na loďce

Dovolená na lodi

Počet zobrazení: 106

S manželkou Pavlou jsme plánovali letošní dovolenou. Dosud jsme neměli nic zajištěno, čekali jsme jako vždy na nějaké akce Last minute. Do této situace nám zavolal můj bratr Tomáš a navrhl nám tři týdny dovolené na lodi v Chorvatsku. Loď má půjčenu nějaký jeho kamarád a shání posádku.

Nebylo o čem přemýšlet. Nabídku jsme vzali hned. Navíc švagrová byla kočka a společný pobyt na lodi sliboval leccos. Odjezd byl za čtyři dny, což nám nedělalo problém. Dohodli jsme se s Tomem, že pojedeme naším autem společně a už jsme balili.

Nadešel den odjezdu. Dorazili jsme k bráchovu domku a naložili jejich zavazadla. Usadili jsme se a vyrazili. Nemuseli jsme spěchat. S Milanem, což byl náš budoucí kapitán, a jeho manželkou jsme měli sraz až další den k večeru.
Cesta ubíhala pomalu a příjemně. Venkovní horko naše klimatizace zvládala, takže za všeobecného veselí jsme přijeli na smluvené místo srazu s předstihem.

Prošli jsme malé přístavní městečko a v podvečer jsme se potkali s Milanem a Dášou. Po krátkém představování jsme nanosili batohy na loď, zaparkovali auto a už jsme se rozhlíželi po našem novém obydlí. Nebylo tu mnoho místa, kajuta byla společná, vedle byla kuchyňka a jedna větší místnost, zařízená jako jídelna. Na střeše kajuty byl velký prostor pro opalování a vzadu bylo kormidelní kolo, pod kterým byl v malé šachtě umístěn lodní motor.

Slunce už zapadlo a brzy se rozhostila tma. Vyšli jsme na pevninu a zašli do nedaleké hospůdky, něco zajíst a dát si pivko. Milan i Dáša byli pohodoví lidé, takže jsme si brzy všichni rozuměli.

Ráno jsme pomalu vyjeli z přístavu kolem pobřeží. Milan nás obeznámil s ovládáním lodě, a když jsme se dostatečně vzdálili od přístavu, vplul do menší zátoky, kde byl klid, vypnul motor, zakotvil a šli jsme snídat.
Sluníčko od rána hřálo a naše holky se rozhodly využít toho hned od začátku. Na střeše rozložily rohože, svlékly se a vystavily svá těla paprskům. S Pavlou jsme se doma běžně opalovali nazí, takže na jejím těle nebyly světlé pásky od plavek. Také švagrová Mirka byla pěkně opálená. Dáša jim trošku záviděla, protože nahoře byla také pěkně čokoládová, ale zadeček jí svítil a teď měla oprávněné obavy, že jej připeče.

Namazaly se a už si užívaly. Všechny tři měly dokonalé postavy a jako by se domluvily, ani jedna neměla v rozkroku ani chloupek. Trošku mě pohled na ně vzrušil, ale to už Milan volal a my mu pomohli upevnit na zádi prkno, ze kterého se dalo parádně skákat.

Svlékli jsme oblečení a už jsme naskákali do vody. Po žebříčku nahoru a zase hop. Náhle se ozvalo další žblunknutí. Holky nevydržely a přidaly se nám. Doplavali jsme k žebříku. Milan s Tomem vyskočili nahoru a pomáhali holkám vylézt na palubu. Já byl ve vodě, kdyby některá potřebovala pomoc. Jedna po druhé stoupaly po žebříčku a mně se skýtal nádherný výhled do jejich rozkroku. Jedna po druhé mně předvedly své buchtičky. Jako poslední jsem vylezl já. Bylo na mně vidět, jak se mně ten výhled líbil, ale to už jsem upaloval k prknu a skočil parádní šipku. Ostatní, jeden po druhém, mě následovali. Těšil jsem se opět na to, jak jim budu pomáhat z vody.

Po obědě se všichni poskládali na střechu kajuty a opalovali se. Já seběhl dolů, abych se napil. Při návratu jsem spatřil Mirku, která ležela vedle schůdků. Zastavil jsem se, natáhl ruku mezi její stehna a prstem přejel po štěrbince. Mirka se zachvěla, mrkla, co se děje, ale zůstala bez hnutí ležet. Opakoval jsem dotek. Její reakce mě překvapila. Mírně rozevřela stehna a jemně pokrčila kolena, abych se lépe dostal k její pičce. Prstem jsem hladil její lupínky, které se leskly kapičkami vlhka, pohrál jsem si s poštěváčkem a vklouzl jsem dovnitř. Stál jsem na spodních schůdcích, takže mě nebylo příliš vidět a hrál si s pohlavím své švagrové. Šulín mě trčel vzhůru a Mirka bez hnutí držela. Náhle se pohnula, jako by se chtěla napíchnout na mou ruku, prudce stiskla stehna k sobě a sevřela mou ruku mezi nimi. Prsty jsem klouzal v mokré dírce a Mirka jen tiše tiskla svaly své kundičky. Konečně stisk povolil a já vytáhl ruku. Prsty jsem měl mokré a voňavé. Mirka na mě mrkla a já si je před ní olízl. Pak jsem musel do podpalubí na malý záchod, kde jsem uvolnil své napětí.

Vrátil jsem se na palubu a snad nikdo, kromě Mirky, si nevšimnul, že jsem byl pryč. Položil jsem se na své místo a tiše ležel a promítal si v duchu celou tuto epizodu znovu.

Počet zobrazení: 106

Autor

4.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezký začátek a úvod do nastávajících akcí. Jen snad to neskončí každý s každým, i když malý prostor lodě moc možností nedává…..

Frank

Vypadá to na žhavou dovolenou

Tomas

Ak budu dalsie casti v tomto duchu pokracovat tak sa je na co tesit 😛

vaclavz

Též jsem při korektuře pokoukával po dalším díle a pevně věřím, že nezůstane jen u tohoto jednoho dílu…

Martin

Moc hezký začátek dovolené . Vypadá to na pěkně žhavou cestu .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x