Výměna 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Výměna vol. 2

Když se uklidnila, začala přemýšlet, co dál…
„Tak takhle je to, no počkej…“
Rychle se upravila a vyrazila domů. Dneska by stejně už nic neudělala. A cestou spřádala plány. Tohle mu nedaruje. Náhle před ní zasvítila cedule: Sex-Shop – Otevřeno.
Zaparkovala a vešla. Už věděla, co podnikne. Už věděla, jak se mu pomstí. Nebo odmění?

Když dojela domů, bylo zhasnuto. Rychle se potichu zula a honem zaběhla do koupelny. Osprchovala se a zase se upravila. Jen, tentokrát trochu jinak, než obvykle…
Pak vešla do obýváku. Na stole, v mihotavém svitu svíčky, stála lahev šampaňského a skleničky. Zády k ní viděla hlavu svého manžela. Asi ji neslyšel přijít.
„Dobrý večer, miláčku,“ pozdravila jej. Zvedl se z křesla a otočil se k ní. A strnul. Před ním stála… jeho žena… ale… takhle ji neznal.

Černý kožený korzet zvýrazňoval její postavu a ženskost. Krátká průsvitná sukýnka víc odhalovala, než zahalovala. Síťované punčochy, boty na extra vysokém podpatku… dlouhé, lesklé, asi latexové rukavice… rudé rty se leskly ve světle svíčky, černé vlasy paruky jí sahaly do půli zad…
Stál jako zkoprnělý a díval se na ni. Prohlížel si ji jako jakési zjevení. Ale nádherné zjevení. Tohle nečekal…
Chvíli si vychutnávala jeho překvapení a pak promluvila:
„Děkuji ti za krásné překvapení, miláčku. Opravdu jsi mne zaskočil. Ale nádherně zaskočil. Nikdy jsem nic takového neprožila a obávám se, že to po tobě budu vyžadovat častěji. Ale něco ti dlužím a dluhy se mají plácet… Já se dnes udělala třikrát a ty jen jednou. Proto jsem se rozhodla dnes ještě neskončit a i tebe ještě trochu potěšit.“

Stál proti ní a díval se na ni. Věděl, že jejich sexuální život už dlouho strádal a již delší dobu spřádal plány, jak to změnit. Pravda, měl trochu strach z její reakce na dnešní přepadení, ale jak je vidět, jí se to líbilo. Možná se jí to líbilo víc, než čekal. Prohlížel si změnu, kterou se sebou provedla a cítil, jak se jeho kámoš probouzí.

„A protože jsi mne dnes překvapil a já v sobě objevila dosud nepoznané, rozhodla jsem se vyzkoušet i něco jiného,“ pokračovala. „Užiješ si své dva orgasmy, neboj. Chtěl sis hrát, tak si budeme hrát. Noc je ještě dlouhá. ALE TEĎ TO BUDE PO MÉM!“ zvýšila hlas. Sáhla kamsi za sebe a v její ruce, tak nádherně zahalené v latexu, se objevil jezdecký bičík. „KLEKNOUT !!!“ štěkla na dokonale vytočeného manžela.

Díval se na ní a nevěřil svým očím. Jeho manželka se změnila k nepoznání..­……..Pomalu ani nedoufal, že se jim ještě někdy podaří vymanit se ze stereotypu manželských povinností. Už věděl, že se jí dnešní překvapení líbilo, přesto si nedokázal představit, jak bude reagovat. Ale tohle tedy nečekal… Stál jak přibitý a ani moc nevnímal, co říká………­.Najednou zvedla hlas a znovu štěkla:
„Kleknout !!!“

Automaticky poslechl a překvapivě jím projela vlna vzrušení a očekávání. Popošla blíž… obešla ho… chytila ho za vlasy, trhla mu hlavou dozadu……..a začala ho vášnivě líbat. Chtěl jí obejmout a vztáhl k ní ruce.
„NESAHAT !!!“ křikla a pleskla ho přes ně. „Ruce za záda !“ poručila a dál si hrála s jeho rty, jazykem mu prozkoumávala ústa, jemně jej kousala do rtů…
Pak všeho nechala a sedla si proti němu do křesla.
„Pojď sem a zuj mi boty !!!“ Když poslechl, dostal další rozkaz:
Namasíruj mi chodidla, bolí mě!“

