K. D. P. – Plavky

Toto je 4 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Třetí den se Honza mohl konečně po opravě sekačky pustit do výroby travní pouště 27.59 milimetrů vysoké. Toto číslo je velmi důležité, protože dle výkladu numeroložky je pro krásu trávníku nejvýhodnější.

Chodil a chodil po zahradě za řvoucím strojem. Během dopoledne při dolévání benzínu mu teta Hanka přinesla čerstvou domácí citronádu. Velmi se to hodilo, protože v dnešním vedru byla velmi osvěžující. Navíc během sekání Honzovi občas opět proletovaly hlavou hříšné myšlenky.
Její úsměv, příjemný energický hlas a ladné ženské křivky vykreslené v přiléhavém barevném tílku a černých krátkých legínách, ho osvěžily i na duši.
Když s prázdnou sklenicí odcházela, Honza si při pohledu na její vlnící se boky plánoval, jak večer v koupelně opět očichá její kalhotky.

Linda dnes také pracovala v chalupě. Měla opět očokulnou náladu, takže si s ní nikdo příliš nepopovídal. Honzovy myšlenky však dráždila její opravdu štíhlounká a pružná postava. „Kdyby nic neříkala a jen se pomalu svlékala, bylo to úžasné,“ mumlal si nadržený mladík do řevu sekačky.

Po obědě bylo vyhlášeno všeobecné volno, protože vedro všechny ubíjelo. Honza si vzal do tašky plavky a ručník.
„Chceš jet se mnou vykoupat se na Písník?“
„To jo. Zas bys mě očumoval,“ odsekla tázaná Linda.
Vzhledem k tomu, že měla částečně pravdu, nechal to Honza být a odjel.
Linda si potichu zalezla do pokojíku a teta si oblékla své dvoudílné plavky a na dece začala chytat bronz. Protože ležela na zádech, bylo i slunce zpocené z toho pohledu na její tělo a bujné vnady.
Když se otočila na bříško, rozvázala si tkanice horního dílu plavek a nechala celá svá záda vystavit paprskům.

Vzpomínala na svého bývalého manžela Miloše, který její záda vždy velmi rád mazal při opalování krémem. Uměl z mazání udělat velmi příjemnou masáž, kterou snad nikdy neodmítla a vždy si ji náležitě užila.
Seznámili se, když bylo Lindě už pět let. Tou dobou žila Hanka s malou Lindou a svou sestrou Ivanou i malým Honzíkem v domě u rodičů.
S Ivanou se tam sešly jako čerstvé, ale opuštěné maminky. Rodiče z toho byli ze začátku velice zklamáni, jak se holky nechaly zblbnout.
Hanka ještě před maturitou a Ivana ve druhém ročníku na vysoké škole, kterou pak už nedostudovala. Časem si však rodiče nějak zvykli, ale určitý stín v jejich vztahu zůstal.

S Milošem se pak seznámila náhodou v práci, kde v rámci míchání lidí mezi pobočkami krátkodobě fungoval. Byl to velmi vášnivý vztah, stejně jako je teta Hanka sama.
Následovala rychlá svatba, Lindina změna příjmení z Malinová na Reisová a následovalo stěhování k Milošovi do Plzně. Hanka si daleko od domova nemohla zvyknout, ale Miloš byl zprvu její velmi silná opora. Ona se mu velmi často zcela oddávala, což spolu s růžovými brýlemi lásky vytvářelo naprostou idylu.

Miloš byl náruživý a chtěl stále objevovat nové a nové věci. A to jak v životě, tak i v posteli. Hanka milovala jeho zkoumání jejího klína, protože dráždění jazykem a líbání perličky zbožňovala. Protože od porodu Lindy si sexu s chlapy příliš neužila, byla vlastně dost nezkušená. Naučila užívat si a vzrušit se jeho touhami a potřebami.
Ráda se rukama hrála s jeho tvrdým penisem. Hladila ho, jemně mačkala, někdy i nehtíky podrbala. Vzrušilo jí, když pak jeho horké sperma dopadlo na její bříško nebo ňadra. Nechala ho pak stékat po své pokožce, a když jí při tom líbal, cítila se krásně šťastná.

