K. D. P. – Okno

Toto je 6 díl z 27 v seriálu K.D.P.
Počet zobrazení: 77

Ráno se všichni tři sešli u snídaně.
Linda měla na hlavě sluchátka a houpala hlavou do rytmu hudby, která byla mírně slyšet i mimo její osobní bublinu.
Hanka se ráno po probuzení rozhodla, že se bude dělat, jako by se nic nestalo a tak se mile usmívala a měla dobrou náladu, tedy než přišel Honza.
Ten se tvářil vyplašeně a uhýbal pohledem. Sice se snažil, aby svoji vyplašenost skryl, ale Hance nic neuniklo. Začala se cítit provinile, že za jeho trápení může ona.
„Co máš dneska v plánu, Hozíku,“ snažila se synovce zapojit do konverzace, aby mu dala najevo, že se v noci nic nestalo.
Ten jen zatěkal očima.
„Musím dosekat ten trávník,“ pronesl tichým hlasem a krátce na tetičku pohlédl.
Ta se na něj stihla usmát, což mu pomohlo získat pevnější půdu pod nohama.
„Já se pustím do kuchyně a Lindu nechám udělat pokojík,“ pokračovala.
Honza jen pokýval a zmizel ven.
Za chvíli už vrčela sekačka a Hanka s Lindou se pustily do úklidu.

Honza si velmi oddychl, že ranní setkání s tetičkou dopadlo dobře.
„Usmála se, takže určitě nepoznala mojí nervozitu,“ pomyslel si, když šlapal za burácející sekačkou.
Jeho mysl však byla zaplněna myšlenkami na její tělo. Na jednu stranu se styděl být s ní, protože přece nemůže s tetičkou, to? Ale na druhé straně si vlastně nic jiného nepřál.
Stále cítil její plný prs, tisknoucí se mu na záda, teplý klín na svém pozadí a hlavně její něžnou ruku na svém penisu.
Toužebně se zamyslel, až se mu začal klacek zvedat. Nemohl si pomoci a chvílemi ho tiskl na madlo vibrující sekačky. Tím se vzrušoval a zároveň si vzpomněl na její vibrátory.
Skoro celé dopoledne si užíval své hříšné myšlenky a vibrační masáž od sekačky, ale raději bez vyvrcholení.

Hanka si dělala svoji práci a také nemohla na synovcův úd zapomenout. Stále si jej vybavovala. Nebyl z největších, ale byl tady a ona ho už držela v ruce a laskala. Vzrušením jí naběhly bradavky.
Ale ona má být ta rozumná, odpovědná, dospělá a takové věci prostě nedělat!
Jenže vzrušení jí nechtělo opustit. Když otočila kohoutkem na vodu, opět se jí vybavilo noční omývání.
„To nemůžu sestře udělat,“ pomyslela si, když si uvědomila možné následky dalšího pokračování.
Hádalo se jí to v hlavě celé dopoledne, a její tělo bylo vzrušené. Před obědem si uvědomila, že má z těchto myšlenek mokré kalhotky. Nakvašeně, že na Honzu přece jen stále myslí, se šla do ložnice převléknout.
Letní vedro a pálivé téma jejích myšlenek jí navedly ke změně garderoby.

Honza potřeboval ještě dosekat kus pozemku za domem. S tvrdým penisem přitisknutým na madlo sekačky došel až tam.
Procházel podél chalupy, když hodil oko do okna, kde zaznamenal pohyb. V okně ložnice právě zahlédl Hanku, jak si přes hlavu svléká triko.
Honza rychle sklopil zrak a pokračoval v chůzi za sekačkou.
„Ty jooo! Sakra,“ poprala se mu touha se strachem v hlavě.
Vždyť přece nemůže šmírovat tetičku. To by byl průšvih, kdyby to prasklo.

Zvědavost mu ale nedala pokoj a sekačku otočil. Mladická erotická touha a její krásné ženské tělo ho donutily opět pohlédnout do okna.
Hanka si právě svlékala kalhotky a on spatřil její zadeček. Kdyby jen věděl, že jsou její kalhotky mokré právě kvůli němu.
To ale nevěděl a pokračoval v sekání. Rychle se však otočil, aby mohl při dalším průchodu znovu okusit toho překrásného výhledu.
Hanka jen v podprsence v předklonu, si právě navlékala čisté, suché kalhotky.
Honza už nemohl zvědavostí vydržet a na chviličku se zastavil, aby si užil pohled na její božské tělo.
Viděl, jak si natahuje kalhotky přes stehna až na boky. Prsty je usazuje do pohodlné pozice a pak se sklání pro šaty ležící na posteli. Déle to nevydržel a narychlo pokračoval v sekání. Nechtěl být přistižen.

