K.D.P. – Na dece

Toto je 19 díl z 27 v seriálu K.D.P.
Počet zobrazení: 94

Honzovi první polibek od jeho krásné a nahé sestřenice Lindy na dece u písníku chutnal. Přiznal se k sexu s její matkou a ona ho odměnila polibkem. Navíc to byl její první polibek s klukem v životě. Nepochopitelné, ale nádherné. Ještě si vyměnili nezkušeně několik dalších polibků a Linda si položila hlavu na jeho hruď. Přitulila se k němu a začala ho hladit po břiše. Pomalu a jemně. Při tom si zvědavě mlčky prohlížela ztopořený úd, který se tyčil přímo před jejím obličejem k nebi. Honza stále nevěděl na čem je, a tak zůstával mlčky ležet na zádech s rukama složenýma pod hlavou. Užíval si nesmělé hlazení břicha vlastní sestřenicí. Protože si včera večer s tetou Hanku pořádně užil, nebyl dnes tolik hladový po sexu, a tak zatím své vzrušení ovládal.

„Jeníčku, jsem moc ráda, že jsi mi řekl pravdu. Víš, je to pro mne velmi důležité,“ porušila ticho Linda. Honza mlčel zaskočen neobvyklým oslovením. Bylo ale vysloveno mile a trochu naléhavě, z čehož vycítil, že mu chce Linda něco důležitého sdělit, až k tomu sebere odvahu.
„Svedla tě sama nebo jsi ji svedl ty?“ začala se nejprve vyptávat. Honza nevěděl, co má odpovídat a co vlastně může pustit za informace. Odpověděl tedy otázkou:
„Proč bys to chtěla vědět? Je to dost soukromé.“

Linda pomalu přejela prsty z jeho břicha až k přirození a uchopila jeho penis do malé dlaně. Takto vypadal opravdu velký, protože měla drobnou ruku. Pomalu začala stahovat z žaludu předkožku. Pozorovala bedlivě, jak obnažuje špičku jeho penisu i jak předkožku pomalu opět nahrnuje. Pomalu tvrdý penis takto masírovala.
„Jeníčku, prosím tě věř mi. Je to pro mě moc důležité, abych věděla, jak jste si užívali. Prosím řekni mi to,“ žadonila naléhavě.

Honza uvolil po náporem vzrušení a naléhavosti jejího hlasu.
„Postarala se o mě, když jsem venku při bouřce zmoknul. Protože jsi mě vyhodila z pokoje. Byl jsem celý mokrý a ona si mě osušila a od té doby si spolu užíváme.“

Linda zintenzivnila mírně masáž penisu. „No tak promiň. Ale vlastně vám to pomohlo, ne? A hladil jsi její broskvičku?“
„Jo nechala mne ji hladit.“
„Jaké to bylo?“ Honza však mlčel a nechal si honit klacek. „Jaké to bylo?“ naléhala dívka.
„Lindo, ptáš se mě na sex s tvojí mamkou. Nevím, jestli ti to chci říkat,“ bránil se Honza.

Linda chvíli mlčela, ale stále mnula klacek.
„Jeníčku, řeknu ti mé tajemství,“ odhodlala se po chvíli. „Od té doby, co mi začaly růst prsa a já objevila krásu doteků na své broskvičce, jsem upadla do říše svých fantazií. Nevím proč tomu tak je, ale prostě mě vzrušují jen chlapi, o kterých vím, že se milovali s mojí mamkou. Vzrušují mne, protože dělali mamce radost a rozkoš. I když se mi třeba moc jako chlapi nelíbí, tak mě prostě vzrušují. Hlavně teda jejich klacky, protože je vytáhnou celé mokré z mojí mamky. Dokonce sním o tom, že budu s nimi v ložnici a dívat se, jak se milují, líbají, a tak všechno. Jen bych tam potichu seděla a dívala se na ně,“ naznačila opatrně jen své nejméně zvrhlé touhy. Chvíli se odmlčela, protože to, co právě řekla, bylo opravdu z hlubokého nitra její duše a tyto myšlenky a fantazie spatřily světlo světa úplně poprvé. Honza raději mlčel, protože tušil, že to ještě není všechno.

„Před pár lety jsem se začala snažit dostat více do jejího intimního života. Začala jsem ji mýt ve vaně záda a přepírat ručně její spodní prádlo. Doma to vypadalo, že se uvolnila atmosféra a začaly jsme pomalu chodit méně a méně oblečené. Miluju, když jsme večer na gauči jen v kalhotkách a já se k mamce přitulím a položím jí hlavu do klína. Užívám si její vůni a ona mě hladí po zádech. Je to ale vždy ve vší počestnosti. Nemám odvahu jí naznačit, že po ní toužím a po čem tak moc toužím.“ Honza zhluboka oddychoval, aby obrovské vzrušení masáže a erotického příběhu zvládl ovládnout.

„Mé fantazie jsou velmi silné. Stále mě ale trápí, že se mé touhy neplní. Občas si přivedla milence. Do ložnice s nimi ale nemůžu, protože jsem pro ně jen malá holka jejich náhodné známosti na jednu nebo dvě noci. Slýchávala jsem jejich milování, vrzání postele, smích i křik při orgasmech. Vždy jsem toužila být tam s nimi a pozorovat je při tom. Nemám ale k čemukoli odvahu a drtí mi to duši. Kluci mě vlastně vůbec nezajímají a navíc jen oplzle dorážejí. Jsem ve škole za trapanku bez kamarádů, protože jsem prý protivná můra.“

Chvíli se odmlčela. Honzu takovýto projev intimnosti mladé ztrápené dívky překvapil. Přemýšlel o její situaci. Trochu mu to připomínalo jeho platonickou poblázněnost do vlastní maminky.

