vystříkaná milf

Adriana

Když jsem před lety napsal svou první erotickou povídku s názvem “Prázdninové hrátky“, ve které jsem popisoval své reálné experimenty s pissingem, moje žena si ji vytiskla a aniž by se mě ptala na souhlas,dala ji přečíst své kamarádce, kterou to zřejmě tak zaujalo, že když jsme se spolu poté setkali, zeptala se mě na rovinu, kdy napíšu něco dalšího. Napsat další povídku mi nečinilo žádné problémy – a i když tentokrát jde pouze o výplod mé fantaze, podobnému zážitku bych se určitě nevzpouzel…

Konečně jsem svoji povídku o čůracích hrátkách dopiloval do konečné podoby, vytiskl a jednoho dne ji nechal Martině doma k přečtení. Měla ten den zrovna volno, a tak na to měla čas a klid. Když jsem se večer vrátil z práce, svěřila se mi, že se jí to moc líbilo a hned po přečtení si to s chutí udělala.

„To musím půjčit Adrianě,“ dodala ještě. „Má pissing ráda, to bude něco pro ni.“
Adriana je Martinina kamarádka, hezká, štíhlá černovláska a jak vím, při společných posezeních v kavárnách či vinárnách spolu dopodrobna probírají i všelijaké intimnosti. (A když říkám dopodrobna, myslím tím opravdu do nejmenších detailů). Není mi to zrovna příliš po chuti, když tam řeší problémy typu:
„Honza mi to včera v noci udělal čtyřikrát,“ nebo, „jak ho má tvůj chlap velkýho?“ a podobně.
Ale co se dá dělat, ženy jsou prostě ženy, s tím těžko něco zmohu.
Každopádně jsem ale nebyl z této myšlenky nijak nadšený. Jednak jsem nechtěl, aby se moje „dílo“ šířilo někam dál, jednak jsem měl obavy, co si po jejím přečtení Adriana o mně pomyslí. Dost lidí si myslí, že erotické povídky píší převážně buď chroničtí nadrženci nebo úchylové, za což se nepovažuji. Po chvilce váhání jsem ale nakonec svolil.
„Tak jo, ať si holka počte,“ pravil jsem. „A jestli se jí to bude líbit, tak ať mi to nevzkazuje po tobě, ale ať mi to přijde říct osobně. Pokud možno v minisukni, bez kalhotek, a nevyčůraná.“
Martina pronesla cosi o mně jakožto o „starém prasákovi“, ale povídku si vítězoslavně nacpala do kabelky.

Za pár dní odjela Martina se synem na víkend k rodičům. Pro mě to znamenalo vítanou příležitost, abych si přečetl něco ze svých sci-fi časopisů, které se mi doma za posledních pár měsíců nahromadily. Nestačil jsem se ale ani pořádně začíst do první povídky, když mě vyrušil zvonek u dveří. Nasadil jsem svůj typický otrávený výraz, aby případná návštěva pochopila, že má vypadnout, a šel otevřít. Za dveřmi stála Adriana v přiléhavém bílém tričku! A v džínové minisukni!! (Jestli byla bez kalhotek a nevyčůraná, se nedalo v tu chvíli posoudit)

„Ahoj,“ usmála se na mě, „můžu dál?“
„Samozřejmě, ale Martina není doma,“ řekl jsem, „jela s klukem k rodičům.“
„Já vím,“ odpověděla, „před chvílí jsme spolu mluvily telefonem. Kluka tam na víkend nechá a vrátí se asi za hodinku domů. Máš se o mě zatím postarat“.
Usadil jsem tedy Adrianu na sedačku do obýváku, nalil jí i sobě sklenku vína a posadil se vedle ní. Chvíli jsme si povídali o všem možném, popíjeli, a pak to přišlo. Adriana si koketně přehodila nohu přes nohu, čímž se jí sukně vyhrnula ještě kousek nahoru, a já mohl s potěšením sledovat její dlouhé, štíhlé, opálené nohy.
„Četla jsem tu tvou povídku,“ oznámila mi se šibalským úsměvem, „….a moc se mi líbila.“
Polkl jsem nasucho. Začínalo to vypadat na pěknou šlamastyku a já jsem v duchu zalitoval, že jsem Martině dovolil, aby Adrianě ten můj výtvor vůbec půjčila. Pak jsem se ale vzpamatoval, a (jsem holt chlap) pustil se na trochu tenký led.