Jemně a něžně jí začal masírovat , nejprve prsty, nárty i plosky nohou. Pohodlně se opřela, zavřela oči a užívala si jeho doteky. Ale on chtěl víc. Chtěl se jí dotýkat všude…Opatrně sunul ji ruce po lýtkách a políbil je. Okamžitě však dostal přes prsty. Chytla ho za vlasy, zvrátila hlavu a chladně mu do obličeje zasyčela:
„Jen chodidla !!! Nedovolila jsem ti nic jiného!!!!!!„
Chvíli se mu dívala do očí a potom řekla:
„Vstaň a přines si židli! Sednout!“ poručila, když splnil její rozkaz. Sedl si a ona mu svázala ruce za zády….. přes oči mu uvázala šátek……. Líbilo se mu to a vnitřně se chvěl očekáváním, co přijde…..Vnímal každý její pohyb…cítil jak si ho prohlíží…
Najednou cosi zasvištělo a on na svém těle ucítil drobná štípnutí… a znovu… Na stehnech… na zádech, na přirození….­..Tělem mu projížděly vlny vzrušení. Moc se mu to líbilo a chtěl víc. Jeho mužství bylo tvrdé jako kámen. Čekal, kde ucítí další štípnutí, ale najednou byl konec.

„A to je všechno?“ říkal si zklamaně. Najednou zalapal po dechu. Aniž by cokoliv postřehl, byl náhle v jejích ústech. Pevně držela jeho trčící chloubu u kořene a druhou rukou mu svírala a masírovala varlata. Přidala lízání, sání a kousání. Sténal vzrušením, napínal svaly a třásl se. Tak moc se jí toužil dotknout a nemohl…chtěl být v ní. Cítil, jak se vyvrcholení blíží a očekával ten okamžik úlevy. Poznala to na něm.
„A dost“ štěkla. „Nesmíš se teď udělat!“

Stáhla mu šátek z očí a posadila se proti němu do křesla.
„Dívej se !!!“ přikázala mu. Roztáhla nohy a pomalu se pohladila, jen tak jemně, přes látku. Pak poodhrnula lem kalhotek a on uviděl její mušličku v celé kráse. Roztáhla si závojíčky a pomalu si začala hladit poštěváček…

Viděla, že jí moc chce, že je vzrušený a to pomyšlení i jí neskutečně vzrušovalo. Olízla si prsty druhé ruky a vsunula je dovnitř. Téměř současně oba zasténali. Oba byli silně vzrušení a chtěli jeden druhého, ale ona si ještě chtěla hrát.
Svlékla se a začala si hladit prsa. Chtěla ho, toužila po něm, viděla jak je vzrušený, ale snažila se držet se zpátky. Sedla si obkročmo na něj a začala se pohybovat. Byl tak bezmocný a vzrušený. Zrychlila a on cítil, že se opět blíží k vrcholu.
„NE !!!“ opět ho zarazila.

Dívali se na sebe, těžce dýchali. Pak vstala a rozvázala mu ruce……zůstal bezmocně sedět, díval se na ni a čekal. Neskutečně po ní toužil, ale vzrušovaly ho její příkazy a celý se chvěl očekáváním. A ona mu přikázala:
„Vezmi si mě, hned teď a tady! rychle a tvrdě !!! “
Na nic už nečekal. Položil ji na zem, pevně objal a prudce do ní vrazil svého žulově tvrdého nabijáka. Zběsilým tempem ji plenil kundičku a ona mu vycházela divoce vstříc. Oba byli neskutečně vzrušení a tak netrvalo dlouho a během chviličky dosáhli společně vyvrcholení.

Chvíli jen tak leželi a oddechovali… Byla to Ona, kdo se opět chopil iniciativy. Prudce vstala, sáhla po bičíku, který v zápalu vášně odhodila opodál a švihla jej jím přes hýždě.
„Zpátky na židli, a honem !!! “ procedila mezi zuby. Nezmohl se ani na slovo. To, co se po jejím příchodu dělo opravdu nečekal, ale líbilo se mu to čím dál víc. Rychle vstal a posadil se na židli.
„Nic jsem neslyšela !“ vyštěkla.
„Co by chtěla slyšet?“ přemítal v duchu. „Vždyť jsem se měl posadit a to jsem udělal.„
Chvíli se na něho dívala a čekala. Pak jej lehce švihla přes jeho, nyní již povadlý, penis.
„Od této chvíle mi na všechno budeš odpovídat jen: Ano Paní, Ne, Paní… jiné oslovení si nedovolíš, rozuměls?“
„Ano,“ odpověděl polohlasně.
Šššvih… Švihla jej přes stehna, tentokrát o poznání silněji.
„Tys nerozuměl, co jsem ti právě řekla?„
„Ano, Paní, omlouvám se, Paní.“ odpověděl pokorně.
„Tak se seber a jdi se osprchovat. Ještě jsem s tebou neskončila. ale chci, abys byl čistý a krásně voňavý. A tohle si obleč, až se budeš vracet!„
S těmito slovy mu podala balíček, který si nechala dárkově zabalit v sexshopu.
„Ten bude koukat,“ usmála se potuleně.

