Nemravná rodinka 04.

Toto je 4 díl z 12 v seriálu Nemravná rodinka

Léto vrcholilo a Vojtěch trávil celé dny v práci. Nezbývaly mu síly téměř na nic, byl rád, že přišel domů, svalil se na postel a ráno nějak vstal. Klára si užívala prázdnin, jak to šlo. Občas na diskotéce pohonila nějakého mladého ztuhlíka, víc ale nikomu nedovolila, jako by se šetřila pro otcův nadržený ocas.

Deštivé odpoledne znamenalo, že se Vojtěch povaloval na gauči a znuděně sledoval televizi. Jeho manželka pospávala zabořená v křesle.

„Dávají něco zajímavýho?“ přisedla si k otci Klára.

Ten jen nevšímavě zavrtěl hlavou. Jeho nezájem se jí dotkl. Schválně se před ním vystavovala jen v kalhotkách a těsném tričku, těsně obepínajícím malé kozičky a on jí nevěnoval jediný pohled. Nejdříve chtěla uraženě odejít, potom se ho však rozhodla potrestat.

Přestože si byla dobře vědoma matčiny přítomnosti, přitulila se k otci a pokradmu zajela rukou do jeho rozkroku. Vojtěch se v obavách z přistižení zaskočeně podíval na Lídu, která však dál spala. Klára mezitím ucítila, jak otcův penis pod jejími doteky ožívá.

„Mami, táta na sebe nechává šahat a ještě se mu u toho postavil,“ zakňourala. Otec na ni vyčítavě pohlédl v očekávání manželčiných výčitek.

Lída líně pootevřela oči. Její reakce však Kláru překvapila. „Tak ho nemáš provokovat,“ zabručela. „Ono je tě taky dost.“

Klára měla najednou slzy na krajíčku. Místo odsouzení otce je za všechno zodpovědná ona… Rozhodla se dát oběma rodičům za vyučenou.

Vztekle zalovila v otcových trenýrkách, dokud se jí nepodařilo nahmatat ztopořený ocas. Vytáhla ho ven a téměř surově přetáhla předkožku až ke kořenu. Vojtěchovi uniklo bolestivé zaskučení.

Klára čekala, že ji matka zastaví, ta však dál zdánlivě bez zájmu posedávala v křesle.

„Mami, tobě je jedno, že mu ho honím?“ vydechla dotčeně dcerka.
„Dělej si, co chceš,“ zabručela Lída zdánlivě netečně. „Stejně si ode mě nedáš poradit.“

Klára zaváhala. Sice ji vzrušovalo honit bezostyšně otcova žilňáka před matčinými zraky, zároveň však neměla odvahu dovést ho až k vyvrcholení.

„Jste oba divný,“ zavrtěla v rozpacích hlavou a raději utekla.

Netrvalo dlouho a zaslechla z pokoje vzrušené výkřiky. Nedokázala překonat zvědavost a opatrně tam nahlédla. Uviděla nahé rodiče, jak souloží na koberci. Nebyla schopná odolat vzrušení a zajela rukou do zvlhlých kalhotek. Když nahmátla zduřelý poštěvák, uniklo jí ze rtů tiché zasténání, kterého si všimla matka svíjející se pod manželovým zpoceným tělem.

„Šukej mě… šukej mě… jsem tvoje dceruška,“ povzbuzovala Vojtěcha s pohledem upřeným na dceru. „Vystříkej mi kundičku, tatínku.“

Klára se s vypětím všech sil odtrhla od pohledu na souložící dvojici a utekla nazpět do svého pokoje, kde ze sebe netrpělivě strhla kalhotky a začala zuřivě masturbovat. Zabrala se do toho natolik, že téměř přeslechla tiché zaklepání na dveře.

„Klárko, můžu k tobě?“ prosila úpěnlivě Lída.

Klára se rychle oblékla a vyrazila z pokoje. Téměř porazila matku, která postávala za dveřmi.

„Nechte mě na pokoji!“ vykřikla a utekla pryč.

Chvíli se potulovala po vesnici, než se zastavila u sestřina domu. Okamžik zaváhala, ale potom vešla dovnitř.

„Ahoj ségra, co ty u nás?“ podívala se na ni zvědavě Zdeňka.
„Můžu u vás dneska přespat?“ vyhrkla Klára, aniž by hledala nějaké vysvětlení.
„Proč ne,“ pokrčila rameny lhostejně sestra. Bylo jí jasné, že se doma muselo něco stát.

