Šéfová

Toto je 2 díl z 13 v seriálu Japonská sekce
Počet zobrazení: 124

Když mi přišlo vyrozumění, že jsem prošel konkursem a jsem přijat na místo, bral jsem to jen jako, že člověk se prostě musí nějak živit. O to příjemně překvapenější jsem byl, když mě ustanovili osobním asistentem slečny Aiki Kimodo, kterážto byla vrchní manažerkou české sekce místní továrny, kterou si tu Japonci zakoupili. Ti zde také tvořili vedení a vrchní management, aby si tak vše ohlídali.
Slečna Kimodo byla mladá Japonka s perfektní češtinou s minimálním rodilým přízvukem. Tvrdila, že znalost prostředí a zejména jazyka je základním předpokladem dobré spolupráce s místními lidmi.
Jinak byla i velmi atraktivní a její „dress code“ byly boty na vysokém podpatku, úzká sukně nad kolena a halenka v níž se vyjímala krásná pevná ňadra. Svou nadřazenost a přísnost zdůrazňovala brýlemi.
Nadřazená a přísná však vůbec nebyla, alespoň ne ke mně. Byla spíše milá a typicky japonská se svými úklonami a stálým úsměvem i při sdělování nepříjemných záležitostí.
Být jejím asistentem vyžadovalo flexibilitu a loajálnost. Aiki však byla nenáročná a málokdy pracovala o víkendu nebo přesčas, aby to vyžadovalo i mou přítomnost.

Před pololetní uzávěrkou jsme pracovali každý den až do večera, když v pátek náhle Aiki vyšla ze své kanceláře a v ruce držela láhev vína a sklenky.
„Vidím, že ještě pracuješ… Dnes už toho necháme. Dáte si se mnou skleničku, pane asistente?“ Aiki vždycky pletla tykání s vykáním, což mi ale nevadilo.
A aniž čekala na odpověď, nalila sklenky, postavila láhev na stůl a sama usedla na kraj.
„Tak na…?“ nadhodila a čekala s pozvednutou skleničkou.
„Třeba na nás,“ dokončil jsem a cinknutím stvrdil přípitek.
„Hm…na nás…,“ pronesla jakoby pro sebe, když se napila.
„Máte toho ještě hodně, pane asistente?“ naklonila se přes stůl do papírů a dala mi tak nahlédnout do výstřihu. Její výstavní ňadra byla sice usazena v krajkovém prádle, ale i tak vypadala velmi svůdně a sexy.
Aiki se posunula blíž. Seděla teď přímo u mě a rukou mi vjela do vlasů.
„Jsem strašně opuštěná a nešťastná. Dokážete mě potěšit, pane asistente?“
Ňadra se dmula přímo naproti mně, a tak jsem zvedl ruce a sevřel je v dlaních.
„Och!“ vydechla a za vlasy si mě přitáhla k tělu.
Obličej jsem teď měl přes halenku zabořený do jejích prsů, ale nic jsem nemohl dělat. Rukama jsem ji sjel k pasu a zajel pod vykasanou halenku na holé tělo. Aiki tiše vzdychala a rukou mi rejdila ve vlasech a dál si mě tlačila na prsa. Rukama jsem ji po těle zajel nahoru a rozepnul ji podprsenku. Pak jsem se odtáhl, rychle rozepnul halenku, strhl podprsenku a konečně ji sevřel v dlaních odhalená prsa.
„Joo…tiskni je,“ funěla Aiki a já hnětl pevná plná prsa a prsty dráždil vztyčené a tvrdé hroty bradavek.

