K. D. P. – Spojení

Toto je 12 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Honza si užil svůj první orgasmus s ženou, ale jeho mládí a vitalita držela jeho přirození stále připravené.
Prohlížel si svoji tetu, která celá roztoužená ležela vedle něho. Odhodlal se a pohladil ji po paži. Cítil horkost její hebké pokožky.
Hanka se usmála, otočila se z boku na záda a nabídla mu tak svá ňadra k laskání. Toužebně čekala na první doteky.

Honza neodolal a jeho dlaň podepřela pravé ňadro, jakoby ho potěžkávala. Pohlédl jí tázavě do očí, jestli se opravdu může dotýkat jejího nahého těla.
Hanka se na něj usmála, čímž ho jednoznačně povzbudila. Zkoumavě se tedy na plný prs díval a zkoušel ho jemně mačkat. Doteky je oba velmi vzrušovaly.
Hanka se začala nedočkavě vlnit v bocích, protože cítila, jak její lasturka stále dychtivě slintá. Snažila se ovládat, ale už byla moc dlouho silně vzrušená a potřebovala ukojit.

Položila si svou dlaň na Honzovu ruku a začala ho trochu vést.
Cítil její povely a nechal se zaučovat v lásce. Pochopil, že má hladit obě prsa a trochu silněji. Pak společně pohladil i ztvrdlé bradavky na středně velkých světlých dvorcích.
Silné zavzdychání ho ujistilo ve správnosti jeho konání. Neodolal a začal jednu bradavku olizovat. Rychle se tak naučil, že když bude sledovat sténání a poddajné vlnění božského těla, tak to dělá dobře. Odvážil se zvyšovat svoji aktivitu laskání.
Klekl si vedle a v předklonu masíroval už obě ňadra. Hrál si s nimi, masíroval je prsty, brnkal o bradavky, mačkal dvorce.
Hanka zavřela oči a užívala si mladíkovo učení. Šlo mu to výborně a cítila opravdovou rozkoš.

Honza obě prsa mačkal k sobě i samostatně. Začal se v něm probouzet citlivý a vnímavý hračička.
Rudé bradavky začal olizovat a cumlat rty. Vnímal jejich vášnivé reakce a začal je ještě intenzivněji olizovat. Tetička potřebovala ještě více doteků a tak si pokrčila nohy a pravou rukou si zajela do promáčeného klína.
Stehna, mušlička i zadeček byly mokré od jejího nektárku.
Prsty si rychle omočila a začala hladit perličku. Sténala a vzdychala vzrušením.

Nemohla se udržet. Jemně Honzu přisátého k bradavkám odstrčila a hladově si klekla, aby mohla políbit trochu zaskočeného milence a pak se otočila na všechny čtyři právě tak, aby synovci nastrčila před obličej svůj pevný tanečnický zadeček a roztouženou slintající lasturku.
Otočila se hlavou na mladíka, aby viděla, co dělá.
Honzu pohled na ženu v takto oddané a vyzývavé poloze ještě více rozpálil a dodal mu odvahy. Okamžitě začal zadeček hladit.
Hanka roztáhla nohy, aby si mohl mezi ně kleknout a konečně zasunout svůj tvrdý penis do jejího roztouženého přirození.
Honza si klekl těsně za její zadeček. Prohlédl si prvně tento krásný výjev, kdy se záda ženy zužují v pas a ten se rozšiřuje do boků, na které položil své dlaně.
Pohledem sklouzl na její zadeček. Mírně vrásčitá pokožka tmavého konečníku vypadala trochu jako slunce s paprsky, nebo mladý květ růže.

