Životní trefa

Počet zobrazení: 27

Odbila jedna hodina v noci, ale Ronald se stále probíral účetními knihami až u jedné listiny náhle ožil, nevěřícně zamžikal unavenýma očima a vydechl. „Teda…páni!“

***

Ronald Hermann byl právník a účetní v jedné osobě a již dvacet let pracoval pro Vasca De Gamallia, padrina mafiánského klanu v Minneapolis na Středozápadě Spojených Států. Byl pochopitelně loajálním a věrným služebníkem a svou práci získal po zastřelení svého předchůdce nájemnými vrahy konkurence. To mu sice hrozilo také, ale zvykl si s tím za ty roky žít.
V kanceláři s ním posledních pět let pracovala Alex Trujillo. Atraktivní černovláska nezapřela hispánské předky a byla jeho asistentkou. Tu mu tam dosadil sám velký šéf Vasco. Dívka se kupodivu obstojně vyznala ve spleti paragrafů a lehce zvládala veškerou administrativu, dojednávání schůzek a telefonáty. Když to na ni Ronald začal zkoušet i na poli milostném, Alex se jen usmála.

„Nemusíte to tak obcházet. Jistě, že jsem vám plně k dispozici. Jste přece můj šéf,“ usmála se při prvním milostném ataku a za chvíli už divoce mrdali a slastně sténali na pracovním stole.
Alex byla velmi zkušená i v této činnosti a Ronald v ní našel dokonalou uspokojovatelku svých potřeb. Měl sice doma ženu, kterou miloval a ona jeho, ale přece jen mladá milenka je něco úplně jiného. A to přitom jeho Hannah byla velmi krásná na svůj věk a mohla by jí závidět kdejaká mladice.
A tak Ronald vedl život mafiánova správce majetku, probíral se papíry, šukal asistentku a nemohl si stěžovat ani finančně, neboť když se dařilo, Vasco nebyl skoupý.

***

Jako každé ráno, ho Alex uvítala zářivým úsměvem a donesla mu kávu. K jejímu překvapení tentokrát zářil i on jako měsíček, že se zeptala.
„Měl jsi příjemnou noc?“
„Tak, jak si myslíš, ne, ovšem jak se to vezme. Někdo má orgasmus ze sexu, někdo z pohledu na účet.“
„Nechápu,“ kroutila hlavou Alex.
„Později ti vysvětlím. Nyní musíme vyřídit resty ze včerejška,“ odvětil Ronald a nastal běžný pracovní den.
Odpoledne se Ronald trochu natáhl a pak si zavolal Alex.
„Máte nějaké přání, pane?“ otázala se pokorným hlasem podřízené, ale smála se širokým úsměvem.
„Jistě. Včera jsem si nestihl uvolnit přetlak, tak kdybys byla tak laskava,“ usmál se i on a z kalhot vylovil ven povadlý ocas.

Alex poklekla na zem a zkušeně mu ho pohonila v ruce a pak začala zpracovávat ústy. Celou dobu mu pohlížela do očí, což byl pro něj ten nejrajcovnější pohled, že vždy brzy vystříkl. Snadná a rychlá práce Alex pochopitelně vyhovovala, když z toho sama nic neměla. Semeno spolkla, ocas mu olízala a zvedla se k odchodu.
„Počkej,“ zarazil ji, „sedni si mi na klín.“
Alex usedla, Ronald jí jednou rukou objal v pase a druhou jí podal složku.
„Porovnej list 67 s listem 77.“
Alex se začetla a pak vypískla překvapením.
„Opravdu tři miliony?“
„Přesně. Tři miliony, které tu máme a přitom neexistují,“ přikývl Ronald.
„A co s tím chceš dělat?“ otázala se nejistě.
„Co třeba třetina pro tebe,“ nadhodil Ronald laškovně a Alex roztála v úsměvu.
„Ale…ale..to je..skvělé, ale nepřijde se na to?“ znova znejistěla.
„Účty jsou už uzavřeny. Tohle je složka z minulého pololetí. Přišel jsem na to zpětně a zcela náhodou při kontrole jiných položek. Došlo k nějakým převodům a někomu ujelo pár nul v číslech. Ty peníze nikde nechybí a nám přebývají, ale to vím jen já a teď i ty. Budoucí milionáři,“ ujistil ji, „úplně mi z toho houplo.“
„To by se mělo využít,“ usmála se Alex a začala si rozepínat košili a vyhrnula si sukni.

Ronald si stáhl kalhoty a pohonil si tvrdý ocas, než se Alex odstrojila. Nejdřív se ve stoje začali líbat a Ronald hnětl její velká pevná prsa, což Alex doprovázela slastným vrněním. Na prsa byla citlivá a dráždění bradavek jí dělalo velmi dobře.
Pak se více rozkročila a vystrčila zadeček. Ronald ji párkrát pleskl přes půlky, až to mlasklo a pak přisadil ocas na rozevřenou štěrbinu a přirazil.
„Oooh…hmmm,“ vzdychla Alex slastně a pevně se zapřela rukama o stůl.
Pronik ocasu pokračoval, až v ní byl celý. Krásně ji celou vyplňoval a jak rozjel pomalé přírazy, rozkoš jí stoupala tělem.
„Jo..jo…přitlač….musím to …cítit…ach..ano..ano,“ sténala slastí a Ronald mlčky přirážel a mrdal to úžasné tělo své milenky , kterého se nikdy nemohl nabažit.
Mačkal jí ty krásné melouny prsou, dráždil prsty rozinky bradavek a plenil jí mokrou jeskyňku prudkými přírazy až Alex vykřikla a poševními stahy ho přivedla k výstřiku semene do jejích útrob.
„Ánoooo….joooo,“ kňučela Alex a slast ji naplnila tak, až skoro poklesla v kolenou.
Ještě dlouho zůstali k sobě přitisknuti, dokud z ní nevyjel ochablý ocas.
„Můžeš už jít domů. A zítra dojednáme podrobnosti o tom převodu, ano?“ usmál se Ronald a usedl ještě k počítači.
Alex zatím vyrazila ještě na jednu důležitou schůzku.