V laskání jsem pokračoval a pomalu se postavil, zatímco ona si lehala a rukou mi začala přejíždět po poklopci. Ocas jsem měl tvrdý, takže když se jí ho podařilo uvolnit ven, hned ho sevřela a začala honit. Já jí dál mnul prsa a divoce jsme se líbali.
Volnou rukou jsem ji zajel pod sukni a prohmátl klín. Ucítil jsem chlupy a prsty se vnořily mezi pysky. Aiki na sobě neměla kalhotky!
Vyhrnul jsem ji sukni k pasu a obličej ji zabořil mezi nohy. Ta je sama roztáhla, abych se dostal co nejdále. Mezi černým hustým ochlupením se leskla mokrá škvíra mezi pysky, kam jsem jazykem neomylně zamířil.
Aiki se rozvzdychala, jak jsem sál a lízal úžasnou nadrženou japonskou kundičku.
„Pojď.. chci tě,“ odtáhla mi hlavu a doširoka roztáhla nohy.
Za pas jsem si ji posunul na kraj stolu, čuráka nasadil na kraj její dírky a pomalu začal tlačit. Šlo to hladce, měla ji sice nezvykle těsnou, ale pod tlakem se otevírala a přijímala ho v celé délce.
„Ach..ano..je.. úžasnej!“ sténala slastně, když jsem v ní byl až po kořen.
Já si vychutnával každý milimetr proniku a pak začal přirážet. Šlo to snadno, neboť byla úplně mokrá. Pohled na chlupatou kundu a mlaskající ocas vyjíždějící a mizející v této houštině mě maximálně vyrajcoval, že stačilo pár přírazů a už to ze mě šlo.
Vyjel jsem z ní a semenem jí zkropil po těle.
„Můžeš do mě,“ usmála se Aiki a mazlivě mi v dlani sevřela uvadající ocas. „Pojď ke mně.“ Odvedla si mě do svojí kanceláře.

V koutě stála kožená pohovka, která, jak se ukázalo, byla rozkládací. Než jsem ji rozložil, Aiki se svlékla do naha a nechala si jen punčochy s podvazky.
Taky jsem se dosvlékl a mohli jsme pokračovat v mazlení.
Lehli jsme si na sebe a Aiki pode mnou roztáhla nohy. Já jazykem zpracovával její klín, zatímco ona vsála ocas do pusy. Pevně ho rty sevřela a dlouhými tahy ho pouštěla hluboko do krku. Uměla to dokonale. Přitom sama pohazovala pánví, kroutila se a přes ocas v puse sténala.
Když jsme se vzájemně nabažili lízání a kouření, vzal jsem si ji zezadu. Sama se mi tak nastavila a vyšpulila zadek, abych se do ní snadno dostal. S mlasknutím jsem do ní zajel až po kořen.
Zprvu překvapeně vyjekla nad hloubkou průniku, ale pak mi šla v přírazech naproti a já mrdal tu krásnou kočku jak zběsilý.
„Ještě…seš…velkej….ještě! Vystříkej mě…celou…prosííím..uuž!“ ječela, a když se udělala, stahy její pochvy i mě přivedli k výstřiku a já do ní vystříkal svou dávku.
Padli jsme vedle sebe a vydýchávali se.
Pak se však Aiki zase náhle proměnila v šéfovou.
„Bylo to skvělý, ale je konec. Běžte domů a zítra v osm je to jednání, tak nezapomeňte, pane asistente.“
Zvedla se z gauče, posbírala svoje oblečení a odešla pryč. Zaskočen její náhlou proměnou jsem zůstal zkoprněle na místě a vzpamatoval se až za hodnou chvíli.

Druhý den se Aiki chovala jakoby nic. Na nějaké důvěrnosti jsem raději ani nepomýšlel a ani ona nedávala najevo, že by snad mezi námi něco bylo.
Avšak když jsme spolu o měsíc později jeli na dvoudenní služební cestu a ona objednala dva pokoje, jako obvykle, zcela nečekaně mě večer navštívila s láhví vína a samozřejmě jsme skončili v posteli divokou mrdačkou. Druhý den se opět chovala jakoby nic a já to začal chápat. Chovala se zkrátka jako Japonci. Ona byla šéf, já podřízený a ten plní jeho příkazy a přání. Aiki byla sama a když potřebovala sex, já jsem byl po ruce. Ona se nemusela vázat a já jí poskytl to, co potřebovala. Víc nic. Žádný city, alespoň z její strany, se nekonaly. Já to přijal a byl jí k službám, kdykoliv chtěla. Nebyla ale moc náročná a sex třikrát do měsíce jí plně vyhovoval.