Oběd proběhl pro Honzu ještě hůře než snídaně. Měl více materiálu na představování a tetičce to v šatech tak moc slušelo. Pěkné boky, ploché bříško i plná přírodní ňadra dokázaly těsné šaty pěkně vyrýsovat.
Hanka se opět usmívala a vypadala v pohodě. Honza jí během oběda svlékal tajně očima a jeho penis pod stolem zase stál.
Aby odvedl pozornost, zeptal se Lindy, zda se s ním nechce jet koupat na Písník, ale ta jen ohnula nos a odmítla.
Honza pak využil chviličku nepozornosti obou žen a vyklouzl i se ztopořeným přirozením ven. Sedl na motorku a vyrazil. Doslova ujížděl z chalupy, aby se mohl nadechnout čerstvého vzduchu. Ten tlak jeho penisu a strach z ostudy ho drtily.

Zpátky se vrátil až pozdě odpoledne. Třikrát se u Písníku v rákosí vystříkal a vždy při tom myslel na svoji tetičku Hanku.

Konečně dosekal celý pozemek a uklidil sekačku do kůlny. Linda seděla na lavičce a kreslila si tužkou do bloku. Honza k ní přišel a koukl jí přes rameno na nedokončené dílo.
„To vypadá jako nějaký kosmický hřbitov,“ pronesl udiveně.
„Nečum,“ odsekla Linda napruženě, „tomu ty nerozumíš,“ dokončila kritiku jeho nepochopení.
„To máš pravdu, je to takové moc ponuré,“ řekl smířlivě Honza, ale Linda se stejně sbalila a odešla do pokojíku.
Honza si jen prohlédl její zadeček v legínkách a zůstal sám na lavičce. Bylo mu trochu líto, že s Lindou není řeč, protože to byla jediná bytost, se kterou měl odvahu se bavit.
Na tetičku si netroufal ani déle pohlédnout.

Po tiché večeři se Linda šla umýt do koupelny a Honza zůstal s Hankou sám v kuchyni. Když si to uvědomil, zachvátila ho panika, ale bylo již pozdě.
„Jaká byla voda?“ zeptala se tetička.
„Jo, dobrá.“
„Ty jsi po obědě tak rychle odjel,“ usmívala se Hanka. „Měl jsi s sebou vůbec plavky nebo jsi byl na Adama?“
Hance to prostě nedalo a musela synovce pošťouchnout. Nemyslela to zle, spíše s ní cloumal chtíč. Cítila mezi nimi napětí. Erotické napětí.
„Jo, jo,“ zakoktal Honza neurčitě a začal se strašně červenat, protože plavky ve spěchu opravdu zapomněl a koupal se nahý. Na prázdném Písníku mu to však nevadilo.
„Tak já už také půjdu,“ řekl nakvap se sklopeným zrakem. „Dobrou,“ a vyklouzl z kuchyně do pokojíku.
Zavřel dveře a byl celý zlostný, jak situaci nezvládl.
„Vždyť mě vlastně jen zkoušela, jestli jsem kluk nebo už chlap. Třeba by mě milovala,“ fantazíroval mladík sedíc na posteli. „Ale ne, jsem jen nula a trapnej šmírák,“ depresivně zhodnotil své dnešní sexuální pseudoúspěchy.

Když přišla Linda v noční košilce, raději odešel do kuchyně, aby nedostal další čočku za očumování Její výsosti.

Počet zobrazení: 77

Autor

Navigace v seriálu<< K. D. P. – VercajkK. D. P. – Dřevo >>
4.7 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
20 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezký. Nic proti autorovi, ale už to natahuje dost dlouho na to, aby se „něco“ stalo. Ať už s tetou nebo se sestřenkou, která je stále ovšem nějaká divná 🙂 Jsem zvědav, kam se to nasměruje…..

harai

Musím ti dát za pravdu, i na mně je to už trochu natahované. Na druhou stranu mi víc vadí, když je to hned hrc prc šuk 😂
Asi by mě víc zajímala dějová linka se sestřenkou, která je zatím víc v pozadí.

