Lyžařský výcvik

Kamil seděl na židli, ruce měl spoutané za zády a oči zakryté páskou. Nevedlo se mu ale nijak zle, neboť na zemi klečela dívka a snaživě mu kouřila ocas. Hlava jí kmitala v rychlém rytmu a Kamil jen opojeně sténal.
„Monika,“ vydechl po chvíli, ale hned na ocase ucítil dívčiny zuby. Stisk byl jemný, ale přece jen to zabolelo.
„Chyba!“ ozval se hlas a vzápětí ocas pevně sevřela jiná ústa a pouštěla si ho hluboko do hrdla. Kamil už neměl daleko k výstřiku, a tak hned hádal.
„Petra, jaúúú!“ zaječel, protože zase ucítil zuby.
Dívky kolem něj se hihňaly a nyní si ho vzala do parády třetí. Jemně mu ho pohonila rukou a pak ho dlouho olizovala, jako by se bála si ho pustit do pusy.
„Lenka?“ zkusil opatrně po chvíli a tentokrát se trefil.
Dívky mu zatleskaly, ale zbývala ještě jedna.
„Ty ho musíš dodělat do konce,“ škodolibě jí Lenka přepouštěla místo.

Čtvrtá dívka jen povzdechla a začala ho sát s pevně staženými rty a rychlými pohyby hlavou. Vnímala, jak jí čurák v puse mohutní a Kamil začal rychleji vzdychat.
„Já…budu..stříkat!“
„Kdo je to?“ zeptala se Lenka a Kamil věděl, že zbývá jen Hanka, jenže neuhádl ty předešlé, tak kdoví, kdo to je a zkusil znova Petru.
Netrefil se, ale Monika ho kousnutí ušetřila a dopřála mu výstřik do úst, ale pak běžela rychle semeno vyplivnout. To rozhodně polykat nechtěla.

Když bylo hotovo, dívky mu sejmuly pásku a nechaly ho kochat se pohledem na jejich nahá těla.
„Kterou by sis vybral jako první?“ vyzývavě řekla Petra.
Kamil tušil, že ať řekne cokoliv, bude to špatně.

***

Dívky sledovaly, jak se Kamil vyjeví, ale vlastně nevěděly, jak pokračovat dál.
Když ho zvaly na tenhle večírek, myslely, že ho opijí a pak si s ním užijí, ale naštěstí jim došlo, že by to bylo nanic. Tak mu raději nabídly tuhle „hru“, kterou Kamil s radostí přijal. Velikost jeho čuráka je ohromila a i když, kromě Lenky, nebyly panny, zkušenosti měly minimální. I proto si ve třídě vybraly Kamila, který měl pověst školního samce, aby si s ním užily sex.

Teď tu rozpačitě seděly a kladly mu nepříjemnou otázku, kterou z nich chce vyšukat první.
„Půjdem do postele společně a já vás společně ojedu,“ nadhodil Kamil po delším uvažování.

Holky se zachichotaly, odvázaly ho a společně se všichni přesunuli na připravené letiště, kde se začali vzájemně olíbávat, hladit a laskat.
Netrvalo dlouho a Kamil už měl ptáka tvrdého a připraveného k akci.
V klubku těl nahmatal zadek Petry a zajel jí mezi nohy. Bylo pěkně mokrá. Tak si k ní proklestil cestu a zezadu ji nabodl ocasem. Cítil, jak jí roztahuje závojíčky a mizí v teplé vlhké pochvě. Petra sténala, že je velkej a je moc hluboko, ale poslušně klečela a držela mu. Kamil rozjel přírazy a ostatní holky se dál vzájemně mazlily a čekaly, až na ně dojde řada. Petra už hlasitě kvílela a kroutila se, ale Kamil ji nedopřál se udělat a rychle zezadu zajel do nastavené Moniky, která mu hned ochotně přirážela.