Jednou zasedalo celé vedení a management. Přijeli i šéfové z Jokohamy se svými asistentkami a dům se zaplnil kráskami v botách na podpatku, úzkých sukních nad kolena a vypasovanými halenkami.
Dívky poskakovaly za svými šéfy, kteří je přehlíželi a hráli si na pány světa. Skoro jsem zatoužil být na chvíli Japonec. Aiki mě naštěstí ušetřila ponížení, abych já, jako její asistent poskakoval za ní jako ty holky okolo a pro okolní pozorovatele mě brala jako sobě rovného. Sice jsem jejich hatmatilce nerozuměl, ale Aiki mi to potichu překládala a já činil z jednání zápis.
Po jednání byl raut a volná zábava. Japonci a Češi se od sebe zprvu drželi stranou, ale časem splynuli a anglicky se byli schopni dorozumět.
„Radku!“ slyšel jsem volat Aiki.
„Ano, slečno Kimodo, jsem zde,“ prodíral jsem se lidmi k ní.
Aiki tam stála s dvěma Japonkami, které mě s úklonou pozdravili a Aiki řekla: „Představím tě. To jsou mé kamarádky ze studií.“
Japonsky mě představila a přeložila mě jejich jména.
„To je Mičiko a tohle Tanada,“ ukázala na ně a já se jim uklonil.
Dívky se zachichotaly a Aiki řekla: „Ty to nedělej. Nejsi Japonec, neumíš to a vypadáš směšně. Pojďme k baru.“
Vykročila a kamarádky s námi. Stále si s pohledem na mě něco brebentily, až mi to bylo nepříjemné.
„Co stále mají?“ otázal jsem se, ale Aiki zavrtěla hlavou. „Tady ti to neřeknu. Pak půjdeme jinam a já ti to vysvětlím. Zatím se napij.“
Taky ona i dívky zdatně popíjely a já dumal, co v tom zase vězí.
Večer již značně pokročil a lidí v sále ubylo. Zato v přísálí bylo možno narazit na vzdychající dvojice, které si to z nedostatku místa rozdali v koutě za skříní a podobně.
Kupodivu se jednalo o Čechy a Japonky, které si šéfové přivezli z Jokohamy.
Teď měly volno, a tak se tu oddávaly sexu s evropskými ocasy. Jejich šéfy jsem tu souložit nikde neviděl. Ti si to asi rozdávají někde za zavřenými dveřmi.
Aiki s kamarádkami a se mnou zamířila k výtahu.
„Pojedeme ke mně. Tam ti to vysvětlím.“
Když jsme vstoupili do kanceláře, Aiki něco řekla kámoškám, ty ztichly a sedly si do křesla. Pak se otočila ke mně.
„Podívej. Tady holky mají problém, jako jsem měla já, když jsem sem přišla. Když jsem jim popsala, jakej seš skvělej, hned je napadlo, že by to taky chtěly zkusit. Proto jsi tady. Můžeš odmítnout a jít, ale můžeš mi taky udělat radost a jim splnit přání. Co myslíš?“
Hlavou mi vířilo tisíc myšlenek. Tak ona mě tu nabízí holkám jako věc, jako děvku. Já tu na přání budu šukat, koho ona určí a kdo si řekne? Ale zase ty holky za to stály, obě. Byly mladé hezké, ale byly taky tak šikovné?
„Mají zkušenosti?“ zeptal jsem se.
„Nejsou panny, neboj. Jen už to dlouho neměly. Jestli chceš, přidám se k vám,“ řekla Aiki svůdně a aniž čekala na souhlas, rukou mi zajela do kalhot a začala mi ho honit.
Rezignoval jsem a naopak si v duchu řekl, že jim to udělám tak, že na to dlouho nezapomenou! Teda, budu se snažit.

