K. D. P. – Vercajk

Toto je 5 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Odpoledne se Honza vrátil z koupání v Písníku a snažil se dokončit sekání trávníku. Vedro ho však donutilo sundat si triko. Toho si z okna všimla jeho teta Hanka. Hladová po sexu si ho začala prohlížet ne jako jeho milá teta, ale jako nadržená ženská.
Byl to mladík, štíhlý, ne příliš osvalený, ale líbil se jí. Jeho zadek v kraťasech si hned představila nahý, ale okamžitě se vzpamatovala a v duchu si vynadala do úchylů.
Vlastní synovec jí přece nepatří a ani nemůže.

Večer jí však zvědavost nenechala v klidu a tak si k večeři oblékla přes černé prádélko přiléhavé světlé šaty s docela velkým výstřihem. Chtěla prostě vědět, zda Honzu zaujme pohledem, případně jak moc. Sice to byl její synovec, ale už byl přece plnoletý a ona je tak moc nadržená.
„Však nic nebude. Jen si ho vyzkouším a večer v pelíšku si užiju s vibrátory,“ zařekla se v duchu.

Během večeře byl Honzík úžasný. Nemohl z tetičky spustit oči, i když se to snažil maximálně skrýt. Linda měla na sobě naopak velmi volné triko, takže Hanka v sexy šatech pěkně vynikla.
Honzík s velkým zájmem pokukoval do plného výstřihu, ale jen tolik, aby se nečervenal.
„Je bojácný, ale krásně zvědavý,“ pomyslela si.

Po večeři se celkem rychle rozešli, umyli a zalezli do svých pokojů zmoženi celodenním vedrem i prací.
Hanka konečně zavřela dveře své ložnice. U zrcadla si krátce pohrála se svými světle hnědými vlasy, které jí sahaly až pod ramena. Uklidnila se svým vzhledem a zalezla do velké manželské postele, kterou měla jen pro sebe. Zhasla lampičku u postele, lehla si na záda a uvolnila své tělo. Hluboce vydechla a zavřela oči.
Myšlenky jí okamžitě zanesly k oknu, ze kterého zahlédla Honzu bez trika. Její chlípná představivost a zbytková vášeň z opalování jí znovu začaly zahřívat klín. Nebránila se průchodu svých emocí a tužeb.
Pravou rukou si vykasala modrou košilku či spíše dlouhé triko, aby mohla vsunout své prsty do bílých kalhotek. Prstíky znaly tento středobod jejího těla velmi dobře.
Přejely přes tmavé chloupky ve tvaru čtverce a zastavily se až na perličce. Jemně jí pohladily a pak krouživými pohyby něžně masírovaly. Hanka se oddávala v horké noci svému chtíči stále více.

Pokrčila a rozevřela své nohy, aby měla perlička mezi oholenými pysky více místa a volnosti. Svlékla si i kalhotky, aby byla volnost maximální. Prostředník jí přes perličku sjel až do štěrbinky. Vlhká a teplá kundička ho přijala velmi vřele, což Hanku ještě více rozvášnilo.
Levou rukou si přes košilku mnula střídavě obě svá vzrušením zpevněná ňadra. Hlazení ztuhlých bradavek a klitorisu jí dělaly velmi dobře.
Dokonce si svlékla i košilku a ulehla do postele nahá, což byl pro Hanku vždy nádherně relaxující pocit volnosti. Její horké tělo vnímalo chladivé povlečení. Vzrušení jí však nenechalo zahálet a doteky na nahém těle jí dále rozpalovaly.
Pravá ruka mezi stehny začala zvyšovat rychlost dráždění perličky. Přebytek voňavé šťávičky, která téměř tryskala z hlubin jejího klína, stékal po hebké pokožce jejích stehen.
Hluboce oddychovala a její tělo se začalo mírně vlnit pod doteky na citlivých erotogenních místech jejího těla.
Snažila se zavrhnout myšlenky na synovce, aby se necítila tak zvrhle, ale nešlo to tak najednou. Přestala se tedy laskat a snažila se myslet na jiné muže, se kterými měla v posledních pár letech sex. Moc jí to ale nepomohlo a spíše jí to rozhodilo mysl a koncentraci na krásnou chvíli.
Rozhodla se, že už toho fantazírování raději nechá.

Vstala, rozsvítila malou lampičku a z cestovní tašky vytáhla svůj malinký kufřík. Otevřela ho a mezi několika pomůckami pro sebeukájení vybrala dva vibrátory. Jeden štíhlý, hladký, rovný elegantně stříbrný a druhý větší, černý, tvarovaný s nepravidelným povrchem.
Ještě podvědomě si narychlo oblékla tenký průsvitný župánek černé barvy a šla do koupelny si vibrátory po jejich dlouhé zahálce trochu omýt.
Už si představovala, jak se velký černý zasouvá do kundičky a druhým si dráždí klitoris. Její vlhká jeskyňka začala opět slintat a tak Hanka energicky ale potichu otevřena dveře své ložnice. Dvěma ladnými kroky bosých nohou přešla před dveře koupelny, které byly téměř dovřené a tma za nimi napovídala o „čistém vzduchu“.
Pravým ramenem zatlačila do dveří, v pravé ruce třímala své vibrátory, levou rukou rozsvítila v koupelně světlo a pravou nohou překročila práh.

