policistka

Zdrogovaná

Toto je 8 díl z 9 v seriálu Píseň o smrti

Za Marcelem se zavřely dveře a Iveta ještě značnou chvíli na ně koukala. V danou chvíli ho opravdu brala, jako za hnusáka. Takhle se vyhonit a postříkat jí prsa. Neměla opravdu náladu na sexuální hrátky. Ale to vše jí štvalo z jiného důvodu. Výčitky svědomí se dostavily strašně rychle. Zanedbávala svého přítele, kterého milovala. Ponořila se znovu do vany a zavřela oči. Pokusila se uvolnit. Několik nádechů a výdechů a už cítila, jak se jí vyprazdňuje hlava. V dáli uslyšela hluk. Hluk cinkání kovu a hekání a povzbuzování. A pak pocítila i ten pach.

Otevřela oči. Byla v na recepci fitness a usmívala se na svalnatého mladíka, který jí podával klíče o skříňky.
“Holky mají šatnu tam,” ukázal jistým směrem a když se tam podívala, viděla dlouhou chodbu.
“Jsou to poslední dveře vlevo,” dodával. Vzala si klíčky a usmála se na něj.
“V klidu se převlékněte a pak se sem vraťte. Viktor si vás tu vyzvedne,” a ona jej poslechla.

Za pár minut už se zdravila s mladým, dobře stavěným mužem, který se představil jako Viktor. Nebyl úplně její typ, byl trochu menší jak ona, ale tělo plné svalů, dokázala vzbudit menší zájem a takové to podivné vzrušení.
“Musím si o vás zjistit pár věcí a tak půjdeme nejdříve stranou, kde bude klid,” pravil a vedl jí do zadní části. Vešli do místnosti, osvětlené tlumeným načervenalým světlem, v jejíž středu stálo bytelné masážní lehátko.

“Vždy nejdřív zjistím aktuální stav klienta, abych se mohl zaměřit na ty správné svaly. Je důležité znát vaší fyzickou kondici. Jinak bychom mohli posilováním napáchat větší škody než užitku,” povídal klidným milým hlasem, zatím co si sedl na jednu židli a Ivetě ukázal, aby si sedla na lehátko. Do ruky přitom vzal desku s papírem a tužku. A začal se vyptávat. Na míry, sporty, druh zaměstnání.

Iveta pravdivě odpovídala. Pozvolna se i uvolňovala a začala i vnímat tichou hudbu, které si ze začátku nevšimla.

“Takže sedavé zaměstnání. To asi máte problém hlavně s bederní páteří a trapézem. Hádám, že vás občas bolí za krkem?” pravil a přitom se zvedl, přišel k Ivetě sedl si vedle ní tak, aby mohl položit ruce na její ramena. Lehce je promnul. Cítila se divně. Trochu se jí začala motat hlava. Jako by kromě hudby, byla místnost prosycená i něčím jiným. Asi to byly ty vonné svíčky?
“Ano,” vzdychla lehce v odpovědi na Viktorovu otázku.
“Já to cítím. Když vás ale vidím, tělo máte zpevněné. Asi pravidelně cvičíte že?” medový hlas jí vplouval do uší a stále cítila, jak jí mne ramena a lehce dýchá na krk.
“Ano,” vzdychla znovu a měla přivřené oči. Cítila se uvolněně. Lehce, jako by mohla léta. Na druhou stranu jí cosi v její mysli, ve velmi velké dálce křičelo, že to není normální.

Viktorovi ruce sjely na hruď. Ihned ucítil pevná prsa, která se rýsovala pod sportovní podprsenkou. Tvrdé bradavky se tlačily do látky. Iveta oddychovala víc a víc. Cítila, že její tělo ovládá rozkoš a rozum pomalu ustupuje do dáli. Přesto se pokusila tomu zabránit.
“Tohle nejde,” vzdychla, zatím co Viktor hnětl prsa a líbal jí na krk.
“Uzavřeme dohodu. Vy chcete paní policistko informace a já vám je dám. Ale ne zadarmo,” zašeptal jí do ucha a sledoval její překvapený výraz, když se na něj podívala. Začal se smát.
“Ach ano. Vím, kdo jste. Viděl jsem vás, když jste nebohou Martinu odváželi,” vysvětloval, zatím co přetahoval Ivetě přes hlavu podprsenku, aby se mohl pokochat pevnými většími prsy.