Čurák už mi trčel z kalhot ven a obě Japonky na něj fascinovaně zíraly. Asi nikdy 19cm dlouhýho ztopořenýho ptáka neviděly.
Aiki si podřepla a pěkně ho začala kouřit. Mezitím si rozpínala halenku a pak něco křikla i na holky, které ji v tom následovaly.
Pohled na polonahý Japonky s menšími, ale taky pěknými prsy a pevný stisk rtů Aiky, která mi ho hezky rytmicky sjížděla a jazykem zajížděla pod uzdičku, způsobil můj první výstřik. Aiki chtěla asi na kámošky udělat dojem a poprvé celou dávku spolykala. Nikdy předtím to neudělala, ale teď se tvářila nadšeně.
Po tomto představení jsme se všichni přesunuli na pohovku a svlékli se donaha. Obě holky byly úplně stejný. Zarostlý kundičky, menší pevná prsa a hladká, štíhlá těla.
Aiki jim něco řekla. Mičiko mi začala mazlivě kouřit ptáka a Tanada začala Aiki lízat kundu.
A tak já s Aiki jsme leželi vedle sebe na zádech, dívali se na sebe a obě holky nám dělaly dobře.
Po chvíli se vystřídaly a Tanada byla stejně dobrá. Mazlivě a něžně ho sála, lízala a líbala mi koule, zatímco Mičiko jazykem rejdila v kundě Aiki tak, že ta jen ječela a něco japonsky vykřikovala.
Už jsem měl chuť tu japonskou mrchu nabodnout, a tak jsem povstal, pěkně si ji položil na záda (holky poslušně dělaly, co jsem chtěl) a nalehl jí mezi roztažené nohy.
Tanada byla trochu stažená, ale žalud si ji pěkně otevřel a razil si cestu dovnitř. Tvrdý čurák vnikal do úzkého klína a Tanada bolestivě a pištivě sténala.
Nakonec jsem byl v ní až po kořen. Chvilku jsem zůstal zasunutý a pak začal přirážet. Tanada dál sténala.

Cítil jsem, jak vlhne a čurák v ní klouzal lehčeji. Pořádně jsem mrdal to krásně tělo pode mnou, rukou přejížděl a mačkal malá pevná prsa, prsty drtil bradavky, líbal a sál do sebe její jazyk. Tanada se taky rozjela, krásně mi šla naproti a její vzdechy a steny už byly slastnější. Vedle ječela Mičiko, jak ji Aiki ji lízala a prstila kundu.
Přestal jsem mrdat Tanadu a přesunul jsem se na Mičiko. Ta už byla mokrá od lízání a krásně jsem do ní vnikl až na doraz. Slastně sténala pod přírazy, nohy doširoka rozevřené. Vzepřel jsem se na rukách, abych viděl, jak čurák prudce vniká do chlupaté kundy drobné Japonky. Polaskal jsem jí prsa s trčícími hroty bradavek a jazykem jí projel sténající ústa. Na ní a do ní jsem se nakonec i udělal.
Na povadlýho ptáka se mi vrhla Aiki a hned ho začala kouřit. Podařilo se jí ho v krátké době postavit a hned si na něj nasedla. Sama si řídila hloubku proniku, a jakmile dosáhla vrcholu, odvalila se stranou a přenechala místo Mičiko.
Ta pomalu nasedala na čuráka a bolestně sténala, jak ji roztahoval pysky do maxima. Pak jen pomalu odsedala a já zatím v dlaních drtil její malá prsa.
Vedle Mičiko se postavila Tanada a nastavila se jí kundou k obličeji. Mičiko ji hned začala lízat. Aiki si zatím lehla a jazykem mi lízala čuráka, když Mičiko vyjížděl a zajížděl z kundy. Když se udělala, chtěla si mě osedlat Tanada, ale tu jsem si vzal hezky zezadu. Nabodl jsem ji na ptáka, rukama prohmatával pevný visící kozy a pěkně tvrdě přirážel, až ječela svým vysokým pištivým tónem.
Po chvíli jsem cítil stahy, jak se udělala, a tak jsem si zezadu vzal Aiki a pěkně tvrdě sjížděl ji. Ta, obličej zabořený mezi nohy Mičiko, jen tlumeně hekala pod přírazy, ale když jsem prsty nabral šťávy, potřel jí anál a zkusmo jí ho tam zatlačil, vyskočila jak na péru.
„Ne…opravdu tam ne!“ Byl to jasný příkaz.
Nalehl jsem tedy na ležící Mičiko a po sérii prudkých přírazů jsem jí vystříkal. Tanada se mi ještě pokoušela čuráka vzchopit, ale se mnou už nic nebylo.