***

„Pan Vasco tě přijme,“ kývl muž u brány a pustil auto na pozemek.
Před vilou vůz zastavil a další strážce otevřel dveře krásné dívce a lehce se uklonil.
„Padrino Vasco je na terase. Račte za mnou, slečno,“ a úslužně ji otevřel dveře do domu.
Vedl ji chodbami na druhou stranu, kde stála terasa s nádherným výhledem na jezero Minnetonka. Muž dívce pokynul ven.
„Prosím,“ otočil se a vrátil se zpět ke vchodu.
Dívka vyšla ven. Vlevo u bazénu ležel na lehátku opálený muž, popíjel skotskou a na zemi klečela dívka s hlavou v jeho klíně. Pohyby hlavou a mlaskavé zvuky dávaly tušit, co mu dělá.
„Vydrž, Alex, právě zkouším, jestli je Roberta lepší než ty,“ zafuněl muž a usmál se na příchozí.
„Mě nikdo nepřekoná,“ prohlásila sebejistě dívka a pozorovala konkurentku, usilovně kouřící tuhý ocas. Konečně dosáhla úspěchu a polykala uvolněnou dávku semene. Pak celý ocas ještě olízala a pokorně zůstala klečet.

„Seš dobrá,“ uznale pokýval hlavou Vasco. „Ale jen pro stráže. Ty můžeš hulit celý den, Steve!“ křikl na strážce, který hned přispěchal.
„Tady máte dárek na hraní, ale hned si ho nezničte,“ zachechtal se a sledoval, jak Steve plačící a vzpouzející se dívku táhne pryč.
„Proč jsi na ní tak hrubý,“ opáčila Alex, „neudělal ses snad?“
„Nevím. Mám špatnou náladu. Ale neboj. Jenom si s ní zašukají a pak ještě tý couře zaplatím. A cos mi přinesla ty? Doufám, že jen dobré zprávy i když se tak netváříš.“
„Víš něco o třech milionech zisku z posledního půlroku?“ otázala se Alex.
„Jsem snad účetní, nebo co? Co já vím….kšefty jedou, tak o čem, sakra, mluvíš?“ zvedl se Vasco z lehátka a přistoupil k dívce.
Pod jejím zjevem však roztál v úsměvu a rukou jí pomalu přejel po tváři a sjel na oblinu ňadra.
„Kšefty jedou,“ ušklíbla se Alex, „zkoušíš tady nějaký špindíry do svých bordelů, nasáváš se chlastem a netušíš, že ti právě mizí tři miliony z účtu.“
„Ale Ronald mi vykázal vše v pohodě…jemu věřím a od čeho tam, ksakru, mám tebe?“ pevně dívku uchopil kolem pasu a přitiskl ji k sobě.
Její přítomnost a naštvanost ho vzrušovala. Alex se však dál tvářila sveřepě.
„Nějaký finanční machinace ti vydělaly tři melouny a Ronald ti je v tichosti stáhne. Nikdo nic nezjistí a účty jsou naprosto v pořádku. Co ty na to?“
Vasco dívku pustil a přestal se usmívat.

„Proč by to dělal, nemá dost peněz? Nikdy mě nezklamal, ty ho hlídáš….“
„Tři miliony jsou tři miliony. Sám mi nabídl třetinu,“ lakonicky odvětila Alex, „chci vědět, co s tím budeš dělat?“
„Ronalda stáhnu z kůže. Jak přijdeš do práce, dáš mi echo a pošlu tam chlapce,“ zauvažoval Vasco a pak náhle Alex popadl do náruče.
„Ale teď si tě vyzkouším, jestli náhodou neskončíš taky u stráže,“ odnesl si ji do ložnice.
Tam mu Alex předvedla jedinečnou kuřbu, kdy muže dokázala vydráždit vždy až na samý okraj výstřiku, aby ho zase nechala v klidu ochabnout a znovu nasadila sání, lízání a mazlení se s ocasem, jako svou nejmilejší hračkou. Po několika opakujících se kolech mu pak poskytla uvolňující výstřik do pusy a při lascívním kmitání jazyku a dalších hrátkách se semenem ho nakonec spolkla a rozjela kouření na druhé číslo.
Pak si lehla na záda, doširoka roztáhla nohy a nechala do sebe muže prudce přirážet a bušit tvrdým ocasem. Jednak ji to dělalo dobře, pak ji Vasco vždy polaskal citlivá prsa, a jednak se brzy udělal, když mu hrála ukázkový orgasmus, ač ho sama ne vždycky dosáhla. Alex byla prostě nepřekonatelná a Vasco blahořečil ten den, kdy ji v mexickém bordelu našel a udělal z ní svou milenku a tajnou agentku v jedné osobě. ..

