KDP 17 – Noční dostih

Toto je 17 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Honza rozdýchával orgasmus s rukou zasunutou do jejích kalhotek. Spodní prádlo už měli mokré oba dva. Honza se pomalu zvednul a jeho ruka opustila její bílá tanga. Tetička ho potichu sledovala pohledem a čekala, jak bude zkoumání jejího těla mladým žáčkem pokračovat. Byla už dost vzrušená, ale chtěla nechat pokračování na něm.

Mladík si chvatně svlékl mokré trenky. V Měsíčním svitu uviděla, že mu erekce vůbec neochabla. Byl to její mladý hřebeček a učeň. Aby dostál hygieně, vzal trenky a chtěl si do nich penis otřít. To se však Hanka neudržela. Zachytila mu energicky ruku s trenkami, naklonila se na bok a přisála se k penisu ústy. Honza opět jen zavzdychal rozkoší. Tetička uměla úžasně očistit penis od semene, takže celou dobu Honza hluboce vzdychal rozkoší. Po olízání si ale opět lehla na záda a vyzývavě udělala svým tělem most.

Nabídku na stažení bílých kalhotek Honza nadšeně a pln vzrušení přijal. Klekl si mezi její nohy, uchopil jemně okraj kalhotek a začal je táhnout po stehnech k sobě. Ke kundičce byly spoustou šťávičky trochu přilepené, ale pomalu je stáhl až ke kolenům. Hanka si položila zadeček na postel a ladně zdvihla do vzduchu celé své štíhlé nohy. Tiskla je k sobě, aby se hřebeček trochu snažil. Klekl si na kolena a dovedl kalhotky až ke kotníkům. Stáhl je a přiložil rovnou k nosu, aby je zhluboka nasál. Hanku to velmi vzrušilo. Cítila, jak se mu líbí její vůně, což jí rozvášnilo ještě více. Navíc ucítila doteky jeho tvrdého klacku na svých stehnech. Honza si její napnuté nohy přitiskl na svoji hruď a mezi její stehna zasunul svůj penis. Byl slušně dlouhý, takže jeho špička vykoukla na Hanku. Nezaváhala a rukou ho pohladila. „Ty jsi ale hračička,“ zasmála se nezvyklé situaci. Honzovi zněl její hlas jako rajská hudba. Pozoroval její úsměv i plná ňadra a pomalu si masíroval penis mezi jejími stehny.

„Chceš se mazlit nebo si jen hrát?“ Hanka ani nepočkala na odpověď a povalila ho něžně na záda. Přisála se mu na penis a začala ho prudce kouřit. Honza sténal blahem. Její rty pevně objímaly jeho klacek a jazyk masíroval tvrdý žalud. Pak si Hanka natlačila penis až do krku. Začala být najednou jako hladová dračice. Sama se rozvášnila a viditelně chtěla tvrdý sex. Nadechla se a znovu se nabodla na klacek, až ji krk zabolel. Energicky si nad synovce klekla a uchopila jeho přirození. Párkrát si s ním projela mezi mokrými pysky a pak na něj pomalu nasedla. Když dosedla na jeho stehna, ucítila tlak na dně jeskyňky. Byl prostě akorát a to ji ještě více rozhicovalo. Opřela se o jeho hruď a divoce začala svého synovce šoustat. Vzdychala a kňučela. Z kočičky se rázem stala tygřice.

Honza trochu nevěřícně pozoroval tuto rychlou změnu. Nemohl se nabažit jejího sténání a tekoucí kundičky. Tvrdě přirážela a rozhoupala tak svá prsa. Neodolal jejich kráse a položil na ně své dlaně.

Pěkně na obě.

Začal je mačkat…

Hanka ještě přitvrdila, jak jí masáž prsů rozvášňovala. Synovec je mnul a mačkal hodně silně, což bylo v této situaci nejlepší. Během jízdy na mladém hřebečkovi posunula své dlaně na polštář u jeho hlavy, takže mohla přirážet ještě rychleji a hřebeček mohl cucat a lízat bradavky. Cílovou rovinku před orgasmem Hanka procválala ještě divočeji a s hlasitým vzdycháním.

S cílovou páskou prudkého sprintu se protrhla i přehrada jejích emocí. Křečovitě zamáčkla hřebečka do matrace. Kundička jí pulsovala a tělo se chvělo. Křičela do polštáře a pevně ho drtila prsty. Před zavřenýma očima se jí motalo temno a mrákoty.

Křik přešel v hluboké vzdychání, křeče pomalu povolovaly a tělo se uvolňovalo. Honza se neodvážil pohnout. Překvapila ho prudkost jeho jezdkyně a síla orgasmu. Stále se učil. Vzpomněl si, že někde četl, že ženu je třeba po orgasmu něžně laskat, aby se cítila milována a užila si návrat z hlubin orgasmu. Začal ji tedy hladit po zádech a po zadečku. Víc nezmohl a dál nedosáhl. Hanka nespěchala a nechala se při návratu laskat.