Stejně jako uměl on dovést její vzrušení ke sladkému vyvrcholení líbáním a jazykolaskáním jejího klína, naučila se i ona užít si jeho penis při olizování, líbání, okusování i prudkém zasouvání do svých úst. Držela ho u kořene rukou a žalud tiskla jazykem na horní patro své pusinky. A to vše za rytmického zasouvání a vysouvání.
Líbilo se jí, jak si to užívá, jak tiše sténá, jak mírně přiráží a jak ho to vzrušuje. Časem se naučila i přijmout jeho semeno. Nechala si jeho penis v ústech, pevně ho stiskla rukou, aby jí v extatickém vypětí nic neuteklo, a nechala ho stříkat semeno. Miloš nechutnal špatně, tak vždy vše spolykala a ještě mu penis pečlivě olízala. Její pečlivá péče Miloše vždy spolehlivě ukojila.

Jako do pusinky se naučila i do zadečku. Miloš její zadeček zbožňoval a po nějakém čase se jim podařilo vyladit přípravu i techniku tak, že zasouvání jeho klády do jejího análku bylo klidné a plynulé. Hanka musela být vždy pěkně rozvášněná a vyplnění zadečku horkým penisem si užívala. Velmi často dosáhla i orgasmu. Prostě orgasmu, protože někdy na krátko i upadla do bezvědomí díky obrovskému vzrušení a výbuchu emocí. Celé její tělo se rozklepalo vypětím, zatmělo se jí před očima a svalila se na postel.
K vědomí přicházela vždy za sladkých polibků a něžných doteků jejího muže.

Několik let si užívali společného ráje. Samozřejmě byly někdy problémy, ale v posteli si naprosto vyhovovali.
Miloš pak ale změnil zaměstnání. Byl mnohem lépe placen, ale za cenu dlouhodobého cestování po služebních cestách hlavně do ciziny.
Vždy po návratu se s Hankou pořádně několik nocí milovali, ale časem jeho zájem opadl. Chtěl zase objevovat nové věci i nové klíny a tak naháněl a laskat cizinky. Nakonec opustil svou ženu, svou práci i svou vlast a usadil se ve Španělsku.
Před pěti lety se na dálku rozvedli a Hanka zůstala s Lindou v Plzni sama.

Ten rok byl velmi těžký, protože se Hance s Ivanou zabili jejich rodiče při autonehodě. Byla to opravdová smůla, ale život bral a vzal. Alespoň Hanku tyto těžké události opět sblížily s Ivanou, i když je dělilo půl republiky. Měly sestry na čem stavět, protože si byly dříve velmi blízké a v začátcích svých mateřství si dokázaly také vzájemně pomoci.
Po rozvodu se Hanka dlouho dávala do pohody. Linda právě začala dospívat, čímž se situace příliš nezjednodušila, ale zvládla to. S pomocí Ivany, právě chalupy, několika milenci, prací i tancem v souboru.

To už je však pryč. Hanka je opět energická svobodná žena. Navíc pěkná a tak prostě čeká na svého prince, protože do třetice všeho dobrého jí to přece musí dopadnout. Sice dvakrát zklamaná a už docela zkušená, stále doufá, touží a sní.

Všechny ty vzpomínky na Milošův voňavý penis a touhy po novém voňavém penisu překryly chmurné myšlenky. Její perlička neměla dlouho žádné potěšení a tak se pěkně vzrušila.
Právě zde na chalupě, kde se její duše léčila a kde nachází klid, zatoužila po milování. Naposledy si užila se svým vibrátorem před třemi nedělemi ve své posteli.
Vybavila si jeho tichý vrnivý zvuk a úžasné účinky, které uměla nasměrovat na nejcitlivější místa svého těla.
Spodní díl jejích plavek začal na jistých místech nápadně tmavnout, takže se raději šla rychle převléknout.

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – KalhotkyK. D. P. – Vercajk >>
4.9 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Hrome, tahne se to jako med a clovek netrpelive ceka na dalsi dil 😁

Martin

Souhlasím , krásně se to táhne 😀 Vzrušení i příběh je dávkováno jako podle lékařského předpisu . Ale je to moc dobře . O to lépe si může člověk užít další pokračování . Jsem zvědav jakým směrem se bude příběh vyvíjet .

Reniem

Trpělivost není moje silná stránka, zjistila jsem, ze preskakuji cele odstavce, nějak mě tenhle seriál nebaví…možná je to proto,ze vim k čemu to směřuje, možná je to tím jak se to táhne…

Bob Romil

Jen taková „mezihra“ před dalším kouskem 🙂

Shock

Autor to natahuje jak kšandy. Čtu. čtu a…. zatím nic. Reniem už odpadla, já se zatím držím, protože se to pěkně čte.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x