Odešel do koupelny a ona zůstala sama. Pomalu se zase oblékala. Oba přemýšleli o tom, co se dnes stalo. A co se ještě stane. Pomalu se vžívali do hry. A pomalu začali přijímat každý svou dnešní roli. Věděli, že od nynějška už bude vše jinak. Pokaždé jinak…

Stál ve sprše a nechal na sebe téct proud teplé vody… Nespěchal. Přemýšlel o tom ,co se změnilo. A kam až je ochoten to nechat zajít. A uvědomoval si, že kamkoliv, kam si jeho žena bude přát. Líbilo se mu být jí nadřazen, jak to provedl odpoledne. Ale zároveň jej vzrušovalo být jejím… otrokem…sluhou… Nevěděl, jak to pojmenovat…
Pak se pomalu a pečlivě vymydlil. Nevynechal žádný kousek svého těla. Chtěl být pro svou Paní voňavý, jak si přála. Pečlivě se opláchl a osušil. Přitom jeho pohled neustále padal na záhadný balíček. Odhadoval, co by v něm mohlo být… Nebyl moc veliký.. Asi třicet krát třicet centimetrů, plochá semišová krabička ovázaná stuhou. Pak se odhodlal a začal jej pomalu rozbalovat.

Když jej rozbalil zůstal stát jako opařený.
„To nemyslí vážně !!! Tohle si mám vzít na sebe ? Copak jsem nějaká slečinka??? Takhle ponížit se nenechám !!!“ křičelo to v něm. Chvíli jen tak stál a díval se do krabičky… „Ale co, když si chce hrát, tak si budeme hrát…“ řeklo jeho druhé já a on se začal pomalu oblékat. Chvilku tápal, jak správně na to, ale poradil si…
Když se oblékal, cítil se ponížený. Ale co to? Jeho, po předchozím milování zvadlý penis, stál jako svíce. Uvědomil si, že přes ten pocit ponížení jej to vzrušilo. Nebo právě pro ten pocit ponížení?

Když vešel za ženou do obýváku, nemohla se ubránit úsměvu. Její muž stál před ní, na sobě krátkou, černou saténovou košilku, saténové kalhotky stejné barvy a punčochy připnuté do podvazkového pásu, který jen lehce vykukoval zpod košilky. Pohlédl na ni provinilým pohledem a sklopil oči dolů. Podívala se pořádně – pod kalhotkami se rýsovalo jeho ztopořené mužství. A on se styděl… styděl se za to, že jej tenhle převlek vzrušil. Popošla k němu a bičíkem lehce pohladila přes látku kalhotek jeho úd. Z jeho úst vyšel lehký vzrušený vzdech… Měla ho přesně tam, kde ho chtěla mít.
„Sednout!!“ sykla na něho. Posadil se na židli a čekal, co bude dál. „Ruce za záda !“ řekla a okamžitě mu svázala zápěstí za opěradlem židle. Pak se předklonila oběma rukama mu přes saténovou látku košilky hladila hruď. Užíval si ten rozkošný pocit. Hlavu měl mezi jejími ňadry a ona jej hladila. Bylo to víc, než příjemné. Nikdy si nedokázal představit, proč se hezké prádlo vyrábí ze saténu. Ale nyní to pochopil.

Doteky rukou přes hebkou, tenoučkou látku jej přiváděly k šílenství. Jeho úd hrozil, že protrhne kalhotky. Ještě chvíli si to užíval a pak přestala. Přitáhla si křeslo blíž k němu a pohodlně se v něm usadila. Dívala se na něho a prohlížela si ho. Pak zvedla nohu a špičkou boty lehce přimáčkla jeho mužství. Zaúpěl. Nikoliv však bolestí, ale vzrušením. Začala jej tou špičkou pomalu přes látku kalhotek honit. Chvilku lehce přejížděla botou po bolestivě trčícím péru, pak mu zaryla dlouhý jehlový podpatek do šourku a přimáčkla mu penis co nejvíce k tělu. Šílel. Bolestí i rozkoší. Netušil, jako dlouho si s ním takhle hrála. Neměl pojem o čase. Vnímal jen její hru. Pak přestala a rozvázala mu jednu ruku.