Klára se zbytek dne věnovala malé neteři, s ostatními téměř nemluvila.

„Co se vlastně stalo?“ odhodlala se zeptat Zdeňka až večer poté, co uložila dcerku k spánku.
„Naši jsou divný,“ utrousila Klára netečně. „Ani nechtěj vědět, co dneska předvedli.“

Zdeňka tušila, že v tom svou roli hraje otec, rozhodla se však sestru dále nevyslýchat.

„Přinesu ti povlečení,“ pohodila deku s polštářem na gauč. „Teda jestli nechceš spát s námi,“ prohodila s předstíraným nezájmem.
„To myslíš vážně?“ podívala se na ni Klára.
„Možná,“ začervenala se starší sestra. „Třeba by to bylo hezký…“

Klára se nedokázala rozhodnout. Věděla, k čemu by došlo a nebyla si jistá, jestli to opravdu chce. Zároveň však byla vzrušená už jen z představy společně strávené noci.

„Zdeni, vážně to chceš?“ zeptala se rozechvěně.
„Chci,“ zaslechla tichou odpověď. „Miloš o tom mluví od té doby, co jsi u nás byla naposledy. A já bych to chtěla taky…“
„Kde vlastně je?“ zeptala se Klára, která si uvědomila, že už švagra nějakou chvíli neviděla.
„Čeká v ložnici, jak se rozhodneš,“ přiznala Zdeňka.
„Tak já možná přijdu za chvilku,“ vydechla Klára.

Zalezla do sprchy a nechala své nahé tělo bičovat horkými kapkami. Odkládala rozhodnutí do poslední chvíle. Když vyšla z koupelny, zaslechla tlumené zvuky linoucí se z ložnice.  Došlo jí, co se tam odehrává.

Potichu otevřela dveře a vešla do setmělé místnosti. Nelítostně rozsvítila a uviděla Miloše zaklíněného mezi sestřinými roztaženými, masitými stehny.

Beze slova si lehla vedle nich a vklouzla prstem mezi stydké pysky. Postel se vedle ní znovu rozvrzala v pravidelném rytmu. Klárka se snažila nevnímat souložící dvojici a prstem pracovala na svém uspokojení.

„Uuuuuuž,“ zaslechla vykřiknout Miloše, který s chrčením ejakuloval do sestřiny kundy.

Promnula naposledy nateklý poštěvák a vyvrcholila zároveň s ním. Po chvilce ucítila na svém přirození dotek cizí ruky, která se prodrala skrz pubické chloupky a začala ji uspokojovat. Bála se otevřít oči, aby nezjistila, kdo to je.

„Ještě,“ zasténala rozechvěně.

Když někdo olízl její vztyčené bradavky a pokračoval ústy po těle až k prvním chloupkům, nedokázala odolat zvědavosti a otevřela oči. Uviděla Zdeňku, která právě sklouzávala k jejímu mladičkému přirození.

Odvrátila oči a střetla se pohledem s Milošem, který je fascinovaně pozoroval. Vzrušeně si olízla rty. Švagr to pochopil jako výzvu a jazykem vjel do jejích pootevřených úst. Rukami drtil malá ňadra, hrál si se zduřelými bradavkami.

Klárka se podvolila jeho dotekům a soustředila se na sestru, která se jazykem prodírala skrz pubické chloupky do jejího přirození.

„Tak už mi ji vylízej,“ vydechla, když poprvé ucítila dotek sestřina jazyku na stydkých pyscích.

Zdeňka neúnavně prozkoumávala Klárčinu kundičku, dokud ji sestra vyčerpaně neodstrčila stranou.

„To už stačí,“ zašeptala.

Nestačila se vzpamatovat a už ucítila, jak se ztopořeným penisem dobývá do jejího přirození nadržený Miloš. Podvolila se jeho nátlaku a roztáhla doširoka nohy. Nadržený švagr, který se konečně dočkal zásunu do mladičké kundičky, začal zběsile přirážet.

„Já to nestihnu, zpomal,“ zasténala.

Miloš nepatrně zpomalil, a to Klárce stačilo, aby vyvrcholila zároveň s ním.

