“ tlačila prsy k mým ústům.
„Ať mu to není líto,“ opustil jsem zarudlou, slinami mokrou bradavku a přisál se k druhé. Nakonec jsem si položil hlavu do žlábku obou prsů.
„Mami, chci tě vidět nahou, jak sis přála,“ zašeptal jsem svůj další požadavek. „Chci vidět každý kousek tvého těla, každý záhyb tvé kůže, každý chloupek. Chci vidět to místo, kudy jsem přišel na tento svět.“

Položil jsem ruku na její stehno a pomalu jsem vyhrnoval sukni.
„Ukážu ti jí, synáčku, ukážu ti všechno, co budeš chtít. Ale ty mi ho musíš taky ukázat. Vyndej ho a ukaž mamince, jak hodně ti vyrostl. Tak dlouho už jsem ho neviděla.“

Vyhrnul jsem jí sukni tak vysoko, až se objevil trojúhelník mezi stehny, zakrytý látkou bílých kalhotek. Jemné chloupky vykukovaly z okrajů a přecházely do důlků vnitřních stehen.
Přitiskl jsem ústa ke kalhotkám a sál vůni, vycházející z nitra jejího ženství.
„Počkej, sundám si sukni,“ nadzvedla matka pánev.

Ležela na pohovce skoro nahá, jen v těch bílých kalhotkách.
„Teď si tě prohlédnu, jak sis celou dobu přála,“ bloudil jsem pohledem po jejím těle, abych stočil zrak opět mezi její nohy.

Mlčky očekávala další pokračování. Bylo mi jasné, že v této chvíli není možné skončit. Ani se mi nechtělo. Byl jsem již velice vzrušen, a ne jinak na tom byla i moje matka. Zůstala s nadzvednutou pánví, čekajíc na to, že jí sundám kalhotky.
„Na co čekáš? Svlékni je,“ pobídla mne.

Uchopil jsem je za gumičku a pomalu, abych si vychutnal pohled na odkrývající se pohlaví, jsem je začal stahovat. Nejprve s poza kalhotek vykouklo několik chloupků, až se nakonec objevil celý kopeček, hustě porostlý režnými, tmavými a kučeravými chlupy, mezi nimiž prosvítala štěrbina mezi masitými, vzrušením naběhlými pysky.
„O tom jsem snil celou dobu, abych si tě mohl takhle prohlédnout,“ přiznal jsem se.

Matka, opřena o lokty se zájmem pozorovala mé počínání. Roztáhla nohy ještě více, v očekávání, co se bude dít dále.
Prsty jsem jí rozevřel štěrbinu, odhrnul závojíčky vnitřních pysků a díval se do růžového otvoru jejího pohlaví. Nad vlhkou propastí trčel jako hrášek klitoris. Neodolal jsem a dotkl se ho jazykem.
Matka se otřásla nebývalou rozkoší.
„Ježíši, to je krása,“ zaúpěla, chytila mne za hlavu a přitiskla pevně mezi své nohy.
„Davídku, to mi dělej, dotýkej se jazykem mého klitorisu,….to je krása,…..lízej,…..já se zblázním,“ vykřikovala mezi vzdechy.
Kroužil jsem jazykem kolem toho trčícího a naběhlého kopečku a slinami zaléval její nitro.

„Musím ti něco říci, aby ses nelekl,“ mezi vzdechy se mi matka svěřila s jejím dalším tajemstvím.
„Víš, vždy, kdy jsem silně vzrušena a blížím se k vrcholu, začnu být tak mokrá, že to vypadá, jako bych se počůrala. Nelekni se, to jen ze mne stříkají šťávy. Někdy to na mne přijde i venku a tak raději nosím v kabelce náhradní kalhotky.“
Měla pravdu. Jednou jsem něco hledal v tašce a opravdu jsem v její kabelce našel kalhotky. Tehdy jsem nevěděl, proč je tam má.

Byl jsem velice zvědavý na tento zajímavý úkaz, a proto jsem zvýšil intenzitu dráždění. Jazykem jsem několikrát zabloudil až na dno její vaginy a nabral na jazyk onu nakyslou, lepkavou tekutinu, jíž zaplavovala má ústa.
Zmítala sebou v silných křečích, doprovázených hlasitými výkřiky, když to přišlo. V několika silných vlnách došlo doslova k výstřikům tekutiny, která mne v okamžiku zaplavila. Uhnul jsem a sledoval poslední dozvuky tohoto zvláštního orgazmu.
Několik kapek jí ulpělo na stehnech, zbytek vytékal na látku pohovky.