Když se uklidnila a v jeskyňce cítila stále tvrdý kolík, pomalu se začala znovu rozjíždět. Ležela přitisknutá na hřebečkově těle. Byli oba zpocení, ale to k vášnivému sexu prostě patří.

Její ústa našla jeho ušní lalůček a začala ho olizovat. Chtěla Honzu znovu vzrušovat a zahájit druhý dostih. Nicméně hřebeček se začal bránit a uhýbat. Brzy pochopila, že ho na uchu spíše lechtá, a tak se znovu napřímila. S penisem v tekoucí kundičce se její boky znovu rozvlnily jako při chůzi chtivé klisny. Hladila Honzu po hrudi a tiše si hleděli do očí. Sladili se na stejnou vlnu, a tak ani nemuseli nic říkat.

Hanka si ale potřebovala na chvilenku odpočinout, a tak vysedla. Vzala svoji noční košilku a vytírala svému hřebečkovi mokrou hrudní srst. Byla mladicky řídká. Láskyplně si ho hřebelcovala. Ztopořený klacek si opět vychutnala pusinkou. Lehce ho slízala a pak znovu nasedla. Jeli krokem. Hřebeček se opět ujal masáže pevných ňader své jezdkyně. Zaklonila slastí hlavu a položila si své dlaně na jeho ruce. Společně si užívali její prsa.

Vášnivé napětí stoupalo stejně jako rychlost chodu. Ten po chvíli přešel v lehký klus s pravidelným vysedáváním. To se tetička přizvedla a s plesknutím dvou zpocených těl dosedla zpět na hřebečka. Klacek se tak pravidelně opíral o dno její jeskyňky, což bylo pro hřebečka neudržitelné, a tak ji celou se sténáním vystříkal. Prsa silně zmáčknul a pumpoval své sérum do kundičky.

Hanka se nenechala rozhodit z tempa a pokračovala plynule dál. Hřebeček ji nezklamal a jeho erekce orgasmem neopadla. Znovu se vzchopil a mohli rychlostí klusu pokračovat dál. I mačkání a hnětení prsíček pokračovalo. Hanka tuto sexuální polohu milovala. Zvláště v těchto situacích, kdy byla ještě hladová a velmi vzrušená. Sama si určovala tempo, měla velké pohodlí sedu a užívala si hlubokou penetraci mužství do své kundičky. Prsty si ji pohladila a promasírovala zduřelý poštěváček. Honza si toho všimnul a pustil pravé prso. Odstrčil její ruku a sám zkusil prstem nahmatat klitoris.

Byl tvrdší než bradavky a byl úplně mokrý. Ukazováčkem ho poslepu doteky našel. Masíroval ho a cítil, že to na tetu zabírá. Začala zrychlovat a hlasitěji vzdychat. Se zavřenýma očima a s hlavou v záklonu vášnivě přirážela. Honza klitoris ukazováčkem stále mnul. Když ho ale uchopil mezi ukazovák a palec, z Hanky se stala opět cválající dračice. Už včera se naučil, že klitoris je velmi účinný urychlovač vášně. Mnul ho mezi prsty, tlačil ho proti stydké kosti, brnkal na něj prstem a Hanka divočela. Bylo to až moc, takže mu poštěváček utíkal. Nehodlal se ho však vzdát, protože se oba řítili na okraj vědomí. Silně zatlačil perličku na stydkou kost a snažil se, aby mu nevyklouzla.

Rozvášněná kundička začínala pulsovat, což ucítil tvrdý klacek a začal prudce stříkat semeno do útrob jejího těla. Sténal, před očima se mu zatmělo, ale klitoris drtil o kost dál. Hanka začala křičet rozkoší. Stále prudce přirážela. Z kundičky jí tekly proudy šťávičky a spermatu. Mohutný orgasmus ji málem zbavil vědomí. Svalila se v křeči na Honzu. Ten si užíval stříkání do stahující se lasturky. Zhluboka oddechoval a občas ještě přirazil, aby se jeho spermovody vyprázdnily.

Pomalu ze sebe svalil bezvládné nahé rozpálené tělo své tety. S péčí pravého milence gentlemana ho lehce přikryl dekou a odpotácel se k sobě. Nahý a zcela vyčerpaný usnul

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – Čekání na večerK.D.P. – V rákosí >>
4.3 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Perfektní dostih . Oba si krásně užili vášnivé milování s krásným výkopem na konci . A pokud tetička nic nebere , tak to by v tom byl čert aby se něco neujalo . Jenom malá poznámka na závěr . Nevím jak silné jsou zdi na chatě , ale když si vzpomenu jak nás v noci vzbudila sousedka , která u toho řvala jak na lesy . Tak Týna musí být úplně hluchá a nebo něco chystá . To druhé by bylo zajímavější 😀

Bob Romil

Jen aby si tetička po takovémhle dostihu nerozmyslela předsevzetí žádná láska, jenom sex. Týna si možná užívá za zdí, ale protože je moc nesmělá, tak bude na Honzu ještě víc nepříjemná než doposud. 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x