„Kvalita erotických povídek se pozná podle toho, jak dokážou vyprovokovat erotickou fantazii čtenáře a vzrušit ho. Martina si to po jejím přečtení musela udělat,“ řekl jsem.
„Já taky,“ odpověděla Adriana s úsměvem.
„A nekoukej mi pořád na ty nohy, vypadáš jako bys ještě nikdy neviděl ženskou v minisukni.“
„Máš krásný nohy,“ odvětil jsem, „tak se nediv, že koukám.“
„Tak nekoukej,“ řekla dvojsmyslně, což jsem si vyložil jako: „Tak jen nekoukej.“
Položil jsem jí ruku na kolínko a když jsem nedostal facku, což jsem tak trochu i očekával, pomaličku jsem ji hladil směrem výš. Bylo to velmi příjemné a vzrušující, a jak se zdálo, tak nejen pro mě.
„Mám ráda, když mi muž líbá stehna,“ svěřila se mi náhle.

Tohle už vypadalo na pěknej průser, ale rozhodl jsem se zariskovat. Sklouzl jsem na kožešinu u jejich nohou a zlehka jsem začal pokrývat její stehna jemnými polibky. Nikam jsem nespěchal. Vidina toho, že za chvíli může přijít moje žena a načapat nás tady, mě spíše vzrušovala než varovala, a já se pomalu, po centimetrech, blížil k magické hranici, kterou tvořil spodní okraj Ádiny minisukně. Adrianě se to zřejmě líbilo, protože jsem slyšel, že se jí nepatrně zrychluje dech.
Najednou mi položila ruku na hlavu, druhou rukou si vyhrnula sukni k pasu a rozevřela nohy od sebe. Přede mnou se objevil fascinující pohled na nahý ženský klín, z něhož na mě vykukovala nádherně vyholená kundička (Proboha, ona opravdu neměla pod sukní kalhotky!).

„Pojď,“ zašeptala vzrušeně, „chci to od tebe. Udělej mi to, prosím.“

V tu chvíli mi už bylo všechno úplně fuk. Vmáčkl jsem se mezi její stehna a lačně přitiskl rty k její hebké štěrbince. Veškeré moje IQ šlo rázem na nulu a já měl jedinou touhu:
„Uspokojit tu nádhernou, sladkou nymfu, která mě tak zkušeně svedla, a která se nyní chvěla pod mými dotyky.“
Za svůj život jsem už ochutnal mnoho dívek a žen, ale žádná z nich nechutnala tak báječně, tak vzrušivě a omamně, jako právě ona. Jazykem jsem právě začal zpracovávat její klitoris, když vtom se náhle ozval nejhorší z možných zvuků, který se mohl v tu chvíli ozvat – zvuk odemykaných dveří. Martina! Ztuhl jsem jako dobře vyhoněný úd.

„A je to v prdeli,“ byla moje poslední myšlenka. Z tohohle se nevykecám….
Za okamžik se otevřely dveře do pokoje a moje žena nakoukla dovnitř.
„To snad není možný!“ vyjela hned. „Můj chlap a moje nejlepší kámoška! A šukají tu jako dva králíci, že se nestydíte!“
Mozek mi pracoval na plné obrátky, ale v této chvíli bylo těžké něco vymyslet.
„My nešukáme…“ řekl jsem víceméně popravdě.
Ale to bylo všechno. Dál už jsem ze sebe nedostal ani slovo. Pak se ale Marta nečekaně usmála a změnila tón:
„To jste to nemohli vydržet a museli jste začít beze mě? No nic, nenechte se rušit, já se osprchuju a za chvilku jsem u vás.“

Nechápal jsem vůbec nic. A pak přišel další šok.
„Neboj,“ slyšel jsem seshora Ádin hlas, „my jsme se na tebe s Martinou domluvily.“
Bylo mi v tu chvíli, jako by do mě udeřil blesk. Jakkoli jsem ve svých fantaziích toužil po milování se dvěma ženami současně, něco jiného je o něčem snít a něco jiného to pak zažít na vlastní kůži. A ještě se na mě, mrchy, domluvily…
Nebylo divu, že moje přirození, do této chvíle pěkně připravené na krásné milování, náhle ochablo. Ale Adriana to vyřešila tím, že si moji hlavu přitáhla zpět do klína a já se nechal opět strhnout vůní vzrušené ženy.
Ostatně, k lízání není erekce potřeba, že? Pokračoval jsem tedy v líbání a lízání její nyní již pěkně vlhké lasturky, když mi najednou oznámila ať se nezlobím, že se musí nutně jít vyčůrat, ale poté, co četla moji povídku věří, že určitě půjdu s ní. Nezmohl jsem se na odpor a nechal se odvést do koupelny.

