Hrátky se švagrovou

Vrátili jsme se z plesu ve veselé náladě. Byl jsem docela unaven, neboť jsem měl na krku dvě ženy. Manželku Zlatu a švagrovou Andreu, její mladší sestru.

Přijela k nám na pozvání Zlaty, aby se trochu rozveselila, neboť po rozvodu byla už dva roky sama. Nechápal jsem, proč se s ní Jindra rozvedl, protože Andrea byla fakt kočka a navíc byla rodinnej typ, ale prostě se tak stalo. Děti ještě neměli, což bylo vlastně dobře.
S ní už ale cloumaly hormony natolik, že byla odhodlána otěhotnět s kýmkoliv, kdo se kolem ní namane. A to jsem byl já.
Už při tanci mi dávala najevo, jak o mě stojí. Stále se o mě otírala a při ploužácích v potemnělém sále mi rukou nepokrytě na něj sahala a třela ho přes kalhoty.
„Andrejko, neblbni,“ snažil jsem se jí zastavit.
„Ale vždyť se mu to líbí…viď, že mě chceš?“ vrněla a oči jí svítily chtíčem.
Ani u stolu toho nenechala a třela se o mě nohou, snad si Zlata ničeho nevšimla…

***

„Jdu do sprchy,“ řekla žena a hned tam zamířila.

My jsme šli do obýváku a tam jsem náhle Andreu povalil na koberec a vykasal jí šaty. Odhalily se štíhlé nohy v punčochách na podvazcích. Už jen to byl rajcovní pohled. Z kalhot jsem si uvolnil tvrdého čuráka, jen jsem přirazil a byl jsem v ní celý, jak byla mokrá a nadržená.
„Ááách…Milane,“ vyjekla tiše a šťastně a kmitala mi pánví naproti, protože času jsme neměli nazbyt.

Ocas v ní jezdil značnou rychlostí, kterou jsem dokázal přirážet a Andrea se tlumeně zalykala rozkoší. Nečekal jsem na její orgasmus a rychle jsem se udělal a všechno do ní vypustil.
Andrea si stihla stáhnout šaty, já zastrčit čuráka a Zlata už vyšla z koupelny ven. Věnovala mi svůdný úsměv, naznačující, že na mě bude čekat a sestře popřála dobrou noc.
Prošel jsem koupelnou, neukojená Andrea by se ještě se mnou ráda olíbávala, ale musel jsem ji skoro odstrčit, protože manželka na mě čekala a mohla by být netrpělivá….

***

V ložnici bylo přítmí. Zlata pravidelně oddechovala, asi už spala. Sotva jsem si lehl, náhle se ke přimklo nahé horké tělo a paže se mi ovinuly kolem krku.
„Miláčku…chci tě…moc…pořádně mě ošukej,“ funěla mi do ucha a hned mě začala vášnivě líbat.
Rád jsem se poddal její aktivitě. Žena se mi v polibcích sunula po těle, až skončila tak, že já měl před obličejem její zarostlý klín s viditelnou vlhkostí kolen růžové rýhy štěrbiny, zatímco ona vsála do pusy můj ztopořený ocas.

Začal jsem ji vylizovat kundičku, která se otevírala a do úst mi vypouštěla další nektar sladké šťávy a zároveň vnímal slastné pocity kouření ocasu.

***

Zlata se soustředila na kouření, když vtom postřehla, jak ve dveřích ložnice stojí nahá Andea a rukou si přejíždí po prsou a v klíně.
To bylo přesně to, co si kdysi vysnila, ale nikdy neuskutečnila. Společné milování se sestrou a někým třetím.

Já nic netušil a dál se věnoval laskání tekoucí kundy, zatímco Zlata střídavě cumlala ocas a střídavě se líbala se sestrou, která ji brzy nahradila v kouření.
Změnu jsem nijak nevnímal, spíše to, že žena se nade mnou vztyčila a začala si to to plně vychutnávat, zatímco kouření dál pokračovalo.
Došlo mi, kdo je tady s námi. Pochopitelně mi to nevadilo a těšil jsem se, že Andreu budu moci znovu opíchat beztrestně. Ta mi teď kouřila péro a hezky si ho zasouvala hluboko do pusy.

Zlata už hlasitě sténala v nastupujícím orgasmu a sama se mi vrtěla na obličeji tak, že si sama způsobovala co největší rozkoš.
„Jee..jéééé…oooáááhhhhh,“ vykřikla a naplno mě zasedla, že jsem se skoro začal dusit a musel jsem ji rukama vzepřít a odsunout stranou.
Procitla až po chvíli a sledovala sestru, jak slastně sténá a mezi roztaženýma nohama ležím já a prudkými přírazy ji mrdám. Zlata si vždycky tohle přála vidět a znovu ji zalila slastná rozkoš.