***

Ronald, přes všechno, co s Alex měl a co k ní cítil, byl opatrný. Peníze přeposlal na tajný účet a zmizel. Alex se mohla spokojit s milionem, ale taky nemusela… Kdo má hodně, chce ještě víc a v tom jí právě, pro jistotu, nevěřil. Když přišla Alex ráno do kanceláře, našla v mailu od Ronalda zprávu, že se na nějaký čas skryje a peníze, že jí pak pošle. Alex sklaplo.
Za tepla vše řekla Vascovi a ten rozhodl, že přiměje Ronalda k návratu tím, že mu unesou ženu Hannah. Věděl, jak ji Ronald miluje. Výměnou za její život mu Ronald vrátí peníze a on je oba nechá žít. Aspoň tedy nějaký čas.

***

Ronald sice kontaktoval manželku, ať se sbalí a sejdou se na určitém místě, jenže Hannah trávila týden se svou přítelkyní Moniccou na Floridě a nebyla k sehnání. Celý ten čas totiž prožívala s osobním kondičním trenérem Bobem, kterého si najaly a ten jim dával pěkně do těla. Takových paniček mu už prošlo postelí a měl v tom velkou praxi.
Neměla tedy čas zvedat telefon, neboť stále měla před očima rozblikaná světýlka z nekonečných orgasmů, které jí způsoboval neúnavný buchar Bobova ocasu.

***

Alex pochopitelně Hannah znala osobně a ač se moc nemusely, protože Hannah tušila, že manžel v práci Alex píchá, když jí zavolala, telefon jí zvedla.
„Ahoj, tady Alex, máš chvilku?“ hrála si Alex na milou holku.
„Ahoj, no…mám… děje se něco?“ ptala se Hannah a odběhla na balkon pokoje, neboť Monicca právě ječela v orgasmu se zaraženým ocasem Boba v zadku.
„Prosím tě, nevíš kde je Ronald? Má tady nějakej malér a není k sehnání. Kde jsi ty?“ zajímalo Alex.
„Tejden v Palm Coast na Floridě. Vůbec nic netuším o Ronaldovi. Psal mi nějaké zmatené zprávy a telefon nezvedá. Co se stalo? Mám se vrátit domů?“
„Ne. Užívej si volno. Jsou tu jen zmatky v papírech….to počká. Snad se ozve, ahoj,“ skončila Alex hovor, neboť co potřebovala, už věděla.
„Ahoj,“ zaklapla Hannah telefon a nad hovorem uvažovala. Před pár dny jí přišla zpráva od manžela, ať se ihned sbalí a jede do Colorado Springs k bratranci. O nějakém maléru ale nic nepsal. Teď ho hledá Alex, takže něco se stát muselo! No co, z Floridy odjede do….no, nějak už si to zařídí…
Vrátila se do pokoje a ani nestačila vykřiknout. Bob ji povalil na postel a už se kuckala pod čurákem zaraženým v puse.
„Kuř, holčičko,“ zafuněl neúnavný Bob. „Pak ti taky protáhnu prdel, těš se.“
A Hannah pevněji sevřela rty a zrychlila kouření, už aby mu rychle stál…

****

Po zprávě od Alex Vasco zaktivizoval své agenty na Floridě a za pár hodin už znal jméno hotelu v Palm Coast, kde byla Hannah ubytovaná.
„Frede, zařiď to,“ předal úkol svému nejlepšímu pistolníkovi a šel se věnovat příjemnější zábavě vleže s novou kurvou ze své stáje.

***

Únos Hannah nebyl žádný problém.
Trojice gangsterů vnikla do pokoje zrovna v nejlepším. Bob, který vkleče sjížděl zezadu vzdychající Moniccu, dostal ránu do zátylku, že jen hekl a omráčen ztuhl, Moniccu svázali a Hannah píchli drogu, po které šla poslušně jako ovečka s muži ven, kde nasedli do auta a jeli na letiště. Cestou Hannah usnula, což celou akci jen ulehčilo.

***

Tryskový letoun Falcon 5X nejnovější generace se odlepil od dráhy letiště a brzy dosáhl výškové letové hladiny. Do Minneapolis to bylo kus cesty a posádka si ji rozhodla zpříjemnit s vnadnou ženuškou. Jenže narazili. Don Vasco vydal svým mužům přísné rozkazy, a tak sotva druhý pilot sáhl spící Hannah na prsa, dostal ránu pěstí na žaludek a dovětek, že na tu ženu nikdo nesáhne!
I tak mužům dalo hodně přemáhání neporušit příkaz a museli si chodit ulevovat na záchod a s ulehčením si vydechli, když letoun roloval po přistávací dráze letiště v Minneapolis.