„Ani ses nezeptal, jestli můžeš do mě,“ podívala se na něho vyčítavě.
„Promiň,“ zamumlal omluvně švagr.
„Teď už je to jedno,“ pokrčila rameny Klárka. „A neboj, beru prášky,“ ušklíbla se po chvilce.

Zdeňka ležela rozvalená vedle nich a dlaní rejdila v roztoužené kundě. Poohlédla se po sestře, která věděla, co po ní chce. Ačkoli po předchozím vyvrcholení její vzrušení částečně opadlo, svezla se odhodlaně mezi sestřina masitá stehna. Chvilku pozorovala její roztaženou, nadrženou kundu a potom špičkou jazyka olízla zbytky semene, vytékající ze sestřina přirození.

„Kláááááárko,“ zasténala Zdeňka a přitiskla si její hlavu hlouběji do klína.

Klárka odhodila poslední zábrany a jazykem rejdila v sestřině mušličce, dokud ji nepřivedla k vyvrcholení.

Usnuli společně ve změti nahých těl, unavení, vyčerpaní, ale zároveň uspokojení a bez výčitek.

Výčitky se dostavily až ráno. Klára s odporem odhodila švagrovu ruku položenou na jejím přirození a potichu se odšourala do sprchy. Pozorovala v zrcadle své nahé tělo se zbytky zaschlého semene na stehnech. Najednou se těšila domů, do bezpečí svého pokoje.

 

Autor

Navigace v seriálu<< Nemravná rodinka 03Nemravná rodinka 05 >>
4.8 14 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Toto je opravdu hodně nemravná rodinka . Matka pochopila co otce vzrušuje nejvíc a také toho náležitě využívá . Klárka se v tom hodně topí . Jenom jsem zvědav zda v trojka se sestrou a švagrem bude mít nějakou dohru i doma , kde je Klárka náležitým stimulem . Už se těším na další pokračování .

Denis86

Moc se těším na pokračovaní .

Jarek

Nějaká holka, které se to líbí a chtěla by pokecat?
stary.darebak@seznam.cz

harai

Nemohl by starý dareba zklidnit hormony a jít masturbovat někam jinam? Tomáši, vyřiď to 🤣

Jarek

Tebe to, co jsem napsal, nějak uráží, nebo snad cenzuruješ kdo a co tady může psát? Mně se ta povídka líbila a nevím, proč bych o tom nemohl s nikým pokecat. Tak mi vysvětli, co Ti tak vadí. J.

harai

Prostě se mi nelíbí, že takhle využíváš moji povídku. Myslím, že jako autor na to mám nárok.
Jinak jsem samozřejmě rád, že se ti líbila.

Jarek

Využíváš…??Takhle to bereš, jo? Kdo má právo o povídce mluvit.. Jenom autor? Zajímavá myšlenka. Kde se teda podle Tebe o tom můžu pobavit jako neautor? V Bravíčku? A kdo je ten Michal, kterého na mě posíláš. Nějaká Tvoje gorila?
Víš, co si myslím já? Nemáš na to právo, ani jako autor.. tohle je totiž ona známá svoboda slova. Zkus se nad tím sebekriticky zamyslet.

harai

Pořád si myslím, že tohle není seznamka.
A nelíbí se mi, když k tomu účelu využíváš moji povídku. Poradím ti – napiš nějakou sám.

Šmajda

Kde? Zkus třeba Amatéry, tam je podobných individuí celkem dost :-D. Navíc tam budeš mít (IMHO) mnohem větší šanci narazit na holku, ochotnou si s tebou dopisovat.
Také si nemyslím, že je vhodné k podobným účelům využívat zdejší povídky. Ale je to jen můj názor, který se s tvým nemusí shodovat.

Jarek

Pardon…Tomáš, ne Michal..

Tomáš

Tomáš je administrátor stránek, který má taky tu moc rozhodovat spory v případě, že dva uživatele se přou třeba v komentářích. Ačkoliv se to harai líbit nebude a není to opravdu nic proti němu, není zde žádné pravidlo, že někdo nemůže pod povídku oslovit (udělat si takovou menší seznamku), pokud to neodporuje zákonům naší republiky. Nicméně z událostí posledních týdnů stejně chystám provést nepopulární krok a brzy tu budou jiná pravidla pro přidávání komentářů.

harai

Asi to přežiju 😂

12
0
Would love your thoughts, please comment.x