K. D. P. – Chuť nektárku

Toto je 20 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Linda ležela hlavou na Honzově hrudi. Plavé vlasy jí stékaly na deku a oba oddychovali.
Honza jí zkusil osahávat na zadečku. Byl velmi úzký a malý a krásně mu padl do dlaně. Linda ho však požádala, aby to nedělal. Ještě se necítila připravená na milování jen s ním.
„Moc ráda si tě vykouřím, ale s ostatním na mě prosím nespěchej,“ požádala ho mile, ale důrazně.
Pak se ještě jednou zcela nazí vykoupali, osušili a vyrazili zpět na chalupu, kde Honza do večeře ještě chvíli pracoval kolem dřeva a Linda stále na ostro mu pomáhala.

Po večeři sama Linda došla pro víno a křupky. Měla obrovský zájem na tom, aby si udělali pěkný večer a Honza znovu souložil s její maminkou. Linda byla milá a vesele se všichni bavili.
Hanka byla trochu nejistá ze změny jejího chování. Tušila, že se asi u Písníku něco stalo, že je Linda opět pozitivní a plná energie života. Uvědomila si, že se do sebe začala dcera uzavírat právě před lety, kdy měly tak špatný rok a přišly o manžela i prarodiče.
Vždy přičítala její změnu těžkým zážitkům, ale dnes jí její ženská intuice potichu našeptávala, že to možná bylo jinak.
Honza byl úplně v pohodě a opět Hance často pohlédl do výstřihu bez podprsenky, takže byl na ní natěšený.
Ale kdyby měl u vody něco s Lindou, tak by přeci hladový po sexu nebyl, přemýšlela si Hanka s pocitem, že stále něco nesedí.

Linda se brzy rozloučila, osprchovala a skokem do své postele vyklidila milencům pole.
Hanka začala tedy uklízet nádobí. Honza k ní zezadu přistoupil, položil jí dlaně na prsa a přitiskl je k sobě.
„Moc po tobě toužím a chtěl bych se s tebou zase mazlit.“
„Počkej na večer a přijď ke mně, až bude Linda spát.“
„Chtěl bych tě ještě zkoumat,“ zašeptal jí do ucha a ruka mu sjela mezi stehna.

Hanka se otočila a dlouhým polibkem mu vysvětlila, že se sice těší, ale až bude v chalupě na to klid.
Honza se šel umýt a zalezl do pokojíku. Linda byla pod dekou a napjatě čekala na vývoj situace.
„Tak co?“
„Mám za ní přijít, až usneš. Jsem z toho ale strašně nervózní, že se takhle domlouváme, jak ti budu obdělávat mámu.“
„Ne, to se prosím nenech rozhodit, abys jí to mohl pěkně udělat. Já už vlastně spím,“ řekla Linda a zavřela oči.
Honza byl opravdu trochu nesvůj. Když se s Hankou miloval tajně, tak to byla vášeň mezi nimi. Teď to je ale takové divné a vykalkulované. Snažil se na tyto okolnosti nemyslet a přemýšlel, jak bude zkoumat to božské tělo své tety.
Když uslyšel, že už je u sebe v ložnici, potichu vstal a odešel.
Linda se zavřenýma očima vše sluchem monitorovala, protože vzrušením nemohla usnout.
Jakmile Honza odešel přilepila ucho na stěnu a rukou si sjela mezi stehna až to začvachtalo.

Honza zaškrábal na dveře ložnice a ozvalo se tiché vyzvání. V ložnici svítila malá lampička a tetička Hanka ležela na posteli zcela nahá. S vyzývavou cudností ležela uprostřed postele na boku, pažemi si zakrývala bradavky a stehna tiskla k sobě.
Honza svlékl trenky a lehl si k ní čelem také na bok. Leželi a hleděli si vášnivě do očí. Už jen tato jejich hra je začala vzrušovat.
Honza naštěstí zcela zapomněl na Lindu a její starosti, takže se mohl oddávat jen své tetičce Hance. Penis se mu ztopořil. Hanka si ho s vášní prohlížela, až ho konečně uchopila do dlaně a začala masírovat.
Honza tedy sáhl do jejího klína a začal hladit mušličku. Už byla pěkně vlhká a teplá. Chtěl si ji pořádně prozkoumat a tak se přesunul k jejím nohám.
Hanka si lehla na záda, začala si mnout svá plná ňadra a synovci se pomalu otevřela. Roztáhla a pokrčila své nohy, mezi které si Honza po čtyřech vlezl. Byl u ní. U té úžasné kundičky, která ho už několikrát tak krásně ukojila.
Lehl si na břicho a přisunul svůj obličej k jejímu rozpálenému přirození. Začal jí láskyplně hladit po stehnech hned pod rozkrokem, kde je pokožka tak krásně hebká a citlivá. Pohledem se kochal na roztouženou kundičku. Její lupínky byly ještě sevřené. Nahoře mezi nimi malinko vykukoval poštěváček a dole, kde se lupínky sbíhaly, uviděl trochu lesknoucí se šťávičky. Ta stékala po jemné kůži hráze až mezi půlky jejího zadečku.
Stále jí jen hladil stehna a pozoroval ten božský výjev.

Nechtěl nic uspěchat a také si všiml, že Hanku tato očumovací předehra velmi rozvášňuje.
Mnula si prsa a dychtivě čekala. Honza si vzpomněl na polštář a nasoukal jí ho pod zadeček. Tím se krásně přizvedl a ještě více se mu vystavil její roztoužený vchod do jeskyňky.
Konečně ho lehce pohladil. Pěkně od chloupků až na hráz. Hanka slastně zasténala.
Honza lehké doteky zopakoval. Příště však už trochu přitlačil, takže brnkl na napnutou strunu vzrušení v její perličce a pak se mu prst zabořil mezi lupínky. Dole si pak prsty smočil v tekoucím nektárku.
Moc ho vzrušilo, jak ho Hanka nechá zkoumat její nejintimnější místo na těle a jak si to užívá.