Dalšího dne se Aiki opět chovala jakoby nic a na dotaz co je s Tanadou a Mičiko jen odvětila. „Letěly domů. Ale myslím, že byste měl zase začít myslet na práci, pane asistente.“ Odpoledne si mě zavolal sám nadřízený Aiki, pan Jamamoto.
V kanceláři u něj stála mladá Japonka, asi překladatelka. A skutečně mi jeho slova hned tlumočila.
„V rámci praxe v zahraničí, k nám ústředí vyslalo asistentky, které já přidělím jednotlivým oddělením. Vy osobně dostanete také jednu. Po tuto dobu budete samostatným pracovníkem a zde slečna Fumiko bude vaší asistentkou.“

A tak se dívka, kterou jsem pokládal za tlumočnici, stala mou podřízenou. Cupitala tři kroky za mnou a na všechno odpovídala „ano, pane“, „děkuji, pane,“ „prosím, pane.“
Z japonského chování podřízených už jsem byl naštěstí dostatečně obrněný, a tak mi její zdvořilost nelezla na nervy.
Z papírů jsem vyčetl, že jí je devatenáct a příští rok absolvuje manažerskou školu. Sama mi pak řekla, že plánuje jít na vysokou a pak se dostat někam ven z Japonska, nejlépe do Ameriky. Jinak slečna Fumiko Hiijata, byla velmi hezká. Na Japonku byla poměrně vysoká a měla i velký prsa.
Povinný „dress code“ její přednosti ještě zvýrazňoval, a tak jsem brzy nevěděl kam s očima. Ještě, že Fumiko často podřízeně klopila oči k zemi. Přímý pohled do jejích očí bych dlouho nevydržel.
První dny jsem ji seznamoval s chodem kanceláře a s tím, co jsem vlastně doposud dělal já. Sám, jako „velký šéf“ jsem teď neměl mnoho na práci.
Aiki také dostala svou asistentku, a tak jsme se vůbec nevídali. O to větší náklonnost jsem cítil k Fumiko. Snažil jsem se jí vysvětlit, že u nás se podřízenost tak nebere, ale nebyla s ní řeč. Řekla, že to chápe, ale ona je k tomu tak vedená.

Ovšem mimo práci se z ní stávala zábavná dívka. V baru, kam s ostatními asistentkami chodila na drink, se vesele bavila.
Jednou jsem je tak z povzdálí sledoval, když se vedle ozvalo.
„Nad čím přemýšlíš?“ Byla to Aiki.
„Dlouho jsme se neviděli. Jsem rád, že jsi tu,“ vyhrkl jsem překvapeně.
„Nemyslím si. Zíráš jen na tu svou hakiri,“ zašklebila se.
„Co to je, to hakiri?“ Neznal jsem ten výraz.
„Jen jiný název pro asistentku. Nebo snad ještě není hakiri?“ skoro se podivila.
„Fakt nevím, co to je?!“
„No přece, jestli už jsi s ní spal?“ vysvětlila mi to konečně.
„Spal? Co blázníš? To myslíš vážně?“ rozhodila mě tou odpovědí. „No jasně. Na tom přece není nic divnýho. Jsi její nadřízený, tak jestli ji chceš, tak si jí řekni,“ suše mi sdělila. „Hakiri je tu každá druhá. A vidíš snad, že by jim to vadilo?“
Kývla hlavou ke hloučku bavících se Japonek a tím mi do hlavy dostala nápad, který jsem se rozhodl realizovat co nejdřív.