***

Hannah odvezli do vily Vasca De Gamallia. Padrina Vasca znala jen letmo z několika pracovních schůzek s jejím mužem, ale blíže s ním nikdy nemluvila. Stráž ji odvedla do pracovny.
„Vasco De Gamallio, milostivá, k vašim službám, ale myslím, že jsme již měli tu čest se představit. Nikdy se nechovám nezdvořile, ale v tomto případě nebylo vyhnutí. Potřebuji vás tu jako záruku, že váš muž přijde k rozumu, vrátí se domů a taktéž mi předá ukradenou hotovost, kvůli které to vlastně celé je,“ vysvětlil jí Vasco s úsměvem.
„Ale já o ničem nevím!“ vykřikla Hannah, „nikdo mi nic neřekl, o činnosti svého muže nic nevím. Byla jsem na Floridě…“
„Dobrá. Nyní poslouchejte,“ a Vasco pomalu a měkce začal řeč o ukradené částce a útěku jejího manžela neznámo kam.
„Je třeba, abyste ho přiměla k návratu. Přísahám, že mu nezkřivím ani vlásek. Anebo mám jiný návrh. Jste krásná žena, v mých podnicích byste mohla dluh všeho muže, řekněme…uhradit, co myslíte?“ ševelil Vasco s jednoznačným návrhem.
„Nikdy!“ řekla Hannah tvrdě.
„No, uvidíme. Než se váš muž objeví, musíte využít pohostinnosti mého domu. Neobávám se, že byste se pokusila o útěk, ale přesto bude z bezpečnostních důvodů lepší, když vás zajistím pod zámek ve skromných podmínkách mého soukromého vězení. Teddy, Paule, Manny, pojďte se ujmout paní Hermann,“ usmíval se Vasco, zatímco ji popadli uvedení muži za paže a odtáhli do sklepení.

***

Hannah usedla na pohovku pod malým zamřížovaným oknem. V hlavě jí vířilo tisíce otázek. Teď pochopila ty podivné zprávy od Ronalda. Měl ukradené peníze a musel zmizet a ji pochopitelně chtěl varovat a vzít s sebou. Měli spolu hezké manželství. Ještě jí nebylo ani padesát, ale stále si držela figuru, což manžel uměl ocenit a ani v sexu nijak nezaháleli.
„Ach Ronalde, do čeho ses to zapletl,“ vzdychla.
O svém další osudu neměla optimistické představy. Hannah dostala večeři a když uvažovala, že se natáhne a usne, přišli tři muži z Vascovi ochranky.
„Chceme se podívat ,co tady máme za kočku. Co kdybychom si tě taky? Svlíkat a jdeme na to!“
Než se zaskočená Hannah zmohla na nějakou reakci, zjevil se tam sám Vasco!
„Co tu děláte! Tady není vaše místo, okamžitě ven,“ zařval a muži se rychle vytratili.
Pak se obrátil na ženu.
„Doba, kterou zde strávíte, bude asi dlouhá, nebo myslíte, že vás manžel natolik miluje, že se vrátí?“
„Ronald mě miluje a určitě mě vysvobodí ze spárů vaší hnusné sebranky co mě tu chtěla znásilnit,“ smutně pronesla Hannah.
„Hm. Uvidíme. Pobyt zde si ale i tak musíte odpracovat. Pokud nechcete vyzkoušet kvality mých strážců, co kdybychom to zkusili spolu?“ přisedl si k ní na postel a lehce ji vzal kolem ramen.
Hannah si uvědomila svou bezvýchodnost, ale nehodlala se mu vzdát jen tak.

„Co uděláte, když vás odmítnu? Pozvete sem svý chlapce?“
„Nikoliv, madam. Nehodlám se na vás dopouštět nějakého nepřijatelného násilí. Ale zase si musíte uvědomit vaši situaci a kdo tu má navrch. Nevěřím, že váš muž vymění peníze za vás a proto bychom se měli stát dobrými přáteli. A když říkám dobrými, tak bychom se měli lépe poznat. Ukažte, jak to umíte s pusinkou?“ říkal sladce a uvolnil si ocas z kalhot.
Už ho měl tvrdého a Hannah ho sevřela v ruce a jemně pohonila.
Pak se sklonila a vzala ho do pusy, lízala po celé délce, mezi rty vzala i koule a jemně je mnula a pak ho pevně sevřela rty a začala pohybovat hlavou. Dostala ho do sebe asi z poloviny, a tak ho u kořene sevřela rukou a v rytmu pohybů honila. Podle jeho vzdechů poznala, že už brzy bude, přestala kouřit, otevřela pusu a zrychlila honění. Žíly mu na ocase naběhly, dech se zrychlil a pak Hannah vnímala, jak se mu semeno valí ocasem ven. V okamžiku, kdy ze špičky vytryskla dávka spermatu vyplázla jazyk a vše posléze spolkla. Poté se mu přisála na ocas, jazykem ho očistila a jemně vrátila zpět do kalhot.

„Jsem překvapen a to velmi mile, paní Hermann,“ pronesl Vasco uznale, „v mých podnicích byste měla tu nejlepší pověst a rozhodně byste si klienty mohla vybírat. Přemýšlejte o tom. Zítra se pokusíte spojit s manželem a uvidíme jak dál. Přeji vám příjemnou a nerušenou noc.“

***

Druhého dne Hannah s obavou vytočila číslo manžela. K jejímu překvapení a úlevě hovor přijal.
„Ronalde,“ vykřikla a vychrlila ze sebe připravenou řeč, „nevím, co se stalo, ale jsem v rukách Vasca De Gamallia jako rukojmí. Cosi jsi ukradl a oni to chtějí zpět. Když se vrátíš, máš záruku, že nás oba nechají jít. Rozumíš?“
Ronald už nepočítal s tím, že ženu někdy uvidí a domyslel si, že se jí Vasco zmocní. Teď měl jistotu.
„Hannah. Jsi jinak v pořádku? Neublížili ti?“ zajímalo ho.
Vasco na Hannah kývl, když se nadechovala k odpovědi.
„Ne, jsem tu váženým hostem. Jen nemohu dům opustit. Lásko, opravdu se vrať! Miluju tě!“
„Dobrá. Promyslím to a ozvu se, pa,“ a vypnul hovor.