„Chci, aby sis ho teď přede mnou honil!“ poručila mu. Sklonila se, poodhrnula lem kalhotek a vyprostila nedočkavce, napnutého k prasknutí. Znovu si sedla proti němu a zula si boty. Jeho penis sevřela mezi svá chodidla co nejvíc u kořene. Volnou rukou jej uchopil a pomalými tahy začal stahovat předkožku tam a zpět. Dívala se na něho, jednou rukou si hladila svá prsa a druhou měla zabořenou v klíně. Jejich vzrušení rostlo. Oba byli zase vzrušení na maximum. Obývákem se nesly vzdechy a jejich ruce, věnující se přirození, zvyšovaly své tempo. Pak ucítila, jak mu v něm zaškubalo a kapky horkého semene ji dopadly na silonky na chodidlech, obepínajících penis. Ten okamžik byl impulsem i pro ni. Zaťala zuby a ve slastné křeči se i ona udělala. Chvíli jen tak seděli proti sobě a odpočívali. První promluvila ona:
„Tak co, miláčku, líbilo se ti to?„
„Ano,“ odpověděl.
Její ruka popadla bičík a vystřelila. Rána do čerstvě vystíkaného penisu štípla.
„Ano, Paní, moc se mi to líbilo,“ ihned se opravil.
„Tak se mi to líbí. Je vidět, že jsi učenlivý,“ pochválila jej. „Ale ještě není konec. Nepřipravila jsem si tě takto jen tak. Teď jdi do ložnice a počkej tam na mne!“ poručila mu tajemným hlasem.

Čekal na ni v ložnici.
„Co se mnou chce ještě proboha provádět?“ přemýšlel.“ Vždyť se mi dneska už nemůže postavit…copak má asi za lubem?„
Když vešla, pochopil. Pod její sukní se rýsovalo něco, co tam nemělo být. Respektive, co tam ani nikdy nebylo.
„Sedni si na postel!“ poručila.
Pak popošla těsně k němu a nadzvedla trochu sukni. A pod ní… pod ní se objevil penis.
„Tohle jsem si, miláčku, pořídila pro naše hrátky. Chci, abys poznal, jaké je to, mít ptáka v sobě. A aby sis neužíval jen ty, tak jsem si pořídila rovnou takový s kalhotkami, které mají jeden ven pro tebe a druhý dovnitř, pro mne.“
Nadzvedla sukni ještě víc a skutečně. Měla na sobě oblečené latexové kalhotky, z nich vyčníval průměrně velký umělák. Ten druhý, vnitřní, již vyplňoval její kundičku. Zděsil se. Jeho anál nikdy nic takového nepoznal a nedokázal si představit, jak tohle chce do něho dostat.

„Tak, teď budeš moje kurvička ty a já tě tímhle hezky ošukám !“ zdrsnila najednou hlas. „Vždycky se ti líbilo, když jsem tě kouřila, tak teď je řada na mně. A dej si záležet !!„
S těmito slovy mu přistrčila ten děsivě vyhlížející nástroj před obličej. A aby dodala svému příkazu na důrazu, švihla bičíkem, který neustále držela v ruce, vedle něho do matrace.
Prohlížel si tu věc, pak se pomalu odvážil a uchopil ji do dlaně. Otevřel ústa a … chtěl si jej pomalu vsunout do pusy. Ale prohnula se v zádech a najednou ho měl až v krku. Chytla ho za zátylek a začala mu hlavou pohybovat dopředu a dozadu. Uvědomil si, že přesně takhle to dělal on jí. Nezmohl se už na vůbec žádný odpor a poprvé v životě kouřil uměláka manželce. Oblečený v dámském prádle, v podvazcích a silonkách, s penisem v puse… Začal si opravdu připadat jako děvka. A co bylo „horší“… jeho klacek se opět začal probouzet…

Chvíli si takhle užívala. Jejich role se naprosto obrátily. Jak mu přirážela do úst, druhý penis se pohyboval v její kundičce a dráždil ji.
„Dost, lehnout !!!“ zarazila jej.
Poslušně se položil na záda. Stála nad ním a neodpustila si jej bičíkem šlehnout přes polotuhé mužství.
„Ale, ale, slečinku nám to vzrušilo…“ utrousila posměšně. Klekla si za něho a zpod peřiny vytáhla tubu s lubrikačním gelem, kterou si tam připravila.
„Tak, děvče, hezky pokrč nohy, ať se k tobě dostanu.“
Nedalo jí to. Když viděla, jak v dámském prádle kouří její penis, rozhodla se si z něj tu kurvičku udělat se vším všudy. I oslovením. Bavilo ji to. Moc ji to bavilo…

Ležel na posteli s pokrčenýma nohama a čekal. Pak na análu ucítil cosi chladivého. Došlo mu, co to je. Pečlivě mu roztírala gel okolo análu. Pak stejně pečlivě natřela i uměláka.
„To přece nepůjde, to se do mně nemůže vejít!“ snažil se zaprotestovat.