Mrož

Sestřenka bude v celé rodině evidentně jediná normální. A třeba má zkušenosti z dřívějška a ví co je matka za běhnu, tak je naštvaná už od začátku.

Bob Romil

Mě se to líbí. Je to trochu pomalejší a díly jsou kratší oproti některým kládám tady, ale má to náboj. Není to hard akce, protože většina se odehrává pořád (snad jen zatím) v mysli postav. Možná bych ubral na těch „nucených“ pracích, ale zrovna v tomhle dílu bylo sekání trávy pěkně zapojeno do děje.

Danka

Prosim vas chcem napisat moj pribeh, nejde mi zaregistrovat, viete mi poradit.

Shock

Taky mi nefunguje přihlášení. Pošli povídku mailem přímo korektorovi.

JelenTom

Přihlášení nefugnuje jak? jsem přihlášen a nezaznamenal jsem tedy žádný problém. Proto se ptám.

Shock

hlásí mi že je špatné heslo. a to i z více PC. a nabízí novou nesmyslnou kombinaci čísel, písmen a znaků.

JelenTom

takže jsi zapomněl heslo.. když dáš obnovit, systém vygeneruje náhodné heslo a píšeš, že je to nesmyslná kombinace. Tak v tom případě přihlášení funguje, tak jak má.

Shock

Nejsem trubka, abych zapomněl heslo. Zadám nick a a heslo a na stránce vyskočí: „Due to site rules, a strong password is required for your account. Please choose a new password that rates as strong on the meter“ a rámeček s nabídkou na změnu hesla….. Nechci a stejně mě to dál nepustí.

JelenTom

Nepsal jsem, že jsi trubka. Nicméně asi takhle. Jelikož tu docházelo k útokům vůči stránce a to i přes hesla typu 123, je tu nastaveno, že to heslo musí být trochu silnější, než jen 123. Stačí písmeno velké a číslo. Systém sám navrhne takové heslo, ale můžeš si ho i změnit. Pokud nechceš, smůla no. Nicméně je fajn, že si se ani neozval, když ten problém nastal. A pak se lidi diví, když jim nejdřív napíšu, že je vše ok. Je vše ok. Je na tobě, jestli použiješ trochu lepší heslo, než jsi měl doposud, nebo ne. Ale pak prosím… Číst vice »

JelenTom

Podmínku na Strong password jsem zrušil. Mělo by ti jít už přihlásit i s původním heslem.

Shock

nejde…ale nech to být. Povídky posílám přes korektora.

JelenTom

stále je aktivní email podpora@efenix.cz . Stačí povídku poslat tam. Nebo pokud je nějaký problém, opět je nejsnažší poslat na email informaci.

Bob Romil

Myslím si, že odkaz na podporu by měl být umístěný přímo na hlavní stránce. Někdo nový těžko bude znát tenhle mail, když neměl jak ho objevit.

JelenTom

s tím souhlasím. Shock ale nový není.

dedek.Jeff

Díval jsem se na možnost zaslání příspěvku. jde to buď na kliknutí na Podporu, nebo přejít na adresu: http://www.efenix.cz/podpora. Pokud to ukazuje chybu, můžete zaslat příspěvek na adresu některého korektora, v mém případě na : dedek.Jeff@seznam.cz. Já se na to podívám a dám vědět,co dál.

Trysky

Tlačítko na podporu zmizelo, stejně tak odkaz směřující na nástěnku. A předpokládám, že fórum bylo zrušeno, jelikož na hlavní stránce odkaz také není.

Martin

Tak nějak mi to připomíná mé mladí . V mysli borec a ve skutečnosti nesmělý moula . 😀 Je to sice delší , ale není to zase tak strašné . Tetička by se sice ráda zapojila do tělesných hrátek , ale mě tedy také více láká proniknout do postavy Lindy . Ona asi má nějaké osobní trable s klukem a neví jak najít společnou řeč s Honzou . No jsem zvědav jak se to dál vyvrbi .

picu

napisane putavo, ale celkovo je to, v porovnani s inimy poviedkami na tomto webe nuda, skoda

20
0
Would love your thoughts, please comment.x