Já zatím sjížděl to zmítající se úžasné tělo švagrové a pozoroval masturbující manželku, upřeně nás sledující. Ten pohled říkal, že taky chce omrdat.
Vyjel jsem z Andrey a ženu si přitáhl za nohu k sobě. Sama hned roztáhla nohy a nabídla mi mokrou rozevřenou kundu k oboustrannému uspokojení. Zajel jsem do ní jak po másle a hned rozjel divoké přírazy.
„Ah..ah..jo…jooo…bože..e..e..e,“ hekala a blížila se k dalšímu vrcholu.
Taky já už jsem to měl na krajíčku a jakmile začala stahovat poševní svaly, pustil jsem stavidla semenovodu a stříkal jsem do ní celý obsah koulí. Pravda. Před necelou hodinou jsem dávkou naplnil Andreu, ale i tak jsem toho v sobě měl dost.
Když jsem z ní vyjel, oslizlý ocas opět skončil v puse Andrejky, která mi ho opětovně stavěla do potřebné tvrdosti. Zlata ji sledovala překvapeně a zaraženě, protože ona by toho schopna nebyla. Kouřit, to ano, ale mokrý ocas byť s vlastním sekretem, by do pusy nevzala.

Když mi pevně stál, Andrea začala sestru lízat v klíně a na mě vyšpulila zadek. Hned jsem toho využil a prudce do ní zajel.
„Och…ano..och..och….cítím ho…hluboko… božeeee,“ začala vykřikovat a já s razancí mrdal tu nadrženou kundu.
Tentokrát jsem ji strojově projížděl až do vystříkání. Byla to slastná masáž. Čurák ji pěkně vyplnil, svaly ho obemkly a zase uvolnily v rytmickém přirážení. Proud spermií její nechráněná děloha opět vše vsála do sebe.

Po nezbytném odpočinku a nabrání sil si mě Zlata osedlala. Prudce dosedla a tvrdý ocas se opět octl v ráji mokré pochvy. Moje žena byla poměrně úzká, což zvyšovalo oběma rozkoš ze silného tření. Za slastného úpění na mě poskakovala, zatímco mi na obličej obkročmo usedla Andrea. Její rozevřená kunda s olepenými chlupy a vytékající směsicí šťáv a semene mi moc lákavá k lízání nepřišla, ale neměl jsem vyhnutí.
Ženy se zatím líbaly a laskaly si prsa a vnímaly příjemné pocity v klíně. Zlata od ocasu, Andrea od jazyku.

Strojové pohyby ocasu byly příjemné, zato Andrea mě zaplavovala přívalem šťáv nevalné chuti, ale co. Bylo to moje vlastní semeno. Poštěvák měla naběhlý a nalitý krví, stejně tak roztažené pysky. Jazykem jsem ji mohl proniknout hluboko dovnitř.

Zlata se náhle začala kroutit a udělala se. Sjela z ocasu a jakmile Andrea viděla, že ocas mi stále pevně stojí, hned se na něj nabodla.
Seděla na něm zády ke mně, ale zaklonila se a zapřela rukama, abych ji mohl promasírovat kozičky.
Zlata nelenila a začala jazykem lízat místo našeho spojení. Laskala Andree roztažené pysky a přirážející mokrý ocas. Tatam byla její nechuť k podobným praktikám. Byla úplně v transu a plně si to užívala. Dokonce ji ocas vyjmula z kundy a chvíli ho pokouřila, než jí ho zase zasunula zpět do klína.

Andrea jen hekala a byla hotová. Svalila se stranou a hučela, že už nemůže. Se stále ztopořeným čurákem jsem se vrhl na Zlatu, otočil si ji a nabodl zezadu.
„Óáááh….božéééé,“ vyjekla nad hlubokým průnikem, ale zapřela se rukama a držela. Pohled na ocas, mizející mezi rozkošnými pevnými půlkami jejího zadku byl tak vzrušující, že jinak než vyvrcholením to nemohlo skončit.
Zlata s povděkem přijala můj výron a pak uvolněně padla na břicho a já vedle ní.

***

Všichni jsme se vydýchávali z rozkoše a pak žena vzdychla.
„Tohle jsem chtěla zažít. Bylo to moje nejtajnější přání.“
„Jako tvoje sestřička o něm přece vím,“ usmála se Andrea. „A tak jsem to zkusila.“
„Seš potvora, víš to?“
„Vím, ale i já jsem to fakt potřebovala…a Milan je skvělý,“ pokračovala Andrea a snažila se mi dosáhnout na povadlý unavený ocas.
„Hele. To už stačí. Užili jsme si, ale na Milánka nemáš nárok,“ rezolutně jí Zlata zabránila v dalším laskání.

Andrea jen vzdychla, odešla do svého pokoje a doufala, že dvojitá dávka se v ní ujme a ona otěhotní.

Autor

4.2 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Přišlo mi to čím častěji stříkal, tím potom potřeboval kratší čas k dalšímu vrcholu. Povídka je asi sen téměř každého chlapa – neustále připravený k akci, dvě nadržené mrduchtivky a navrch bonus, že jsou to ségry 🙂

Martin

Byl by to krásný sen , mít dvě holky naráz , ale tolik čísel bych nedal . Třeba se sestře splnilo přání a semeno se ujalo . Jenom bych rád věděl co na to pak její sestra . 😀

Tomas

Tak toto je aj moj sen… a moj oblubeny autor mi ho doprial prezit formou poviedky!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x