Vzápětí se ozval mobil u Alex. Ta se zdržovala mimo dohled Hannah a teď stála za oknem v patře a vše tak pozorovala z nadhledu.
„Ronalde, bože, kde jsi?“ nasadila hned milý hlas.
„Vasco má Hannah. Co ty o tom víš?“ ptal se.
„Ano. Unesl ji k sobě. Mě taky vyslýchal. Nějak se dozvěděl o těch penězích, ale já nevím jak. Vrátíš se?“
„Nevím. Zatím jsem v bezpečí…i peníze. A to je má pojistka, že dokud je nemá, nezabije mě. Když je uschovám u spolehlivého člověka a vrátím se, jakou mám záruku, že mě nezabije potom, až si je vyzvedne?“ přemítal Ronald.
„Slíbil to. On snad sliby neporušuje….aspoň doposud. Tak kde jsi?“ lámala z něj Alex, ale odpovědi se nedočkala.
Ronald tušil, kdo to Vascovi vyžvanil a musel hrát vabank.
„Jsem tak blízko, že ani netušíš a tak daleko, že ani okem nedohlédneš,“ řekl a vycvakl hovor.

***

Další dny všichni vyčkávali, co Ronald vymyslí. Ten se však, k údivu Vasca i Alex, jednoho dne osobně objevil v jeho domě s kufříkem, kde byl jeden milion dolarů.
„To je slíbená částka pro Alex, která o tom všem věděla,“ pronesl a podal kufřík dívce.
Vasco nedal najevo, že to ví a jen kývl na Alex, aby si ho převzala.
„Dobrá. A co ten zbytek? Zklamal jsi mě, Ronalde, a to pro mě pracuješ roky. Málo tě platím?“ otázal se Vasco.
Ronald pokrčil rameny.
„Srovnané účty a přitom tři miliony ve vzduchu, kdo by odolal? Já ani Alex ne. Zbytek je ukrytý u spolehlivé osoby, která čeká na můj pokyn k předání. Podmínkou je, že propustíte Hannah a necháte nás být. Slíbil´s to.“
Vasco si hryzal ret. Ano, slíbil to, ale sebejistota Ronalda ho dráždila. Vůbec se nechoval vystrašeně, spíše povýšeně a ještě čekal, že stáhne sebou i Alex.
„Teddy, Manny! Pohovořte si tady s Ronaldem a dejte mu lekci slušného chování, jak se chovat ke svému chlebodárci!“ vyštěkl Vasco a překvapený Ronald jen překvapeně vzhlédl a vzápětí dostal pěstí přímo do obličeje, až se mu zajiskřilo před očima.

***

Probuzená Hannah vykřikla leknutím, když se na ni náhle vrhl neznámý muž.
„Tak jsem se dočkal, děvko! “
„Co chcete?“ hlesla Hannah, jaksi zbytečně.
„Co asi?“ zašklebil se a hned po ní hmátl, ozval se praskot látky a košile byla na dva kusy, kalhotky z ní serval podobně brutálním způsobem.
Zoufalou Hannah náhle osvítil nápad.
„Můžeš….mě…prosím…vylízat?“ poprosila a muž ji překvapeně, ale ochotně vyhověl.
Začal ji lízat po pyscích a hledal kudy jazykem do staženého klínu, když Hannah náhle překřížila nohy a sevřela mu hlavu jak ve svěráku.
Muž se ihned začal prudce zmítat, ale Hannah svírala nohy celou svojí silou a vztekem, že muže opravdu mezi stehny zardousila. Ozbrojila se pistolí, co měl v kapse a opatrně vyšla do patra, vyhledat Vasca De Gamallia.

***

Ronald už měl obličej rozbitý k nepoznání. Přesto stále neodpovídal na jedinou otázku – kde jsou peníze?
Nyní už byl bezvládný, ale když ještě vnímal, sípal, že peníze jsou u jistého člověka a že se mu musí ukázat, že je v pořádku. Nic víc z něj nedostali. Zatím.
Tyhle brutální výslechy neměl Vasco rád a snížit se k nelidskému mučení nikdy nehodlal. Na to měl jiné specialisty.
„Zavolám Francise. Ten mu píchne drogu pravdy a bude to,“ rozhodl se nakonec.
Teddy a Manny se po usilovné práci posadili a popíjeli bourbon. Ronald, zalitý krví, jen chrčel a splihle seděl na židli.

***

Hannah se obezřetně pohybovala domem, ale všude byl klid. Většina stráží byla venku a rozlehlý dům byl vždycky v podstatě prázdný. Pak je našla. V jednom pokoji seděl na židli zkrvavený Ronald a po stranách v křeslech seděli popíjející Teddy a Manny. Stranou stál Vasco a mluvil do mobilu.
Hannah se připravila. Střílet uměla. Ze střeleckého klubu měla doma řadu trofejí, ale něco jiného je místo terče střelit a zabít člověka. Zmlácený manžel jí však dodal patřičnou nenávist i odvahu, že prudce vstoupila do místnosti.