V tom okamžiku vše jakoby zamrzlo. Její pohyb, její pohled a málem i její srdeční činnost. Spatřila u umyvadla, které bylo hned za dveřmi, Honzu se staženými trenkami, jak s obnaženým zadkem do umývadla vypouští obsah svého předkožkového rezervoáru panického semene a chystá se rukou na vodovodním kohoutku pustit vodu, aby provedl svému nejbližšímu příteli hygienu oplachem. Jediný pohyb v tom okamžiku provedl Honzův krk, který prudce v úleku natočil jeho hlavu a pohled na právě vcházející ženu ve volně splývajícím průsvitném černém županu. Ten nesvázáný páskem odkrýval její hruď, bříško a upravený klín, přičemž v ruce držela ony dva elektroklacky.

Honza, mladý panic se zatvářil zoufale. Jednou rukou si držel leknutím ochabující penis a rukou svíral vodovodní kohoutek. Od hrany umývadla ke kanálku stékal jeho večerní ejakulát.
Teta Hanka provedla v jednom okamžiku obrovské množství mozkových operací a to dokonce v několika paralelních proudech. Usmála se na synovce.
„Také sis přišel opláchnout vercajk? Trochu ti pomůžu, jestli souhlasíš,“ velmi mile a laskavě se na synovce usmála.
Aniž by očekávala a dostala odpověď dvěma kroky se postavila za Honzu, odložila na pračku svůj vercajk a klidně ale rozhodně prostrčila svoji pravou ruku mezi jeho bokem a paží, aby mohla uchopit jeho vercajk.

Přitiskla se zezadu na mladíkovo nahé tělo. Cítila, že se její levé ňadro opřelo o jeho páteř mezi lopatkami a jeho půl zadečku přilnulo přímo do jejího klína.
„Neboj se. Jen tě trochu opláchnu vodou,“ zašeptala mu do ucha.
Při tom mu pomalu mnula středně tvrdý penis a svůj klín tlačila na jeho zadek.
Uleknutý penis začal téměř okamžitě opět tvrdnout. Její šikovné prsty ho velmi zručně masírovaly a uměly to opravdu pěkně.
Honza nestihl v podstatě na nic myslet, takže vnímal jen něžné doteky jejího božského těla a jemnou masáž penisu. Nejprve ho zachvátila panika, ale s tetiččinou něžnou pomocí ji dokázal rychle a tiše překonat. Nakonec slastně vydechl, ale protože nevěděl, co má dělat, tak jen stál a užíval si to. Došlo mu jen, že je na pokraji ráje nechtěl nic pokazit.
Hanka pak otočila kohoutkem a vodou nabranou do hrsti ztvrdlý penis oplachovala. S každým mírným náklonem pod kohoutek pro vodu se třela svým levým prsem o jeho záda a svým klínem o jeho pevný zadek. Velmi jí to rozvášnilo, užívala si to, ale věděla, že se nesmí nechat unést. Byl to její synovec a navíc syn její sestry.

Ještě ale docela dlouhou chvíli láskyplně omývala tvrdý úd svého synovce, který slastně oddechoval. Cítila při tom jeho vůni a žhavý penis v dlani.
Musela se však začít štípat levou rukou do stehna, aby se donutila uhasit tento ohníček vášně, protože hrozilo velmi silné vzplanutí s razancí exploze.
Naposledy opláchla plně ztopořený penis a zavřela vodu. Naposledy se k Honzovi přitiskla zduřelou bradavkou a pak mu něžně natáhla přes boky jeho trenky. Tvrdý penis musela rukou do trenek schovat, protože by jinak zůstal trčet ven.
„Bude to naše tajemství,“ zašeptala mu do ucha.
Honza neměl odvahu se otočit a pohlédnout na ni. Moc toužil, aby pokračovala, ale jeho panická bojácnost mu to nedovolila. Jen pokorně pokýval hlavou.
„Dobrou noc,“ zašeptala mu ještě do ucha Hanka a jemně ho vystrčila z koupelny.
Honzova hlava bzučela jako úl a tak poslušně odešel zalehnout do své postele.

Hanka se opřela oběma rukama o umývadlo a se sklopenou hlavou hluboce rozdýchávala čerstvé zážitky.
Její energická povaha, živelná touha a erotické vzrušení se v ní doslova rvalo se strachem z průšvihu a pocity odpovědnosti.
Jako omámená si oplachovala obličej studenou vodou. To jí trochu vrátilo do reality, kde jí však čekaly jen již zmíněný strach, odpovědnost a pocit, že to opravdu se synovcem přehnala. Cítila se jako zlodějka strachující se z odhalení.
Rychle sebrala vibrátory, zakryla si je druhou rukou a rychle odešla do své ložnice. Prudce ale potichu zavřela dveře a schovala se pod přikrývku. Měla před sebou neklidnou noc s lehkým spaním.

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – PlavkyK. D. P. – Okno >>
4.9 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Teda natahuje se to do krajnosti…. a stále se neví, jestli bude ta (tabu) hranice překročena. Hezký.

harai

Co to znamená „zpevněná prsa“? To jako umělá nebo jak?

Kittikit

Kdyby alespon psal rychleji 😁😁😁

Huhu

Já jsem u prvního dílu brblal, že je to zase incest. Ale nakonec jsem se začetl a musím pochválit – je to napsáno poutavě, žádná Sodoma-Gomora. Super, těším se na další díl.

Bob Romil

Je pravda, že tempo je pomalejší a u prvního dílu jsme měl obavu jako Huhu. Pomalu se už dostáváme z oblasti představ k reálným činům. Tetička je pěkně nadržená, uvidíme co sestřenice 🙂

Martin

Tedy po přečtení jsem napnutý jak struna . Děj se citlivě rozvíjí velmi pomalu , ale je plný stoupajícího vzrušení . Myšlenkové pochody Hanky jsou rozepsány hodně věrohodně , jako by se jednalo o reálný prožitek .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x