„Ale půjde. Hezky se, ty moje kočičko, uvolni a uvidíš, že to půjde. A věřím, že se ti to bude i líbit. Budeš moje hodná holčička a hezky mi podržíš…!!!“ mluvila spíš pro sebe a pokračovala v přípravě…
Pak si klekla těsně za něho a špičku žaludu namířila proti jeho análu. Ani nedýchal a čekal. Najednou ucítil chladivý dotyk. A pak tlak. Tlak, který se pomaloučku zvyšoval. Cítil, jak jeho Paní lehce a pomalu kroutí boky. Kroucení se přenášelo k jeho otvůrku a on cítil jak se pomalu roztahuje.
Najednou zatlačila víc… a jeho střevo se vyplnilo něčím, co si nikdy nedokázal přestavit…

Zůstala v něm chvilku bez hnutí a čekala, až si jeho svěrač zvykne. Pak začala pomalu přirážet tak, jak jí to vždycky dělal on. I pro ni to bylo nové. Nové a šíleně vzrušující. Svého manžela měla na zádech jak nějakou děvku a on vzdychal rozkoší. Chytila jeho ptáka a začala mu ho v rytmu přírazů honit. Sledovala, jak zatíná nehty do peřin a se zavřenýma očima háže hlavou ze strany na stranu.
Nebylo jiné vysvětlení… jemu se to líbí. Ale musela si přiznat, že i ji to neskutečně vzrušuje. Navíc ten druhý penis fungoval víc, než nádherně. Při každém přírazu cítila, jak do ní zajíždí víc a naráží na dno její kudičky. A při každém vytažení se i on trochu povysune… Užívala si to. A řítila se tam, odkud nebylo návratu.

„Ano, má Paní, šukejte mne… Moc se mi to líbí…“ slyšela mezi jeho vzdechy. A tak šukala svého manžela převlečeného do dámského prádla, plenila mu anál umělým penisem… Už cítila, že bude brzo hotová. Zrychlila pohyby. Chtěla, aby si to užili společně. Vycítila, že ani on nemá k výstřiku daleko…
Nevydržela… náhle z něho rychle vyjela, servala ze sebe dildové kalhotky a zprudka na něho nasedla. Chytila jeho ruce a přitiskla si je na prsa. Drsně jí je sevřel, až ji to zabolelo. Ale vzrušivě zabolelo. Zprudka nasedávala na jeho úd a nechávala si projíždět kundičkou celou jeho délkou.
„Ještě… chviličku… prosíííím… vydrž…..“ vyrážela ze sebe přerývaně. Pak to přišlo… Popadla jej za vlasy a zvedla si jeho hlavu mezi prsa… ještě zvládla pár nasednutí, pár přírazů… potom jej pustila, padla na něho a tělo se jí rozklepalo v křeči. Celodenní zážitky a vzrušování se vydraly ven a ona prožívala nejbouřlivější orgasmus svého života. A v tom nejlepším okamžiku, kdy šílela rozkoší ucítila, jak do ní stříká záplava jeho semene.
Rozkřičela se na celé kolo. A přes svůj křik slyšela, že i on křičí. Bylo jim to jedno. Potřebovali vykřičet svou vášeň, svou touhu, svou rozkoš…

Když pak leželi schouleni k sobě, potichu a nesměle se jí zeptal:
„Miláčku, mohl bych si ty kalhotky vzít i zítra?„
„Jistě, lásko, kdykoliv budeš chtít,“ odpověděla mu již v polospánku. Naklonil se nad ni.
„Děkuji Vám má Paní.“ Něžně ji políbil. „A počkej zítra…“ pousmál se, než i jej přemohl spánek

Autor

Navigace v seriálu<< Výměna 01
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bbob

Vždycky mš překvapí, kolik slušných povídek mi za ty roky, co efenix sleduji prostě uniklo. A tohle znovuobjevené dílko je velmi zdařilé, čtivé a … měl bych je dát přečíst přítelkyni. I když …:)

1
0
Would love your thoughts, please comment.x