„Prásk, prásk,“ třeskly dva výstřely a Teddy s Mannym zemřeli s překvapenými pohledy. Dvěma skoky byla Hannah u Vasca a přitiskla mu zbraň k hlavě.
„Teď nás dostaneš ven!“ sykla.
„Myslím, že uvažujete špatně, vy už se ven nedostanete,“ odvětil kupodivu klidně Vasco.
„Klidně zemřu, ale ty se mnou, mě je to vážně jedno!“ odvětila Hannah tvrdě a Vasco vycítil v hlase, že mluví pravdu.
Místnost se zatím zaplnila strážci, přilákanými výstřely.
„Odložte zbraně,“ vyzval je Vasco.
„Jeden pomůže s Ronaldem a jdem,“ držela Hannah stále Vasca a kryla se jeho tělem.
„Kam?“ otázal se Vasco.
„Do garáže. Budeš řídit,“ přesouvali se domem. Vasco uvažoval, jestli ji nezkusí udeřit, ale Hannah ho držela pevně a určitě by stihla vystřelit a natolik se měl rád, že to raději nezkoušel.

Strážce složil Ronalda na zadní sedadlo a s rukama nad hlavou poodstoupil. Hannah vklouzla dozadu a přitiskla hlaveň na hlavu Vasca za volantem.
„Tak jedem, na dálnici 94, směr na Saint Cloud,“ a vrata se otevřela a vůz pomalu vyjel z garáže. Kolem stály stráže bez zbraní a sledovali svého šéfa bez možnosti účinně zasáhnout.
„Zavolej těm svým hňupům, ať je nenapadne nás sledovat,“ přikázala Hannah a Vasco tak učinil. Věděl, že je stejně sledovat budou, ale šikovně, nebyli to žádní amatéři.

***

Ronald v autě obživl. Nebyl zase tak polomrtvý, jak vypadal. Částečně to hrál, aby už ho nechali, přesto toho utržil dost.
„Lásko, jsi v pohodě?“ usmála se na něj Hannah.
„Jo…dokonale,“ zachrčel a pokusil se o úsměv, jenže z rozbitých rtů vyšel jen podivný škleb.
Cesta ubíhala a Ronald věděl, kam jedou. V lesích za Saint Cloud měla Hannah malou chatičku. Stavěl to její otec, když v okolí rybařil. O tomhle místě nikdo nevěděl. Ronald s Hannah se tam kdysi poprvé milovali a rádi se tam vraceli, pokud měli čas.
Ve městě Hannah nechala Vasca zajet do kouta podzemních garáží obchodního centra.

„Díky,“ pronesla a nadechla se.
Pak stiskla spoušť a prostřelila mu zezadu hlavu. Jeho tělo se vzepjalo a padlo na volant.
„Probůh!“ vyjekl zděšeně Ronald, zatímco navenek klidná Hannah popadla mobil.
„Ahoj, Sabrino……ano.. Co? Jo….potřebuju půjčit vůz …Jsem v obchodním centru. Auto najednou nejede a já….jo, s manželem….ano..tam u jezer..díky …pa,“ domluvila a usmála se na muže.
„Kámoška Sabrina nám půjčí auto. Trochu ti setřu krev, vypadáš hrozně.“
Výměna aut proběhla hladce. Sabrina se na nic nevyptávala. Mrkla na Ronalda, který opodál jen mávl rukou a šla pryč.
Hannah nyní řídila a v naprosté pohodě a nepronásledováni zastavili před udržovaným domečkem.
„Počkej…to není naše,“ hlesl překvapeně Ronald.
„Není,“ odvětila Hannah. „To je chata Sabriny. Pro jistotu. Nechci naše místo prozrazovat. Nikomu.“

Když zapraskalo dřevo ve velkém krbu, Hannah mu vše vypověděla..
„Sabrině jsem volala po telefonátu s Alex. Ta děvka se mi nezdála. Byla jak med. Proto jsem se musela připravit na nejhorší. Sabrina tady připravila vše pro případ nouze, kdyby bylo třeba. Sama jsem nečekala, že to takhle dopadne…. Ronalde,“ obrátila se na muže a zjistila, že hluboce usnul.
A jak se v ní všechno uvolnilo, útěk, střelba, tři mrtvoly její rukou, se rozplakala.

***

Trvalo několik dní, než se Ronald zotavil natolik, že mohli vyrazit zpět do civilizace. Poslední noc se po dlouhé době zase vášnivě pomilovali. Hannah vytěsnila z hlavy násilí, o které se na ní pokusili strážci a zase si to užívala.
Dlouho a vášnivě se líbali až si proplétali jazyky do uzlů. Pak ji Ronald jel v polibcích po těle na prsa, která jedno po druhém obkroužil jazykem dvorce a polaskal tvrdé bradavky. Jemně je dlaněmi prohnětl a vzdychající Hannah ho hladila ve vlasech. Pak přes bříško pokračoval mezi nohy. Hannah je roztáhla a umožnila mu snadný přístup k nadržené, vlhké kundičce. Rozevírala se v černém porostu a leskla se krůpějemi šťáv, které čekaly na ochutnání.
Ronald jí projel jazykem po pyscích a pochva se sama otevírala a umožnila mu hlubší pronik jazyka do jejího nitra. Ronald vylizoval sladký nektar jejích šťáv, které vytékaly ve stále silnějších proudech.

