K. D. P. – Neláska

Toto je 15 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Hanka cítila vítězství nad nepříjemnou situací. Fackováním synovce ho donutila, aby jí už nemiloval a on se chystal jí to právě dokázat. Pěkné kytice se jí však zželelo. Přistoupila k Honzovi a uchopila ho za zápěstí s kytkou.
„Počkej,“ řekla smířlivě. „Už ti věřím,“ usmála se na něj. „Ona za to nemůže a navíc je opravdu pěkná.“

Honza se na tetičku usmál. Atmosféra se uvolnila. Hanka mu vzala kytici a držela si ji na prsou. Přivoněla si a podívala se na svého synovce.

„Jsi tak krásná,“ vydechl Honza.

Přistoupil k ní. Byl to ten okamžik, kdy se horké rty přiblíží a políbí se.

„Raději dneska ne,“ pronesla tiše Hanka. „Nebudeme se líbat, aby se nám to nepokazilo.“

Přeskočila mezi nimi jiskra vášně. Oba ucítili, že se potřebují navzájem mazlit.

„Chceš to?“ zašeptala Hanka.
„Strašně moc tě chci,“ ujistil ji synovec.

Hanka si ho odváděla do postele. Vlezli si na ni i s kyticí, kterou si držela tak, aby ji nemohl políbit na ústa.
Honza najednou nevěděl, jak má začít. Ucítil, že jeho myšlení odtéká jeho tělem z mozku. Naštěstí minulo jeho bušící srdce a nateklo mu rovnou do penisu. Jeho erekce už začínala být vidět. Hanka si toho všimla a radostně začala penis přes kraťasy mnout.

„Tak se mi to líbí,“ pochválila synovce.

Honza slastně vzdychal.

„Honzíku, věřím, že to zvládneš. Budeme si jen užívat. Zvláště my dva musíme být rozumní. Je to prostě incest. Pamatuj si, že doma může být jen sex. Žádná láska, žádné výčitky, žádné žárlení,“ domlouvala tetička synovci. „Chápeš to?“
„Ano chápu. Jen sex,“ opakoval Honza. „Chci tě,“ pronesl rozvášněně. 

Hanku to moc potěšilo. Už také cítila fyzické vzrušení.
Kundička vlhla a toužila po vzrušení. Nechala jeho penis být a lehla si na postel na záda. Kytici si oběma rukama přitiskla na prsa a zavřela oči. Byla šťastná, že o zvídavého mladíka nepřišla a zároveň se už nemusí bát se s ním milovat. Ušklíbla se, protože si uvědomila, že nemůže říkat milovat, když mu to zakázala. 

Honza se jí vrhl k nohám. Byly nahé a on je začal vášnivě hladit a líbat. Cítil, že ho nechá zkoumat její krásné tělo. Už ho ovládalo jen tělesné vzrušení. Pomalu se propracovával výše. Nad koleny byla košilka, kterou začal pomalu odhrnovat výše a výše.
Oba byli velmi vzrušení a lační.

Když jeho průzkum dospěl až k jejímu klínu, pokrčila nohy a rozevřela je. Jen pro něj. Honza neodolal a lehl si mezi její stehna. Zkoumavě si prohlížel krásnou kundičku. Začal ji hladit a mačkat. Přivoněl si a zvědavě ji olízl. Hanka zavzdychala. Byl překvapen její chutí, která mu nic nepřipomínala, ale nevadila mu. Začal kundičku líbat a lízat. Prsty při tom zkoumal každý kousíček jejího klína. Oba si to užívali.

Pak ale Honza objevil klitoris a jeho vášnivé účinky.
Hanka ho svým vzrušeným vzdycháním přesvědčovala, že je na správném místě a věnuje se mu dobře. Mačkání, hlazení, olizování. Vše si Honza zkoušel a Hanka vzdychala čím dál tím hlasitěji. Nemohl přestat a mačkal klitoris mokrým prstem na pánevní kost.
Musel se hodně snažit, protože její tělo se divoce zmítalo vášní a on měl hodně práce neztratit perličku.

Dráždění vyvrcholilo jejím orgasmem. Vzdychala a její tělo se napnulo. Honza však nepolevil a dráždil ji dál, dokud mu ruku od perličky sama neutrhla. Nevěděl, proč to udělala a znovu na perličku zatlačil. Hanka ucukla.

„Počkej chvíli,“ vyhrkla a oddychovala. Pak se posadila. „Musíš chvíli počkat, ty divochu,“ usmála se na něj. „Někdy to je až nepříjemné, víš,“ zaučovala synovce do tajemství sexu.
Pohladila ho po tváři. Líbilo se jí, že je pěkně šikovný a učenlivý.
„Postav se,“ přikázala mu.

Postavil se a ona měla jeho našponované kraťasy přímo proti svému obličeji. Svádivým pohledem upoutala jeho pohled a při tom mu začala kraťasy rozepínat.
Její oči a vášnivě oddaný výraz Honzu strašně vzrušil. Vídal tyto scény ve filmech pro dospělé, ale ve skutečnosti ho to vzrušilo ještě mnohem více. Tetička se mu dobývala do kalhot a on jen čekal a držel. 

Rozepnula knoflík i zip a vytáhla mu penis. Byl ještě v trenkách, ale už ho jemně mnula. Honza vzrušeně hlasitě dýchal. Stáhla mu kraťasy a trochu i trenky.
Ztopořený penis vykoukl na světlo a zabimbal se přímo před jejím obličejem. Trčel jí přímo proti rtům. To ale chtěla. Jemně ho dlaní začala honit a zase se dívala Honzovi do očí. Smyslná scéna je oba vzrušovala.