Jeho pánev nejistě vyrazila dopředu. Špička tvrdého trčícího penisu se zabořila mezi mokré stydké pysky hladové kundičky a sjela až k perličce.
I druhý pokus dopadl stejně. Cítil teplou šťávičku na svém klacku. Chtěl moc dovnitř. Nemohl už přemýšlet. Vzrušení mu utlumilo mozek a probouzelo v něm podvědomé pudy páření.
Hanka se také nemohla dočkat a zajela rukou mezi mokrá stehna, uchopila tvrdý penis a navedla si ho ke vchodu do své jeskyňky.
Prudký příraz konečně ukončil její toužebné čekání. Penis slušně vyplnil její nabuzenou a roztaženou pochvu.

Hra milostné výuky se tak změnila v živočišnou vášnivou soulož.
Honza rychle přirážel. Hanka vzdychala a sténala rozkoší. Rychlé pravidelné pohyby klacku v kundičce je oba rozpalovaly.
Honza pevněji uchopil její boky a ještě zesílil své přírazy. Jako smyslů zbavený šukal svoji tetu, které se to tak moc líbilo. Vzrušením si zajela prsty do klína a prudce si masírovala perličku.
Sténali oba a Hanka cítila rychlý příchod orgasmu. Její tělo se celé zatnulo, mysl jí zastřelo temno a kundička prudce pulzovala. Prstová masáž klitorisu ještě přitvrdila na síle i rychlosti.
Zabořila obličej do polštáře a křičela. Levá ruka se jí podlomila a opřela se o polštář i prsy.
Honza dál pevně svíral její boky a tvrdě přirážel. Jejího orgasmu si nevšímal. Prudce strkal penis do pulzující a tekoucí pochvy. Hluboce dýchal a nemohl se nabažit prvního pohlavního styku.

Hanku začalo tvrdé přirážené malinko bolet, protože ve stažené a přecitlivělé kundičce bylo nyní méně místa. Tuto jemnou bolest si však užívala, protože věděla, že po chvíli pomine.
Opravdu se lasturka uvolnila a znovu láskyplně přijímala prudké zásuny.
Hanka hluboce rozdýchávala silný orgasmus a odpočívala na polštáři se vztyčeným zadečkem. Nechala Honzu do sebe bušit. Líbilo se jí to a její vzrušení téměř nepovolilo. Hlasitě vzdychala a její hlas Honzu ještě více nabudil.
Nemohl se ubránit a začal do tetičky prudce stříkat své semeno. Ještě několikrát prudce přirazil a pak zasunul svůj klacek co nejhlouběji. Žaludem se opřel o dno jeskyňky.
Prudký proud spermatu projel jeho přirozením a naplnil tetičce lasturku. Oba sténali. Honzovo tělo vibrovalo a jeho prsty se křečovitě zatínaly do jejích pevných boků. Blažený pocit ho ukojil.
Napětí povolilo, otevřel oči a zhluboka oddechoval.

Hanka se vymanila z jeho sevření a energicky se otočila. Přikrčila se a začala kouřit jeho zcela zmáčený klacek.
Milovala tento nektar lásky, kdy se smísí slané sperma se sladkou šťávou. Olizovala a pusou sála jeho ochabující přirození. Cítila, že je stále ještě trochu mimo.
Když ale ucítila, že mu klacek znovu začíná tvrdnout, věděla, že je zpět. Ucítila jeho dlaně na svých tvářích. Chtěla mu udělat radost a znovu si ho připravit na druhé kolo.
Natlačila si tak jeho penis co nejhlouběji do pusinky. Opět jí tvrdnoucí žalud tlačil v krku. Honza tlumeně kňučel rozkoší. Uvolnila tlak na mandle. Nadechla se a rozkoš mu dopřála podruhé. Znovu pak penis povytáhla. Jazykem cítila, že je opět zcela tvrdý.
Ještě do třetice si ho zasunula až do krku a nechala si ho tam, co jí dech stačil.