Rozhodila ruce. Vzdouvající se hruď s masitými prsy se pomalu uklidňovala.
„Davídku, prosím, přines něco na utření. Promiň, omlouvám se za to, ale neudržela jsem se. Bylo to jednou z nekrásnějších vyvrcholení v mém životě.“
„Mami, za nic se neomlouvej. Jsem rád, že si se tak krásně dodělala. Něco tak fascinujícího jsem v životě neviděl.“

Zatím, co se utírala, zaměřila pozornost na mé kalhoty, snad aby zkontrolovala, zda nezanechala stopy svého vyvrcholení i na nich.
„Davídku, tobě pořád stojí,“ všimla si boule na mých kalhotách. Vztáhla k němu ruku.
„Chci si na něho sáhnout,“ zaprosila. „Svlékni se, prosím, chci tě vidět nahého.“

Tato hra se mi natolik zalíbila, že jsem k matce přistoupil co nejblíže a začal si povolovat opasek, poté si rozepnul kalhoty a nechal je spadnout na zem. Stál jsem před ní jen ve slipech a košili. V několika málo okamžicích spadla na zem i košile.
Matka nespouštěla pohled z nadmuté látky, pod kterou se ukrýval k prasknutí tvrdý úd. Tak jako jsem si vychutnával stahování jejích kalhotek, tak pomalu jsem obnažoval ochlupení nad svým přirozením, až nakonec pyj v plné kráse vystřelil proti jejímu obličeji.

„Můžu?“ čekala s rozevřenou rukou, na můj souhlas.
„Je tvůj mami. Jako, když jsem byl malý. Vezmi si ho do ruky, dělej si s ním co chceš.“
Opatrně ho uchopila a něžně stiskla. Chvíli ho tak držela. Možná, že nechtěla věřit tomu, že ho zase po tak dlouhé době svírá v dlani.

„Chceš ho vyhonit?“ zeptala se po chvíli.
„Raději ne. Už to dlouho nevydržím,“ zatnul jsem zuby.
„Oplatím ti tvé něžnosti,“ rozhodla matka. „Musím ti vrátit to, jak jsi mne krásně dráždil jazykem.“
Přetáhla předkožku mého údu a obnažila napnutý žalud, otevřela pusu a celý můj poklad nechala mizet v ústech.
„Mami,“ vydechl jsem. „Mami, to je boží,“ začal se mi zrychlovat dech.

Nejprve na špičce žaludu a poté kolem něj rejdila a jemně drsným jazykem mne přiváděla až k šílenství. Byl jsem na vrcholu blaha. Ani v těch nejbujnějších snech jsem si nedokázal představit, že ho bude mít moje vlastní matka v ústech. Ale to nejkrásnější mělo teprve přijít.

Její intenzivní dráždění bylo tak vzrušující, že semeno, nahromaděné ve varlatech pod příjemným tlakem začalo hledat cestu ven.
„Mami, já už to nevydržím,“ zaúpěl jsem.
Čekal jsem, že můj úd pustí ze zajetí, ale ona mne naopak chytila za obě půlky zadku a přitáhla mne k sobě ještě více, že jí zmizel snad až v krku.
V tu chvíli povolila stavidla a proud spermatu začal v mohutných výstřicích plnit její ústa.

Místo toho, aby obsah vyplivla, polkla celou dávku. Ještě chvíli sála, snad chtěla dostat ze mne poslední kapky semene až z varlat.
Konečně povolila sevření rtů. Vyklouzl z jejích úst, ale dále pevně stál, připraven k další akci.

Opět ho něžně pohladila.
„Bylo to krásné, Davídku. Nádherně jsi chutnal,“ utírala si hřbetem ruky zbytky spermatu z koutku rtů.
„Ty jsi stále vzrušený,“ podivovala se nad naběhlým údem.
„Divíš se mami?“ odpověděl jsem jí otázkou.

