K.D.P. – Navzájem

Toto je 21 díl z 27 v seriálu K.D.P.
Počet zobrazení: 117

Honza si olizoval rty, aby si ještě užil chuti jejího nektárku. Klacek měl naprosto tvrdý a připravený k zasunutí do lasturky, ale nespěchal a užíval si s tetičkou její orgasmy. Něžně ji hladil a líbal na zádech a paži, dokud se zcela neuklidnila a nerozvalila na záda. Zhluboka oddychovala.
„Tys mi teda dal. Trojitý orgasmus jsem už strašně dlouho neměla. Bylo to naprosto úžasné lízání. Kde ses to naučil?“ zakončila pochvalu jeho sexuálního výkonu lehkým humorem, protože věděla, že byl ještě před pár dny panic. Honza byl na sebe pyšný, že dokázal tetičku tak moc rozvášnit.
„Jsi tak krásná a úžasná učitelka, že mi to jde prostě samo,“ odvětil synovec.
„Jsi moc šikovný milenec. To budeš mít po mamince,“ zhodnotila jeho kvality nakonec.

Honza jí během krátké konverzace zcela samozřejmě hladil prsa. Prsty brnkal o bradavky a Hanka ho nechala. Cítila se s ním skvěle. To, že je její synovec a ona jeho skoro jednou tak starší teta, jí vůbec nevadilo. Ani že je to syn její sestry a ona sestra jeho matky. Tento vztah si prostě přetransformovala na milenecký, kdy ona si užívá s panicem a panic se zaučuje v sexu, což se mu bude v životě hodit. A že se léta znají a jsou blízcí, je přeci jen výhoda, že vše probíhá tak v klidu a pohodě.

Hanka si prohlížela jeho tělo. I po tak silném zážitku dostala znovu chuť na mazlení. Otočila se na posteli tak, aby byla proti Honzovi, který ležel na boku, ale ne z očí do očí, ale pusinkou do klína. Hned se chopila jeho ztopořeného penisu a začala ho masírovat. Dlouho neodolala a vsunula si ho do pusinky. Honza leže na boku pokrčil horní nohu a roztáhl svá stehna, aby se tetička mohla jeho klacku plně věnovat. Sám měl přímo před očima opět její klín. Jeho nadrženost ho však donutila nechat se oddat orální rozkoši. Celkem rychle dosáhl orgasmu a prudce stříkal své sperma tetičce do pusinky. Sténal při tom a kňučel. Hanka vše spolykala a pokračovala dál v kouření. V Honzovi konečně povolilo to dlouhé pnutí a přitáhl se obličejem k jejímu klínu. Hanka také pokrčila horní nohu a pustila ho k sobě blíže a hlouběji. Honza se přisál na její broskvičku a jazykem rejdil po klitorisu. Neodolal a začal jí vsouvat do kundičky prst. Nejprve jeden, pak dva, a nakonec se snažil vsunout mezi nohy tři prsty najednou. Šlo to. Opatrně, aby ji neporýpal nehty ji tedy i prstil. Teta mu zase divoce kouřila tvrdý penis. Chvílemi si ho zasouvala i do krku, protože už věděla, že to má Honza rád.

Navzájem se snažili vzrušit se a dopřát si maximální rozkoš. Chvílemi si jeden z nich musel odpočinout, protože je začínaly bolet jazyky. To si užívali dráždění a vzdychali blahem. Nutkání revanše je ale vždy donutilo znovu se přisát na přirození svého drážditele.

