KDP 26. – Návštěva

Toto je 26 díl z 27 v seriálu K.D.P.

Honza se sestřenicí Lindou leželi na dece u písníku. Linda pozorovala nebe a cítila se krásně. Honza pozoroval Lindu a cítil se také krásně. Honzův penis trčel jako periskop nad hladinou a i on by se chtěl cítit krásně. Takhle zevlovat na slunci mu nebylo zrovna příjemně. Měl mnohem raději přesný opak. Tmu, stísněný prostor, vlhko a akci. Linda si tvrdolína všimla. Ucítila, že jí vlhne kundička. Jen na krátko si představila, že už si ho zasouvá mezi nohy a zvlhla zcela. Její tělo bylo okamžitě připravené přijmout ho. Zakázala si to však, protože o prvním milování měla své představy a chtěla si je užít. Musí ještě počkat, až bude příhodná chvíle. A navíc nebyla ničím krytá a právě teď by bylo vystříkání její svatyňky nejvíce rizikové. Raději se zvedla a vyzvala bratrance znovu ke koupání.

Odpoledne, po návratu od vody, se Honza opět pustil do štípání. I když byl z obou jeho samiček jako v rauši, začínala ho těžká nekonečná práce pomalu štvát. Místo, aby obskakoval obě kundičky, tak tahá špalky. „Hlavně, abych nebyl večer jako špalek já,“ mumlal si při představě, že by neměl na holky už sílu. „Ale jo, mně se s těmito krasavicemi postaví vždycky,“ uklidnil svoji mysl.

Navečer, když už se blížil čas večeře, sekl s prací. Prošel kuchyní, kde se obě ženy ve veselém hovoru hlasitě smály. Na procházejícího mladíka se mile usmívaly. Honza se sprchoval a myslel jen na ně. Ještě oficiálně nic nevěděl, ale ranní nález jejich nahých těl ve spokojeném objetí a spánku mu napovídal. Vzrušil se, když si uvědomil, jak krásné by to mohlo být s oběma najednou v posteli. Penis mu stál a toužil s ním. Honza si ho však nechtěl honit, aby měl sílu na večer. Vzrušením se ani nemohl dočkat. Osušil se a nasoukal do čistých kraťasů a trička. Před zrcadlem se ještě pokusil dovést svůj vzhled k dokonalosti. Když vzal pln očekávání za kliku od koupelny, uslyšel překvapené „Dobrý večer.“

„Pojďte dál,“ zvala ve vší úctě a slušnosti Hanka do kuchyně nečekané hosty. Manželé Hruškovi byli velice dobří známí dědy a babičky.
„Když jsme viděli, že jste na chalupě, tak jsme se zastavili na kus řeči. To víte, večery jsou tady na malé vesnici dlouhé,“ uvedl jejich návštěvu pan Hruška. Takový veselý starý pán. Jeho paní byla ještě více hovorná než on. Honza tedy přišel do kuchyně mírně zklamaný. Hanka si toho všimla a s úsměvem ho pobídla, aby přisedl. Úvodní trochu rozpačitá atmosféra velmi rychle přešla do družného hovoru. Hanka servírovala křupky a slané tyčinky. Všichni je společně drtili při povídání mezi zuby. Hanka si jejich návštěvu opravdu moc užívala, protože jí atmosféra připomínala krásné dětské časy, kdy takto Hruškovi chodívali na pokec s rodiči.

Když pan Hruška znervózněl, vzpomněla si Hanka rychle na jeho vstřícný vztah k alkoholu. Rychle vytáhla víno i dvě láhve tvrdšího, aby nebyli jako u Suchánků. To se prostě slušelo. Honza si však návštěvu užíval nejméně. Byl nadržený a Hruškovi mu kazili plány. Tak si aspoň ze slušnosti se všemi připil vínem. Trochu roztál a dali s panem Hruškou panáka. Pak i s paní Hruškovou. Linda nechtěla a Hanka také ne. Tak tedy ještě s panem Hruškou. V družném rozhovoru dali ještě do druhé nohy. „Ani na ty pracující ruce se nesmí zapomínat,“ rozumovali oba podroušení muži za pobaveného pohledu tlachajících žen.

Když Hruškovi konečně v noci odešli, odvalil se od stolu i Honza. „Jdu se převléknout do smokingu, dámy,“ oznámil důležitě svým samičkám a odvlál do pokojíku. Ty se mu však jen zasmály. Bylo jim Honzíka trochu líto, že pana Hrušku výborně pobavil, ale dopadl takhle.

Za chvíli se pomalu a potichu vkradla do pokojíku Linda. Byla zvědavá, proč Jeníček nejde. Když uviděla oddychujícího bratrance, který to dnes přehnal s prací i pitím a nyní spí téměř nahý na palandě, zželelo se jí ho. Něžně ho pohladila a opatrně přikryla dekou.