Pak si ho z pusinky zcela vytáhla. Klekla si těsně před Honzu, opřela se o něj svými ňadry a začali se líbat. Rukou mu uchopila penis a třela si s ním o ztopořený poštěváček.
Poté se otočila a přitáhla si polštář. Lehla si na záda, pod zadeček si strčila polštář a před zírajícím Honzou se rozevřela. Koukala se na mladíka, jak jeho pohled upřeně pozoruje její klín.
„Pojď ke mně,“ vyzvala ho tiše.
V jejím hlase slyšel vzrušení a naléhavost.
Vkleče se posunul mezi její stehna a prsty jí přejel po lasturce. Omámilo ho její teplo a silné slintání.
Spatřil, jak z vystříkané jeskyňky vytéká i jeho sperma.

Hanka ho opět uchopila za tvrdý penis a přitáhla si ho k jeskyňce. „Ještě mě šukej. Musíš mi ho tam ihned strčit.“
Naléhavost jejího hlasu vedla jeho penis přímo do našpulené kundičky. Užil si pomalé zasunutí.
Trochu se zavrtěl, aby si upravili vzájemnou pozici, a začal pomalu přirážet. Při tom hladil její nohy a vzrušené sledoval houpání jejích plných ňader v tempu, které určoval on.
Teta přivírala rozkoší oči a slastně vrněla. Však to byla kočka.
Honzu opět přepadla živočišná divokost a začal rychle a tvrdě přirážet. Polštářek pod jejím zadečkem, už celý zmáčený směsí voňavých sekretů, mu umožnil prudce píchat svoji tetičku v příjemné poloze.

Oba se rozvášnili, rozpálili a rozkňučeli. Hanka si soulož velmi užívala. Ještě navíc si začala prsty opět masírovat naběhlý a ke stropu vztyčený klitoris.
Když Honza začal opět divoce stříkat své sperma na omačkané děložní hrdlo, přitlačila Hanka na prstíky a otevřela i svá stavidla nejsilnějších pocitů ukojení.

Jejich sálající těla v křečovitých stavech po chvíli došla uklidnění. Honza vytáhl mokrý polštář a nalehl si na ženské tělo, přičemž byli ještě stále spojeni.
Teta ho objala a přitiskla k sobě. Zhluboka dýchali a užívali si vzájemnou blízkost.

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – BohyněK. D. P. – Muž >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Ve své podstatě pouze popis pohlavního aktu. Asi mi chybí i nějaké napětí, děj…

Hammer07

Doporucuju precist predchozi dily.

Martin

Sláva , konečně díl kde si oba pořádně užívají . Poté co se tetka pěkně rozjela , bych se nedivil , kdyby byla ráno scéna od sestřenice . Ale i pokud opustí chatu , tak teta bude mít volné pole a změní se to v šukaci galeje .

Bob Romil

Stupňující se napětí došlo na vrchol. Krásně to těm dvěma klaplo a užili si to plnými doušky.

Díly tohoto seriálu jsou kratší a proto je někde jen „omáčka“ a tady je teď jenom akce. Dohromady to funguje, ale je potřeba se začíst. Hlavně že už se neseká trávník a neštípe dříví. 🙂 🙂

harai1

Přiznávám, že jsem doufal ve větší zapojení sestřenice. Doufám, že se dočkám… 🙂

Martin

Trefil jsi na hlavičku 😂😂😂

Shock

Mě se to líbilo. Klasický popis sexu… taky to tak dělám. A sestřenice? Nechala je zapíchat a pak si užije určitě i ona 🙂

Wolf

No protože sem čtivec a přečetl sem všechny díly (i ty se setkáním a stípáním) musím říct že tohle je sladka odměna hotova mana. Všechno dohromady to skvěle funguje ale musí to být opravdu všechno. Malinko mi chybí větší pohled tety a sestřenice ale je toho tam doat aby to člověka správně uvedlo do napětí tohoto děje. Takže za mě výborný a na sestřenici bych se i vykašlal ať si jí někde v koutku tiše vyhoní a nedělá tlaky. Omlouvám se za svůj slovník ale ten zasekanej puberťák jako je ona mě hrozně štve.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x