Jednou, když se Honza po chvilce relaxace ústních svalů znovu přisával k perličce, nahmatával ukazováčkem vchod do tekoucí kundičky. Bříško prstu mu však sjelo po hrázi až na její zadečkovou dírku. Hanka s penisem v ústech hlasitě zakňučela. Honza měl prst mokrý, a tak s ním zakroužil po jejím análku. Hanka dlouze zakňučela slastí z jeho doteků na citlivém místě. Prudce si zarazila jeho tvrdý klacek do krku, až se málem zakuckala. Teď pro změnu kňučel Honza. Špička jeho žaludu se opřela o její hrdlo. Silně prožíval toto vzrušení, které umí vytvořit jen vášnivá pusinka. Když Hanka povolila, přisál se zase k její perličce, jazykem ji mačkal proti kosti a prstem hladil zadečkovou dírku. Střídali se tak chvíli v intenzivním dráždění, až se prudce přisáli oba a po vzájemném rozvášnění společně upadli do silných orgasmů. Pevně se objali. Hanka pěkně spolykala všechnu nadílku a pak už oba jen slastně vzdychali ve společném vyvrcholení.

Když se jejich zpocená a horká těla uvolnila a odlepila, lehli si už klidně vedle sebe a s pocitem ukojení akutních sexuálních potřeb zírali do stropu. Jejich nahá těla potřebovala odpočinek, protože takováto vášeň několika nocí po sobě prostě trochu unaví. Honza nahmatal její ruku a něžně ji uchopil. Honza na nic nemyslel a jen se oddával pocitu maximálního blaha. Zato Hanka už zase proháněla hlavou různé myšlenky. Asi nejvíce přemílala změnu chování své Lindy. Akutní potřeba více informací jí ponoukla přitulit se k Honzovi, položit mu hlavu na hruď a pravou rukou mu začít znovu laskat povadlý penis.

„Moc se mi naše mazlení líbí. Strašně dlouho jsem si takhle krásně neužila,“ začala Hanka konverzaci projevem své spokojenosti s mladým hřebečkem. Honzu to vrátilo do reality a začal tetu vnímat. Jak sluchem a mozkem, tak citem i klackem. Usmál se, protože si uvědomil, že si Hanka lehla na jeho břicho úplně stejně jako odpoledne u písníku její dcera Linda, která mu také masírovala mužství a chtěla si povídat.

„Takhle krásně přijít o panictví je snem každého kluka. Jsem moc šťastný, že jsi mi sen splnila,“ řekl vděčně a začal ji hladit po vlasech.
„Nevadí ti, že jsem tvoje teta?“ překvapila Honzu otázkou. Ten si chvíli mlčky rozmýšlel odpověď.
„Nevadí, tetičko. Vlastně si myslím, že mi to pomohlo.“
„Je to ale incest a ten je zakázaný,“ dorážela Hanka.
„Asi proto, že je to tak moc krásný,“ zahrál situaci Honza do kouta. Hanka s ním tak trochu vnitřně souhlasila a dál mu masírovala tvrdnoucí klacek.

„A co Linda, ta se ti také líbí?“ zeptala se celkem na přímo tetička a začala intenzivněji honit již tvrdý penis.
„Linda je pěkná holka a jsme teďka zase kamarádi. Jako dřív, než jste se odstěhovaly,“ začal Honza pilovat svoji postelovou diplomacii.
„To je pravda. Byla to vždy živá holka, ale pak v ten těžký rok se uzavřela a je nepřístupná,“ bilancovala Hanka. Po chvíli ticha a rozvažování se začala ptát dál. „Včera ale celkem pěkně roztála. A dneska s tebou jela k vodě a přijela jako vyměněná.“
Honzovi se zatajil dech, protože mu došlo, že je na tenkém ledě. Hanka to vycítila také a tak, aby ho uklidnila a nepolekala, začala mu raději olizovat slintající žalud. Synovec se opravdu uklidnil, protože mu mysl rozjasnily velmi příjemné pocity od její teplé a vlhké pusinky.