Neprotestovala. Ani, když si stáhl své šortky a obnažil tvrdý úd.
“Tak pojďte paní policistko. Kuřte a já budu vyprávět,” pobídl jí, aby slezla a aby se začala věnovat údu. Chvíli nad tím přemýšlela. Ale nakonec, vzrušení a povinnost se spojilo a rozhodla se využít šance zjistit něco nového k případu. Slezla tak z masážního stolu a Viktor mohl obdivovat štíhlé tělo a pohupující bujné poprsí. Ihned začal nadrženě honit péro a usmívat se vítězoslavně.
“Každá mi nakonec poslouží. Martina nebyla jiná. Milující manželka, pche,” pravil, zatím co s potěšením pozoroval, že si Iveta stahuje leginy i s kalhotkami. Zády k němu v hlubokém předklonu, vystavujíc orosenou kundičku. Pak se narovnala, otočila se a pomalu k němu došla.
“Takže žádná láska?” zeptala se a pak uchopila ptáka do ruky. Nevěděla proč to dělá. Flirtovat, to ano. Ale tohle bylo za pomyslnou hranicí. Věděla to, ale přesto jí tělo zrazovalo. Ta vůně. Ta vůně.

Iveta otevřela oči a zírala do stropu koupelny. Už jí to začalo dávat smysl. Něco na ní použil. Něco bylo v olejíčku, který zahřívaly svíčky a vytvářely tak v místnosti tu divnou erotickou atmosféru.
“Já jsem taková kráva,” zašeptala, sáhla si mezi nohy a pohladila si prsty kundičku. Opět zavřela oči. Co jí to říkal? O čem to mluvil? Jeho slova k ní přicházela, jako by je křičel z velké dálky. Jako by stála na lodi, která odplouvá od břehu a on, na konci mola, na ní křičel. Přes hluk větru a motorů mu nebylo skoro vůbec rozumět.
Soustřeď se. Co říkal?

Pomyslela a zajela dvěma prstíky do kundičky.

Ležela na lehátku na zádech a Viktor klečel mezi rozevřenýma nohama. Ruce obepínaly boky a hladily je a sunuly se od třísel až k prsům.
“Jste nádherná policistka,” pravil, zatím co zkušeně si tvrdý úd našel vchod do roztoužené kundičky. Pak nalehl a zasnul. Jen se prohnula v zádech a vyrazila pánví vstříc rozkoši. Dostavila se prakticky hned. Od samého okraje kundičky vystřelila prudce do celého těla. Přesně tak, jak zajížděl do hloubky naběhlý ocas a třel se o sametovou vlhkou jeskyňku.
“Byla to mrcha,” Hekal jí do ucha. Mezi polibky a jejím sténáním. Ten jeho pták jí pořádně roztahoval. Cítila se zaplněna tak, jako nikdy a dělalo jí to moc dobře.
“Nikdo jí neměl rád. Všechny nás využívala. Myslela si, že nás nepotřebuje, ale nakonec my jsme nepotřebovali jí.”

Jestli si myslela, že jí při mrdání něco víc řekne, tak se spletla. Úzká pička mu dělala hodně dobře a tak se soustředil na tu rozkoš a přirážení. Stejně jako Iveta. Byla na pokraji blaha a cítila, že se brzy udělá.
“Och bože dělej, dělej, už budu,” začala kňourat a víc přirážet proti jeho přírazům. Pak následovala exploze rozkoše a mohutné záškuby hluboko v kundičce, jak do ní Viktor začal stříkat lepkavou mrdku.

Ivetino tělo se znovu rozklepalo v návalu orgasmu. Voda šplouchala a ona si tlačila polštářky dvou prstů na hrubší místo těsně za vchodem kundičky. To byl její bod G a ona si tím teď prodlužovala rozkoš, kterou si při vzpomínce, na svou misi ve Fitness, způsobovala.  Když se pak uklidnila, tak mezi výčitkami svědomím, že podvedla svého přítele a nechala se tak hloupě a snadno zdrogovat, se rozhodla informovat zítra svého partnera o tom, co jí Viktor řekl.

Autor

Navigace v seriálu<< Kruh se uzavíráRaut >>
4.5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Pokračování detektivního příběhu se povedlo. Sice to trvalo, ale velmi dobře čitelný díl.

Martin

Pokračování po delší době , ale dobře navázané . Vzrušující děj , tak jenom čekám jaké bude příští pokračování a co řekne v práci kolegovi .

Martin

Hoši moc hezky nás napínáte 😀 a nakonec v posledním díle dojde k zvratu a stmelení týmu . Protože vrahem může být i její atraktivní šestá a nebo i došlo k záměně obětí .

Trysky

Skoro to vypadá, jako by se všichni znali a společně se na ní domluvili.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x