Po tom, co jsem před chvílí prožil, nebylo ani divu, že jsem toužil po dalších něžnostech. Prožíval jsem skutečnost, po které sní spousta mladých chlapců, prožít milostný románek s vlastní matkou.
Mně se to splnilo.
Matka ležela přede mnou nahá na pohovce, s rozevřenýma nohama a čekala na to, co se bude dít v dalších okamžicích.

Uchopil jsem povalující se polštářek na pohovce a podložil jsem ho matce pod zadeček.
Sklonil jsem se nad matkou, abych se znovu pomazlil s jejími prsy a špičkou údu jsem se dotkl její chlupaté brány. Jejím tělem opět projela elektrizující vlna rozkoše. Vzala ho do ruky a lehce stiskla.
Přitiskl jsem ústa k jejím bradavkám a intenzivně sál. Ona, stále držíc mé kopí, začala si jím projíždět mezi mokrými pysky, za silných vzdechů, kdykoliv se špičkou žaludu dotkla klitorisu.
Ucítil jsem opět vlhkost, zaplavující její pohlaví.

Vložila si ho na okraj vagíny a pomalu nadzvedávala zadeček. Přestal jsem se mazlit s jejími ňadry a se zájmem pozoroval, jak můj válec mizí v jejím těle.
„Áááááááá…..“ dlouze vzdychla až do okamžiku, kdy se dotkl dna její pochvy.
Objala mne oběma rukama a přitiskla k sobě co nejvíce mohla.

Chvíli jsme oba jen leželi, a vzájemně si vychutnávali spojení. Ona délku mého přirození, já zase stahy vagíny.
Nechtělo se mi ani věřit, že sen se stal skutečností a že tu ležím na matce s údem vraženým v jejím lůně. Bál jsem se pohnout, abych nepřerušil ten krásný okamžik.

Sama mne vyprovokovala k činností tím, že mne uchopila za zadek a ještě více k sobě přitiskla.
„Au,“ vydechla. „Ne tak hluboko. Nemyslela jsem, že ho máš tak velký.“
„Neboj, mami. Budu opatrný a něžný,“ ujistil jsem jí, a začal se na ní pohybovat. Pomalé vytahování jsem střídal s prudšími přírazy tak, aby to bylo matce co nejvíce příjemné.
Svou spokojenost a sílu vzrušení komentovala občasnými výkřiky.
„To je krása….To mi dělej….To se mamince líbí….Nestříkej ještě….Nejsem hotová……“

Nové přívaly šťáv byly předzvěstí dalšího orgasmu.
„Já už budu Davídku. Nevytahuj ho ze mne. Chci si znovu vychutnat příval tvého semene,“ žadonila a vypínala na mne co nejvíce mohla, svou žemličku.
Měl jsem v sobě tolik nápadů, jak se s ní ještě spojit. Z boku, zezadu, ve stoje, ale nechtěl jsem taky promarnit okamžik vzájemného vyvrcholení. Věřím, že bude po této epizodě ještě řada příležitostí, kdy se budu moci s matkou pomilovat.
Soustředil jsem se v té chvíli jen na to, abych vyvrcholil s matkou společně.

Čím dál silnější stahy její vagíny signalizovaly další vrchol, na který čekalo mé semeno, nahromaděné ve varlatech. Poslední sevření, záplava tekutiny a uvolnění cesty pro sperma.
„Já to cítím, jak do mne stříkáš,“ rozplývala se blahem matka a ještě několika staženími vagíny nasávala mé semeno.

Matka na mou svatbu nepřišla. Omluvil jsem její nepřítomnost ze zdravotních důvodů.
Ještě mnoho let jsem s ní udržoval milostný poměr a nikdy jsem toho nelitoval. Již nikdy jsem takovou náruživou milenku neměl.

Autor

5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Krásně napsané vyznání lásky k matce . To snad ani není incest .

Huhu

Naopak já jsem to nedal, ve čtvrtině jsem přestal číst.

picu

citlivo a nezne napisane, super!

Junior

Dobrá povídka, Jak to děláš, že napíšeš incestní povídku, ale její vyznění je takové, že se mi zdá že není možné aby to incest vůbec byl. Je to napsané velmi romanticky.

Last edited 1 rok před by Junior
5
0
Would love your thoughts, please comment.x