K. D. P. – Dřevo

Toto je 7 díl z 27 v seriálu K.D.P.
Počet zobrazení: 74

Ve čtvrtek ráno měl Honza splín. Jeho obrovské touhy a neschopnost je plnit ho užíraly.
Hned ráno však přivezla stará Praga dřevo na zimu.
Když řidič vyklopil dřevo na zahradu, zavolal z okénka: „Tady to máte. Štípačka nám ale nefrčí, takže to prý máte se slevou.“
Odjel, a když se dým z pravěkého dieselu rozplynul, došlo Honzovi jaká bude cena slevy. Špalky měly požadovanou délku, ale byly v celku. Bude je tedy muset rozštípat ručně.
Mírně se při představě takové práce zhrozil.
„To bych ale mohl ukázat, že nejsem jenom trapná bačkora,“ vyhecoval se a hned se pustil do pořádné chlapské práce a doufal, že tím u tetičky stoupne v ceně.

Během dopoledne se udělalo veliké vedro. Slunce opět pálilo, ale Honza byl zakousnutý do práce a mával sekerou jako o život.
Hanka vařila v kuchyni a mladíka pozorovala. Večer si v posteli užila s vibrátory velkou vášeň, protože u toho myslela na svého synovce. Proto dnes nebyla tak nadržená a rozhodla se na něj už nemyslet jako na svého milence. Chtěla být v pohodě a snížit vzájemné napětí, které u snídaně opět cítila.
„Nechám to být. Stalo se, ale nic z toho není. Hlavně ne ostuda a průšvih, takže v klidu. Buď milá tetička a maminka,“ hecovala se ke klidu své mysli.
Opravdu se jí podařilo se uklidnit a věnovat se práci.

Linda se dopoledne věnovala trhání letních jablek. Z malých štafliček se v žlutém tílku a černých krátkých legínách se natahovala do výšek, aby do košíčku plodů natrhala.
Honza si jí během práce všiml. Měla velmi pěkné štíhlé tělo, ale svou nepřístupností ho odrazovala už i od běžného povídání. Takže mu ani žádné chlípné myšlenky nepřinášela.

Zato její mamka byla hotový sen mladého panice. Užíval si práci, protože při ní mohl na tetičku myslet. Představivost mu vařila jednu krásnou myšlenku za druhou.

Po obědě se šla Linda opalovat na deku v plavkách a Honza pokračoval v práci.
Po chvíli ho ale zmohlo odpolední vedro a on se šel do kuchyně napít.
Ještě než došel pro sklenici, uslyšel, že se tetička sprchuje. Zachvátilo ho vzrušení z představy jejího nahého těla pod kapkami vody, ale i strach jít se podívat. Stál na místě a poslouchal, jak teče voda.
Nakonec neodolal a potichu se kradl ke koupelnovým dveřím.
Byly zavřené, a tak poklekl ke klíčové dírce. Starý zámek byl pro šmíráka jako výkladní skříň díky své velké dírce.
Uviděl nahou Hanku stojící ve vaně. Držela jednou rukou sprchu a druhou si pomalu omývala ramena. Stála k němu zády a její postava se ve světle staré žárovky krásně vyjímala proti stěně. Její ladné boky se vlnily, jak si osvěžující sprchu v horkém létě užívala. Vlasy jí stékaly spolu s vodou po zádech a krásně se leskly.
Honzu pohled na svoji bohyni vzrušil do úplného maxima. Nemohl se ovládnout a chtěl si ho začít honit. Uvědomil si však, že nedokáže vymyslet, co s ejakulátem.
Zachvátila ho zlost, že je takový trouba.
Její tělo ho však znovu uchvátilo a myslel jen na něj. Téměř nedýchal, když si prohlížel její zadeček a napjatě čekal, jestli se náhodou neotočí a neukáže mu svá ňadra a klín.

Aniž by si všiml, objevila se ve dveřích kuchyně Linda. Vyděšeně vytřeštila oči, když uviděla Honzu s okem strčeným v klíčové dírce koupelnových dveří a uslyšela svojí mamku ve sprše. Přepadl ji strašný vztek, že je Honza takový úchyl, když jí očumuje maminku, kterou Linda tak moc měla ráda, ale neuměla to dávat najevo.
Už chtěla vykřiknout. Nadechovala se, ale během té chviličky jejím ženským mozkem prolétlo tisíce věcí, které jí vnukly konspirační myšlenku. Ještě ani sama nevěděla jak ji realizovat, ale věděla, že to chce. Aspoň to zkusit.
Tiše se vytratila zpátky ven a lehla si na deku. Nastavila se Slunci a celá rozrušená začala spřádat svůj veleplán, který jí buď splní její touhy, nebo udělá z Honzy totálního blbečka.
Tak moc chtěla uspět, že prostě Honzovu pověst vsadila do hry.