Prsty pomalu rozevřel mírně lupínky od sebe. Uviděl obnaženou perličku a vchod do jeskyňky. Perličku začal jemně mnout prstem a zkoumavě zkoušel nahlédnout do kundičky.
Pak z perličky přejel níže. Přes čůrací dírku až na dírku šukací. Prostředníček chvíli máčel v nektárku a pak ho pomalu začal do kundičky zasouvat. Bylo tam teplo, mokro a šlo to lehce.
Hanka hlasitě vzdychala pod jeho zkoumavými doteky. Velmi se jí zalíbilo být zajíčkova první zkušenost. Prsa si mnula velmi vášnivě a začala si i lízat bradavky.

Když byl Honzův prst v kundičce celý, začal pomalu pohmatem zkoumat vnitřek. Šmátral, hladil, mačkal i tlačil na všechny strany bříškem svého ukazováku. Strašně ho to vzrušovalo. Dostal chuť na nektárek. Pomalu vytáhl prst z lasturky a přiblížil se k ní obličejem. Omámila ho těžký vůně roztouženého ženského klína.
Vyplázl z otevřených úst jazyk a bojácně špičkou projel mezi lupínky. Cítil na jazyku teplo a mokro. Pak dotek jazykem zopakoval.
Nabral na špičku nektárek a zkoumavě ho v puse ochutnával. Byl spíše bez chuti nebo možná malinko slaný, ale vzrušivé receptory křičely blahem. Hlavní byla chuť vzrušení a vůně intimity, takže výsledek byl nádherně božský.

Honza tedy začal vášnivě olizovat její lupínky. Pak se za jejího hlasitého sténání přesunul výše na hrbolek s perličkou. Ta sice měla méně výraznou chuť, ale zato Hanka hlasitěji sténala.
Honza začal vášnivě líbat, lízat i cumlat její zduřelý klitoris. Moc se mu to zalíbilo. Byl pánem hraní si s jejím citlivým klínem a ona se tomu oddávala.
Prsty a jazykem zkoušel různé doteky a mikromasáže její už proudem tekoucí lasturky. Nektárek vytékal přes hráz a po zadečku až do polštáře, který už byl také mokrý.
Přišlo mu to trochu škoda a tak přesunul jazyk dolů nad hráz přímo proti vchodu do jeskyňky. Tam jen olizoval proud nektárku a slastně si ho vychutnával. Prsty mu však zůstaly na perličce a stále ji masírovaly.

Vzrušení z tekoucí kundičky ho přimělo zkusit do jeskyňky zasunout jazyk. Dvěma prsty druhé ruky si rozevřel lupínky a zasouval jazyk dovnitř, až se rty opřel o lupínky a nos narazil do perličky. Celým obličejem se opíral o její klín. Prstem mačkal klitoris na pánevní kost a jazykem rejdil ve zduřelé kundičce.
Hanka sténala slastí. Její horké tělo se vlnilo vášní.
Nevydržela se ovládat a uchopila hlavu v jejím horkém klíně a snažila se jí tlačit ještě hlouběji do sebe.
Honza se začal trochu dusit, tak se přesunul jazykem zpět na klitoris a do lasturky jí vsunul dva prsty. Prudký nával vášně přivedl Hanku k velmi silnému orálnímu orgasmu.
Křičela do polštáře a její tělo se vzdouvalo v silných křečích do vzduchu. Honza byl však jako pijavice přisátý na broskvičku a nenechal jí uniknout.
Hanka ho rukou trochu odstrčila. Nechal se a líbal jí dál na stehnech. Po chvilce začal orgasmus odcházet a tak se jí na klitoris přisál odhodlaně znovu. Hanka ho nechala a do minuty začala křičet v druhém silném orgasmu.
Tentokrát se Honza odstrčit nenechal a užíval si orgasmické rodeo. Stále pilně jazykem masíroval poštěváček, takže Hanka se prokřičela až ke třetímu orgasmu. Její tělo se tak divoce zmítalo ve slastných křečích, že se Honza nakonec neudržel přisátý.
Hladil ji dokud vyčerpaně neschoulila do klubíčka. Lehl si k ní a hladil dál její horké tělo, aby si odeznívání trojitého orgasmu v klidu užila.

Autor

Navigace v seriálu<< K.D.P. – Na deceK.D.P. – Navzájem >>
4.6 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Jsem zvedav, co to smirovani udela s Lindou po navratu mladeho do pokoje 😉

Shock

Autor to dávkuje, jak doktor injekce – chvíle napětí a náhle je hotovo…. a musíme čekat na další díl, jak se Linda udělá 🙂

Martin

Hanka se udělala třikrát . Takže následně mladého vyždímá jak citron . Předpokládám , že Linda byla také aspoň dvakrát , takže Honzova postel bude promočena od jejího nektaru a jednou se udělá až mu očistí jeho mokrou chloubu od směsi Hančina nektaru a Honzova semene . A protože je to opravdu dávkování , jako lékařskými váhami , tak je to otázka tak dvou dílů . Za to , ale drží čtenáře pěkně v neustálém napětí . Krásně se to čte , i když ta Linda je fakt hodně divná 😀 Jinak už se těším na to , jestli si… Číst vice »

Bob Romil

Linda z toho bude mít klín nadranc. 🙂 Díly jsou sice krátké, ale zase se nemusí tak dlouho čekat na pokračování.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x