Manželka už se mezitím u vany utírala osuškou a Adriana mi řekla, že by se ráda vyčůrala na mě, když to mám tak rád. Vlezl jsem si tedy do vany a posadil se. Posadila se na kraj vany nade mě, což jí – vzhledem k tomu, že je mnohem štíhlejší než Marta – nedělalo obtíže a bez dlouhého váhání to pustila. Z její štěrbinky vytryskl horký proud zlatavé tekutiny, který mi dopadal na prsa a stékal po břiše až do slabin. Když jsem měl celé tělo mokré a Adriana stále ještě nehodlala skončit, přitiskl jsem k její čůrající mušličce své rty.
Teplá moč mi stříkala na obličej, stékala po jazyku, a já cítil, jak se moje mužství opět probouzí k životu. Když Adriana konečně dočůrala, pokračoval jsem v lízání vlhké dírky až do okamžiku, kdy náhle zhluboka vydechla a oběma rukama mi silně vtiskla hlavu do klína. Poznal jsem, že si prožila krásný orgasmus.

Marta zatím nelenila a zatímco jsem se já s Adrianou oddával ve vaně pissingu a lízingu, posadila se na zem a začala se vzrušovat, jednak pohledem na nás, jednak rukou. Rychle jsem se osprchoval a odvedl jsem ji do ložnice, abych ji v jejím snažení pomohl.
„Počkejte na mě,“ volala Adriana, která si zatím napouštěla vanu.
Marta byla natolik vzrušená, že když si nasedla na mého kolíka, stačilo jí pár pohybů a dospěla ke krásnému vyvrcholení. Právě se chystala k rozjezdu druhého orgasmu, když si to mezi nás přihasila Adriana.

„Hele, Martí, pusť mě taky na chvilku na něj, ty si s ním užiješ ještě dost,“ žadonila. Martina se tedy přesunula vkleče nad můj obličej a Adriana hbitě naskočila „na koníka“. Současné vzdychání dvou uspokojovaných žen mě silně vzrušovalo a já měl co dělat, abych nevystříkl. Naštěstí oběma netrvalo dlouho a udělaly se skoro současně. Na orgasmy to tedy bylo 2 – 2 – 0, ale děvčata hodlala toto skóre brzy změnit v můj prospěch.
„Teď chceme, abys nás obě postříkal,“ prohlásila Martina.
S tím jsem neměl žádné problémy. Holky si klekly na zem, daly tváře k sobě a já se postavil nad ně a honil si ho rukou. Nijak jsem to neprotahoval, takže za chvilku jsem jim mohl oznámit, že už budu. Jako na povel obě vyplázly jazyk a přitiskly se ještě více k sobě. V návalu rozkoše jsem zastřeným zrakem pozoroval, jak moje šťáva lásky skrápí jejich mlsné jazýčky, rty a tváře a vytváří na nich bílé obrazce.

„Na takový zážitek jen tak nezapomenu,“ blesklo mi hlavou.
Když jsem dostříkal, opřel jsem se vyčerpaně zády o zeď. Dívky se zatím objaly, něžně se mazlily a slíbávaly si navzájem z tváří moji šťávu. Na to jsem nevydržel jen tak koukat. Klekl jsem si k nim a přidal se. Za chvíli jsme byli všichni upatlaní od semene, ale nikomu to v tu chvíli nevadilo. Nakonec jsme sebou plácli na kožešinu a pár minut leželi bez hnutí. Po chvíli se chtělo čůrat pro změnu Martině. Samozřejmě jsme ji do koupelny doprovodili. Už jsem se hrnul do vany, když mě Adriana zadržela.
„Ty už sis užil, teď je řada na mně,“ prohlásila rezolutně.
Uvelebila se na dno vany, Martina si dřepla nad ní a za chvilku už jí stříkala svůj zlatý déšť na prsa a na krk. Adriana byla v pissingu podle všeho zběhlá, protože zcela bez zábran nastavovala teplému proudu různé části těla, takže za chvilku byla celá mokrá.
Poslední kapky si pak nechala nastříkat do pusy. Pohled na takovou nádheru ve mně opět vzbudil touhu. Po vzájemném omytí a osprchování jsme se proto znovu vydali do ložnice.