„Ano..jooo….přitlač…ááááh,“ hekala a vedle už čekala Hanka s doširoka roztaženýma nohama a rukou si rejdila v klíně. Kamil na ni nalehl a hezky do ní zajel až po kořen. Mlaskavými přírazy ji mrdal až skoro do výstřiku, když si vzpomněl ještě na Lenku.
Ta se však začala cukat.
„Já..ještě neměla kluka,“ přiznala se plačtivě.

Holky jí začaly domlouvat, že jednou s tím začít musí a že jí pomůžou. Hanka jí podložila zadek polštářem, Monika s Petrou jí vylízaly kundu až skoro k orgasmu a Kamil musel přísahat, že bude něžný.
Pak pomalu naléhal mezi její nohy a vnikal do panenského otvoru. Sotva nalitý žalud roztáhl závojíčky, Lenka zkřivila tvář a holky ji hned zasypaly polibky. Kamil přirazil víc a Lenka vykřikla.
„Ne..au…já…nechci!“ ale holky její zmítající se tělo pevně přitiskly na postel.
„Dělej..protrhni ji už!“ vyzvala ho Hanka a Kamil prudce přirazil.
Cítil, jak proniká hluboko do pochvy až po koule a Lenka to za bolestného vyjeknutí měla za sebou. Kamil nejdřív pomalu, pak stále rychleji mrdal nedotčenou pochvu, která ho krásně svírala a masírovala. Nakonec jen slastně zaúpěl a proud semene jí zamířil na břicho. Výstřik ji však zasáhl prsa a dokonce dosáhl až na tvář.
„Fúúúj!“ vyskočila Lenka z postele a běžela do koupelny.
„Tak to bysme měli,“ pronesl Kamil s pohledem na svěšený ocas se stopami krve a šel si ho také omýt.

Když se vrátil z koupelny, holky seděly v půlkruhu a tvářily se vážně.
„Víš, kdo s náma jede na lyžák? Ta kráva Kotková!“
Kamil pokrčil rameny. Jmenovanou učitelku znal, ale na žádný předmět ji kluci neměli, zato holky ji měly na tělocvik a ekonomii a dávala jim prý pěkně zabrat, až si vůči ní vypěstovaly averzi.
Kamila napadlo, jestli to spíš nebylo kvůli její skvělý figuře, jíž se pyšnila, pevným kozám a vůbec celkovému dojmu z pětatřicetileté ženy, z níž sršelo sebevědomí, živočišnost a erotičnost, že nejeden honič ve třídě se ukájel právě s představou, jak prcá právě ji. Svou domněnku, ale s ohledem na svůj život, nevyslovil. Tohle by ty čtyři divoženky neustály.
„A co jako s tím mám dělat?“ zajímalo ho.
„Abys jí dal pořádně do těla, aby na to nezapomněla,“ řekla Lenka pomstychtivě. „Pěkně tvrdě ji vymrdal, jako sprostou děvku!“
Kamila napadlo, že jako děvky tady mrdá i tu povedenou čtyřku, ale pak přikývl.
„Dobře. Nechte to na mě, já už něco vymyslím.“

Nato se dočkal pokouření čuráka a čtyři pičky na ošukání…..

***

NA LYŽÁKU

Lyžařský výcvik probíhal již třetí den, když holky zajaly Kamila na chodbě.
„Tak jak to bude s tou píčou?“ tvářily se nepřátelsky.
„No jo..no jo. Musím se připravit. To není jen tak. Nechci jít bručet za znásilnění,“ kroutil se, ale Monika mu rukou stiskla koule.
„Tak hele! Slíbil´s to. Z toho se nevykroutíš, nebo….“ a zesílila stisk.
„Aúúúú. Co blbneš? Jasný…udělám to,“ zasténal Kamil a stisk povolil.
„Za odměnu ti ho vykouřím…ale až potom,“ usmála se Monika a čtyři grácie odpluly do pokoje.