„Božeeee….už nééé…ááách….ááánoo,“ kroutila a pohazovala tělem Hannah, která zřejmě dosáhla vrcholu, a pak ho za vlasy přitáhla k sobě.
„Teď já,“ zašeptala a hlavou mu sjela do klína.
Pak mu tuhý ocas sevřely rty a rytmické pohyby ho krásně masírovaly.
„Já..budu!“ zafuněl Ronald, ale pevný stisk rtů ještě zesílil a pak už začal nezadržitelně stříkat.
„Chmm…gmmm..polk…gmmm..polk,“ Hannah vše spolykala a láskyplně mu celý ocas olíbala, olízala a zvedla hlavu.
„Budeme pokračovat?“ usmála se a začala povadlý ocas zase zpracovávat do tvrdosti.
Ronald byl sám nadržený, takže s tím neměl problém, a za chvíli již nalehl mezi její doširoka roztažené nohy a ocasem vnikl do pochvy.
„Ach ano. Lásko,“ vydechla Hannah, jak ocas mokrá pochva snadno přijala a tření v ní vyvolávalo mrazivě slastné pocity.
Když rozjel rytmické přírazy, Hannah mu hekavě přizvukovala a rukama ho objímala kolem krku aby se s ním mohla líbat.
„“Flop, flop,“ mlaskala o sebe nahá těla a hlasité steny a vzdechy doplňovaly jikřivou atmosféru v chatičce s hořícím, praskajícím krbem. Trvalo poměrně dlouho, než Ronald zrychlil přírazy v nastupujícím vrcholu a pak už nezadržitelně stříkal a plnil jí dělohu semenem. Hannah ho ve svém vrcholu nasávala, ale bylo to zbytečné. Dodnes se dětí nedočkali, ač byli oba zdraví.

***

V následujících dnech se přesunuli do míst, kde Ronald měl ukryté peníze.
V malém zapadákově Hannah nechal v autě, zašel do obytného přívěsu a po chvíli vyšel s velkou taškou.
„Nechal jsem mu padesát tisíc, víc nechtěl,“ řekl, když jim městečko zmizelo za zády.
„Kdo to byl?“ zajímalo Hannah.
„Nemluvme o tom, ano?“ poprosil ji Ronald důrazně, a tak se Hannah nikdy nedozvěděla, že to byl Ronaldův otec, tedy ten skutečný, ne ten, který ho vychoval.
Oba manželé se ztratili jako zrnko písku v Kalifornii. Oceán, slunce, pohoda…s dvěma miliony se dobře cestuje i žije. Minulost je ale našla i tady.

***

Alex, poté co Vasco De Gamallio byl nalezen mrtev, vzala zmíněný kufřík a vytratila se jako pára nad hrncem. Jeho smrt ji rozrušila, ale ne natolik, aby pro něj plakala zbytek života. Spíš než jeho, měla ráda jeho bohatství, jimž ji zahrnoval.
Nyní ležela na lehátku u hotelového bazénu a popíjela drink a prohlížela si místní šviháky, se kterým by si dala říct na noční zábavu ve dvou. Náhle strnula. Jedna postava u baru ji byla velmi povědomá!
„Ty zmrde zasranej..no počkej!“ projelo jí hlavou a zamířila k baru.
Ronald si právě objednával pivo, Hannah šla na masáž, když vtom se za ním ozvalo milým hlasem.
„Ahoj, lásko, konečně jsem tě našla.“
Ronald ztuhnul a otočil se. Byla to opravdu Alex, krásná a rozesmátá.
„Užíváš si prachů? Jak vidíš, já taky,“ stále se usmívala.
„Jak to… Vasco ti ty prachy nechal? Nebo jsi si tu snad s ním?“ Roland se rozhlížel kolem sebe a hledal jeho pistolníky.
„Seš vadnej? Vasco je mrtvej a nedělej, že o tom nic nevíš,“ vyjela na něj Alex nevrle, když viděla jeho užaslý pohled.
„Hm. Takže si tu užíváš nekonečnou dovolenou,“ konstatoval Ronald.
„Tak nějak. A vy?“ usmála se zas Alex svým neodolatelným úsměvem.
„Taky. Cestujeme po Státech. Vždycky jsme po tom toužili.“
„Takže se naše cesty zase rozejdou,“ pokrčila Alex rameny, „a co si naposledy zavzpomínat na to příjemný… Máš čas?“
„Hned teď? Jo, mám, “ souhlasil Ronald a za chvíli si ji vedl do svého apartmá.
„Hannah má nějakou masáž a koupele…,“ vysvětloval a svlékal se, když viděl již nahou Alex rozloženou na posteli.

Stále vypadala jako bohyně rozkoše, kterou vlastně i byla, což mu hned dala najevo vášnivým polibkem, při kterém se hladili a mazlili v objetí vzájemně po těle.
Při kouření ocasu mu Alex koukala zpříma do očí a kmitáním jazyka a sáním ho vydražďovala do maxima a dlouho ho „trápila“, než ho udělala a výstřik spolkla.
Když ji zase Ronald lízal, tekla jak přehrada a mrskala sebou na posteli jak ryba na suchu za doprovodu slastných výkřiku a stenů.
„Ááánooo…to..je…onooo..júúúh!“ a při polaskání naběhlého klitorisu uvolnila výstřik šťáv a vyvrcholila.
Jak do ní vzápětí vnikl, hned mu objala nohy kolem boků a užívala si rytmické přírazy s dorazy o dno pochvy a znovu zvýšeným hekáním stoupala k orgasmu. Ronald ji olizoval a laskal tvrdé bradavky prsou a Alex sténala.
„Ano…ano..ještě ..rychleji…áááách…joooo,“ a příliv semene v trhavým dávkách jí vzápětí plnil dělohu. Ronald se na ní zmítal a zažíval neskutečnou slast, jak z něj orgasmické stahy pochvy vymačkávaly semeno do poslední kapky.
Když se odvalil stranou, spatřili ve dveřích Hannah!