Jak se ale ukázalo, Martina s Adrianou mě tam vůbec nepotřebovaly – aspoň prozatím. Mazlily se spolu, líbaly se na různých místech a nakonec skončily v klasické „šedesátdevítce“, což je zřejmě velice vzrušovalo a mně nijak nevadilo. Usadil jsem se pohodlně v křesle a sledoval jejich milostné dovádění. Bylo to docela roztomilé, jak se tam navzájem dělaly a já, ačkoliv bych se do jejich hrátek rád zapojil, jsem je nechtěl rušit. Teprve když se navzájem uspokojily, jsem si vlezl mezi ně a vcelku logicky jsem zatoužil po Adrianě, jejíž tělo jsem si ještě nestačil pořádně vychutnat.

Mazlil jsem se s ní a ona mi krásně odpovídala. Její mladé, štíhlé tělo mě vzrušovalo až k nepříčetnosti. Ve chvíli, kdy jsem ji při milování zezadu připravil další vyvrcholení, jsem udržel svůj výstřik jen z posledních sil. Musel jsem si chvilku vydechnout, abych mohl pokračovat. Adriana mi ho ale zatím vzala do úst a bylo vidět (nebo spíš cítit), že je v tom docela zkušená. Cítil jsem, že se to ke mně nezadržitelně blíží.

„Smím se udělat Adrianě do pusinky?“ zeptal jsem se pro jistotu Martiny, kterou pohled, jak se její manžel náruživě miluje s kamarádkou vzrušil natolik, že musela použít robertka, aby se ukojila.
Zprvu se zatvářila sice trochu nesouhlasně, ale pak přikývla. Roztáhl jsem se tedy rozkošnicky na polštáři a nechal se od Ády přivést do ráje, což trvalo jen pár vteřin. Silná vlna rozkoše mě na chvilku úplně znehybnila a připravila o rozum. Všechno jsem ji vystříkal do pusy a ona celou dávku poctivě spolykala. Když jsem se za pár okamžiků probral, obě mé milenky se ke mně tulily a konejšivě mě hladily po těle.
„Líbilo se ti to, viď?“ vrněly spokojeně.
Líbilo, to byl slabý výraz. Nikdy jsem nedoufal, že bych něco takového mohl prožít. Ještě než se Adriana oblékla a odešla domů, jsme si slíbili, že podobnou akci by nebylo špatné si někdy zopakovat. Ostatně – začíná léto, s ním chatařská sezóna a takové milování ve třech v trávě… no, to už ale zase moc fantazíruju……

„Nevěděla jsem, že se dovedeš takhle odvázat,“ řekla mi s úsměvem Martina asi tři hodiny poté, co jsme spolu leželi v posteli a drželi se za ruce.
Napadlo mě, že i přes ty nádherné zážitky které mi holky připravily, si musíme ještě něco vyříkat. Prostě mužská ješitnost, co jiného.
„Tak vy jste se na mě domluvily, jo?“
„Jasně. Vždyť my oba jsme přece toužili po milování ve třech, a Adriana mi jednou přiznala, že ona taky. Tak jsme nad tím několik týdnů přemýšlely a napadlo nás tohle. Proto jsme to na tebe takhle sehrály. Nevěřím, že kdybych ti řekla:
„Dneska večer se Áda přijde k nám pomilovat,“ že bys byl takhle spontánní a uvolněnej.“
„Na tom něco je,“ musel jsem připustit.
Kdybych to věděl od rána, nevím nevím…. Tak jo, dneska mě prostě dostaly….

„Dobrá, vždyť já se nezlobím,“ řekl jsem Martině a dal jí pusu.
„Nakonec máš pravdu, spontánnost je na sexu to nejhezčí. Tak dobrou noc!“
„Jakou dobrou noc?“ nedala pokoj Martina, „já jsem si dobře všimla, že ses věnoval víc Adrianě než mně. A já jsem tvoje manželka, tak to musíš napravit…“ a s těmito slovy mi vzala ruku a položila si ji do svého teplého, vlhkého klína……
„Příště pozveme ženskou i s chlapem,“ blesklo mi ještě hlavou, „nebo třeba i jen samotnýho chlapa, ať na to nejsem sám…“

Autor

4.7 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Hodně vzrušující . Dvě čůrající nahaté holky v létě na zahradě , to by se mi líbilo . Bude pokračování tohoto vzrušujícího příběhu ?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x