„Honza usnul. Dneska toho na něj bylo hodně,“ hlásila pak v kuchyni mamce. Hanka se usmála. I když se na svého hřebečka těšila, nebyla zklamaná. Moc jí imponovala jeho pracovitost i ochota nezkazit Hance příjemnou zábavu s návštěvou.
„Pojďme se spolu vykoupat,“ navrhla tedy mamka dceři. Celý den se kolem sebe točily, občas se líbaly i pohladily. Tajně se však těšily na večer. Linda se ihned vzrušila a bradavky jí nadzvedly tílko. Hanka si toho samozřejmě všimla a moc se jí to líbilo. Políbily se a odcupitaly spolu do koupelny, kde se za zavřenými dveřmi mohly konečně začít oddávat vzájemnosti. Začaly líbáním a pomalým svlékáním. Hladily si ňadra a dráždily bradavky. Nespěchaly, protože věděly, že mají celou noc jen pro sebe. Když byly zcela nahé, začala Hanka napouštět vanu teplou vodou. Sedla si do husté pěny plovoucí na hladině a Linda si sedla k ní a opřela se o její prsa. Nechala se od mamky něžně omývat. Na bříšku, kozičky, bradavky a pak i mušličku. Hanka ji však jen omývala, protože ji chtěla trochu trápit vášní. Linda se vzrušeně vlnila a zády se třela o její plná prsa.

Po chvíli se otočila, aby mohla omývat maminku. Postavily se a Linda se hned přitiskla na její záda. Dlaněmi si mamku celou omyla. Pečlivě každý kousek jejího nahého těla. Hanka si to také užívala jako masáž. Užívaly si svých doteků a jejich energie začala opět proudit mezi jejich těly. Osušily se a nahé odešly k Hance do ložnice. Na posteli se začaly opět líbat. Linda moc zatoužila po chuti mamčiny lasturky, a tak ji položila a přisála se k jejímu klínu, který již slastně tekl. S obrovskou chutí lízala šťávu rozkoše a líbala perličku. Hanka se nechala něžně hýčkat. Hluboce oddechovala a mnula si prsa, dokud nedosáhla slastného vyvrcholení.

Na oplátku Lindě přikázala kleknout na všechny čtyři a vyšpulit kundičku. Linda ochotně poslechla a mamka jí začala puklinku zezadu vkleče lízat. Olízala nektárek a pak do tekoucí lasturky začala vsouvat prsty. Linda kňučela blahem. Cítila, jak se její panenská kundička plní prstem a roztahuje její pochvu. Ten pocit ji rozvášňoval. Hanka ji dál olizovala i na stehnech a několikrát přejela vlhkým horkým jazykem i anální otvůrek. To Linda vždy hlasitě zasténala blahem. Hanka věděla, že to je velmi příjemné. Znala to sama a nyní chtěla dceři udělat krásný orgasmus. Pravidelný pohyb prstu v kundičce se zrychloval. Lízání a polibky na perličce i malém světlém análku Lindu přiváděly do stále silnější vášně. Začala sama aktivně přirážet proti prstu. Sténala a hluboce dýchala vzrušením. Hanka jí vsouvala prst do kundičky, palcem jí mnula klitoris a jazykem lehce lízala análek. Linda takový nápor blaha nemohla už unést a s křikem dosáhla prudkého orgasmu. Celý den vzrušujících situací a večerní prstění s lízáním análku jí způsobilo silný prožitek. Její tělo se křečovitě vzpínalo. Kundička pulzovala silnými kontrakcemi. Křičela v transu do polštáře.

Hanka si velmi užila vášnivé hrátky s vlastní dcerou. Byla velmi ráda, že dcerce poskytuje první sexuální zážitky a že jsou tak silné. Bude na ně holčička ráda vzpomínat.

Autor

Navigace v seriálu<< K.D.P. – ProbouzeníK.D.P. 27 – BiLinda >>
4.2 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Tahle série mě prostě baví, je klidná a nenásilná

Crazylemon

No to je vůl😁on se opije s nějáký dědkem a my můžeme čekat dál. 😂

vaclavz

souhlas. Taky už jsem se těšil, že bude trojka 😀

věrný čtenář

Chudák Honza. 😀 A chudák já, než se dočkám dalšího dílu, tak mi asi praskne z nedočkavosti cévka v mozku, a budu tahat nohu. 😀

Martin

Návštěva je prostě jenom mezihra , jak udržet čtenáře napnuté a čekající na první trojku a vykropeni kapličky Lindy . No nic , byla dívčí mezihra . Snad mě do dalšího dílu v práci nejebne .😂😂😂

Tomas

Autor pekne pomaly a velmi barvito popisuje. Clovek ma pocit ze nevita ale sleduje film …

6
0
Would love your thoughts, please comment.x