Ta se ale netvářila jako bohyně pomsty, spíš si potvrdila to, co si myslela.
„Ahoj, Alex, to je ale náhodička, že?“ usmála se na dvojici a nahá Alex se usmála a jen se slastně protáhla.
„Ahoj, Hannah…. trochu jsem Ronalda potěšila, doufám, že se nezlobíš.“
„Jistěže ne. Tušila jsem, že ho takto těšíš i v kanceláři. Ty jsi tu také na dovolené za jeden milion dolarů?“
Ronald i Alex trochu znejistěli nad medovým tónem hlasu Hannah a podívali se na sebe.
„Mám návrh. Když jsme se tak náhodně všichni sešli, co kdybychom odteď cestovali společně? Já proti tobě, Alex, vážně nic nemám, a o Ronalda se s tebou ráda podělím. Co říkáte?“ nadhodila.

„Myslím, že to nebude třeba. Tohle byla jen vzpomínka na společné chvíle a….,“ řečnila Alex, oblékala se, ale pak zmlkla a hleděla do hlavně pistole.
„Pojedeš s námi! Vyzvednete jenom tvůj kufřík a užijeme si hezkou cestu,“ stále se Hannah usmívala a Alex se musela podvolit.
Vyrazili na Phoenix a Hannah přestala Alex ohrožovat zbraní.
„Promiň, ale je to mimořádné opatření. Mám pocit, že zbytek Vascova gangu po nás stále jde, ale pokud budeme spolu, nemají šanci nás vypátrat. Ty jsi, Alex, hrozně naivní. Rozhazuješ prachy plnými hrstmi a to se rychle roznese,“ vysvětlovala jí, ač Alex nesouhlasila.

***

Cestou dělali zastávky na turisticky atraktivních místech, že i Alex si to užívala a dokonce si s Ronaldem dopřála i krátkou rychlovku ve Skalistých horách. Ve skalním bludišti se ztratili a Alex hned poklekla, vyndala mu ocas z kalhot a krátkým pokouřením mu ho postavila. Ronald ji pak opřel o skálu, pozvedl za stehno a hladce do ní zajel, jak byla mokrá vzrušením.
„Plesk, plesk,“ strojově ji mrdal rychlými přírazy a oba se vášnivě a divoce líbali.
„Už…už…budu…ano…stříkej…júúú,“ šeptala Alex a vzápětí ji zalil tělo nádherný orgasmus.
Sotva domrdali a chystali se jít, objevila se Hannah. Udýchané a zpocené tváře obou nekomentovala.
„Objevila jsem nádhernou vyhlídku,“ mávla pak rukou stranou.
Vykročili tedy ukázaným směrem a stezka opravdu končila na skalní plošině s hlubinou pod sebou a nádherným výhledem do kraje.
„Opravdu nádhera,“ kochali se Alex s Ronaldem, zatímco Hannah vylovila z batůžku pistoli.

Postavila se za Alex a se slovy. „Sbohem, Alex,“ ji ranou do hlavy zastřelila.
Ta stačila jen vyjeknout, její tělo byla vrženo dopředu a přepadlo ze skály dolů do hlubiny.
„Proboha! Alex!“ vykřikl Ronald. „Hannah! Cos to udělala!“
„To, co jsem musela a ty to víš! Jen ses s tím nedokázal smířit. Tvou děvku tu trpět nebudu! Jestli ji chceš následovat, prosím,“ ukázala dolů.
„Ronalde, vzpamatuj se! Já tě miluju, máme ty peníze, ale jí bychom se nikdy nezbavili. Spíš ona nás! Víš, jak mě bolelo srdce, vidět vás, jak jste si to rozdávali na hotelu? Mám taky svou hrdost.“
Ronald to uznal, oklepal se a pak s necelými třemi miliony dolarů pokračovali dál, za nekonečným dobrodružstvím……

Počet zobrazení: 27

Autor

0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Hezký příběh, a docela rázná manželka

Tomas

Teda… cakal som ze manzelka dostane aj toho svojho manzela.. muselo tazke odolat. Ale citalo sa to dobre. Len tak dalej!

vaclavz

Jsem rád, že se povídka líbila, protože jsem, bohužel, musel požádat autora o zjemnění. Bylo to už za hranou, ale jak Shock „pouze“ potvrdil své mistrovství pera, povedlo se mu to bravurně… 🙂

Martin

Opět Shock září . Perfektní povídka . Nakonec jsem si myslel , že je manželka zastřelí oba . Dobře zpracované téma .

Bob Romil

Manželka ho asi fakt milovala, jinak by ho klidně mohla „vyměnit“ za novější model. Parádní gangsterka a dokážu si představit, kde asi došlo ke zmíněnému zjemnění.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x