„Je to obrovský risk dát všanc kamarádský vztah s vlastní mamkou kvůli chtíči po jejím klíně,“ shrnul jejich obdobnou situaci jednou větou. Linda stále pomalu a něžně honila jeho penis. Velmi ji udivila jeho reakce, která byla velmi chápavá a citlivá. Políbila ho na břicho.
„Jeníčku, máš úplnou pravdu, jsi tak chápavý. Nemám prostě odvahu říci jí o svých touhách a vlastně mém trápení. Přitom mě to tak drtí až jsem z toho celá protivná. Nechtěla bych tím rozbít naši rodinu, kde jsme vlastně jen my dvě. Říkám to dnes úplně poprvé a jen tobě, protože ses s mamkou miloval. Strašně moc proto toužím vědět, jaké to bylo.“

„Bylo to krásné, Lindo. Když ti to ale budu vyprávět, tak se budeš ještě více trápit.“
„Musím to vědět. Nikdo jiný mi to nikdy neřekne. Jeníčku prosím.“
„Když to chceš vědět. Po lasturce jsem ji hladil, prsa mačkal a lízal. Líbali jsme se a krásně mi olizovala klacek. V pusince mi ho kouřila až do úplného konce a pak všechno spolykala. Do lasturky jsem ji mohl píchat také až do konce. Pak na mě seděla a sama se dvakrát udělala,“ shrnul své sexuální zážitky s tetičkou.

Linda ho opět děkovně políbila na břicho. „Děkuji ti,“ řekla potichu a pak se naklonila a zasunula si nesměle jeho penis do pusinky. I když to neuměla zdaleka tak dobře jako její mamka, pěkně ho cumlala a olizovala. Oddaně a pečlivě ho celý oslintala a pak opět olízala. V pusince ho jazykem mnula a při tom rukou stále honila tak, jak si to nakoukala ve filmech pro dospělé, aby byla připravená, až přijde ten správný okamžik. Honza zhluboka vzdychal. Krásné pocity mu opájely mysl. Začal jí hladit záda. Linda však dále oddaně a vděčně kouřila bratranci tvrdý penis. Moc se jí to líbilo, protože věděla, že tento klacek ukájel broskvičku její matky. Po tomto okamžiku toužila a nyní se jí aspoň částečně splnily dávné touhy i letní plán. Horký penis v ústech ji velmi vzrušoval. Láskyplně se mu věnovala. Její štíhlounké tělo se vlnilo vášní. Pak ucítila, jak jí Honzovy prsty hladí po zadečku. Vzdechla rozkoší a intenzivně masírovala kořen svého prvního údu, až v něm ucítila cukání. Honza zasténal a blížil se k výstřiku. Rychle vytáhla penis z pusinky a přikryla ho dlaní, do které zachytila všechno horké semeno. Nezaváhala ani okamžik a znovu se na žalud přisála. Pevně ho rty objala a jazykem čistila. Chuť spermatu ji trochu překvapila. Avšak příjemně. Divoce ho olizovala a polykala. Když byl penis zcela čistý, pochutnala si na hlavní dávce, kterou stále držela v dlani. Pak si opět lehla na Honzovu hruď. Oba oddychovali po krásném zážitku.

„Jeníčku, děkuju ti za všechno. Jen tě prosím, abys to nikomu ale opravdu nikomu neříkal.“
„Neboj se.“
„Když si večer s mamkou zase zadovádíš, tak tě tady zítra zase moc ráda vykouřím. Chutnáš báječně.“
„A když večer nic nebude?“
„No, už jsi v ní byl, takže odměna zítra bude, Jeníčku. Neboj se.“

Počet zobrazení: 94

Autor

Navigace v seriálu<< K.D.P. – V rákosíK. D. P. – Chuť nektárku >>
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

zvláštní touhy mladé holky, která se navíc ještě panna…. uvidíme, kam je děj dál zavede. Pravděpodobně skončí v posteli všichni tři 🙂

harai

Pro mě je ta přímá řeč jak vystřižená z červené knihovny. Nepřirozená, šroubovitá. Takhle prostě žádný teenager nemluví. Jak jsem se na sestřenici těšil, tak jsem zklamaný.

bigbizz

No právě. Připadal jsem si spíš jako bych se díval na Esmeraldu, než četl erotickou povídku.

Kittikit

Takze bychom mohli doufat i v nejakou domaci pribuzenskou trojku? 😉

Martin

Je to tak trochu více šroubované , ale já bych to až tak neodsuzoval . Linda je zatím celý seriál prezentována jako kunda co neví co chce . Honzu má vedle sebe , ale mučí ho i matku co to jde . A podle mě se Autor

Martin

Tak se mě to seklo , ale abych to dopověděl . Myslím si , že se autor snaží změnit celkový pohled na Lindu i její přístup k Honzovi i k matce . No jsem celkem zvědavý jak se bude děj vyvíjet . Není možné , aby byla Linda jako mladá i když odvržena holka bez kamarádů , byla taková husa . No a pro začátek může Honza opíchat matku a Linda mu může po této souloži očistit ocásek a bude spokojena . Nakonec skončí všichni tři spolu v posteli .

Bob Romil

Každej máme svojí úchylku, někdo napořád a jinej na chvilku. Linda je dost prdlá, ale ty dialogy jsou ještě ulítlejší 🙂

harai

Teď jsem úplně nepochopil, jak to myslíš. Tedy tu první část. Druhou chápu 😀

Bob Romil

Myslím to, jak tam Linda vykládá, že jí vzrušují chlapi, co ojeli její mámu. Jinak je to citace části textu skupiny Kutloch 🙂

Mrož

A trvalo to jen 19 dílů.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x