Kamil, ve chvíli před večeří, vnikl do pokoje Ivony Kotkové, učitelky a školené zdravotnice v jedné osobě a vyháčkoval jí okno tak, že zvenčí šlo otevřít, ač vypadalo jako zavřené.
Kolem půl jedné v noci vyrazil do akce.

***

Po nízké střeše jídelny se dostal až k pokoji své spící oběti. Opatrně otevřel okno a vlezl dovnitř. V posteli bylo slyšet pravidelné oddechování.

Po chvíli přemítání na ní skočil a snažil se jí vklínit mezi nohy a hlavně znehybnit ruce. Jenže probuzená žena hned pochopila, co se děje a mohutným kopancem ho ze sebe shodila.
„Ty děvko!“ zasyčel Kamil a vrhl se na ni hlava nehlava. Pomalu získával převahu a jak se jí ruce snažil vzpažit za hlavu, Ivona se mu náhle zakousla do ramene.
„Aúúú!“ zařval Kamil, vlepil jí facku, až se jí zajiskřilo před očima a v mžiku opustil pokoj. Když Ivona vyběhla za ním, byl všude klid a ticho.
Kamil si na pokoji třel rameno a mohl být rád, že to nebylo do krve. Spolubydlící Luboš naštěstí spal, a tak celá noční akce zůstala utajena.

Druhý den Kamil holkám vše odvyprávěl, děj náležitě přibarvil, a tak se dočkal zasloužené odměny a Monika mu skutečně zručně vykouřila péro a nechala ho vystříkat se jí do pusy.

***

Další dny se nic nedělo. Učitelka Kotková se tvářila a chovala normálně, až se předposledního dne zjevila venku na ranním cvičení chlapců a cosi pošeptala učiteli.
„Máš pravdu,“ usmál se a zavelel. „Jako správní chlapi byste měli cvičit do půl těla. Slunce svítí, je nad nulou, tak se ukažte!“
Sám šel příkladem a jeden z kluků se osmělil.
„A co paní učitelka?“ pohlédl vyzývavě na Kotkovou.

Ta nehnula brvou, přetáhla si mikinu přes hlavu a pod ní měla sportovní podprsenku, jako by s tím počítala. I tak to byl hezký pohled na její bujné vnady s hroty naběhlých bradavek, která se mezi cvičícími chlapci volně procházela. Pak se náhle pousmála a řekla.
„Tak stačí. Můžete jít na snídani.“

***

Na konci dne měla přednášku zdravovědy. Poděkovala všem, že se nikdo nezranil a jako důkaz, že je opravdu školená zdravotnice, vybrala si Kamila a provedla na něm ukázku fixace zlomené ruky a zafáčovala ho obinadlem od zápěstí po rameno. Pak ho vzala sebou na pokoj, kde ho té bandáže zbavovala.
Dělala to mlčky, když vtom mu položila otázku.
„Co to máš na rameni?“
„To jsem se…praštil,“ vyhrkl Kamil ulekaně.
„Hm. Vypadá to spíš jako pořádný kousnutí. Kdo ti to udělal?“
Kamil poznal, že prohrál.
„Vy, paní učitelko,“ přiznal zkroušeně.
„Já vím. Proč jsi to udělal?“ tvářila se stále neutrálně.
„Líbíte se mi…jenže získat vás je nemožná věc…jste učitelka…a taky starší,“ vzdychal Kamil.
„Jasně! Takže jediný způsob je mě znásilnit!“ utnula ho ostře. „Ty máš jedinou možnost. Omluvit se, přijít ještě jednou normálně dveřmi a nějak to spravit. Stav se o půlnoci a teď už padej,“ a zkoprnělého Kamila propustila.

