K. D. P. – Bohyně

Toto je 11 díl z 27 v seriálu K.D.P.
Počet zobrazení: 96

Teta Hanka stála ve své ložnici jen v lehce průsvitném župánku před svým synovcem, kterého si přivedla, osušila, svlékla, hladila a právě posadila na postel.
Honza tam seděl a pouze ve světle malé lampičky se mu naskytl ten nejúžasnější obraz jeho života.

Hanka si uvědomovala, že její župánek je rozepnutý. Viděla v jeho očích plameny vzrušení. Stále se však kochal jejím obličejem anděla.
Hanka ladně zavlnila rameny a nechala svůj černý župánek sklouznout na zem. Nabídla tak Honzovi pohled na své úplně nahé tělo.
Honza neodolal a klouzal pohledem dolů. V úplném tichu začalo sílit vzájemné sexuální napětí.
Vlastním vzrušením se začala pomalu svádivě hladit na bříšku a bocích. Dlaněmi si pomalu hladila tělo, ale schválně se vyhýbala pevným ňadrům i klínu. Přešlapovala pomalu na místě a tiskla k sobě svá stehna, aby byl její klín pro synovce záhadnější. Chvílemi sledovala své ruce, chvílemi sledovala mladíka.
Jeho oči těkaly od obličeje přes plná ňadra na boky a klín s malým tmavým čtverečkem krátkých kadeří.

Po chvíli erotického tance se Hanka na Honzu usmála, protože byla velmi spokojená s jeho zájmem a vzrušením. Sama cítila, jak jí po stehnech stéká její vlastní šťáva.
Naklonila se k Honzovu obličeji, uchopila něžně jeho bradu a zahleděli se navzájem krátce do očí.
Pak teta synovci mírně bradu přizvedla a něžně horkými rty ho políbila. Honza přivřel oči a vnímal jen její rty. Byly vlhké a teplé. Znovu ucítil další její sladké polibky.
Položila si ho na postel. Celou dobu se však líbali. Ucítil, jak její hebká ruka hladí jeho hruď. Horké polibky a její jazyk se tam přesunuly také.

Hanka si ho užívala. Velmi příjemně jí voněl.
Klečela na posteli vedle jeho těla opřená o levou ruku. Pravou ho hladila a pomalu mu doteky přikazovala, aby se na posteli posouval dál a dál. Tím se jeho tělo podsouvalo pod jejími ústy.
Postupně tak olízala jeho hruď i břicho s pupíkem. Stále se měl posouvat dál. Jeho vzrušení bylo obrovské, ale stále mohutnělo. Chvílemi ležel, relaxoval a vzdychal. Chvílemi zvedal hlavu, aby mohl sledovat ten rajský výjev něžného líbání jeho těla.
Když se podsunul až podbřiškem k vlhkým rtů své tetičky příkazy ustaly. Hanka svou pravou rukou začala pomalu přejíždět po jeho těle od krku dolů. Minula líbaný citlivý podbřišek, přičemž se Honza zavlnil v bocích a vzdechl.
Moc dobře věděla, co má mužské tělo rádo a co se mu líbí. Pokračovala s rukou dále. Schválně minula i ztopořené přirození trčící hladově do vzduchu a pokračovala po stehně.
Pak ucítil, že se její hebká ruka začíná vracet zpátky nahoru.

Líbání a olizování podbřišku rozpalovalo Honzu i Hanku. Uvědomila si, že jí vzrušuje jeho vůně i teplo, ale i vědomí jeho panictví. Chtěla udělat první milování svému synovci co nejkrásnější. Věděla, jak na to, uměla to a bavilo jí to.

Schválně se skláněla níž, aby se mohla svými zduřelými bradavkami třít o jeho stehno.
Najednou ucítila jeho první snahu o vzájemné laskání. Zavrněla jako kotě, aby mladíka povzbudila v jeho počínání.
Prostě jí položil ruku na hlavu a začal jí po vlasech hladit. Vnímala jeho mírně rozechvělé pohyby. Snažil se jí hladit lehce a hebce.
Chvíli ho nechala a čekala, jestli jí nebude tlačit hlavu k nadrženému klacku, aby ho začala líbat. Potěšilo ji, že to neudělal.

Pravou rukou se konečně doplazila po jeho stehně až k přirození. Pomalu a jemně ho uchopila. Byl docela pěkně rostlý.
Nyní v plné erekci měl naběhlé žíly plné horké mladé krve a stažená předkožka obnažovala slintající žalud ve tvaru širokého srdce.
Prsty penis objaly a začala pomalu masírovat nahoru a dolů. Honza vzdychal vzrušením. Přestala ho líbat nad ochlupením podbřišku, zvedla hlavu a sledovala jeho prožitky.
Slastí přivíral oči, protože takové vzrušení z masáže penisu si neuměl udělat ani sám. Znásobení účinků její dlaně měla na svědomí erotikou nabitá atmosféra mazlení zkušené ženy a dychtivého chlapce. Užíval si její péči a cítil, že se z jeho anděla stává opravdová bohyně.