V podstatě jsem se rozhodl hned druhý den. Nechal jsem Fumiko pracovat přesčas a pak přišel k ní.
„Budu vám diktovat dopis.“
Fumiko si poslušně sedla za PC a čekala. Postavil jsem se za ni, začal diktovat a po chvilce odhodlávání jí ze shora objal za prsa.
Fumiko ztuhla, ale jen na vteřinu, pak prudce vstala a vtom se mi zatočil svět, já udělal obrat a padl zády na podlahu.
Fumiko mi nohou stoupla na hruď.
„Tohle už nikdy nedělejte, pane! Navazování styků s podřízenými je přísně zakázáno a my máme právo se těmto nátlakům bránit!“
„Chá..pu!“ ztěžka jsem vzdychl a pomalu vstával.
Fumiko si zase poslušně sedla za stůl a čekala. Když dopis dopsala, odvážil jsem se k otázce.
„Ehmm… slečno Fumiko..omlouvám se za to..ehm..tu událost, ale já jsem slyšel cosi o…o..o hakiri, víte?“
„Hakiri?“ opáčila překvapeně. „Ach tak…hakiri.“ Usmála se. „Ale pane, to jste se opozdil o 200 let. Tak se říkalo služebným dívkám u bohatých měšťanů. Ty mnohdy skutečně svým pánům sloužily i jako nevěstky. Dnes nic takového není. Tak a jestli už pro mě nemáte práci, mohu jít domů?“
„Ji..jistě, nashledanou.“
Propustil jsem ji a dal si sklenku panáka z baru. Ta mrcha Aiki! Co mi to nakukala za blbost! Ale proč?
Tu otázku jsem ji vmetl do očí při první příležitosti. K mému překvapení se nejdřív rozesmála a pak mi s vážnou tváří řekla, že šlo o zkoušku mé oddanosti k ní. Ale jelikož jsem se pokoušel svést svou asistentku, ve zkoušce jsem neobstál, a tudíž už mezi námi nikdy nic nebude.
Slib dodržela. Můj smutek netrval ale dlouho, neboť Aiki se časem vrátila do Japonska a já si našel jinou přítelkyni. Češku.

Počet zobrazení: 124

Autor

Navigace v seriálu<< Japonský expresStážistka >>
4.3 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Moc dobrá povídka. Navíc pro Japonky mám zvláštní slabost. Píšeš stálé dobře i přes široký záběr svých povídek.

Listekvr

Hele Shocku, to je velmi zajímavé! V čem jako jsou ty Japonky lepší? A proč jsi jejich um víc nevychválil v této povídce? Co kdybys napsal nějakou povídku, ve které bys ty rozdíly více poodhalil?!

childe

Myslíš kostičkovanej pták i další orgány?
Pokud si odmyslím výše uvedené tak japonské porno mi přijde hodně úchylné. Mléčné klystýry, chobotnice apod. Určitě mám jen zkreslenou představu proto bych také uvítal víc podrobností.

childe

Takovéto zkušenosti bych se jistě nebránil. Kolik ti je, že už bys to neudejchal? Já jsem zatím několik let před 40 tak abych nám případně neudělal ostudu 🙂

childe

Naprosto tě chápu. U mně už to taky není jako před 10 – 15 lety 🙂

childe

To je škoda. Ideální by byla pracovní cesta, ale když to nejde nedá se svítit. I snaha se cení a není každý den posvícení 🙂

Martin

Vidím , že se Japonky nelíbí jen mě . Mladé jsou krásné , ale ve stáří vypadají jako želvy . Jinak moc dobré čtení .

12
0
Would love your thoughts, please comment.x