Honza se dále kochal mokrým tělem své tetičky. Penis mu tlačil na kraťasy a chtěl ven.
Opět ho ovládal strach a chtěl už raději odejít, když v tom si všiml, že se její ruka posunula mezi stehna. Sice neviděl, co tam dělá, ale podle pohybů paže si domyslel, že si tetička pečlivě omývá klín. Její boky se dále vlnily a ona si užívala své vlastní doteky a osvěžující vodu.
Honza už nevydržel takové vzrušení a vsunul konečně ruku do trenek. Téměř okamžitě začal prudce stříkat. Jen tak tak zachytil ejakulát do předkožky. Měl co dělat, aby se udržel při vědomí.
Oči se mu v silném orgasmu kroutily a musel se druhou rukou opřít o stěnu, aby udržel rovnováhu. Silný orgasmus odezněl rychle a nastoupila panika. Hanka totiž vypnula vodu a chystala se z vany ven. Honza vyskočil a potichu se snažil zmizet.
„Kam teď??!“ vyděšeně přemýšlel a držel si v trenkách klacek i se smetanou. V mžiku odhadl situaci a přistoupil ke kuchyňské lince. Vystrčil ochablý úd a nechal ho vytéct do dřezu. Rychle pustil vodu, opláchl dřez i klacek a schoval ho.
Pak vylovil ve skříňce sklenici, napustil ji vodou a vytratil se s ní ven.
U špalku se musel vydýchat. Rychlý sled silných zážitků mu rozbušil silně srdce.

Navečer si Linda vzala svůj blok a tužku a šla si na lavičku opět kreslit. Tentokrát tam však šla kvůli Honzovi. Dnes chtěla, aby jí oslovil a mohla s ním začít mluvit třeba o kreslení. Dělala, že je zabraná do díla, ale bedlivě sledovala Honzu.
Když Hanka svolávala přípravu na večeři, Honza vyčerpaně zasekl sekeru do špalku a začal si zkoumat své bolavé dlaně. Napuchaly mu na nich mozoly od nezvykle těžké práce. Být silný chlap je dřina.
Unaveně se ploužil do chalupy. Linda zatajila dech a snažila se kreslit. Honza však byl opravdu unaven a navíc posilněn včerejší špatnou zkušeností, takže si Lindy ani nevšiml, když prošel kolem. Ta se cítila velmi zklamaná, že jí její plán nevychází.
„Je to opravdu blbeček,“ naštvala se a obvinila ho ze svého prvotního neúspěchu.

U večeře byl Honza úplně vyřízený. Hanka si ho prohlížela a litovala ho.
„Co kdybych si ho šla omýt a uložit? To by mu teďka pomohlo,“ povzbuzovala svoji představivost. Okamžitě se jí ale vybavil jeho ztopořený penis a ona se přistihla, že pravým důvodem její šlechetné myšlenky byl její vlastní neukojený chtíč.
Linda však byla dnes nějaká hovorná. Věděla, že má na Honzu kompro a tak si dobírala jeho únavu a chlapské výkony.
„Z tebe už je úplný dřevorubec,“ pošklebovala se, aby mu vrátila nezapomenutou epizodu z prvního večera. „Ruce jako lopaty, svaly jako šutr.“
„Lindo, nech toho,“ napomenula jí Hanka.
„Vždyť je to pravda. Polínka lítala až ke dveřím,“ snažila se sestřenice pokračovat.
„Lindo, neznamená, že když jsi Reisová, tak do Honzíka můžeš rejt.“
„Jo do Honzíka….“
„Tak víš co? Zítra můžeš vynechat opalování na dece a můžeš se štípáním pomoci. Beztak tu v zimě býváme hlavně my.“
Linda se nakvasila a zmlkla. Honza se jen odvalil od stolu a přes koupelnu odešel upadnout do komatu.

Počet zobrazení: 74

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – OknoK. D. P. – Vzpomínání >>
4.5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Ty nám ty erotické představy dáváš lekarnickymi váhami . Jsem zvědav co z celého plánu vytěží Linda . Podle všeho je ještě panna a bude chtít od Honzy , aby byl první . Ostatně i tetička se vybarvuje .

Shock

Už jsem si zvykl na „dávkování“….. Taky předpokládám , že Linda je panna a proto je taková, jaká je. S tetičkou lomcujou hormony, tak uvidíme, kam to všechno dospěje v 36-tém díle :-)))))

Kittikit

Tak prace jsme si uzili do sytosti, erotiky do polosyta. Mohlo by se to obratit 😉

Bob Romil

Jo taky jsem to psal u minulého dílu, že bych omezil pracovní vytížení a on dostal ještě nášup 🙂 Zatím je to takové lechtivé vzrušení, jen aby to ale nedopadlo jako kdysi sibiřští vyhnanci při rýžování zlata.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x