Honzova ruka hladící její vlasy neovladatelně sjížděla z vlasů na její tvář. Zachytila jeden jeho prst rty a nechala si ho vsunout do úst. Tam ho jazykem celý olízala a oslintala. Bylo to jasné gesto její chuti na opravdový horký penis.
Honza to však vnímal jen jakoby vzdáleně.
Hanka se přesunula mezi jeho nohy, kde si klekla na kolena. Seděla mírně předkloněná, levou rukou se opřela o jeho stehno a pravou lehce a pomalu masírovala jeho tvrdé přirození. Honza si podložil polštáři hlavu, aby mohl sledovat svou nahou tetu. Jeho tělo se vzrušením vlnilo. Pozorování krásné ženy s jeho klackem v ruce ho nesmírně vzrušovalo. Chvílemi se na něj usmívala, pak si olizovala rty, pak se do spodního rtu lehce sama kousala. Mezi pažemi si k sobě mačkala velká prsa. Pravidelný pohyb její pravé ruky třímající jeho penis masíroval i obě ňadra. Rytmicky se na sebe mačkala, až Honzovi bylo líto, že na ně nedosáhne.

Líbí se ti to?“ zeptala se Hanka synovce. Masírovala ho nyní opravdu pomalu, aby se zrelaxoval a nevyvrcholil příliš brzy.
„Je to krásné jako ve snu,“ odvětil Honza tetě.
Honza to neuměl popsat, ale cítil se báječně. Něžnost a um jeho tety ho velmi vzrušoval, ale jeho duše byla nyní klidná. I přes fyzické vzrušení jí dokázal tichým chvějícím se hlasem říci, že je krásná a má „nádherný prsa“.
Hanku to zcela dostalo. Netušila, že bude Honza až takhle příjemný milenec, natož jako panic a při prvním sexu.
„Děkuji,“ odvětila mu se širokým úsměvem, kterým ta svá krásná ňadra ještě ozdobila.

Olízla si nápadně rty. Stále si hleděli do očí.
Sklonila se a uchopila rty jeho horký žalud. Jazykem jej obkroužila a pak mírným pohybem hlavy vsunula půl penisu po jazyku do pusinky. Honza stálý oční kontakt nemohl náhlým prudkým vzrušením udržet. Zavřel oči, vzdechnul a jeho tělo se zavlnilo.
Hanka jazykem masírovala jeho horký penis ve svých ústech.
Rukou objímala jeho kořen a pravidelně si klacek vytahovala a zasouvala do úst. Penis pevně objímala i rty.
Neuvěřitelně krásné vzrušování vedlo Honzu nezadržitelně a rychle k vrcholu. Nedokázal napětí vzdorovat a nechal se unést proudem krásných pocitů až k úplnému vrcholu.
Mírně se mu zatmělo před očima a proud horkého semene začal tryskat do pusinky jeho božské tety. Ta jazykem proud smetánky tlumila. Začala škubající se penis jemně sát, aby si užila celou dávku panického nadělení.
Honza sténal a byl zcela v transu.
Když se uklidnil, dopřála si i Hanka odpočinek. Pomalu si vysunula jeho penis z úst stále plných horkého semene. Začala si v pusince smetánku převalovat a vychutnávat. Bylo jí hodně a chutnala příjemně. S radostí vše spolkla a začala smyslně olizovat ještě zbytky z penisu svého synovce.

Honza se vrátil myslí ke své tetě. Položil jí ruce na hlavu a opět jí začal hladit.
Hanka zvedla zelené oči a jejich pohledy se setkaly. Odpoutala se, olízla si nápadně rty a lehla si vedle Honzy.

Počet zobrazení: 96

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – StrašidloK. D. P. – Spojení >>
4.8 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Trochu krátký díl – autor to teda natáááhhhuuujjjeee 🙂 Ale je tady příslib, že i teta si přijde na své…..

Kittikit

Dockame se i sestrenice? 😉

Madafaka

Dockame, ale v tomhle pripade tak za 15 az 20 dilu..

Bob Romil

Díl má obvyklou délku tohoto seriálu, jen tentokrát nám prostě rychleji utekl, když už se k tomu dostali. Zábrany už definitivně padly a nejspíš se máme ještě na co těšit.
P.S. Sestřenice bude za odměnu pro vytrvalé čtenáře 🙂

Martin

Hezky napsaný díl . Jemná erotika . Tetička ani její panic nespichaji a pokud tam nečekaně nevtrhne sestřenka a neudělá scénu , bude z toho krásné milování .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x