Hanka si vášnivě olízla rty a jazykem polaskala obnažený tvrdý žalud. Olizovala ho a pak si ho vsunula do úst. Honza zasténal blahem. Vracela mu nyní jeho předešlou orální péči.
Pomalu a něžně mu kouřila penis. Nejprve si pomáhala rukou, ale pak si je založila do klína a pusou se jen narážela na tvrdý horký kolík.
Její oddaný pohled při tom, jak jí mizí tvrdý úd v ústech mezi rty, Honzu strašně vzrušil. Položil jí dlaně na hlavu a začal malinko a opatrně přirážet. Hanka mu jen dala dlaně na stehna, aby ho usměrnila, kdyby se splašil.
Šukání do pusinky si však zatím užívala. Brala to hlavně jako odměnu pro svého umoudřeného synovce.

Netrvalo to však dlouho. Vzrušení a nové vášnivé zkušenosti ho donutily stříkat. Hanka zvládla jeho proud usměrnit a vychutnat si jeho semeno. Všechno pěkně polykala. Jeho tělo v orgasmické křeči sebou cukalo. Hlídala si hloubku zásunu do pusinky a dokuřovala ho.

Honza pak vyčerpaně usedl před ní na postel.
Hanka se ještě nápadně olizovala.

Jak klečela, tak si před jeho očima začala svádivě svlékat župánek a pak i košilku. Honza uviděl její krásná plná pevná ňadra. Hned po nich natáhl ruku a začal je mačkat. Bradavky byly zduřelé a on je prsty masíroval. Hanka se usmívala.

„Takhle se mi to líbí,“ povzbuzovala synovce.

Myslela tím jeho doteky i celkový přístup. Uchopila mu penis a trochu mu ještě pomohla, aby se opět plně postavil. Pak si klekla na všechny čtyři a zavlnila před Honzou svým zadečkem.
Uviděl její tekoucí pičku i světle hnědou růžičku. Neodolal a klekl si ihned za ní. Penis rukou nasměroval do kundičky a zasunul jí ho tam. Hanka zasténala a začala sama přirážet. Nedočkavě se vlnila a užívala si horký penis v mokré pochvě.

Honza jí uchopil za boky a začal do ní prudce bušit. Oba vzdychali a jejich horká nahá těla se vlnila. Hance se v předklonu houpala ňadra, až si na ně musela lehnout. S vystrčeným zadečkem se nechala od synovce tvrdě mrdat. Moc se jí líbila jeho mladická zvířecí prudkost. 

Za chvíli už Honza úplně ryčel jako v tranzu. Bušil do tetičky a ona kňučela blahem. Byl celý zpocený z urputnosti jeho počínání, ale cítil, že nemůže přestat.

S každým přírazem prudce vystříkl dávku semene přímo na dno její kundičky. Znovu a znovu se zarazil co nejhlouběji a vystříkl. Vysunul z ní penis, ale jeho divokost ho neopustila.

Chtěl jí také přivést k orgasmu, a tak ji povalil na záda a klekl si mezi její stehna. Ohnul se a začal prsty dráždit klitoris. Hanka kňučela a čekala, až i její vzrušení dostoupí vrcholu.

Honzovi se zdálo, že ji vzrušuje málo, a tak jí dvěma prsty druhé ruky projížděl mezi pysky. Cítil, jak je mokrá a navíc vytéká jeho sperma. Našel ten otvor a oba mokré prsty do něj zasunul. Pocítil vnitřek jejího těla. Vášnivě a divoce jí začal kundičku prstit a zároveň drtit perličku proti kosti.

Hanka sténala a vzdychala. Jeho divokost ji přivedla až k vytouženému orgasmu. Zatnula svaly a prsty se jí zaryly do matrace. Prohnula se v most, ale Honza pokračoval snad ještě intenzivněji. Sám vzrušením hlasitě vzdychal. Hanka vykřikla a povolila napětí. Divoce vyhazovala pánví a zarývala nehty do prostěradla, dokud se neuklidnila.
Pak k sobě přitiskla stehna, čímž Honzu z klína vypudila. Zlíbal jí bříško a přesunul se na její prsa. Hanku mazlil, dokud si plně neužila orgasmus i jeho odeznívání. 

Jak jí mazlil prsa, objala ho a přitiskla k sobě. Pochopil, že už má přestat a přitiskl se k ní. Oba oddychovali.

„Ty jsi kanec,“ vydechla Hanka.
Honza se jen usmál. Krásně si zapíchal a cítil se spokojeně.

„Pamatuj si Honzíku, doma jen sex.“
„Neboj se, už tě nemiluju,“ uklidnil tetičku Honza. „Jenom sex. Hodně sexu doma,“ překroutil schválně její naléhání.

Hanka se nahlas zasmála. Potěšilo ji, že je synovec tak fajn a ještě kanec. Přitiskla ho k sobě.

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – Noční jezdecK. D. P. – Čekání na večer >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Pěkně se vztah tetičky a Honzíka vyvíjí . Je jen otázkou času , kdy budou tak intenzivně prožívat sex a přistihne je Linda .

Kittikit

My se te sestrenky asi nedockame 😁

2
0
Would love your thoughts, please comment.x