***

Přesně o půlnoci Kamil vklouzl k učitelce do pokoje.
„Zamkni a svlíkni se,“ zaznělo ze tmy a pak cvakla malá lampička.
Ivona byla nahá, přikrytá dekou a sledovala, jak se Kamil svléká a s trčícím ocasem vklouzává k ní do postele.
„Vidím, že tě opravdu vzrušuju. To se mi líbí…… Můžu tě ochutnat?“ a nečekaje souhlasu, začala mu sát péro a rukou mu jemně mnout koule.
Kamil byl na vrcholu blaha. Taky se hned udělal, ale Ivona měla připravený kapesníček a semeno mu otřela a dál mu ocas lízala a sála na druhé číslo. Když mu znova stál, lehla si a rozevřela nohy a Kamil pochopil, že očekává revanš.

Ivona byla hladce vyholená a kunda se celá leskla vlhkostí. Když ji olízl jazykem, hned uvolňovala šťávy, kroutila se a sténala.
„Božeee….to…je…ááách…pojď…do mě, prosím,“ drmolila a Kamil zajel do nadržené dírky rychle a snadno v celé délce ocasu.
„Anooooo…to je čuráááák,“ vydechla Ivona nadšeně a Kamil hned začal rytmicky přirážet.
Také prsa s tvrdými hroty bradavek žádala polaskání, zatímco Ivona jen slastně vzdychala a zatínala mu nehty do zad.
„Ještě…zezadu,“ zaprosila, a tak změnili polohu.

Kamil ji teď mrdal prudkými hlubokými přírazy a Ivona hekala a kousala se do rtů, aby nekřičela nahlas. Tvrdý ocas jí dělal neskutečnou rozkoš a tření bylo tak intenzívní, že slast jí prostupovala celým tělem až k orgasmu.
Kamil už měl výron na krajíčku, v dlaních jí drtil a mnul visící pevná prsa, když ucítil poševní stahy a uvolněně do ní pustil svou dávku. Semeno proudilo do dělohy, kde ovšem žádnou škodu nenadělalo, neb Ivona byla chráněna tělískem.

Milenci leželi vedle se a vydýchávali se. Pod Ivonou se tvořila loužička semene a šťáv, co z ní vytékaly.
„Tohle jsem už dlouho nezažila,“ spokojeně se usmívala.
Kamil se také jen usmíval, rukou ji hladil po těle a Ivona náhle cítila dotyk tvrdého horkého ocasu, dožadující se dalšího mrdání.
Nadzvedla nohu a Kamil ji tentokrát projížděl z boku. Jednou rukou jí zespoda mnul prso, druhou jí držel nohu zvednutou a pomalými, dlouhými a posléze zrychlujícími krátkými přírazy ji projížděl až do vystříkání. Slastné tření z nezvyklého směru a strojové mrdání přivedly Ivonu opět na vrchol a pak už byla zcela hotová a musela Kamila vyhodit, protože by ji umrdal a navíc už bylo skoro ráno, tak aby ho někdo nepřistihl.

***

Jelikož byli oba rozumní, románek z lyžáku nijak dál nerozvíjeli a ani se nevyhledávali. Kamil odešel studovat na vysokou do jiného města a Ivona si našla přítele a měla svůj život. Už se nikdy neviděli.

Autor

5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Niron

Teda, že se šlo rychle na věc 🙂 Četlo se mi to velmi dobře a dávám plus i za to, že se povídka obešla bez incestu. Jen mě vysloveně zarazil ten učitel, co na lyžáku vyhlašuje cvičení do půl těla. Kotková sem, Kotková tam, vím, koho bych měl za vola já.

Martin

Úplně si dokážu to týrání Kamila na začátku představit . Byla to krásná férovka čtyři na jednoho . Dávám plus za férovost učitelky . Celý pokus o znásilnění nerozmázla a nakonec si ještě užila krásný večer .

Bob Romil

Kdepak, zaplést se s pomstychtivkama vždy smrdí průserem. Tady z toho nakonec vyklouznul ještě s bonusem 🙂

Junior

No učitelka dost riskovala možné prozrazení, přece jen byl Kamil osoba svěřená. Ale tohle bych chtěl na lyžáku zažít taky, kdeže ty loňské sněhy jsou.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x