Když si Hanka vysunula žalud z pusinky, dál ho masírovala rukou. „Jste se u vody pomazlili, že přijela Linda taková radostná?“ pronesla klidným hlasem jasnou otázku. Honzovi se do odpovědi nechtělo. Bylo mu trochu trapné přiznat své tetě, která ho právě kouřila, že mu odpoledne u vody kouřila klacek i její dcera. A navíc mu sdělila své tajemství, které slíbil neprozradit. Přestala mu honit klacek a vzepřela se o postel. Dívali se na sebe.
„Honzo, je to pro mě moc důležité. Řekni mi to prosím,“ začala naléhat. Honza se pokusil opět diplomaticky odpovědět.
„Přesně takhle mě Linda prosila, abych jí řekl, zda my dva spolu spíme.“
Hanka trochu vyvalila údivem oči. „Pokračuj,“ vyzvala ho.
„Něco jsem jí naznačil. Slíbil jsem, ale že nic neprozradím.“

Hanku zajala zvědavost a trochu i strach o dceru. Využila svého těla, nasedla si na Honzův penis a pomalu ho začala šukat, aby z něj informace vyždímala. „Honzíku, jde tady o Lindu. Mám ji moc ráda a ty něco víš, co nemáš prozrazovat?“

Honzu však vzrušoval pohlavní styk a nemohl se soustředit. Hanka si toho všimla a zase raději sesedla. „Tak aspoň naznač, o co jde,“ žadonila s upřímnou obavou.
„Jak bych to řekl. Pokud mám tedy naznačit, tak asi takto: Moc jí záleží na tvém intimním životě, ve kterém by chtěla také hrát svou roli, ale nemá odvahu ti to říct,“ vysoukal zamyšleně Honza.
„Chce hrát roli v mém sexu?“ přeformulovala si zamyšleně a udiveně Hanka právě přijatou informaci maximální závažnosti. „Je teda lesba nebo co?“ pokusila se odhalit tajemství otázkou.
„To ne. Myslím, že je to složitější, ale prosím tě, už se mne neptej. Nechci nic vyzradit a ani bych to neuměl přesně říct. Nechci Lindě ublížit.“

Počet zobrazení: 117

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – Chuť nektárkuK.D.P. – Jeníček >>
4.7 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Tak si myslím, že to nakonec skončí pěkným rodinným grupáčkem, ale cesta k němu se právě tím, jak se táhne, působí přirozeně a nenásilně. Ne jako v jiných povídkách, kde na sebe všichni skočí hned po pozdravu. Hančina poznámka, že má Honza talent po mámě jistě není náhodná, ono tu bude nějaké „temné“ tajemství z minulosti, a Hanka sestřin talent poznala sama na sobě. Jestli se nepletu, tak někde v prvních dílech padla zmínka, že Honzova máma by snad mohla na chatu taky později dorazit ……….. Každopádně budu dál číst, a těšit se na každý další díl.

Martin

Další hodně vzrušující slibně se rozvíjející pokračování . Tetička je zvědavá, co se stalo s její dcerou , že má lepší náladu . Honza se snaží hrát gentlemana , uspokojit zvědavost tetičky a zároveň neprozradit tajemství Lindy . No snad už se v jejich vztahu nic nepokazí a bude z toho na závěr krásná trojka . Možná se děj trochu táhne , ale mě to přijde více autentické .

dedek.Jeff

Možná tímto komentářem rozpoutám debatu, ale musím se k této povídce také vyjádřit. Hlavně na to, že je povídka uvedena v kategorii incest a v textu teta upozorní synovce na to, že jejich poměr je incestní. V odborné literatuře je incest definován jako pohlavní styk mezi příbuznými v pokolení přímém, nebo sourozeneckém, tedy mezi matkou a synem, otcem a dcerou, bratrem a sestrou. Tento vztah je kvalifikován jako 1. stupeň příbuzenství a podle trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. § 188, je považován za trestný čin. Jako 2. stupeň je pak považován styk mezi vnukem a babičkou, dědou a vnučkou a… Číst vice »

harai

Teorie tak určitě hovoří, nakonec nejsem asi jediný, kdo viděl první nahé přirození u sestřenice 😉. Ale určitě bych to v klasifikaci erotických povídek řadil do incestu, je to v rámci rodiny a vztah bratranec, sestřenice, případně teta je jeden z těch klasických incestních.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x